אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

D&D

נועם
לפני 4 שנים • 2 ביוני 2019
נועם • 2 ביוני 2019
מגניב ממש. שיחקתי בעבר
GeminiBaby​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 2 ביוני 2019
GeminiBaby​(נשלטת) • 2 ביוני 2019
Hunky כתב/ה:
טוב אנשים אז נעשה סיכום קצר:

1. לילה התנדבה להיות DM
2. אני כרגע פותח קבוצה בטלגרם אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בטלגרם Romeo luv ואכניס אתכם לקבוצה
3. לאחר שנבסס את הקבוצה אנחנו נקבע פגישת היכרות
4. בפגישה לאחר מינגלינג קצר נקבע זמן קבוע בו נשחק וכמובן שנתחייב להגיע בזמן שיוסכם על כולם ונסכם דברים נוספים כך שלכולנו יהיה כיף לבוא ולשחק.
5. אנחנו משחקים D&D. כלומר מבוכים ודרקונים גרסה 5E . לגבי תוספות אחרות שהוצעו על גבי הפוסט , זה מבורך אבל אנחנו מתחילים מהבסיס .
6. יצאנו לדרך - צרו עימי קשר בטלגרם.
WITH LIGHT AND PASSION WE SHALL TRIUMPH

יקירי, יש כבר קבוצה icon_smile.gif מוזמן לשלוח הודעה לאחד הזבובים שנמצאים ויוסיפו אותך
מבט לעיניים​(שולט)
לפני 4 שנים • 3 ביוני 2019
מבט לעיניים​(שולט) • 3 ביוני 2019
לא תאמין כמה מקהילת הלארפים וקהילת המשחקי תפקידים היא בדסמית היה קבוצה שלמה בלארפ קאסל פורג' שכולם שם מקהילת הבדסמ.
Alchemist​(שולט)
לפני 4 שנים • 5 ביוני 2019
Alchemist​(שולט) • 5 ביוני 2019
אין ממש מינימום או מקסימום. בינתיים רק נערכים ראשונית.. נראה איך ולמה יתפתח. יש מצב שיהיו מסלולים מקבילים גם ( אונליין ומפגשים, למשל)
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 5 ביוני 2019
אני שואלת מה המינימום משתתפים שצריך כדי לפתוח קבוצה ולשחק בחיים (לא אונליין).
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 5 ביוני 2019
אפשר עקרונית לשחק גם מינימום שני אנשים. שליט מבוך ושחקן. זה פשוט נראה לי מאוד מוזר ודיי מבאס.
מומלץ 4 ומעלה
Alchemist​(שולט)
Alchemist​(שולט) • 5 ביוני 2019
ואני עניתי 😊 אין מינימום. גם בשניים אפשר. יותר זה יותר כיף, אבל משלב מסויים( נגיד 6 ומעלה) זה קצת מסתבך לוגיסטי בדרך כלל.
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 5 ביוני 2019
שנאוצר כתב/ה:
אפשר עקרונית לשחק גם מינימום שני אנשים. שליט מבוך ושחקן. זה פשוט נראה לי מאוד מוזר ודיי מבאס.
מומלץ 4 ומעלה

כן, זה יהיה מאוד מוזר, במיוחד אם אחד מהם הוא שליט שקובע את החוקים, הכללים ובעצם המציאות לשני, שנתון לחסדיו. משחק מוזר מאוד, לא נראה לי שיש מישהו באתר הזה שיעניין אותו.