צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איזה ניק פה בכלוב הייתם רוצים להכיר יותר גם במציאות?

davy jones​(אחר){אהבת חינם}
לפני 4 שנים • 19 ביוני 2019

איזה ניק פה בכלוב הייתם רוצים להכיר יותר גם במציאות?

לשבת איתו / איתה לאיזו שיחה להכיר את הבן אדם שמאחורי הניק שהכי מרתק ומסקרן אתכם?
בעקבות הבלוגים המהממים או הבילוי בצ'אט , הפרופילים המסקרנים.
בוורלי
בוורלי • 19 ביוני 2019
עם מי שרציתי להפגש נפגשתי icon_smile.gif
Bianco-nero
Bianco-nero • 19 ביוני 2019
זה פוסט שידוכים מתחוכם
MyLexicon
MyLexicon • 19 ביוני 2019
למה זה בפורום "הבנות על הבנים"?

נח השישי ולוקשוח מבין הגברים. גארה, גם אתה עושה רושם של בחור שצחוקים איתו.

די, רוגו והיד היקרים, אני מרגיש שאנחנו כבר מספיק מכירים 😅😅.

בריט מבין הנשים. ללא ספק.
thhIyghst
thhIyghst • 19 ביוני 2019
את SM ART
את סווריןן
את המלכה החרדית
את עלובית
את 'אכלתי חולדה'

והרשימה נמשכת...
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 19 ביוני 2019
הרשימה שלי בליווי מחמאות לכולם ❤️

Yet again- אתה נשמע כמו מותק של בחור. אנחנו תופסים את עולם השליטה באופן דומה וזה מקסים לאללה.

Dark Material- את ממש מצחיקה אותי. מזל טוב.

SM ART- מאוד מסקרן אותי איך אתה מגיע לכתיבת הטקסטים שלך. ובמיוחד, הטיימינג הנכון שבו אתה מפרסם אותם ומצנן דרכם ריבים בוערים.

James Bondage- מרגישה שאני יכולה ללמוד ממנו המון, הוא פשוט מתנסח כל כך טוב, מביא אחלה רפרנסים בנוגע למה שהוא מדבר עליו. וואו כמה שלמדתי מהלינקים שהוספת!

דרקן ארהל- מתה עליך בדיונים. לוחצת לייק עוד לפני סיימתי לקרוא הכל כי אני יודעת שאני אסכים עם הכל במילא, ואז קוראת הכל ורוצה לתת לך לייק כפול שחבל שאין.

בכוח המוח- חידדת לי המון נקודות בנוגע ליחסי שולטת- נשלט. את מתנסחת מעולה. אני אימצתי כמה מהדימויים שהשתמשת בהם בטקסטים שלך.

Ollie- את ממש מקסימה ויש לנו מלא השקפות דומות. בטח יהיה לנו על מה לדבר.

לילית חדשה- שאפו לך על הסבלנות והעמקה בהסברים בטקסטים שלך. אם אי פעם תעשי הרצאה אני קונה כרטיסים!

מטא פיזי- גם גיימר, גם מתעניין/עוסק בפסיכולוגיה, גם מתנסח מעולה. כבר סיכמנו בעבר שנלך להרצאות אחד של השנייה, לא? icon_smile.gif

Me and him- היו לנו אחלה שיחות בפרטי, מעניין איך זה יהיה במציאות icon_smile.gif

Gia x- גם גיימרית, גם שולטת, גם נשמעת מגניבה לאללה. דיברנו כשהייתי בחו"ל ובכיף הייתי מטיילת איתך אם זה היה אפשרי.

עציץ- וואו, נעלמת מן הראדר לאחרונה, אתה ממש מקסים. ואתה כבר יודע שאני חושבת ככה.

Flowerkitty- טוב זה קצת צ'יטים, כי אנחנו יודעת מי שתינו במציאות, ובכל זאת אני מוסיפה אותך פה את נשמעת ממש מסקרנת ויש לך גישה שאני ממש אוהבת.

deepThinker- כן, אנחנו מכירים מחוץ לאתר כבר כמה שנים, ובכל זאת שמתי אותך כאן, למה מה תעשה לי? icon_wink.gif
עדיין הייתי רוצה להכיר יותר במציאות.

TomahDav- אני לנצח אזכור איך הנפשת את אחד הפוסטים מהבלוג שלי. זה היה ממש מגניב מצידך. ובכללי את נשמעת נהדרת. אנחנו נמצאות באותן קבוצות פייסבוק, רמזתי לך שם מי אני, אולי הבנת icon_smile.gif

Tight_mike- יש לנו אחלה שיחות. יהיה מעניין במציאות.

Dror30- אני ממש אוהבת את תפיסת העולם שלך.

וואו, בטח פספסתי עוד המון אנשים, תרגישו חופשי לנזוף בי בפרטי ולקבל מחמאות בדיעבד ❤️

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי יונ' 19, 2019 11:59 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
ניצי המלכה המתוקה
ניצי המלכה המתוקה • 19 ביוני 2019
היי מותק, שאלה מעולה.
אני מצטערת, לא טובה בללקק לאנשים אחרים את התחת, אבל נראה שיש כאן כאלה שעושות את זה ממש טוב 😘

אבל אם כבר שאלת, היחיד שהייתי רוצה לשבת איתו לקפה ועוד לא קרה, זה כלובי, כי אני רוצה לשאול אותו בערך 2,000 שאלות על הכלוב.
וכמו שמונה כפרה עליה כתבה, כל מי שרציתי - קרה icon_smile.gif
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 19 ביוני 2019
בללקק לאחרים לא, בלדרוך על אחרים כן 😑

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי יונ' 20, 2019 12:14 am, סך-הכל נערך פעם אחת