לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אגו זו מילה גסה??

Pollux​(שולט)
לפני 4 שנים • 24 ביוני 2019
Pollux​(שולט) • 24 ביוני 2019
אגו הוא חלק מטבע האדם,
בחלקו בצורות קיצוניות,
בחלקו בצורות מתונות יותר,
אבל האגו הוא צורך של אדם (כל אדם והמנעד שלו)
כמו שתן וכמו צואה,
כנראה שמה שביקשת היה כל כך משמעותי שגרם לפיצוץ,
תנסי לחשוב הפוך,
אם הוא היה מעוניין במשהו שאת לא מוכנה בשום פנים ואופן, ואז לאחר שהוא לא הפסיק להתעקש את החלטת להיפרד ממנו,
האם זה יותר או פחות לגיטימי?
לבקש מאדם לפשוט את האגו שלו ועוד משולט שלפי מה שאת אומרת חיי את זה,
זה צעד מאוד לא פיסבלי,
זה אפשרי אבל קשה מאוד לביצוע בעולם האמיתי,
נכון,
יש כאלו שישר יגידו שהוא טועה וכו' וכו,
"מה קרה, זה רק אגו"
ועוד ועוד,
עובדתית כנראה שמה שביקשת היה סוג של גבול שהוא לא היה מוכן לפרוץ גם לא עבורך.
DomiNA O Hera{Sincerelyo}
לפני 4 שנים • 25 ביוני 2019
DomiNA O Hera{Sincerelyo} • 25 ביוני 2019
ראשית
מודה לכולכם על המאמץ וההשקעה לתגובה ..
כפי שקראתם לא הייתי נשלטת שלו, היינו זוג לכל דבר. שנינו בדסמים ולכן בדסמ תפס בין חדרי חדרים וגם בפומבי במקומות המתאימים.
הייתי טוטאלית אליו , דבר לא נעשה מאחורי גבו, הוא נהיה חסר ביטחון , אני אישה יפה , סקסית, מוצלחת ומחוזרת מאוד בונילי וכמובן בקרב הקהילה.
לא נתתי לו סיבה לקנא ולא לבטוח בי , למרות שהיה מבקש לבדוק לי את הסלולרי ומעולם לא מצא משהו ״מפליל״ , הוא עשה טעות ואיבד שליטה על עצמו התנהג באופן מגוחך וילדותי והוא לא ידע מעולם לבוא ולבקש סליחה .. אני יודעת שהוא עדיין אוהב אותי ויהיה לו קשה מאוד למצוא לי תחליף.. אך הוא לא ירד מהעץ עליו טיפס..
מטרת הפוסט איננה למשוך את תשומת ליבו (פרופיל חדש) וגם לא הבנתי את העיניין עם עופר לי ( לא היה לי כח לקרוא) .. בכל אופן ביחסים במיוחד בדסמים התקשורת אמורה להיות הכי ישירה כנה ופתוחה , וגם אם נשלטת מציינת מה אהבה ומה לא ומה היה חסר ( אפטר קר לדוגמה) אז זה לא שהיא שולטת מלמטה..
המטרה הינה להכיר לאורך כל הדרך אחד את השניה על מנת שנוכל להגיע הכי למעלה שאפשר..
Malebi
לפני 4 שנים • 2 בספט׳ 2019
Malebi • 2 בספט׳ 2019
ברשותך אומר כמה דברים..

א. הייתם זוג מדהים שקראתי את הקשר שלכם במילים הכי קטנות והשיטחיות כביכול..
שלא לדבר על עוד אספקטים מדהימים שניתקלתי ..
ועצוב שקרה המיקרה ..
אבל אני הספקתי להכיר אותך שאת בחורה חזקה ואיתנה כמו בול עץ נטוע באדמה ..
ואני מאמין שתתעלי על עצמך ותעלי לגבהים עצמים עצומים.. ולא דיברתי על קשר או סוג של סאשן אלא אל עצמך בתוכך הפנימי ...

ב. כן היום מעטים האנשים ללא אגו וללא אינטרס חבוי ..
אבל תסתכלי על זה בצורה חיובית ..
כל נפילה קשה ההתרוממות ממנה מחשלת פי כמה מאות כי נפילות רכות אנחנו לא מרגישים ומעבירים אותן כהרף עין . ( ואת יודעת טוב מאוד מה עברתי ומה אני עובר במיוחד כרגע ובמיוחד עם הילדים ).
ותתני לזמן לעשות את שלו .. אולי הוא יתפכח וטיפה יוריד מהאגו ויסתכל עלייך כאישה לפני הכל ולא הגדרה כזאת או אחרת ..
אישה שהיא גם מהסוג הונילי נערצת ונחשקת שזקוקה למעט צומי ונילי ולא רק..
ואולי הוא יבין ויפנים את הטעות שעשה ויהיה מוכן טיפה להשיר את האגו לטובת היחסים ולא רק על עצמו...
ואם לא.. אזי עדיין את מופלאה ומדהימה והכח שלך הוא לא מהיותך נישלטת או שולטת או מה שתירצי .
הוא מהיותך אישה עם רגליים איתנות ולב פועם וגב וכתפיים זקופות כי את מדהימה .
ומתי שתירצי לדבר איתי את יודעת איך להשיגני בכל שעה ובכל זמן...
godisafemale​(שולטת)
לפני 4 שנים • 2 בספט׳ 2019

האם אגו זו מילה גסה? התשובה היא: כן.

godisafemale​(שולטת) • 2 בספט׳ 2019
אגו זה בור של חרא.

עתה אומר כך:
אנשים שעדיין לא התפוצצו, כל אני קוראת לזה, לכודים באגו.
אגו זה פולס! זה בולשיט וזה הברייר הכי הקטלני לבגרות ולחוכמה.
אני מזהה אך בנקל אנשים שעדיין לא רצחו את האגו שלהם במו עצמם ואם הם מעל 40, זה די מביך. זה כמו גבינת עיזים ללא חומרים משמרים מקולקלת!, בהתחלה זה טעים ואך במהרה מגיע החשבון בצורת שלשול וכאבי בטן.

האגו הוא ויטרינה שקופה ושברירית לכל תחלואי הנפש של האדם (משפט בומבסטי, אבל מה לעשות, פוגע בול!)
החיים בלי אגו, אלו חיים אחרים, אורגניים יותר, טובים יותר, נקיים יותר. זורמים יותר.

צריך הרבה אומץ לב ויושרה אינטלקטואלית כדי להודיע לאגו יום אחד:
צ'מע! אתה מפוטר!"
ובואו! הוא גם לא מועיל, הוא רק מזיק. כל החלטה מתוך אגו היא החלטה שגוייה 100% עגול. לא משנה באיזה תחום! בכל תחום!
התקלה הרווחת (מנסיוני כמאמנת אישית) היא: בלבול בין אגו, לבין כבוד עצמי. שמיים וארץ! בין, איפה אני מתחילה ונגמרת ומתחיל האחר ונגמר (גבולות גיזרה).
מתי אני דורס את עצמי ומתי אני מדביה ומחזק את עצמי... כל אלה הבלבולים מאוד טריקיים ומאוד אנושיים.

למרבה ההפתעה, הפלא והנס הגלוי, החיים בלעדי אגו, הופכים לחוויית חיים עוצמתית, מכילה יותר ופנורמית יותר, לחיות בלי אגו מעניק לך כרטיס של כבוד במועדון האולטרא V.I,P של האנשים שהם בני-אדם.
המושג "פילטר אגו" הוא כלי חשוב במיינד סט שלך. תלמד/י להשתמש בו וקבלת חיים אחרים, משובחים בהחלטות שאתה מקבל.

ובנימה אישית עוד יותר:
אני בזה לאנשים שאני קולטת שהאגו מבעבע אצלם עדיין... בוודאי שאני חשה בוז עמוק לאנשים שכאילו מהססים להרוג את האגו שלהם במו עצמם.
הפחדנות הזו, היא אם כל חטאת אשר מעוותת את כל הסתכלות על החיים.
אגו, הוא מחסום משוגע וערמומי שמתחפש בצורה מתוחכמת להמון פטנטים שמונעים מאתנו לחיות על מלא.
זכרו: האגו תמיד מגיע עם אותו נרטיב אשר בסיסו "אני קורבן".

אמנם זה היה בקיצור, ברם, שמחתי לעזור.