סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לגבי נשלטות בראטיות...

Mr Sins​(שולט)
לפני 4 שנים • 29 ביוני 2019
Mr Sins​(שולט) • 29 ביוני 2019
לבראטיות יש אופי. הן בחיים לא יודו שהן אוהבות כאב, אבל הן יעשו הכל כדי לגרום לך להכאיב להן..
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 29 ביוני 2019
למה להשחית זמן ומילים על נשלטות שלא משתפות פעולה?
מטפורה
מטפורה • 29 ביוני 2019
דווקא חולקת על קודמתי וחושבת שבמשחק כזה עונשים הם אמצעי שולי ולא מטרה. בעיני.
מבחינה נרטיבית, מזוכיזם טהור באמת נשמע לי פחות מתאים לטייפ קאסט. הילדה רוצה טו אקט אאוט, לבחון את התגובות שלך לזה, לנהל מין אינטראקציה סוערת של בחינת גבולות מתמדת, שלך ושלה. טקסי הענקת כאב מתמשכים ורבי-רושם, של אאוץ' לשם האאוץ', פחות נראים לי קשורים כאן מבחינה עלילתית.
אדרבא, תן לה לזרוק עליך כסאות ולקרוא לך בשמות, כך או כך נשמע יותר מרענן מ"אני מפעיל את המטרונום ואת תפני אליי את הישבן בדיוק בזווית של 45 מעלות ואנחנו נספור מעלה את 25 המספרים הראשוניים" (בעיקר בהתחשב בעובדה שזה בדרך כלל פחות יצירתי ואסתטי מזה. דאמ, אני בזבוז בתפקיד הנוכחי שלי).
    התגובה האהובה בשרשור
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 29 ביוני 2019
אולי פגשת כאלה שרוצות להרגיש נכבשות ע"י זכר חזק, ולא דווקא לחוות כאב כשלעצמו ביחסים.
kitty kat​(נשלטת)
kitty kat​(נשלטת) • 29 ביוני 2019
כבראטית בעצמי אני יכולה לומר שמבחינתי יש קשר ישיר בין הרצון והצורך בכאב להיותי בראט. כי בתכלס אני מתנהגת לא יפה או מתחצפת כדי לקבל את התגובה מהשולט שלי, שרוב הפעמים אני רוצה שהתוצאה תהיה עונש.
ברור שבכלליות זה כיף פשוט לעשות שטויות, אבל המטרה הסופית שלי כמעט תמיד בכל השתטות כזאת היא קבלת עונש.
One moment​(שולטת)
One moment​(שולטת) • 29 ביוני 2019
אצלי דווקא כל בראטיות שפגשתי התחברו לכאב. הבעיה שאני אוהבת להכאיב ולא אוהבת בראטיות. לכן אולי זה צירוף מקרים אישי. אי אפשר להכליל.
The Spade​(שולט)
לפני 4 שנים • 28 ביוני 2019

שאלה לגבי נשלטות בראטיות...

The Spade​(שולט) • 28 ביוני 2019
במהלך ההיכרות שלי עם נשלטות בראטיות וסוררות שמתי לב כי הרבה מהן לא מתחברות לכאב ונוטות להיות פחות מזוכיסטיות.
כמובן שלא חייב להיות קשר בין השניים אבל מעניין אותי אם יש למישהו הסבר בעניין..