אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ירון לונדון - הטריד מינית במעלית או צודק בתגובתו?

opiate​(שולט)
לפני 4 שנים • 30 ביוני 2019
opiate​(שולט) • 30 ביוני 2019
I touched her stomach so she threatened legal action

vs

I touched her stomach so she pulled my balls
dror30
לפני 4 שנים • 30 ביוני 2019
dror30 • 30 ביוני 2019
כשסיפר על הארוע הוא נגע לגאולה אבן בבטן בלי רשות כדי להדגים את המקרה,
אז על פי הסטנדרטים שלו כנראה שלגעת למישהו בבטן ללא רשות זה לא כזה נורא והעניין היה ההעלבה (שאכן ממש לא לעניין וודאי שגם שהמגע שלה היה לא לעניין),
אבל לגעת בשד אני מניח שהוא לא היה מדגים על מישהי, כי ברור שזה חמור, ומותר מבחינתו לעשות זאת בגלל שהעליבו אותו, אז הוא הטריד מינית כדי להחזיר על ההעלבה, בעייתי.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 1 ביולי 2019
לא מבין בירון לונדון ושדיים.
כשהייתי בטירונות, יצא שהחבר'ה ידעו שאני הומו. אז משהו כמו חמישה ימים לפני סוף הטירונות, כשעמדנו בתור לחדר אוכל, טירון אחר מהמחלקה שלי, החליט "לתקתק" אותי. כלומר, לתקוע את הסתרשף של הרובה שלו בתחת שלי.
מי הראשון לקום לומר לי שתחת זה לא איבר מין, ולכן זו לא תקיפה מינית?
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 1 ביולי 2019
בחיים של כל אחד ואחת מאיתנו ,יש אין ספור של אירועים של "תקיפה מינית ",וזה דברים ,שממשיכים איתנו ,לכול אורך החיים.
תקיפה מינית ,יכולה לבוא באקראי ובהפתעה .כאשר אנו צעירים .
והיא ממשיכה ומיתעצמת כתופעה לגיטימית ,כאשר אנו בוגרים .
ובמסווה של קשר זוגי /חברי/רומן/אהבה/זוגיות וכו'...
לכל אחד ואחת מאיתנו ,מקופלים בתוכו ,אין ספור של ארועים של מעשים שנעשו בו ,מבלי שהוא רצה בכך ,או תכנן .

יחד עם עובדה זו ,אנו פיתחנו נסיבות "שרידות " ,למצב זה .
המשוריינים במילה "פתיחות מינית ",אנו ,בתוך "בועה",בכדי ,להמשיך ולספוג תקיפות מיניות ,תוך ,שאנו מיישמים אותם זה על זה ,וכן ,על זה הערך .

וכן דרקן זו הייתה תקיפה מינית .מה שחווית
israelislave
israelislave • 1 ביולי 2019
דרקן ראהל כתב/ה:
כשהייתי בטירונות, יצא שהחבר'ה ידעו שאני הומו. אז משהו כמו חמישה ימים לפני סוף הטירונות, כשעמדנו בתור לחדר אוכל, טירון אחר מהמחלקה שלי, החליט "לתקתק" אותי. כלומר, לתקוע את הסתרשף של הרובה שלו בתחת שלי.

ביקשת, קיבלת.

אני.

Wedgy.

https://www.youtube.com/watch?v=4UiKMAuTzYc

הטרדה מינית?

בעידן בו גם להסתכל על מישהו\מישהי עלול להיקרא "הטרדה מינית" כי הקריטריון "כוונה" הוחלף ב" תחושתי הסובייקטיבית" יש כאוס מוחלט, ואגב, גם ברור לי למה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
סלייב, תודה על ההשכלה
אני מבין שתרשה לי לדחוף לך כמה אצבעות (לא אבר מין) לתחת (לא אבר מין). גם לא נורא אם אעשה זאת ללא רשותך. גם לרגע לא תחשוב שנאנסת או הותקפת מינית, נכון?
אה, תגיד, אין לך סיפור על איזה בייביסיטר? משהו תמים ולא מיני? כי רק אם היו שם נרתיקים ופינים זה תקיפה מינית.
כרגיל, אתה כל כך מזלזל בכל אחד אחר. כרגיל, אתה הבעלים הבלעדי של האמת.
אם אתה כל כך מטומטם, או מעוות או רע, שאתה לא מסוגל להבין שלדחוף דברים לתחת של אנשים (ועוד אנשים שכולם יודעים שמקיימים מין אנאלי) זה תקיפה מינית, צריך להרחיק אותך כבר מן החברה.
תגיד, הילד שלך חתיך? כי אולי אקח איזה מוט סיליקון לא מיני ואחדיר לו בתחת הלא מיני שלו. אתה חושב שהוא יהנה מהאקט הלא מיני הזה?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
האתר לא מאפשר לי לערוך את תגובתי הקודמת. נאמר לי שמה שכתבתי בפסקה האחרונה, ואני מתנצל שכתבתי את זה.
לפעמים הצורה שבה אני חושב פוגעת באחרים.
שוב, סליחה
davy jones​(אחר){אהבת חינם}
לונדון, עוד איזה פלוצר שחושב שהוא המציא את הגלגל! מקווה שהיא תתלונן עליו או שכבר התלוננה .
davy jones​(אחר){אהבת חינם}
דרקן ראהל כתב/ה:

מה עשית בנידון?
israelislave
israelislave • 1 ביולי 2019
דרקן ראהל כתב/ה:
סלייב, תודה על ההשכלה
אני מבין שתרשה לי לדחוף לך כמה אצבעות (לא אבר מין) לתחת (לא אבר מין). גם לא נורא אם אעשה זאת ללא רשותך. גם לרגע לא תחשוב שנאנסת או הותקפת מינית, נכון?
אה, תגיד, אין לך סיפור על איזה בייביסיטר? משהו תמים ולא מיני? כי רק אם היו שם נרתיקים ופינים זה תקיפה מינית.
כרגיל, אתה כל כך מזלזל בכל אחד אחר. כרגיל, אתה הבעלים הבלעדי של האמת.
אם אתה כל כך מטומטם, או מעוות או רע, שאתה לא מסוגל להבין שלדחוף דברים לתחת של אנשים (ועוד אנשים שכולם יודעים שמקיימים מין אנאלי) זה תקיפה מינית, צריך להרחיק אותך כבר מן החברה.
תגיד, הילד שלך חתיך? כי אולי אקח איזה מוט סיליקון לא מיני ואחדיר לו בתחת הלא מיני שלו. אתה חושב שהוא יהנה מהאקט הלא מיני הזה?

קודם כל, אולי יום אחד תבין שמכל העדר שלצידך, מאחוריך אני היחיד שבאמת תורם לך משהו בכך שאני מאתגר אותך אינטלקטואלית, עצוב לי בשבילך שאתה לא מסוגל לשמוע דעה שונה משלך ומוכן לרדת כל כך, כל נמוך כמו שמשפט האחרון בתגובתך.

כן, בהחלט, הביביסיטר שלי אכן עשתה מה שעשתה וגם אני קורבן לעבריינית מין. ההבדלים? קודם כל הגיל אתה בן 18+ ואני ילד בן 7. אתה במסגרת צבאית בה אפשר מיד להגיב, להתלונן, ואילו אני ילד קטן שסומך על הנערה כי הרי הורי שמו אותה שם כדי לשמור עלי. בגין 18 אתה כבר ידעת את המיניות שלך אבל בגיל 7 טרם הייתה לי מיניות כלשהי ואילו אתה נערה הסלילה אותי להקשרים מיניים שאחר כך הכשילו אותי כל חיי.

באשר לשליחת ידים.... בזמני, מועדון התיאטרון ליד מלון דן היה מועדון מעורב והיו שם גם הומואים, לא פעם שלחו לי ידים לאזורים כאלו ואחרים, הגבתי מידית באגרסיביות, כזו שלא משאירה ספק ושם זה נגמר. לא רצתי להתלונן, לא התבכיינתי, לא התקרבנתי אלא המשכתי בחיי.

לעולם לא אמרתי שאני מחזיק באמת הבלעדית. הבעתי את דעתי. הבאתי דוגמאות שמחזקות או תומכות בדעתי. כל בר דעת מבין שאין דבר כזה "אמת אבסולוטית " ברגשות.

אגב, עצם המחשבה שאתה מסוגל לחשוב על קטינים בעת ויכוח בהקשר מיני... אתה חושב שאתה שפוי? מה תגיד, "להט הרגע"? אז גם לונדון עשה מה שעשה בלהט הרגע.

אני אתך גמרתי. עשה טובה לעצמך, כשאתה רואה את השם שלי - תתרחק...

מעניין איפה כל יפי הנפש שמצדדים בך, כל "לוחמי הצדק" ששמחים לעוט עלי בכל הזדמנות... איפה הם כאשר רק בגלל מה שכתבת צריך להעיף אותך מהאתר הזה בטיל... שתיקה צבועה ורועמת של עדר שטוף מוח.