צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איזה ניק פה בכלוב הייתם רוצים להכיר יותר גם במציאות?

עציץ​(מתחלף){משוייך}
לפני 4 שנים • 7 ביולי 2019

כפרה עלייך יא נהדרת!

ArchAngel כתב/ה:
הרשימה שלי בליווי מחמאות לכולם ❤️

Yet again- אתה נשמע כמו מותק של בחור. אנחנו תופסים את עולם השליטה באופן דומה וזה מקסים לאללה.

Dark Material- את ממש מצחיקה אותי. מזל טוב.

SM ART- מאוד מסקרן אותי איך אתה מגיע לכתיבת הטקסטים שלך. ובמיוחד, הטיימינג הנכון שבו אתה מפרסם אותם ומצנן דרכם ריבים בוערים.

James Bondage- מרגישה שאני יכולה ללמוד ממנו המון, הוא פשוט מתנסח כל כך טוב, מביא אחלה רפרנסים בנוגע למה שהוא מדבר עליו. וואו כמה שלמדתי מהלינקים שהוספת!

דרקן ארהל- מתה עליך בדיונים. לוחצת לייק עוד לפני סיימתי לקרוא הכל כי אני יודעת שאני אסכים עם הכל במילא, ואז קוראת הכל ורוצה לתת לך לייק כפול שחבל שאין.

בכוח המוח- חידדת לי המון נקודות בנוגע ליחסי שולטת- נשלט. את מתנסחת מעולה. אני אימצתי כמה מהדימויים שהשתמשת בהם בטקסטים שלך.

Ollie- את ממש מקסימה ויש לנו מלא השקפות דומות. בטח יהיה לנו על מה לדבר.

לילית חדשה- שאפו לך על הסבלנות והעמקה בהסברים בטקסטים שלך. אם אי פעם תעשי הרצאה אני קונה כרטיסים!

מטא פיזי- גם גיימר, גם מתעניין/עוסק בפסיכולוגיה, גם מתנסח מעולה. כבר סיכמנו בעבר שנלך להרצאות אחד של השנייה, לא? icon_smile.gif

Me and him- היו לנו אחלה שיחות בפרטי, מעניין איך זה יהיה במציאות icon_smile.gif

Gia x- גם גיימרית, גם שולטת, גם נשמעת מגניבה לאללה. דיברנו כשהייתי בחו"ל ובכיף הייתי מטיילת איתך אם זה היה אפשרי.

עציץ- וואו, נעלמת מן הראדר לאחרונה, אתה ממש מקסים. ואתה כבר יודע שאני חושבת ככה.

Flowerkitty- טוב זה קצת צ'יטים, כי אנחנו יודעת מי שתינו במציאות, ובכל זאת אני מוסיפה אותך פה את נשמעת ממש מסקרנת ויש לך גישה שאני ממש אוהבת.

deepThinker- כן, אנחנו מכירים מחוץ לאתר כבר כמה שנים, ובכל זאת שמתי אותך כאן, למה מה תעשה לי? icon_wink.gif
עדיין הייתי רוצה להכיר יותר במציאות.

TomahDav- אני לנצח אזכור איך הנפשת את אחד הפוסטים מהבלוג שלי. זה היה ממש מגניב מצידך. ובכללי את נשמעת נהדרת. אנחנו נמצאות באותן קבוצות פייסבוק, רמזתי לך שם מי אני, אולי הבנת icon_smile.gif

Tight_mike- יש לנו אחלה שיחות. יהיה מעניין במציאות.

Dror30- אני ממש אוהבת את תפיסת העולם שלך.

וואו, בטח פספסתי עוד המון אנשים, תרגישו חופשי לנזוף בי בפרטי ולקבל מחמאות בדיעבד ❤️
Eyals​(נשלט)

מלקה

Eyals​(נשלט) • 7 ביולי 2019
מלקה
המובן מאליו

אנחנו מפחדים כי יודעים שישר נתאהב

המובן מאליו • 7 ביולי 2019
מלקה המסקרנת
וספציפית אני לא ג’ינג’י
SWAY
SWAY • 7 ביולי 2019
אחלה שרשור, רבים שפגשתי גרמו לי לרצות עוד, לא לפי סדר עדיפות, בוודאי שאשכח כמה ואעלה פוסט נוסף בהמשך: נקבת האדם, archangel,בכח המוח, לילימיי,קולורדו, דוד הבלוק, ביוטי אין בלאק, מלקה, היולי, רצסיבי, ליטל דיפרנט, תומס, טלי 35, מק', snitch, הזלוטוסים (כל אחת ואחד), וושי, aion, iron, הכלב הערבי, רפאל המתנזר, ספרנית, white Black Queen, ... ויש כאלה שהייתי רוצה לפגוש שוב:(abcd (lady shira, סקובידו, hard queen, המלכה קרן,007, che, חתול עירוני, המלכה ליה.. Flower girl icon_wink.gif.
אבן שתייה​(שולט){H.C}
לפני 4 שנים • 9 ביולי 2019
אבן שתייה​(שולט){H.C} • 9 ביולי 2019
את חלק מהניקיות שהוזכרו בשרשור אני מכיר ושמח שמכיר. את אותן שמוזכרות בשרשור ואני לא מכיר, אני שמח שאני לא מכיר.
אני בחור שמח באופן כללי.
הייתי שמח יותר אם הייתי יודע לחזר אחרי
מטפורה. אבל אני לא יודע. כישורי החיזור שלי חלודים עד לא שמישים. גם עם זה אני שמח.

את מי הייתי רוצה לפגוש?
הגמד האמיץ.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
לפני 4 שנים • 9 ביולי 2019

Re: הזכירו אותי פעם אחת (או אולי פעמיים)

עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 9 ביולי 2019
Nutella כתב/ה:
נעלבתי מאוד!
אבל אני גם מוכנה לבוא למפגש כזה 😈

מכירים אותך לעומק דרך כל התשובות נכונות, זה מספיק icon_smile.gif