צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התראות במייל

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 20 ביולי 2019
התראות מייל את מוצאת בתפריט הראשי, מדף הבית. למטה, ליד "הפרופיל שלי", יש הגדרות. שם יש הגדרות מייל. תבדקי שמסומן מה שאת רוצה, תלחצי בסוף על עדכון גם אם לא שינית כלום. תבדקי שהמייל שם נכון. אחר כך, כנסי למייל שלך ותוודאי שזה לא מגיע, בטעות, ישירות לדואר זבל, או דואר פרסומי, משהו מאלה.
לא עזר? לפנות לכלובי. אני חושב שזה support@thecage.co.il
הוא אומר שעדיף מייל על אדומה או סגולה.
אישית, לא משתמש בזה, אז לא יודע אם זה באג.
בהצלחה
היד
היד • 20 ביולי 2019
התראות במייל של מה? אם זה תגובות לפוסט או שעוד מישהו הגיב לפוסט שגם את הגבת בו אז זה פונקציה של מנוי זהב. אם זה אדומות אז את אמורה לקבל ללא קשר למנוי אם אני לא טועה. תנסי לבדוק מה שדרקן אמר ואם לא עובד אז גם כמו שדרקן אמר, לפנות לכלובי.
בלוסום​(לא בעסק)

סורי על אי הבהירות

בלוסום​(לא בעסק) • 20 ביולי 2019
כוונתי היתה על תגובות בפורומים.
לא משנה אם זה שרשור שפתחתי או תגובה בשרשור שכל הזמן יש בו תגובות - אני לא מקבלת התראות למייל... בכל מקרה עשיתי את מה שהצעתם לי ופניתי לכלובי במייל...
    התגובה האהובה בשרשור
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 20 ביולי 2019
בטוחה שיש בכלל אפשרות להתראות במייל על תגובות בפורום? קיבלת בעבר והפסקת לקבל? מעולם לא קיבלתי כאלה התראות במייל.
היד
היד • 20 ביולי 2019
נראה לי שזו פונקציה של מנוי זהב
Ollie​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 21 ביולי 2019
Ollie​(נשלטת) • 21 ביולי 2019
אני עם מנוי זהב, מקבלת מיילים על תגובות לתגובות בבלוגים, על תגובות לפוסטים שלי ועל אדומות/סגולות. לא על פורומים.
להבה חשופה
לפני 4 שנים • 22 ביולי 2019
להבה חשופה • 22 ביולי 2019
פניקס סגולה כתב/ה:
זכורתני שקיבלתי גם בלי זהב ופתאום נפסק

אני ללא מנוי זהב. תמיד קיבלתי התראות. התראות לגביי הוד' אדמות מגיעות ב"איחור".
(כן, עדכנתי בהגדרות).

לאחרונה, איני מקבלת שום התראות.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 22 ביולי 2019
חוזר, הכתובת היא כלובי. באג, טעות בהגדרות, מנוי זהב, שירותים שאולי בוטלו - הכל כלובי.
בנוסף, חוזר ומציע לעבור על תיקיות המייל השונות ולוודא שזה לא בטעות מגיע לספאם, פרסומות, זבל.