אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שירים מחרמנים... שכל אחת ואחד יתרמו..

godisafemale​(שולטת)
לפני 4 שנים • 7 באוג׳ 2019

שירים מחרמנים... שכל אחת ואחד יתרמו..

godisafemale​(שולטת) • 7 באוג׳ 2019
אז מאחר ואני יכולה להתחרמן רק מריח ושקט דממה יכולים להעביר אותי על דעתי... אז בכל זאת שיר
שיכול להכיל אותי ואני אותו icon_smile.gif

ושגבר כלבבי ידפוק אותי בנעימים בקצב לאט כזה. הרבה זמן ידפוק. ישתוק כמו אלוף. רק יסתכל עלי. ידפוק ויסתכל. ידפוק ויסתכל....
אוהה.. מאמי בלו...

https://www.youtube.com/watch?v=2J85JjlAuo4
    התגובה האהובה בשרשור
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 7 באוג׳ 2019
שלום 👋 godisfemale 🌹, ראיתי 👀 שפירסמת שיר 📷 מחרמן 💰 שלי ללא 👎 זכויות יוצרים 😂. אבקש 🙌 שתורידי ⬇️ את השיר 🎢 הנ"ל אחרת 😢 אאלץ לפנות ⤴️ לרו"ח שלי 📕 לצורך המשך טיפול ☀️. רובי פרנק 😍

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אוג' 07, 2019 11:58 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
Baloo​(אחר)
Baloo​(אחר) • 7 באוג׳ 2019
אהבה אהבה כמה שאת אובססיבית ועדינה.
רוצה אותך רכה ומכילה מלטפת את הזין עד שיש לי זיקפה.אהבה יא אישה,רוצה אותך בת זונה.
נותנת פצצות לאנשים בלי הבחנה,נשמה של לוחם בעיינים של איילה.אהבה חלומית אישה שכזו,אני הזאב ואת הגיזלת יפה אצילית,יש לי דם פה,זה מטריף אותי הארגמן הזה,טעם החיים זה כמו בפירסומות,אהבה אהבה התשוקה הארגמנית נוטפת ממך בכמויות❤️
אהבה שלי יא אישה יחידה,אני אזיין אותך בכזאת עוצמה,אתפוס אותך בגרון ואחדור לאט לאט,את נותנן במט בחיוך זדוני,זו אני שבועלת אותך אהובי❤️ אהובי, יא גבר שלי,הזין שלך הרכוש שלי!!!
godisafemale​(שולטת)

על מי אתה מאיים שרמוטה?

godisafemale​(שולטת) • 7 באוג׳ 2019
deepThinker כתב/ה:
שלום 👋 godisfemale 🌹, ראיתי 👀 שפירסמת שיר 📷 מחרמן 💰 שלי ללא 👎 זכויות יוצרים 😂. אבקש 🙌 שתורידי ⬇️ את השיר 🎢 הנ"ל אחרת 😢 אאלץ לפנות ⤴️ לרו"ח שלי 📕 לצורך המשך טיפול ☀️. רובי פרנק 😍