סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת סלון - פמדום

EmptySoul​(אחרת)
לפני 4 שנים • 8 באוג׳ 2019
EmptySoul​(אחרת) • 8 באוג׳ 2019
השיחה הזו מדרדרת מרגע לדודלי.
מי מארגן פופקורן? עדיפות לפופקורן עם קליק.
hrgiger
hrgiger • 8 באוג׳ 2019
מה זה הכיבוד המוזר הזה? אני מרגישה במסיבת כיתה ג' (:
אם כבר - רבע פיתה, חומוס ומלפפון חמוץ.
davy jones​(אחר){אהבת חינם}

Re: מסיבת סלון - פמדום

Lady cbt כתב/ה:
היי,
כבר הרבה זמן שאני מפנטזת על מסיבת סלון, חברות עם פיצה וסרט וכמה כלבלבים בעניבות ותחתונים (או בלי) שיכרכרו סביבנו וישרתו אותנו.
יש שולטות שזורמות על רעיון כזה? ונשלטים?

כמו שזה נראה ומתפתח אתם תצטרכו אולם.
EmptySoul​(אחרת)
EmptySoul​(אחרת) • 8 באוג׳ 2019
hrgiger כתב/ה:
מה זה הכיבוד המוזר הזה? אני מרגישה במסיבת כיתה ג' (:
אם כבר - רבע פיתה, חומוס ומלפפון חמוץ.

סבבה, סוף סוף אנחנו מסכימות על כיבוד. זה מתחיל להתגבש.
Prince Edging
Prince Edging • 8 באוג׳ 2019
עוקבים
היינו אצל טלי וגייגר והיה מקסיםicon_smile.gif
נשמח להשתתף באחד הערבים באמצ״ש (א-ד )
חמישי וסופ״שים יותר קשה לנו
פילפילון
פילפילון • 8 באוג׳ 2019
מעוניין
taojelauobr
taojelauobr • 8 באוג׳ 2019
מגיע + 1 עניבה יוקרתית
בתנאי שמחלקים שקית הפתעות עם שלווה ובמבה אדומה .
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 8 באוג׳ 2019
hrgiger כתב/ה:

ואגב, להשתמש בטיעון "אם שולטים היו מתנסחים כך, היו מזדעקים" זה די מיותר בפוסט בו מזדעקים כך על שולטות. נכון, היו מזדעקים, והיו מכלילים ומניחים הנחות שווא גם שם. וגם שם הייתי אומרת אותו דבר - תפסיקו לחשוב שכולם נבלות ושולטים מחפיצים, אתם לא הוגנים.

ההבדל הוא, כשמזדעקים על שולטות, אז הרוב בא להגנתן ויוצא נגד כל נשלט חשדן כאילו איך הוא מעז לא לסמוך על שולטת זרה שהתנסחה בשורה וחצי.
כשמזדעקים על שולטים, לעומת זאת, אף אחד לא קופץ להגנתם.
אף אחד לא אומר לנשלטות שהן "לא הוגנות" כשהן חושדות במי שמציג הזמנה למסיבה באופן שמתאר אותן ככלבות מכרכרות ולא מספק שום הסבר מעבר.
אף אחד לא מסתפק ב"מי שלא רוצה, שלא תגיע" ומסכים שהזמנה לפליי פארטי צריכה להיות מנוסחת בצורה יותר מכבדת מזו גם אם מדובר בנשים שזו הפנטזיה שלהן לשרת במצבים ספציפיים.
כשמדובר בנשים, לפתע הציבור יכול להבין למה לא מוגזם שנשלטת תגיב בהנחות כאלו על סמך טקסטים עמומים, ולמה הן הכרחיות בכדי שלא תפגע ותנוצל. שכן, בעולם הבדס"מ מעצם היותה נשלטת היא נמצאת בעמדה שקל שינצלו אותה בה, ולכן צריכה סיבה טובה לסמוך על הצד השני שנעדרת מטקסטים שמנוסחים באופן הזה.
מה שלא הוגן הוא לצפות שנשלטים לא ירגישו שמחפיצים אותם כשהפוסט מנוסח בצורה מחפיצה (גם אם זה חלק מהקינק, עדיין...) שמתארת אותם כ"כלבלבים מכרכרים", מה שלא הוגן הוא לצפות שלא יניחו הנחות מבלי שניתנתה שום סיבה שלפיה ניתנה לסמוך על מישהי מן המשתתפות (זה שאתן סומכות זו על זו לא אומר שנשלטים מרגישים כך באותה קלות לגביכן, כי הם מגיעים מעמדה פגיעה יותר משלכן).
לא נראה לי שאם את היית נשלטת, היית מגיעה בביטחון לפליי פארטי שבו היית מפקידה גופך בידיים של זרות לך, על סמך פוסט שכינה אותך כלבלבה והתעסק באיזה כיבוד יוגש במקום בלעורר בך תחושת ביטחון כלשהי.
אם לא רוצים הנחות שווא, צריך לכתוב פוסט יותר מסודר מזה שמפריך אותן ומבהיר היטב כללי זהירות, בטיחות ומפגין יותר אכפתיות.
אפשר לזעוף, להאשים נשלטים ולדרוש מהם לסמוך עליך ישר אחרת "זה לא הוגן", ואפשר לנסות להבין למה הם מגיבים ככה ולהתנסח בצורה הוגנת יותר- בשני המקרים, יחס יגרור יחס.

*אין לי שום בעיה עם אף אחת מכן, אני לא חושבת ששום דבר כאן נכתב באיזו כוונה לפגוע. אני בטוחה שבסה"כ רציתן להנות וזהו.
אני פשוט מציגה השקפות של נשלטים.
והשקפות כאלו רק מתחזקות כשבמקום להפיג אותן מתעסקים בלהאשים.