ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת סלון - פמדום

סוגד למענך​(נשלט){אני לשרותך}
לפני 4 שנים • 8 באוג׳ 2019

אני רוצה לעזור לך לממש מסיבת סלון

רוצה אותאותי לעזור לך לארגן מסיבה אצלך
סוגד למענך​(נשלט){אני לשרותך}
לפני 4 שנים • 8 באוג׳ 2019

יש לך חברים ניראה לי שלא מחפש צומי

Sm Art כתב/ה:
אני רוצה שתדעו לכם ,שלילה שלם ,לא ישנתי בגלל המסיבה שלכם שאתם מדברים עליה כאן .
אנחנו נמצאים התקופת ימי בין המצרים ,במוצש ' זה ערב תשעה באב ,ובראשון זה תשעה באב ,
זה בדיוק התקופה שבה שרפו את בית המקדש .
והכול התחיל בגלל מסיבה .
עם הסיפור של קמצא ,ובר קמצא ,
כולכם בוודאי מכירים את הסיפור ,הכול החל בגלל עלבונו של יהודי אחד שלא הוזמן למסיבה ,ואחרים לא מיחו מכנגד לעלבונו בפומבי ,כאשר נדרש לעזוב את המסיבה .

אני באופן עקרוני ,לא נוהג להשתתף במסיבות .
ובמיוחד מסיבות בסוגיית הבדסמ' .

עבדים זה לא עם שצריך לרקוד ,וזה עם שלא אמור לאכול פופקורן ,
עבדים צריך לשבור להם את העצמות,אחת אחרי השניה ,אחרת הם מעיזים פנים ,מתחצפים ,ולא ירחק היום ,שהם יפתחו כרטיס משתמש "שולט" ,ואז תבוא אליו "נשלטת" ,והוא ,לא ממש ידע על איזה כפתור ללחוץ לה .

עבדים זה בעיקר ,המבטים בעניים -הם תפקידם רק להסתכל ,ולהנהנן בראשם .
תן לעבד מקלדת ,הוא יחריב עולמות
תן לעבד סמכות ביד ,ונהיה ברדק שלם במערכות ה בדסמ' ,הכלל עולמיות .

עבדים זה עם סוליסטית .
אני מאחל לכל חבורות העבדים ,שכל אחד יזכה למצוא את המלכה האחת ויחידה שלו ,שתשבור לו את כל העצמות שלו .
ושלא יזדקקו ,להגיע למצבים שהם מוצאים עצמם ,פותחים קופסאות שימורים ,של מלפלפונים חמוצים ,ותירס ,במסיבות סילון פמדומיסטיות..

עד אז ,שלכל עבד אין מלכה במוכנות לשבור לו את כל העצמות .
מסיבות סלון ,זה טראנד שעלול להשתלט על הבדסמ' .
כי מספיק שאחת תחולל מסיבה שכזו ,כל חברותיה ,זה רק עניין של זמן ,עד שיהיו המה ,מפיקות מסיבות סילון .

אני באופן עקרוני ,לא רוקד במסיבות ,ולא הולך למסיבות .
אני גם לא שומע מוזיקה ,וגם בקושי אוכל .
אני רק שותה קצת מים ,ואוכל לחם עם בצל יבש
Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 9 באוג׳ 2019
Sm Art{☆Sm} • 9 באוג׳ 2019
תסביר את עצמך ..בבקשה
הסברתי בעבר ,שאם יש לך חבר אחד אמיתי ,זה גם הרבה.
אני נשאב לסיפורים אישיים של אנשים .
זה סגנון חברות ,שונה
spankass​(נשלט)

האמנם...

spankass​(נשלט) • 9 באוג׳ 2019
מל(ק)ה כתב/ה:
סמ ארט, תתחתן איתי

שברת את ליבי לרסיסים
פלייפול
פלייפול • 9 באוג׳ 2019
תגובות לתגובותיישן (:

- ראשית, אמנם הדיון הוא לא עלי, אבל משום-מה התקבע כאן הרושם שאני נשלט (או נשלט בארון, או משהו בסגנון). ובכן, לא. אין לי שום דבר נגד נשלטים (וגם יש פה כמה שאני מעריך ומחבב, ואחד שאני כמעט מעריץ), אבל אינני נמנה עליהם.

- הסיבה שהגבתי היא קודם כל טכנית - להתריע בפני סכנות הטמונות במפגשים אנונימיים, לא רק לנשלטים אלא גם לשולטות, והצעתי להיפגש קודם ולתאם ציפיות. יתכן שזאת היתה הכוונה מלכתחילה (של השולטות, לפחות), אך להתרשמותי, חלק מהנשלטים היו מסכימים להגיע גם ללא היכרות מוקדמת, לפגישה עם נשים שמעולם לא פגשו (ואולי אינם נשים כלל), בכתובת אנונימית, כשהם עירומים לחלוטין, עם פלאג בישבנם ועניבת פפיון לצוארם. בנוסף, כאשר פותחת הדיון וגם השולטת הראשונה שהגיבה לה בהתלהבות, הן בעלות רזומה של שלוש תגובות בפורום, ונטולות בלוג, עדיף לנהוג במשנה זהירות, ולוודא שאכן אותן גבירות נכבדות הן אכן מי שהן. בכל מקרה, התגובה היתה מיועדת בעיקר לנשלטים, לא לשולטות, אז מה אתן קופצות בכלל?

- סיבה נוספת שבעטיה המשכתי להגיב בדיון, היא האופן בו נתקבע הסגנון של הנשלט הטיפוסי כאן, והדינמיקה בין נשלטים לשולטות. הרושם שלי הוא שרוב הנשלטים אינם מכבדים את עצמם, ולמעשה גם לא את השולטות, אותן הם רואים ככלים להגשמת הפנטזיות שלהם, והשולטות, מצידן, מתייחסות אליהם כאל אובייקטים לניצול. ההיפך הגמור מיחסי שולט-נשלטת.

במחשבה נוספת, עם ביקורת עצמית, אני חושב שיתכן שהפרזתי ואולי טעיתי בנסיון שלי ל'תקן' את המצב הזה, ואולי אף חטאתי בהתנשאות. אם יחסים כאלו עושים טוב גם לעבד וגם לאדונית, מי אני שאפריע. אתם קוראים לה 'יחסי שליטה'? לי זה נראה יותר כמו ניצול הדדי, אבל אם זה עושה לכם טוב, תיהנו.

Lady cbt כתב/ה:

ואגב, פלייפול, לומר על שולטת שהיא אגואיסטית ולא מעריכה גברים (כן, כי כל הפרופיל שלי מלא מילות נאצה ועלבונות על המין הגברי, מלא קללות והשפלות מכלילות, בלי סמיילים ולבבות) - לומר דבר כזה, מעיד על חוסר הבנה בסיסית של בדסמ, ובעיניי פשוט נשמע... ונילי.

מתוך הפרופיל שלך: "מחפשת עבד נקיון קבוע עם רכב וזמן פנוי, אחד שישמח להעניק ולפנק ולעשות את כל העבודות השחורות שלי בזמן שאני מתפננת כמו שמלכה אמורה לעשות icon_smile.gif מחפשת שפוט, סנג'ר שיתרוצץ עבור כל גחמה שלי ויעשה הכל כדי שאהיה מרוצה ומסופקת. רוצה לשבת רגל על רגל ולתת לו הוראות, מצפה לביצועים לא פחות ממעולים, ציות מיידי ועיוור ללא היסוסים......."

נתקלת פעם בשולט (זכר) עם פרופיל כזה? כן, את מה זה מכבדת גברים. אבל זה בסדר, הם מכבדים אותך באותה מידה.
Lady cbt​(שולטת)
Lady cbt​(שולטת) • 9 באוג׳ 2019
אני לא משווה עצמי לשולטים. יש הבדל קטנטן בין שליטה גברית לנשית.

הנשלט הראשון שהכרתי בטינדר, היה בפרופיל של עבד ניקיון, ומערכת היחסים בינינו היתה כמו שכתבתי בפרופיל. היא היתה מעצימה ומדהימה, והוא עצמו הכניס את הז'רגון של "שפוט" ו"סנג'ר".
מעבר לזה, לא שאני צריכה להצטדק ולא שזה עניינך, אבל יש המוני המונים של נשלטים שמתרגשים (!) מהפרופיל שלי, בדיוק מהמילים האלה.

אני יודעת מי אני, ולא צריכה ביקורת ממי שלא מכיר אותי. במיוחד שהוא לא קהל היעד אליו הפרופיל שלי פונה.
ואגב, זה שאין לי בלוג או הודעות בפורום לא מעיד שאני אישה/גבר/חייזר. הרבה אנשים מכירים אותי אישית פה ופגשו אותי, ורבים יעידו עליי לטובה.
ושוב, לא שזה עניינך, אבל הם אנשים איכותיים בחיים האמיתיים. גם אם אין להם בלוג או שהנטיה הבדסמית שלהם היא להישלט.

כמו שטלי אמרה לך, הדברים שאמרת לגבי היכרות מוקדמת נלקחו בחשבון. ככה אני גם מתנהלת בפגישות שלי עם נשלטים, בלי קשר למסיבה המדוברת. אז אל תשפוט ותבקר בלי לדעת.
daniellecd​(נשלט)
daniellecd​(נשלט) • 9 באוג׳ 2019
בהחלט מעניין מאתגר ומרתק אותי
פלייפול
פלייפול • 9 באוג׳ 2019
Lady cbt כתב/ה:
אני לא משווה עצמי לשולטים. יש הבדל קטנטן בין שליטה גברית לנשית.

הנשלט הראשון שהכרתי בטינדר, היה בפרופיל של עבד ניקיון, ומערכת היחסים בינינו היתה כמו שכתבתי בפרופיל. היא היתה מעצימה ומדהימה, והוא עצמו הכניס את הז'רגון של "שפוט" ו"סנג'ר".
מעבר לזה, לא שאני צריכה להצטדק ולא שזה עניינך, אבל יש המוני המונים של נשלטים שמתרגשים (!) מהפרופיל שלי, בדיוק מהמילים האלה.

אני יודעת מי אני, ולא צריכה ביקורת ממי שלא מכיר אותי. במיוחד שהוא לא קהל היעד אליו הפרופיל שלי פונה.
ואגב, זה שאין לי בלוג או הודעות בפורום לא מעיד שאני אישה/גבר/חייזר. הרבה אנשים מכירים אותי אישית פה ופגשו אותי, ורבים יעידו עליי לטובה.
ושוב, לא שזה עניינך, אבל הם אנשים איכותיים בחיים האמיתיים. גם אם אין להם בלוג או שהנטיה הבדסמית שלהם היא להישלט.

כמו שטלי אמרה לך, הדברים שאמרת לגבי היכרות מוקדמת נלקחו בחשבון. ככה אני גם מתנהלת בפגישות שלי עם נשלטים, בלי קשר למסיבה המדוברת. אז אל תשפוט ותבקר בלי לדעת.

החיים שלך הם באמת לא העסק שלי. לא תקפתי אותך בכלל, ולא שפטתי אותך. לא כתבתי בשום מקום שאת לא אשה, ולא היתה כאן בכלל ביקורת מצידי (למעט ההערה שאת עושה רושם של אגואיסטית שאינה מכבדת גברים). ההערה שלי כוונה לנשלטים, בעיקר כדי שיהיו זהירים (וגם כדי שיכבדו את עצמם יותר- אבל זה אבוד).
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 9 באוג׳ 2019
לעיתים קרובות אני טועה אם היה לי משתלם להיוולד עם כוס (להישאר איך שאני נראה עכשיו) רק כדי לטעום מהכוח שיש לאיבר המין הזה על הזין והמוח הגברי.