ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אזיקים לרגליים וידיים

Pixie​(שולטת)
לפני 4 שנים • 9 באוג׳ 2019

אזיקים לרגליים וידיים

Pixie​(שולטת) • 9 באוג׳ 2019
ואו! אז מתברר שהשוק מוצף בכל מיני סגנונות ורעיונות ולטענת המוכרים באיביי ואלי אקספרס הם גם אל-חלד כולם.
אני קצת מפקפקת באיכות המוצרים שם, ולמרות שזה "רק אזיקים" - אני תוהה אם מישהו קנה משהו בסגנון ויכול להעיד על האיכות שלו ואם כן, לינק למוצר בבקשה icon_smile.gif
Pixie​(שולטת)
Pixie​(שולטת) • 9 באוג׳ 2019
התכוונתי למתכת ><
אופס שכחתי לכתוב!!!
טאז עדכון, אזיקים ממתכת עדיך מנסיון
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

אזיקי מתכת

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 9 באוג׳ 2019
עדיף לקנות אזיקים שמיוצרים ע"י חברות שזו ההתמחות שלהם כמו Smith & Wesson, המחיר אולי גבוה יותר, אבל החוויה של שחרור אזיקים שנתקעו ע"י המספריים ההידראוליות של מכבי אש ובנוכחות שוטרים/ות לדעתי עולה יותר.

אלא אם אתם בקטע של השפלה פומבית, ואז עופו על זה...

בנוסף, כדאי לדעת שאזיקי מתכת יכולים לגרום בקלות נזק לעצבים וגידים ע"י מעיכה, אז שימו לב למצב התחושה באצבעות וכפות הידיים של הנקשר/ת.
וודאו תמיד שיש לכם מפתחות (כן, יותר מאחד) לפני שקושרים מישהו ושהצד של החור של המפתח יהיה נגיש לכם אחרי הקשירה.

בהצלחה!
    התגובה האהובה בשרשור
ColdSteel
לפני 4 שנים • 10 באוג׳ 2019
ColdSteel • 10 באוג׳ 2019
אם את רוצה אזיקים בעיצוב אישי את מוזמנת ליצור קשר. לא מדובר על אזיקים משטרתיים עם מנעול מובנה. יותר אזיקי ימי הביניים/שלשלאות.

אני מייצר כל מיני דברים ממתכת.
TheStrider​(סדיסט)
לפני 4 שנים • 11 באוג׳ 2019
TheStrider​(סדיסט) • 11 באוג׳ 2019
מניסיון, אל תשתמשי באזיקי מתכת בכלל, גם הטובים שבהם עלולים להתעקם או משהו. אם קריטי לך התחושה, יש כאלה עם מנעול בריחי ולא מפתח.
אם את רוצה את השימושיות, אזיקי עור נוחים ופחות בעייתיים. אם את רוצה את המהירות, אזיקונים.
teacher​(שולט)
לפני 4 שנים • 15 באוג׳ 2019
teacher​(שולט) • 15 באוג׳ 2019
יש לי הרבה ניסיון עם אזיקי מתכת (פרקטיים מודרנים, רפליקות תקופתיות, עבודת יד בנפחות וכו').
אני לא רואה בעיה בשימוש בהם, כל עוד מתקיימים שני התנאים הבאים:
1. המנגנון אמין ולא ייתקע (מפתח ספייר, תחזוקה נאותה וכו', כל הקומון סנס וזה..)
2. זה נסגר במידה הנכונה. (אזיקי מתכת זה לא דבר רך, וקל לעשות נזק בלי לשים לב אם משתמשים בכח באזיקים למניפולציה גופנית)

גם אם מאיזו סיבה המנגנון נתקע ולא מצליחים לפתוח, זה יכול לקרות מכל מיני סיבות, לא למהר להזעיק את כוחות ההצלה.
חבר עם מסור דיסק, כלי עבודה וקצת סבלנות זה כל מה שצריך. אם הוא חבר רע, הוא יביא איתו מצלמה icon_smile.gif

(באזיקים משטרתיים יש לעיתים מנגנונים משפרי בטיחות, כמו צירים במקום שרשרת, נעילה כפולה למניעת הידוק וכו'..)

HAVE FUN
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 4 שנים • 15 באוג׳ 2019
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 15 באוג׳ 2019
טוב שהחבר יביא מצלמה, מה כבר יכול להיות כשמשתמשים במסור דיסק על מתכת שצמודה ליד או רגל של אדם אחר?

אני מעדיף את האלטרנטיבה שכוללת מכבי אש ומספריים הידראוליים על רגשי האשמה שגרמתי לחבר/ה לאבד יד או רגל (ועוד צילמתי את זה).

בהצלחה!