סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד ניקיון לשולטת המלוכלכת - דעתכן?

thhIyghst
לפני 4 שנים • 14 באוג׳ 2019

עבד ניקיון לשולטת המלוכלכת - דעתכן?

thhIyghst • 14 באוג׳ 2019
היי בנות,
אני מאמינה שלכל אחת יצא לקבל לא מעט הצעות מעבדי ניקיון שמבטיחים שהדבר שיעשה אותם הכי שמחים בעולם יהיה להגיע, לנקות, וללכת.

על פניו זה נשמע בסדר, ממש מצב של win-win - אבל משום מה נדמה לי שמה שמקבלים בסוף לא ממש תואם את התיאור; כמו מוצרים מעליאקספרס,
ושזה דומה יותר לסיפור "יוליה-עבד-נקיון": https://thecage.co.il/magazine,3406.html

אשמח לשמוע על החוויות שלכן עם מפגשים מהסוג הזה - ובעיקר אם יצא מהם משהו טוב.
סווריןן
סווריןן • 14 באוג׳ 2019
בתור גבר שיודע לנקות, ואפילו עכשיו סיים ספונג'ה, אסגיר את המצב הפנימי אצלי: אם אני מנקה היטב, אני לא באמת חושב סקס, ואם אני מחפש לנקות בתור משהו מגרה, הניקיון לא יעסיק אותי והוא יהיה על הפנים.
הפנטזיה היא לנקות למישהי מרוחקת ומחפצנת. אבל בפנטזיה תמיד היא בסביבה, או תהיה בסביבה.
אם מישהי באמת תשאיר לי מפתח לנקות את ביתה ולעולם לא אראה אותה, ארגיש סתם מנוצל, באופן לא מגרה בעליל...
היו על זה, דרך אגב, שרשורים בעבר
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 14 באוג׳ 2019
ואם אתה בא לנקות למישהי שאתה שלה - יום קבוע שעה קבועה - אבל היא לרוב (או בכלל) לא בבית (היא בעבודה, שעות נוספות, יוצאת לבלות - לא חשוב).
ואתה *יודע* שאתה מקל על החיים שלה.

שבזכות הזיעה והעבודה שלך - היא תכנס הביתה לרצפה שטופה וריח נקי וכביסה מקופלת ומפוזרת בארונות (שיט, כאן גמרתי. איפה הייתי?)
ואולי אפילו לעוגה חמה שהכנת והשארת שתתקרר על השיש הנקי ללא כלים בכיור (שיט, שוב גמרתי... בלי כלים!!!) או לסלט שחתכת דק דק במיוחד בשבילה.

אתה יכול ממש לראות את החיוך שלה, לשמוע את הצחוק שלה כשהיא אומרת "איזה כיף לי עכשיו" ומתיישבת על הספה שאירגנת בה את הכריות ומרימה רגליים עם קפה בנחת.

גם אז תרגיש סתם מנוצל?
    התגובה האהובה בשרשור
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 14 באוג׳ 2019
^
אני לא סוורין אבל אענה גם, כי מסכים ומזדהה עם התשובה שנתן. כעוזבים אותי קשור לעשר שניות אז זה מפריע לי, אז לנקות בלי שהיא ממש לידי עדיין לא יהיה כיף. כמו שסוורין רשם - אצלנו המרכז הוא לא הניקיון עצמו אלא הסיטואציה והדמויות.
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 14 באוג׳ 2019
לדעתי יש כאן מעט מאוד עבדי ניקיון אמיתיים. חלק ניכר, וזה משיחות שהיו לי עם שולטות שעברו חוויות שליליות, מעוניינים לעבור סשן ולכן מוכנים קצת לנקות לפני זה. חלק מהם לא יסכים לחזור אם לאחר הניקיון לא יקבלו "תמורה". התוצאה היא הפיכת השולטת לזונה: המטרה היא מימוש הצרכים שלהם והדרך לכך היא תשלום, אומנם לא בכסף אלא בניקיון, אבל בסופו של דבר המטרה היא מימוש הצרכים שלהם.
אז איך נמנעים מכך? ראשית, תמיד כדאי לבקש מהעבד חו"ד משולטות קודמות להן ניקה את הבית. שנית, כדאי להבהיר מראש מה המטרה ושלא יהיה שום מגע פיזי או מיני. שלישית, רצוי להמנע מעבד ששואל שאלות כגון "איך את נראית?". שאלה טובה תהיה: מה גודל הדירה? מה המשימות שיש לבצע היום? אילו חומרי ניקיון יש בבית? אני מעדיף כפפות לייטקס בגודל x, וכד׳.
לסיכום, לצערי שולטות רבות "נשרפו" כי קיבלו יחס ושירות גרוע ולכן לא מוכנות יותר להזמין עבדי ניקיון. היה רצוי שהסינון יהיה קפדני יותר כדי שהטובים לא יפגעו מכך.
חמודה​(שולטת)
חמודה​(שולטת) • 14 באוג׳ 2019
לא מאמינה במושג של "עבד ניקיון" . הם ממש לא מנקים כמו שצריך כל העניין שלהם זה רק להסתכל עליך ועומד להם מזה. לאור הניסיון שלי איתם
אין יותר "עבדי ניקיון "עבורי.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 14 באוג׳ 2019
על סמך מחקר מקיף שערכתי בסובג'קט,עבדי נקיון ,בבסיסם ,הם קרימינלטיזוטרים ראשיים המסתתרים ,מאחורי ,איצטלת הרעיון הטראנס אטלנטיק,ששמו הוא ,ה Bdsm.
ואותם אילו ,המציגים עצמם ,כ"אמיתיים",נטו,אילו ,הם בדווקא .
אותם אילו שהם קרימינלטוריזוטרים ,מיסודם .
כל אותו הזמן שהם מנקים ,הם אומנם מנקים ,אבל ,הם מכניסים "מתח",לאותו המבנה ,בו יושבת פרסונה בדסמ'ית,שהחליטה לזרום עם ההצעה של אותם אי אילו המציעים עצמם כ "עבדי ניקיון".

יש פה ,איזה שהוא "היתמוססות של כל הרעיון שעליו ה Bdsm ,מושתת ,

ופה נפלו גיבורות ,רבות ,וטובות ,ותמימות .

הקרימנילטוריזוטור ,ביסודו ,כל רצונו ,הוא לחשוף את הפרסונה הבדסמי'ת .
מאותו הרגע בו חשף את הפרסונה ,עת פלש אל תוך ביתה .
נגמר הסיפור של שניהם .

היא כל מה שהיא תקבל לנצח -מהקרימינלטוריזטור ,זה אך ורק ניקיון .
והוא מבחינתו ,השיג את הכול .

הוא דפק את כל מערכת הבדס"מ .
הוא דפק את כל מערכות הצ'אט
הוא דפק את מערכות הסיסטם של המלכות ב$
הוא עקף את כל מערכות החיזור .

הוא נכנס בגאון ,ובמצח נחושה ,אל תוך המערכת של הפרסונה הבדסמי'ת ,וכל זאת במחיר מטאטא רצפה ,מגב,סמרטוט,וחופן אקונומיקה .

זה שכל המערכות שנדפקו -לא הבחינו בכך .
וזה שכל הפרסונות ,טרם ,הצליחו לפענח את דבר העובדה שהן נידפקו ,שוב .

אני לא מופתע !
הן לא רואות את הקרימנילזטורים עין בעין ,כפי שאני רואה אותם ,ומבין את החשיבה ,ואופן הביצוע שלהם .

ואם עד עכשיו ,יש אי אילו ,שלא ירדו עד לשורש העניין ,ולסוף דעתי .
אז אני אנסה להסביר זאת בדרך מעט שונה .

בואו נצא מנקודת הנחה שישנה פרסונה בדסמי'ת
ששמה הוא -שושנה השולטת .
ויש קרימינילזטור ששמו הוא - שושו העבד .

באותו הרגע ששושו ראה את שושנה .
זה שווה ערך לסשן
באותו רגע ששושנה ענתה לשושו -זה שווה ערך לסשן
באותו הרגע ששושו נכנס לביתה של שושנה - זה שווה ערך לסשן .

כאשר אני מכנה את קבוצות השושו ,באשר הם ,כ קרימינלזוטרים ,זה כי אני יודע בדיוק ,איך השושנות ,נופלות ,שדודות בזו ,אחר זו ,מבלי שטרם הבינו על מה ,ובמה נפלו .

הנפילה ,היא בעצם זה ש"נחשפת ".
הקרימנילזטור -מטרתו לחשוף את השושנות של הbdsm
וככה ,הם הולכים ,מאחת כל האחרת ,עם סבלנות אין סופית .

על זה שהניקיון שלהם הוא לא יוצלח אף פעם .
על זה עוד לא דיברתי.
על כמות הסשנים שהם שדדו
על זה גם עוד לא דיברתי .

הקרימנילזטור יחריב עולמות .
העיקר לא יביא לה משהו "שווה ערך ".

הוא מביא עצמו בעבור "חופן אקונומיקה ".
והוא גם ממצב עובדה מוגמרת זו ,באופן שמיתקבע ,לנצח.

אני יכול עוד ליפרוט ולהרחיב בהבהרת הרעיון .
אבל ,אני חס על הקרימנילזטורים ,בכל זאת ,זה "הבילוי ",שלהם .
אז תמיד יהיו "שושנות ""שיצמחו",עת,"שושנות",אחרות",נבלו,"ליכשהפנימו.
על כול שושו שנכנס פלש .
חשף אותה .ועקף את כל החתיכים העשירים .
בין רגע

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אוג' 14, 2019 11:08 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
Audhild{Agnar}

ניסיון

Audhild{Agnar} • 14 באוג׳ 2019
הקנדי כתב/ה:
לדעתי יש כאן מעט מאוד עבדי ניקיון אמיתיים. חלק ניכר, וזה משיחות שהיו לי עם שולטות שעברו חוויות שליליות, מעוניינים לעבור סשן ולכן מוכנים קצת לנקות לפני זה. חלק מהם לא יסכים לחזור אם לאחר הניקיון לא יקבלו "תמורה". התוצאה היא הפיכת השולטת לזונה: המטרה היא מימוש הצרכים שלהם והדרך לכך היא תשלום, אומנם לא בכסף אלא בניקיון, אבל בסופו של דבר המטרה היא מימוש הצרכים שלהם.
אז איך נמנעים מכך? ראשית, תמיד כדאי לבקש מהעבד חו"ד משולטות קודמות להן ניקה את הבית. שנית, כדאי להבהיר מראש מה המטרה ושלא יהיה שום מגע פיזי או מיני. שלישית, רצוי להמנע מעבד ששואל שאלות כגון "איך את נראית?". שאלה טובה תהיה: מה גודל הדירה? מה המשימות שיש לבצע היום? אילו חומרי ניקיון יש בבית? אני מעדיף כפפות לייטקס בגודל x, וכד׳.
לסיכום, לצערי שולטות רבות "נשרפו" כי קיבלו יחס ושירות גרוע ולכן לא מוכנות יותר להזמין עבדי ניקיון. היה רצוי שהסינון יהיה קפדני יותר כדי שהטובים לא יפגעו מכך.

לגמרי אמת. לי היה מזל שנתקלתי בך בתור הראשון שניקה אצלי. נדיר למצוא מי שבאמת בא לעבוד.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 14 באוג׳ 2019
לעבוד? את מפרישה לו פנסיה? 😂
Audhild{Agnar}

הפרשות לפנסיה

Audhild{Agnar} • 14 באוג׳ 2019
אם פנסיה מתורגמת לסטירות, אז למה לא? 😁