צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד ניקיון לשולטת המלוכלכת - דעתכן?

Netrunner​(נשלט)
לפני 4 שנים • 14 באוג׳ 2019
Netrunner​(נשלט) • 14 באוג׳ 2019
עזבי ביטקויין קריפטוגרפיה ושות׳ סטירות זה העתיד
פרי
פרי • 14 באוג׳ 2019
הקנדי כתב/ה:
לדעתי יש כאן מעט מאוד עבדי ניקיון אמיתיים. חלק ניכר, וזה משיחות שהיו לי עם שולטות שעברו חוויות שליליות, מעוניינים לעבור סשן ולכן מוכנים קצת לנקות לפני זה. חלק מהם לא יסכים לחזור אם לאחר הניקיון לא יקבלו "תמורה". התוצאה היא הפיכת השולטת לזונה: המטרה היא מימוש הצרכים שלהם והדרך לכך היא תשלום, אומנם לא בכסף אלא בניקיון, אבל בסופו של דבר המטרה היא מימוש הצרכים שלהם.
אז איך נמנעים מכך? ראשית, תמיד כדאי לבקש מהעבד חו"ד משולטות קודמות להן ניקה את הבית. שנית, כדאי להבהיר מראש מה המטרה ושלא יהיה שום מגע פיזי או מיני. שלישית, רצוי להמנע מעבד ששואל שאלות כגון "איך את נראית?". שאלה טובה תהיה: מה גודל הדירה? מה המשימות שיש לבצע היום? אילו חומרי ניקיון יש בבית? אני מעדיף כפפות לייטקס בגודל x, וכד׳.
לסיכום, לצערי שולטות רבות "נשרפו" כי קיבלו יחס ושירות גרוע ולכן לא מוכנות יותר להזמין עבדי ניקיון. היה רצוי שהסינון יהיה קפדני יותר כדי שהטובים לא יפגעו מכך.

בול
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 14 באוג׳ 2019
אנשים מונעים תמיד ממשהו. בשביל ליצור תנועה חייבים אנרגיה כלשהי.
הרבה יותר קל למצוא את אלה שלא באמת אוהבים \רוצים \ יודעים לנקות מאשר ליפול על אחד שבאמת נהנה מהניקיון למישהי שהוא לא מקבל ממנה כלום מעבר לידיעה שהוא מרצה אותה. ובד"כ אחרי זמן הקשר מתפתח למעבר לניקיון.
אבל לעשות הכללות זה דבר מטופש. והיכרתי פה ושם, לאורך השנים, מקרים שהסידור הזה של עבד ניקיון הצליח לעבוד לאורך זמן.
לגבי עצמי, אני לא אציע את עצמי לניקיון למישהי שאין לי קשר אליה. אבל אם זו מישהי שאני "חפץ ביקרה", ומעוניין לרצות אותה, שזה משהו שנבנה לא דרך מטאטא וסמרטוט, אלא כתהליך ולפעמים קליק כמו כל קשר אחר, אני אנקה בשבילה גם אם היא לא תעמוד לי על הראש, וגם אם היא רק תשאיר לי מפתח. כמו הרבה דברים אחרים שאני אעשה למענה, וזה לא משהו שקשור לתחום הניקיון.
פלייפול
פלייפול • 14 באוג׳ 2019
הקנדי כתב/ה:
לדעתי יש כאן מעט מאוד עבדי ניקיון אמיתיים. חלק ניכר, וזה משיחות שהיו לי עם שולטות שעברו חוויות שליליות, מעוניינים לעבור סשן ולכן מוכנים קצת לנקות לפני זה. חלק מהם לא יסכים לחזור אם לאחר הניקיון לא יקבלו "תמורה". התוצאה היא הפיכת השולטת לזונה: המטרה היא מימוש הצרכים שלהם והדרך לכך היא תשלום, אומנם לא בכסף אלא בניקיון, אבל בסופו של דבר המטרה היא מימוש הצרכים שלהם.

מדובר בזנות בכל מקרה, גם במקרה שלך. גם אתה מקבל תמורה כלשהי (סיפוק של איזשהו פטיש), עבור שירותיך. אם אתה כזאת נשמה טובה, לך לנקות בתים של קשישים, נכים וניצולי שואה. והעאלק שולטות, המסכימות לסידור כזה, אתן זונות לכל דבר ועניין, רק שחודרים לבית שלכן במקום לגוף, והתשלום הוא בשווה-כסף במקום במזומן. יש לי הרבה יותר אמפתיה לזונות רחוב, העוסקות בכך מחוסר ברירה, ואפילו לזונות עצמאיות העוסקות בכך מבחירה, כי הן לפחות לא משקרות לעצמן.
Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 15 באוג׳ 2019
Sm Art{☆Sm} • 15 באוג׳ 2019
עבדי הנקיון מהראשון שבהם ,ועד האחרון שבהם .
ואני מכליל אותם ,את כולם ,כולל כולם .
הם מקבלים סשנים ,בתמורה לניקיון שלהם .

שוב מדגיש ,מכליל את כולם!
מהראשון שבהם ,ועד האחרון שבהם .

הם מקבלים סשנים !
הם מעבירים לנשות הבדס"מ ,תחושה שהיא אמורה לגמול להם ,בדרך זו ,או ,אחרת .

יש ביניהם שאכן עושים עבודה מצויינת .
זה אין על זה ויכוח .

הדבר האמיתי בתחום .
זה לא עבד נקיון .

הדבר האמיתי -והשווה ,והמוערך ,וההכי נחשב בתחום .
זה עבד שיפוצניק .

עבד שיפוצניק ,מי שיש לה אחד שכזה ,אבל שיפוצניק שהוא גם חשמלאי,וגם איש מזגנים .

הגברת הזאת ,מסודרת בחיים .
מדגיש שיבוצניק ,לא קיבוצניק .
Danielribo
Danielribo • 15 באוג׳ 2019
יש עבדי נקיון שרוצים באמת רק לנקות וההנאה שלהם מעצם זה שמעבידים אותם ומנצלים אותם
אני הייתי עבד נקיון מספר פעמים ודווקא הריחוק ומתן הוראות יבשות ממי שניקיתי אצלם היה מה שחיפשתי ואם ניקיתי טוב אפשרו לי בסוף להשתחוות. אז האם זה נקרא סשן? לא נראה לי
davy jones​(אחר){אהבת חינם}
טלי35 כתב/ה:
ואם אתה בא לנקות למישהי שאתה שלה - יום קבוע שעה קבועה - אבל היא לרוב (או בכלל) לא בבית (היא בעבודה, שעות נוספות, יוצאת לבלות - לא חשוב).
ואתה *יודע* שאתה מקל על החיים שלה.

שבזכות הזיעה והעבודה שלך - היא תכנס הביתה לרצפה שטופה וריח נקי וכביסה מקופלת ומפוזרת בארונות (שיט, כאן גמרתי. איפה הייתי?)
ואולי אפילו לעוגה חמה שהכנת והשארת שתתקרר על השיש הנקי ללא כלים בכיור (שיט, שוב גמרתי... בלי כלים!!!) או לסלט שחתכת דק דק במיוחד בשבילה.

אתה יכול ממש לראות את החיוך שלה, לשמוע את הצחוק שלה כשהיא אומרת "איזה כיף לי עכשיו" ומתיישבת על הספה שאירגנת בה את הכריות ומרימה רגליים עם קפה בנחת.

גם אז תרגיש סתם מנוצל?

הדיון הוא על עבדי ניקיון, לא חושב שהיא התכוונה לאפיית עוגות וחיתוך סלטים.
סווריןן
סווריןן • 15 באוג׳ 2019
טלי35 כתב/ה:
ואם אתה בא לנקות למישהי שאתה שלה - יום קבוע שעה קבועה - אבל היא לרוב (או בכלל) לא בבית (היא בעבודה, שעות נוספות, יוצאת לבלות - לא חשוב).
ואתה *יודע* שאתה מקל על החיים שלה.

שבזכות הזיעה והעבודה שלך - היא תכנס הביתה לרצפה שטופה וריח נקי וכביסה מקופלת ומפוזרת בארונות (שיט, כאן גמרתי. איפה הייתי?)
ואולי אפילו לעוגה חמה שהכנת והשארת שתתקרר על השיש הנקי ללא כלים בכיור (שיט, שוב גמרתי... בלי כלים!!!) או לסלט שחתכת דק דק במיוחד בשבילה.

אתה יכול ממש לראות את החיוך שלה, לשמוע את הצחוק שלה כשהיא אומרת "איזה כיף לי עכשיו" ומתיישבת על הספה שאירגנת בה את הכריות ומרימה רגליים עם קפה בנחת.

גם אז תרגיש סתם מנוצל?

משחקי ניקיון עשויים להיות מדליקים. אבל הם צריכים להיות משחק, כלומר, השולטת חייבת לשחק, אפילו בצורה מינימלית, עם המנקה, כדי שזה יתאים גם לו. הרעיון של מנקה בחינם ששוכחים מקיומו לא יעבוד. פותחת השרשור שאלה על מצב בו מצד אחד מקבלים שרותי נקיון, ומצד שני לא נכנסים לאינטראקציה. זה לא יעבוד (לדעתי). מה שתארת הוא מצב בו השולטת מפרנסת סוג מסויים של פנטזיה אצל המנקה. היא משחקת איתו, גם אם אין שם סקס, וגם אם האינטראקציה מינימלית, אפילו רק מילולית.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 15 באוג׳ 2019
כשיש לך מטרה ,ואתה יורה ?ב"בודדת",זה ,לגמרי,שונה ,מכאשר אתה יורה על "אוטומט".

יש הבדל מהותי ועצום .
בין עבד ,לשולטת .

יושבת גברת שולטת ,בבית שלה ,והחליטה שהיא שולטת ,מקצועית ,וחכמה ,ושיש לה הרבה דרישות והרבה עבדים .
ושהיא הכי מקצועית .
סבבוש?

מטייל לו מר עבד החל כבר מסוף שנות השמונים הוא מטייל לו מאחת לאחרת .
הוא היה אצל ,שולי ,וחן ,וכריסטינה ,וגל,וסמדר,ודנה,ושירז,ונוי,וליאם,ופיונה,וחנה,ועופרה,וואלרי,ואלינה,ונטלי,ויוליה,וילנה,ושרון,וירדן,
ועל כל אילו ,תוסיף עוד 50 .
או שתוסיף על כל אילו 100.

אותה גברת שולטת ב "בודדת ",כאשר מגיע אליה מר עבד שו שו ,אם הוא ממושקף ,ועם חולצה מישבצות ,מה נאה ויאה ,עדיף אפילו.

מה היא חושבת לה ?
אם היא בכלל חושבת ?

את מה חושבת ,אני יודע ,עוד בטרם ניסתה לחשוב ?

אותו שושו העבד ,היה אצל "כולן ",כולל ,"כולן",אין אחת שהוא,לא היה אצלה .
ככה מסוף שנות השמונים...

עם כל אחת ,ואחת ,הוא ידבר בשפה שהיא תרצה לשמוע .
עם אילו שבתשלום ,הוא ידבר ,בישפתן המה .
ועם אילו של הבחינם ,הוא ידבר עמן בישפתן המה .
ועם אילו של המסיבות ,הוא ידבר עמן בישפתן המה .

היתה אחת בת 20 ,גברת מאמא פינדום .
מאשקלון .
היא היה לה פטיש .שיעבירו לה כסף לבנק .
ושיהיה לה אחד יחיד ומיוחד.
עבד בית וכו'.

התכתבתי עמה ,והיא העלתה סרטונים ותמונות לאן ?
לאפליקציה הזאת .
נו איך קוראים לה ?
שכחתי .

ואני מסתכל באפליקציה הזו ,בכרטיס שלה .
את מי אני רואה בבית שלה ????

את העבד "טוביה החלבן "...
חחחח ...

ואני אומר בלב ,תראה את הסתומה הזאת .
על מי היא נפלה ?
היא נפלה על הנחש מס' 1 ,על ,"טוביה החלבן "...

הוא לא נכנס אליה הביתה ,דרך החלון ?
הוא נכנס אליה הביתה ,דרך הדלת הראשית ?

האם היא יודעת מיהו "טוביה החלבן "?
האם היא יודעת "ההיסטוריה ",של הפרסונה?
האם היא בכלל מבינה על מי היא נפלה ?

ברור ,שאני מצידי ,לא אפתח את הפה לעולם ,ובמיוחד לא למאמא פינדום בת 20 .
הקטע הוא שיש לה בטחון עצמי ,מפה ועד לשיקאגו .
אין עם מי לדבר .
ואין למי להסביר .
עם מי ומה היא מתעסקת .

ההלם ,הוא שהיא רק הפציעה אל הבדס"מ .
והנה 96 שע',מהרגע שהיא הפציעה .הוא כבר השתלט עליה .
הוא הנהג שלה .
הוא הבייבי סיטר על הילד שלה .
הוא מנקה לה את הבית
הוא מלמד אותה בדסמ"
והוא סגר אותה מלהכיר את כל יתר העבדים .
הוא מספר לה סיפורים ,שרק הוא הדבר האמיתי .

הוא בעצם משתלט עליה .
אני לא אמרתי לה מילה .
אין בכזה מצב אפשרות לעזור לבחורה .
זה הגורל שלה .

אם הייתם יודעים כמה "טוביה החלבן ",מסתובבים במערכת ,
חחח

אותה גברת אין לה סיכוי מנגד לאחד שכזה .
הוא משנות השמונים הולך מאחת לשניה .
והוא צמח וגדל מעבד שהיה הולך לסשנים בתשלום,ולאחמכ',ככה התחיל לדבר עם המלכה קצת ..
או שאל אותה ,המלכה אולי רוצה חצי מנה פלאפל,עם טחינה ופטרוזילה?
ההיא אמרה לו כן ,
ואז הוא שאל אותה ,
רוצה בקבוק סודה ?
ענתה לו ,כן .

ואז כאשר הוא נכנס לביתה ,הוא כבר לא יצא משם .
וכאשר סוף כל סוף הוא הלך .
היא ראתה בנייד שלה 180 שיחות שלא נענו .

היא מבחינתה הרוויחה חצי מנה פלאפל עם טחינה ופטרוזיליה,ובקבוקון סודה מזכוכית .

הוא הרוויח ש 180 עבדים .
לא יהיהו בסביבה כאשר "טוביה החלבן ",מיתביית על אותה מלכה נחמדה בבודדת ...

אז אתם באים לחרטט אותי מה זה עבדי נקיון ,ומה זה סטוקרים?

הן בכלל לא מבינות עם מי הן מתעסקות .
אין להן שמץ בהיסטוריה של האדם שנכנס לבתיהן
עפ",רוב ,ב "ידיים ריקות"...
Audhild{Agnar}
Audhild{Agnar} • 15 באוג׳ 2019
אני לא מבינה למה יש כאן כל כך הרבה עוינות נגד עבדי ניקיון והמלכות שמשתמשות בהם.

אם זה מוביל לסשן, מה רע? בחירה של שני הצדדים לממש פנטזיה מסוימת. למה זה לא לגיטימי? למה התפיסה פה היא שכל עבד ניקיון בא לנצל, וכל מי שמשתמשת בו "נפלה בפח"?

אף פעם לא הרגשתי שזו חובתי לעשות סשן רק בגלל שניקה אצלי. היו מספיק מקרים שזה לא הוביל לסשן ולא הרגשתי אשמה או בלחץ להשתתף במשהו שלא התחשק לי.
ברור שזה חלק מהמשחק וזה יושב על צורך מסויים, אבל אני לא מבינה למה זו בעיה?