אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלובון זין - צריך עזרה פה

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 2 בספט׳ 2019
SPARTACUS RS כתב/ה:
SoulDinger כתב/ה:
אין לי ניסיון עם ההולי טריינר, אבל אם אני מבין אותך נכון,
קנית חיקוי לדבר האמיתי, עם 4 טבעות, והחיקוי לא מתאים לך, לא עובד לך.
ועכשיו אתה רוצה לקנות את הדבר האמיתי, בהרבה יותר כסף, וחושש בצדק שזה עוד פחות יתאים לך.

למה שלא פשוט תנסה משהו אחר ?
סוג אחר, לא הולי טריינר ?
בסוף היום, זה הרבה שאלה של אנטומיה, ויכול להיות שההולי טריינר לא מתאים לאנטומיה שלך.
למה שלא תנסה נגיד את הCB6000 או הCB6000S ? או סוג אחר ?

זה חייב להיות מוצר שלא מצפצף בגלאי מתכות.. ההולי טריינר מושלם מהבחינה הזאת..

Cb6000 זה סיליקון, לא מצפצף. המנעול מתכת עובר בקניונים בלי שום בעיה. לא ניסיתי בשדה תעופה. כמו שכתבו, מגיע עם מנעול פלסטיק ממוספר, יעבור גלאי ומאפשר לדעת אם חתכת אותו והחלפת, בגלל המספור.
יש עוד הרבה מפלסטיק/סיליקון.
SoulDinger
SoulDinger • 2 בספט׳ 2019
נדמה לי שאתה טועה דרקן,
הCB6000 הוא פלסטיק, ולא סיליקון.
הוא אכן לא מצפצף, ואכן מגיע עם אזיקונים ממוספרים מפלסטיק, ואפשר לקנות נוספים כאלו.
אבל הוא לא סיליקון. הוא פלסטיק.
ההבדל הוא, שהפלסטיק לא גמיש, בדיוק כמו המתכת.
ולסיליקון יש גמישות מסויימת, לא רבה, אבל מסויימת כן,
במובן הזה הוא אמור להיות נוח יותר, ואולי גם מתאים יותר למי שיש אנטומיה לא סטנדרטית, שוב,
בגלל הגמישות המסויימת.

אני לא זוכר את השם של החגורת צניעות מסיליקון.
אבל זוכר בוודאות שהיה יותר מדגם אחד ויותר מחברה אחת שיצרו את זה,
ושהביקורות היו טובות.
שרף אורנים​(אחר)
שרף אורנים​(אחר) • 2 בספט׳ 2019
דיון מרתק.. מעצים לי את החשק.. יש לי את ה cb6000s והוא בלתי ניתן ללבישה... לוחץ על הביצים וגם על הז עצמו... הצלחתי להיות איתו איזה עשר דקות בלי המנעול וזה היה סיוט
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אז אולי לא s? בלי קשר לגודל בזקפה, יש מי שהזין קטן כשרפוי ויש מי שגדול בשני המקרים (shower מול grower, נכון?)
אם שלך גדול כשרפוי, אתה צריך רגיל, לא s. הטבעות, למיטב ידיעתי אותו גודל, אורך הכלובון שונה. גם תוודא שאתה משתמש בפינים (חה חה) הארוכים, הצינורות הקטנים שיושבים בין הטבעת לכלובון
סוס האש​(מתחלף)
סוס האש​(מתחלף) • 2 בספט׳ 2019
John snow כתב/ה:
בתור מי שהתנסה במספר כלובונים אני יכול להגיד לך שקודם כל תגדיר לעצמך מה מטרת הכלובון.
האם לפרקי זמן קצרים או למשהו ארוך טווח.
יש יתרונות וחסרונות בכל אחד מהסוגים.

ההוליטריינר הוא יקר מאוד ולדעתי לא מצדיק את המחיר. אמנם הוא יחסית נוח ואין בעיה לעבור איתו גלאי מתכות אבל בגלל שהוא סגור לגמרי וחריץ השתנה לא גדול מספיקות כמה שעות בלבד כדי שיווצר ריח חזק של שתן. בכלל נושא ההגיינה פחות מוצלח בכלובוני הפלסטיק. לפעמים אפילו זה מגיע לאדמומיות של העור לאחר מספר ימים גם משקפיים על נקיון יומי.

כלובוני המתכת לדעתי הרבה יותר מוצלחים. יש הרבה דגמים וגדלים שתוכל להתאים לך. אני אהבתי את האתגר של לנסות כל פעם דגם יותר קטן. האחרון שקניתי בפטישדיל הוא מאוד קטן ונוח ולא הייתה לי בעיה ללכת איתו תקופות ארוכות.

אם תרצה עוד פרטים תפנה אלי בפרטי ואשמח לעזור.

למה בפרטי?
כולנו כאן בדיוק בשביל זה...😅
SoulDinger
שרף אורנים כתב/ה:
דיון מרתק.. מעצים לי את החשק.. יש לי את ה cb6000s והוא בלתי ניתן ללבישה... לוחץ על הביצים וגם על הז עצמו... הצלחתי להיות איתו איזה עשר דקות בלי המנעול וזה היה סיוט

קצת תמוהה. אלא אם כן יש לך תותח על.
נסה את 2 הנקודות הבאות.
1. תתחיל בטבעת סביב הביצים הכי גדולה שאפשר, או לפחות אחת שבוודאי גדולה לך. תתרגל אליה. רק לאחר שאתה רגיל ממש, עבור לטבעת קטנה יותר. בהדרגה.
2. את המה שמו שלך, תכניס לחגורת צניעות עם הרבה הרבה שמן תינוקות, שיחליק בקלות פנימה ולא יתפס בכלום. הסוד הוא בשימון. הרבה שימון. לפחות בהתחלה.
3. להרגע, פשוט להרגע ולהיות עם זה. הצלחת רק 10 דקות ? נפלא, נסה מאוחר יותר 15 דקות. להתרגל. המון המון התרגלות.
( אז אמרתי 2 נקודת, אז ? )
בהנחה שהמה שמו שלך בגודל סטנדרטי פחות או יותר, זה אמור לעבוד, גם עם ה CB6000S .

וסליחה לבעל השרשור שקצת גנבנו לו פה את השרשור.
SoulDinger
אל תשכח לעדכן איך הולך ואיך מתקדם ואם הטיפים עוזרים.

( אולי בעל השרשור ישמח, בכל מקרה, כשגונבים שרשור, מקובל לפחות להתנצל על הגניבה, (: אז אני מתנצל )
Leaker​(נשלט)
Leaker​(נשלט) • 2 בספט׳ 2019
אין לי שום דבר חכם להוסיף בנושא.
רק רציתי לאחל בהצלחה icon_wink.gif
כלבה מנויישת​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 5 בספט׳ 2019
אני אתרום את 2 הסנט שלי.

לפני מס' חודשים רכשתי את ההולי טריינר V3 מהאתר הרשמי, אכן הצעצוע עלה 1000 ש"ח פלוס מינוס ( (הם שולחים דרך חברת TNT שדורשים כל מיני עמלות ובסוף זה מגיע לסום שרשמתי למעלה על אף שבאתר זה יוצר בסביבות 850-900 ש"ח אם אני זוכר נכון) והגיע תוך שבוע וחצי בערך.

לפני הרכישה עברתי על ההוראות באתר ובעזרת סרט מדידה מדדתי את עצמי ובחרתי את הטבעת הכי גדולה, ואת הכלובון הסטנדרטי, בהתחלה היה לי מעט קשה להתרגל אליו אבל אחרי שהבנתי את הטריק שבנעילה אפשר להגיד שהיום אין לי כל בעיה להנעל, הנקודה היא שבניגוד למה שהרבה אומרים - אני הצלחתי "לברוח" מההולי טריינר (כמו מכל כלובון אחר שנסיתי ונסיתי קרוב ל 5 כלובונים בניהם חיקוי של CB6000 וגם כלובים מתכתיים), אבל ויש פה אבל גדול המטרה אצלי היא לא להיות נעול לטווח של מס' ימים או יותר אלא בעיקר לזמן המשחק עם השולטת שלי או לבד עם עצמי, ככה שכשאני ננעל זה או מרצון או כשהשולטת בסביבה ואז אין שום סיבה לברוח מזה.

כמו שאמרו פה מעליי אתה צריך להכווין את עצמך לסיבה שאתה רוצה לרכוש את הכלובון ומה המטרה, אם המטרה היא להנעל לתקופה ממושכת אני מאמין שתצטרך כלובון אחר, אם זה נטו לזמני סשנים ומשחקים - זה לא באמת משנה, רק תצטרך למצוא כלובון שנוח לך וללמוד את הטריק ללבוש אותו, זה לוקח קצת זמן, לרוב זה כואב בהתחלה אבל אם אתה נחוש ואתה סבלני אתה תצליח לתפוס את השיטה וזה יקל עליך את העניין.

עוקב אחרי העידכונים ובהצלחה!!!