סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תג שם

DGScorpion​(נשלט)
לפני 4 שנים • 8 בספט׳ 2019

תג שם

DGScorpion​(נשלט) • 8 בספט׳ 2019
היי
מחפש תג שם לקולר שלי
יש למשהו רעיון איפה אני יכול להסיג כזה דבר?
TheStrider​(סדיסט)
TheStrider​(סדיסט) • 8 בספט׳ 2019
להשיג*.
קח כל חתיכת מתכת (למשל אפשר להזמין מאיביי דיסקית ריקה של הצבא האמריקני) ולך לכל מקום שחורט (שענים, חנויות מתנות).
אם אתה רוצה משהו יותר ישראלי, בריקושט עושים דיסקיות לחיילים.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 8 בספט׳ 2019
אומייגודדדדד נתת לי רעיון גאוני עכשיו!

תודה לכל מי שהגיב (:
    התגובה האהובה בשרשור
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 8 בספט׳ 2019
בחנויות בעלי חיים אפשר לעשות את זה בזול.
אני יכולה להמליץ לך על חנות שבה אני קניתי כמה תגי-שם, מה שמיוחד בה זה שאפשר לעשות את זה דרך האתר שלה באינטרנט ככה שזה חוסך את המבוכה של לדבר עם מוכר פנים אל פנים ולתרץ בפניו את "השם הלא סטנדרטי" שבחרת "לכלב".
תבחר את צורת וצבע התג שמתאימים לך בלינק הבא, ואז זה יכניס אותך לדף שבו תוכל להקליד את הכיתוב שאתה רוצה עליו.
https://www.dogsworld.co.il/80564-%D7%AA%D7%92%D7%99-%D7%A9%D7%9D-%D7%9C%D7%9B%D7%9C%D7%91%D7%99%D7%9D
זה מגיע בדואר, במטעפה של חנות כלבים שלא מעוררת חשד. וזה עולה גרושים, בין 18 ל- 20 ש"ח ועוד 9 ש"ח בדואר רשום, לעומת בחנויות שעוסקות ספציפית בחריטה.

אגב, את התגים האלו אפשר לשים גם על מחזיק המפתחות עם כיתוב מרומז, שאפשר לקחת לכל מקום איתך בכיס כשרק אתה מבין מה המשמעות icon_wink.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני ספט' 09, 2019 1:26 am, סך-הכל נערך פעם אחת
מפית​(אחר)

יאאאאא

מפית​(אחר) • 8 בספט׳ 2019
מדהים
Temporalis​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 9 בספט׳ 2019
Temporalis​(מתחלף) • 9 בספט׳ 2019
ArchAngel כתב/ה:
בחנויות בעלי חיים אפשר לעשות את זה בזול.
אני יכולה להמליץ לך על חנות שבה אני קניתי כמה תגי-שם, מה שמיוחד בה זה שאפשר לעשות את זה דרך האתר שלה באינטרנט ככה שזה חוסך את המבוכה של לדבר עם מוכר פנים אל פנים ולתרץ בפניו את "השם הלא סטנדרטי" שבחרת "לכלב".
תבחר את צורת וצבע התג שמתאימים לך בלינק הבא, ואז זה יכניס אותך לדף שבו תוכל להקליד את הכיתוב שאתה רוצה עליו.
https://www.dogsworld.co.il/80564-%D7%AA%D7%92%D7%99-%D7%A9%D7%9D-%D7%9C%D7%9B%D7%9C%D7%91%D7%99%D7%9D
זה מגיע בדואר, במטעפה של חנות כלבים שלא מעוררת חשד. וזה עולה גרושים, בין 18 ל- 20 ש"ח ועוד 9 ש"ח בדואר רשום, לעומת בחנויות שעוסקות ספציפית בחריטה.

אגב, את התגים האלו אפשר לשים גם על מחזיק המפתחות עם כיתוב מרומז, שאפשר לקחת לכל מקום איתך בכיס כשרק אתה מבין מה המשמעות icon_wink.gif

אני רואה טוב ועל התג שם מצד שמאל באתר הזה כתוב השם ונילי? icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif