סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרישה של שולט

littleprettygirl
לפני 4 שנים • 13 בספט׳ 2019

דרישה של שולט

littleprettygirl • 13 בספט׳ 2019
שולט שדורש לשכב עם אחד החברים שלו .כי הגוף שלי שייך לו ואם לא אעשה את זה אז אני מאכזבת אותו והוא יעלם וישחרר אותי הדרישה היא לגיטימית?
נ.ב לא עשיתי והוא הלך icon_sad.gif
Dr Strangelove
Dr Strangelove • 13 בספט׳ 2019
לא
טוב שהוא הלך

זו דעתי לפחות
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 13 בספט׳ 2019
מותר לך להציב גבולות לכל אקט שאת לא שלמה איתו.
שולט שלא מקבל סירוב בבגרות, שנעלם לך אחרי שעשית משהו כה לגטימי שנקרא לשמור על עצמך, מעיד שהוא נעדר שליטה עצמית בעצמו.
שולט צריך לתת לך סיבה לסמוך עליו, להשקיע בלפתח יחסי אמון ביניכם ולא סתם לרקוע ברגליים כמו ילד שרוצה עכשיו את הסוכריה שלו.
יש מצב מאוד גדול שאם היית מסכימה היית נפגעת מחוסר האחריות מצידו באקט כזה שדורש אקסטרא רגישות בשביל שיתנהל בבטחה, ושבכל מקרה הוא היה נעלם לך לאחר מכן.
    התגובה האהובה בשרשור
kareena​(נשלט)
kareena​(נשלט) • 13 בספט׳ 2019
עברתי משהו דומה. והרגשתי כמוך. עזבתי.
חזרתי על 4 אחרי שבוע והתמסרתי. זה שבר אותי אך שיחרר אותי להבין מי אני ומקומי ובעיקר את שליטתו עלי.
בוורלי
בוורלי • 13 בספט׳ 2019
סתם חרמן חסר ביטחון. מזל שסירבת. תיזהרי מאפסים דומים. יכולה לעזור לך ללמוד איך לזהות אותם.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 13 בספט׳ 2019
זה לא משנה מה היתה הבקשה שלו- העובדה שאיים עליך שילך אם לא תבצעי- זה עולב וזה אמור להיות הגבול האמיתי שלך תמיד, בכל סיטואציה כזו. אל תתרגשי ואל תחזרי לאחד כזה. יש הבדל בין לעשות דברים שלא ככ מתחשק בשם השליטה לבין להאלץ לעשות דברים אחרת יזרקו אותך
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 13 בספט׳ 2019
ArchAngel כתב/ה:
מותר לך להציב גבולות לכל אקט שאת לא שלמה איתו.
שולט שלא מקבל סירוב בבגרות, שנעלם לך אחרי שעשית משהו כה לגטימי שנקרא לשמור על עצמך, מעיד שהוא נעדר שליטה עצמית בעצמו.
שולט צריך לתת לך סיבה לסמוך עליו, להשקיע בלפתח יחסי אמון ביניכם ולא סתם לרקוע ברגליים כמו ילד שרוצה עכשיו את הסוכריה שלו.
יש מצב מאוד גדול שאם היית מסכימה היית נפגעת מחוסר האחריות מצידו באקט כזה שדורש אקסטרא רגישות בשביל שיתנהל בבטחה, ושבכל מקרה הוא היה נעלם לך לאחר מכן.

זה.
Sweet melody
Sweet melody • 13 בספט׳ 2019
Ivy poison כתב/ה:
זה לא משנה מה היתה הבקשה שלו- העובדה שאיים עליך שילך אם לא תבצעי- זה עולב וזה אמור להיות הגבול האמיתי שלך תמיד, בכל סיטואציה כזו. אל תתרגשי ואל תחזרי לאחד כזה. יש הבדל בין לעשות דברים שלא ככ מתחשק בשם השליטה לבין להאלץ לעשות דברים אחרת יזרקו אותך

המשפט האחרון של אייבי מסכם את זה בדיוק!
וזכר שדורש כזה דבר הוא לא גבר הוא סתם אדם עם איבר מין זכרי בדומה לשל כלב...
בעיטה ממוקדת לאשכים יכולה רק להועיל לו או לפחות לעולם, פשוט חבל שאחד כזה יתרבה...
Pollux​(שולט)
Pollux​(שולט) • 13 בספט׳ 2019
את גבולות הגזרה צריך לקבוע מראש,
מצד שני שולט שמשתמש באיום של "ללכת" בשביל לבסס דומיננטיות ככל הנראה סובל מחוסרים מאוד משמעותיים בתחום הדומיננטיות.
זאת אפסיות להתנות את ההישארות שלו במערכת היחסים בהסכמה ובביצוע שלך ל"משימות" שלו,
אני מאמין שטוב שזה הסתיים כך ולא בצורה גרועה יותר