בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסכמתי לסקס עם גבר, עכשיו ההכנות...

Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 16 בספט׳ 2019
Sm Art{☆Sm} • 16 בספט׳ 2019
אני בקלות הייתי מסכים איתך .
אבל ,יש אבל גדול כאן .
אני פרטתי כאן ,סיפור אחד בלבד .
האחד מפאת קוצר זמן ,והשניה מפאת חוסר עניין ...
עכשיו ,יש לי גם זמן ,וגם מעט יותר עניין בנושא .

יש הבדל מהותי מאוד ,בהבנת הסוגיה ,בין איך שנשים לוקחות הנושא ,לבין איך שגברים ..

אני אפתח בסיפורים מהחיים...

מהרגע הראשון שהגעתי אל הבדס"מ ,הגעתי אל מלכה ליטאית שקיבלה אותי בז'בוטינסקי 137 ת"א .
פעם ראשונה שלי .מוציא עצמי על הברכיים ,והיא מתחילה להיתאבק עימי ,והיא מעלה כוח מולי ,כמעט זה הפך לקרב אמיתי ביני לביני .מפני שהאשה מיתאבקת וחזק..
פעם ראשונה בחיי ,שאני נחשף לעובדה שאשה חזקה מגבר .ההמשך היה שהיא פלוס מינוס,פלוס,אונסת אותי .
יושבת לי על הפנים ומחדירה לי לישבן אצבעות .
כאשר הגיעה הזמן להיפרד.
היא אמרה לי ,אתה בסדר גמור רק בפעם הבאה שתגיע ,תהיי יותר חזק יותר התקפי .

לא חשבתי שאחזור .
מצאתי עצמי ,שב אליה כשבוע לאחר מכן .
וכך הקשר נמשך בינינו כמעט לעשר שנים.
תמיד היתה מדברת בדיבור בוטה שלא היית מורגל בו בטרם הגעתי אל הבדס"מ .
עם הזמן דיברתי כמוה ,ללא שום בעיה .
וככה הכרתי עוד ועוד נשים מהבדסמ",לכולן כמעט היה "מכנה משותף",לזיין אותי בתחת ,לאנוס ,ולהכאיב,ולהשפיל.

משום מה ,אחרי זמן מה ,הייתי מיתאווה לכך .
בין לבין הייתי עם ווניליות רבות ,ושם אני הייתי האקטיבי ,וכוכב עולה .ומבוקש.

יום אחד ,זונה רוסיה אחת ,אמרה לי ,היית פעם עם גבר?אמרתי לה ,לא .היא אמרה חבל ,איזה בזבוז ,יש לך הכול מושלם ,אמרתי לה הייתי עם אשה וסטרפאון,היא אמרה לי אבל זה לא אותו הדבר ,גבר זה אחרת ,גבר זה חם,גבר זה שונה .זה הדבר האמיתי .

לאחר זמן מה ,פניתי להודעה בעיתון העיר ,שפירסמה גבר ואשה מחפשים גבר לסקס לוהט .
פניתי אליהם בשבת אחת בשעות אחה"צ ,והגעתי למדרחוב נחלת בנימין .עליתי אל הקומה האחרונה .
היתה שם אשה תמניה עבת בשר .ואיש באיזור גיל החמישים ,גיי .
לפני כן ,אמרתי להם שאני בתולה .ענתה לי האשה .זהו מהיום לא תהיה בתול .
הגעתי .השכיבו אתי על מיטה .אמר לי הגבר ,תחשוב שאתה ב"לופטהנזה ",במחלקה הראשונה .תהיה רגוע .
והוא חדר עם קנדום ,כאב לי ,במנונים שעמדתי בהם .
והנה אני כבר לא בתולה .לאחמכ",קיימתי יחסי מין מלאים עם האשה .הם עמדו בהסכמים .וגם אני .
אמרו לי בפעם הבאה שתרצה לבוא ,תגיד שהקוד שלך הוא 10.000.
כאשר הוא חדר אלי ,האשה אמרה לו "קח אותו ,קח אותו ,הוא שלך"..
חזרתי לשם אחרי זמן מה שוב בשבת אחהצ",היתה שם אשה בלונדינית אחרת .ואחרי שהייתי עם שניהם .
אמרה לי קח טלפון שלי בוא אלי הביתה לנווה אביבים בלילה .
הגעתי אליה .בלילה והיא רוצה סקס .כי היא גרושה וחמה אש .אמרתי לה .סקס צריך קנדום גברת ,יש לי .
אמרה לי .לא אוהבת קנדום.
אמרתי לה .מה זא",ללא קנדום אני ואת ,מה לנו זאת עם זה ?אי אפשר גברת .
נפרדו דרכנו לשלום .

סיפור נוסף .
שבת אחהצ",מצלצלת אלי אשה ואומרת לי שהיא שכנה שלי .היא מתגוררת בפרופסור שור צ .תא לידי .ובוא ניפגש .היא מפתה אותי בטלפון .בקול חושני.והיא אומרת לי בוא נפגש .אבל יהיה גם גבר.הסכמתי .ואז היא הפנתה אותי אל דירה באיזור כל בו שלום.קומה ג .הגעתי היה שם גבר .
אני אומר לו איפה המלכה?הוא עונה .כנס .היא אמרה שהיא בדרך .קיצר עובר זמן .הוא אומר לי .היא אמרה שנתחיל .וכאשר היא נכנסת .היא רוצה לראות אותנו .מזדיינים.אמרתי לו .מוזר ..ואז היא צילצלה ואמרה אני קרובה .תתחילו ..לא היתה ברירה .אז הוא ניסה להכניס לי כלי אימתני ,ולא היה לזה סיכוי .עד שהרפה מהעניין .
ומלכה לא הגיעה .ומרגע לרגע גברה בי התחושה שרימו אותי .הבנתי בוודאות שהאדם שמימולי ,הוא אחד מאותם חלאות ,שמרמים תמימים שכמותי .
בכול זאת הייתי נחמד אליו .הזמנתי פיצה ענקית .ואכלנו .ונפרדו דרכנו לשלום .
יש לי עוד אין ספור סיפורים מעין אילו ...
גייז וקוקסינליות ,ונשים מעולם הבדסמ"-תמיד כיוונו אל יעד אחד ומרכזי ,לחדור אלי .לנייש אותי ,ואני שיתפתי עם כך ,פעולה.התמכרתי לזה .ובין לבין הייתי מקיים יחסים עם מאות רבות של נשים ,כאשר המוטיב האנאלי ,היה הבסיס מבחינתי למין איכותי .וככה שגלתי רבות ,שאני הייתי האנאלי הראשון שלהן .
ההמשך היה ,ששגלתי גברים רבים ,כמאסטר בתשלום.
וזה המריא והמריא .וככה בעצם היו נראים חיי .עשרות רבות בשנים .
תחת טוסיק ושוב תחת ותחת ולזיין ולזיין .וליבעול ולישגול .
לא בחלתי בכלום .עשיתי המון זוגות .נשים נשואות אל מול בעליהן .הייתי זמין 24/7..
והיו לי קליינטים קבועים וחוזרים ונאמנים .היו לי נשים לאין ספור לצרף ,וביממה ממוצעת הייתי שוגל ונישגל ומסשן .
דבר יום ביומו ..ארבעה חמישה ויותר .
ובערב בשביל המנוחה שלי ,מזמין אחת מהקולקציה ?של הידידות .ללילה של סקס ובדס"מ .

נותרה בי פליאה גדולה .מדוע גבר הנמשך לנשים .יכול להיות גם עם גברים ?
כל העקבות הוליכו ,לאחור.אל הנשים של הבדס"מ .
להן יש אנטרס סמוי ,לקחת אדם סקרן ותמים .
ולהפוך אותו למכונת זיונים משומנת ,שאין לו דין ואין לו דיין .
לאחר כעשרים שנות פעילות .
הודעתי אל מידע שהיה נסתר הימני .
שבפועל אדם המוציא זרע ,הרי הוא הורג בניו ובנותיו ,במו ידיו .
ושישנו איסור חמור ,על מישכב זכר.
ושישנו איסור חמור ,על בעילת גויה .
ושישנו איסור חמור,על בעילת נידה .
ושישנו איסור חמור על בעילת אב ,והבת שלו .
ושישנו איסור חמור על בעילת גבר ,ואשתו הנשואה לו .
ושישנו איסור חמור על נגיעה ,באישה "פרודה"(ללא גירושין)

המידע אודות האסור ,ואסור,וחמור,וחמור,זלג אלי ללא סוף .
ויחד עם זאת ,נודע לי ההשלכות של כל המעשים הללו,והתשלום ומחיר ,בגין כל זאת .
מצאתי עצמי שבפועל עברתי על כל הדברים האסורים ,ושניתי בהם שוב ושוב ושוב .
היה פה קולקציית עוונות שאינה נגמרת .
בראשה חילול שבת ,ומועדי ישראל .זאת מפני שגם במועדים ושבתות היתי פעיל .

מהיכן הכול התחיל ?
ממודעה בעיתון ,ומאותה כריסטינה (סטן),ג'בוטינסקי 137ת"א .
הגבר ואשה בנחלת בנימין ת"א .שאמרה לו ,"קח אותו ,קח אותו ,הוא שלך"(השטן ולילית )

על הנייר ,אני חילוני ,אז מה הבעיה ? הכול מותר לי .
הרי ,אני לא דתי .
הלכתי לרב אחד שמו הוא הרב יוסף שני .
ולרב נוסף בשם הרב מאמו .ולרב נוסף בשם הרב ניסים מויאל .ולרב נוסף בשם .הרב יצחק כהן .ולרב נוסף בשם הרב דוד אבוחצירא .
והם יודעים עלי הכול .עוד בטרם הכרתי אותם .
הייתי בפליאה גדולה.מהיכן הם יודעים מי אני ,ומה טיב מעשי ?ומהו היקף הפעילות שלי ,הענפה,ורבת השנים?

הם הצליחו אותי בטלפתיה ,ובשלט רחוק ,אל המידע הנכון שיזלוג לעברי ,ויחד עימו ,החלתי בהליך פעולה נגדי .
מצאתי עצמי בנסיונות קשים ומרים .עם אותן נשים ..
ששבו אלי חלקן ?בזו אחר זאת .
עם האחת הנסיון הוא קשור בחילול שבת .
עם גבר אחר הנסיון הוא בחילול מועדי ישראל .
עם אחרים במישכב זכר .עם אחרות במישכב עם "בת אל נכר"(גויה)..עם אחת במישכב עם נידה ,עם נשואה ,עם פרודה (נשואה בפועל אך פרודה )...
ואני שמורגל בעשרים שנים של אקטיביזם .
לפתע מגלה ,שהכול נסגר עלי .ואני נמפומן מכור .
ויש בידי המון מידע ,אודות ,ההשלכות והמחיר למעשים מעין אילו .שלא כבעבר ...!!!
הנשים והגברים הייתי קשור וכרוך עמה בקשרי חברות וקרבה קרובים מאוד..והיה עלי להתנתק מהן בזאת אחר זאת ,ובזה אחר זה .
ולכולם/ן ,היתה פליאה ותדהמה גדולה .
ואני מצאתי עצמי שעלי לרדת מעץ מאוד מאוד גבוה .
שטפסתי עליו כל חיי.

ולהחל הליך של עבודת תיקונים מפרכת וסזיפית מאוד .בדרך לתיקון המעוות .שהוא לכשעצמו משימה כמעט בלתי אפשרית .
מצאתי עצמי בודד בעולם ,ובודד במערכתיות החדשה ,שהתגלתה לי .
מזה כשנתיים לא בעלתי שום אישה .
נזה כשנתיים היקף פעילות הזרע לבטלה שלי צנחה לספרות בודדות .
ויחד עם זאת אני עושה עבודת תיקונים מסיבית .

כל אותם אנשים מעברי ,חייהם ממשיכים להיות ,כפי שהיו בעבר.
אני היחידי שעשה שינוי בדרך .
יש שניים שעימם אני בקשר .האחד הוא גבר נשוי .שבא לבקר אותי מפעם לפעם .והוא מפרגן לי על המהלך שעשיתי .והוא מאז שפרשתי לא מאונן .ולא נישגל עם גבר .הוא טוען שאני הייתי היחידי שלו .

וישנו אחר גיי ,שהוא עבד שלי .שחיפש אותי שנתיים .עד שעניתי לו פעם אחת .והוא שאל איך מצבי בדרכי החדשה .?
טוב לך או רע לך?
אמרתי לו טוב לי .ואז אמרתי לו .אני עובר גיהנום ?
אז הוא שאל אותי .תחליט ,טוב לך או רע לך?
אמרתי לו אני מבולבל .אני בעצם ללא פרנסה .ואני סגור ומבודד בבית בצפון העיר .ומוצא עצמי במציאות שונה וחדשה .אפורה יחסית .לא זוהרת כבעבר .
ושלא אוכל לערוך.לו סשנים מטורפים כבעבר .
השיחה בינינו נסתיימה .

לפתע אני מקבל שני הודעות Sms.
הוא עשה לי שני העברות של 5.000שח כל אחת מהן לח-ן הבנק שלי .
מיד שלחתי לו מיסרון תודה רבה .
והוא ענה לי .אין לי הרבה חברים ,ואתה חבר אמיתי .ואני לא רוצה לאבד חבר.יחד עם זאת שאני מכבד את הדרך שבחרת בה.ואני נותרתי ללא אדון וללא bdsm .
זה נגע לליבי .
צלצלתי אליו .אמרתי לו .תשמע .אני יכול לעשות לך bdsm.
אבל ללא חדירה של איברים .וולא גמירות .ולא בשבתות ומועדי ישראל .
הוא הסכים .
האדם הזה במפגש הראשון שלנו .גמר שלוש פעמים ,בשעה .
והאדם הזה נבעל עי',מאות גברים בחייו .
והאדם הזה מזה כשנתיים עובר סשנים של שש שעות ויותר .ואפילו פעם אחת הוא לא גמר .
ואפילו פעם אחת לא היה בינינו חדירות של בשר בבשר .
רק סטרפאון ופיסטינג וכדו'.
והוא אתאיסט .gay .ולא מאמין ולא רוצה לשמוע שום דבר כל העניינים של המותר ואסור .

השנה הראשונה שהיה צריך לשלוט בעצמו לא לגמור .היתה כמו יסורי מוות .
היה לי קשה לראות אותו מתייסר ברצון וצורך לגמור ..
זה היה על אנושי וטבע לדרוש המנו כזה תנאי .
והוא תמיד אמר נתתי לך את המילה שלי .אני אעמוד בה
בשנה השניה כבר נהיה קל וסביל יותר ...

בסיפור שלי ,יש מידע נרחב וכוללני .
שכל אחד יעשה עימו שימוש ,ע"פ,איך שהוא מבין את הסיפור שלי .

שטן נכנס בגבר .
לילית נכנסת באישה .
ומי שנמצא שם ,יש להם תוכנית עבודה ,לגביו.

תעשו עם זה מה שנראה לכם ,לנכון .
אישה מבפנים​(נשלטת)
אישה מבפנים​(נשלטת) • 16 בספט׳ 2019
באט פלג, חובה להתנסות ולהרחיב לאט.
ללמוד ולהתאמן בלהרפות. זה לא פשוט
כשמפלחים אותך.
הרבה חומר סיכה וסבלנות
חוקן יסוד, חובה בסיסית
ולזכור שההנאה תגיע אחרי היסורים.
בהתחלה הרגשה נוראית אבל אם
יש לך סבלנות וכח רצון אתה תעבור
את השלב הראשון ואז תתחיל להינות.
בהצלחה
בגדול שותפה לפנטזיה הזו.
קוביבי
קוביבי • 16 בספט׳ 2019
מגעיל ומתועב

סליחה לכולם שזה לא פוליטיקלי קורקט
אבל אחרי הכל, בין ארבע עיניים רוב ככל האנשים האינסטיקט שלהם מודה שזה דוחה ומתועב
My body for you​(מתחלף){רק שלה}

הקול הנשי

ההכנה הכי טובה
שהפעם הראשונה תתבצע כאשר הקול הנשי מוביל
הפקודות הקצב יהיה על פי הקול הנשי
ורק אז לא ירגיש לך מוזר

תבקש ממנה לפעם הראשונה להיות פסיבי
והיא תהיה אקטיבית ביותר בעיקר בפקודות
ותבקש שבעת החדירה תחבק אותך
וגם תחזיק אותך אם תתנגד (מבטיח לך הנאה מזה)

בהצלחה
slave for ever​(נשלט)
לפני 4 שנים • 17 בספט׳ 2019

Re: סקס עם גבר

slave for ever​(נשלט) • 17 בספט׳ 2019
[quote="Leather pants"]
חוקן מיותר ולא נעים.
/quote]

חוקן יסודי לפני. חייב !

--------------

אתה לא החלטי.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 17 בספט׳ 2019
קוביבי כתב/ה:
מגעיל ומתועב

סליחה לכולם שזה לא פוליטיקלי קורקט...

התגובה הזו מגעילה, דוחה ומתועבת.
ברור שאתה מת לשולטת שתביא גבר לפתוח לך ת'שושי,
זה שתלעג למי שכבר מצא לא יעזור.
סיסי בתחילת הדרך
לפני 4 שנים • 6 באוק׳ 2019
סיסי בתחילת הדרך • 6 באוק׳ 2019
התעוררתי באמצע הלילה בינהם, הוא נצמד אלי מאחור והיא מחזיקה חזק את הזיין שלי ועם היד השנייה מורחת לי את הישבן בשמן סמיך וחם.
החוטיני שלבשתי הוסט הצידה והאצבע שלה משומנת וחמה משחקת לי בחור של הישבן, הרגשתי אותו מתחכך בחריץ של הישבן כלפי מעלה, הזיין שלו עמד כאילו לא גמר לי בפה ממש לפני כמה שעות מנה הגונה של זרע אחרי שהסכמתי לרדת לו בהדרכתה הצמודה.

ניסיתי לשאול אותה מה קורה אבל היא אמרה לי לשתוק ושהגיע הזמן להפרד מהבתולין שלי.....
היא העבירה את הזין שלו אל בין הרגלים שלי והצמידה אותו אל החור המשומן, עכשיו הרגשתי אותו ממש, ממש קרוב מתחכך ממש קרוב....
היא משדלת אותי להרים רגל אחת ולחשוף את הישבן לכיוון שלו, עכשיו אני ממש מרגיש אותו בפתח הישבן מנסה להדחק פנימה, אני עוד מנסה להתחמק אבל אין לי ממש לאן לברוח, הוא ממש בפתח, זקור ועקשן...

היא דוחפת כריות מתחת לבטן שלי ומסובבת אותי לשכב עליהן והישבן שלי טופס גובה ונחשף כלפי מעלה, אני מבין שמזה כבר לא אוכל להתחמק....
הוא מתיישב עלי כאשר הזיין שלו מכוון ישירות אל החור המשומן שלי, היא אומרת לי שזה הזמן להרפות את כל השרירים אחרת זה ממש יכאב... אני מנסה לבקש עוד רגע ומנסה עוד התחמקות קטנה אבל זה כבר חסר סיכוי לגמרי, אני מרגיש אותו חודר לתוכי, הכיפה של הזיין שלו חודרת לתוכי וכאב חד מפלח לי את הישבן, זה ממש כואב, קשה לתאר... הרגשתי אותו שוכב עלי צמוד וכל הזיין שלו בתוכי, דמעה קטנה עומדת בקצה העין מהכאב וגם מההשפלה... היא מנסה לנחם ואומרת לי שככה זה לאבד את הבתולין ושבקרוב אתרגל וארצה מזה עוד הרבה....

עברו כמה שניות והרגשתי אותו מתרומם מעט מוציא את הזיין שלו מתוכי ומייד חודר שוב ושוב ושוב, מרגיש אותו עלי עם כל המשקל, מרגיש אותו נכנס ויוצא, כל פעם שהוא מושך עצמו למעלה מרגיש כמו ווקום ואז ממלא אותי שוב בזיין שלו וגונח עלי...

אני שומע אותה לוחשת לי באוזן ״עכשיו את בחורה אמיתית, תלמדי להינות מזיין שחודר אליך...״
״תבקשי ממנו שימשיך״ היא אומרת לי.... תגידי לו... ״תזיין אותי, עוד, תזיין אותי...״
הכאב של החדירה פחת וכל חדירה נוספת אני מרגיש משהו מוזר עמוק בפנים, תחושה מוזרה, נעימה שזורמת מיתוכי אל קצה הזין שלי...
הוא נעצר נעוץ בתוכי... עם כל המשקל שלו עלי, יוצא לאט לאט ואני מבקש ממנו שימשיך... ״תמשיך... תזיין אותי עוד... עוד... ״ הוא ממשיך, מגביר את הקצב וממש מזיין אותי בעוצמה, חודר לעומק ויוצא ...
היא יושבת מולי מפסקת רגלים ונוגעת בעצמה... אני מרים את הראש ורואה את הכוס שלה ממש קרוב לי לפנים, יכול להריח אותה ממש....
אני מבקש ממנו שימשיך, והוא ממשיך לחדור ולזיין בכל הכוח, אני מרגיש תחושה מוזרה של גמירה... אני גומר לאט לאט, כל חדירה שלו מובילה לעוד טיפה שיוצאת ממני ונספגת בכריות שמתחתי...
פשוט נזילה של שפיך שיוצא ממני בלי שום שליטה, אורגזמה ארוכה ואיטית במיוחד שלא נגמרת....
כמעט שכבר סיימתי להתרוקן ואני שומע אותו מגביר את האנחות ואת הקצב של החדירות... אני מבקש ממנו שלא יגמור בתוכי אבל הוא כנראה כבר לא שומע אותי, אני מרגיש אותו מתפוצץ בתוכי וממלא אותי בנוזל חם וסמיך שנוזל לי עכשיו מהישבן, הוא עוד משתהה שם קצת זמן ויוצא ממני ונשכב על הגב, היא מאושרת ממש... ״זה היה הזיון האמיתי הראשון שלך, עכשיו את יודעת מה זה להיות בחורה...״
הוא נעלם למקלחת ואני נשאר שם על המיטה דיי המום מהסיטואציה... מלא בזרע שלו... היא עוזרת לי לקום מהמיטה, שאריות השפיך שלו נוזלות ממני... היא מלווה אותי למקלחת השנייה, עוזרת לי להתקלח ולנקות את עצמי.
מסיים להתקלח ולהתנגב, היא שואלת ״איך את מרגישה מתוקה...״ אני ממלמל שכואב לי...
היא יוצאת מהמקלחת וחוזרת אחרי 2 דקות ״בואי אכניס לך טמפון עם חומר מאלחש שירגיע לך את התחתכוס שלך״, היא מפסקת את הרגלים שלי ודוחפת לי טמפון משומן לישבן מורחת את סביבת החור ואומרת לי שהכי חשוב שהחוט שיוצא ממנו ישאר בחוץ ושאם ארצה להוציא אותו למשוך בחוט....
מביאה לי פיג׳מה נשית ורודה וקצרה עם מסגרת תחרה ומחזירה אותי למיטה...

״הוא יוצא לעבודה עוד מעט, תוכלי להשאר לנוח כאן״ היא אומרת ומשאירה אותי המום במיטה ונעלמת משם...