סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל מי ששוקל להצביע לגוש הימין חרדים.

פלייפול
לפני 4 שנים • 16 בספט׳ 2019
פלייפול • 16 בספט׳ 2019
זאלופון כתב/ה:
כותב המאמר צודק. המשך המגמות הקיימות כיום יביא את ישראל לרמת חיים של עולם שלישי תוך כמה עשורים.
מצד שני, מימוש המצע הכלכלי של מפלגות השמאל (העבודה והמחנה הדמוקרטי) יביא את ישראל לרמת חיים של עולם שלישי תוך כמה שנים.
בהצלחה לנו icon_sad.gif

זהו טיעון איש קש. אתה יודע היטב שהעבודה ומרץ לא תצאנה המנצחות הגדולות בבחירות האלו, וזאת בלשון המעטה. בנוסף, האפשרויות הכלכליות לא מסתכמות בקומוניזם דיקטטורי סטאליניסטי, או בליברטריאניזם אכזרי ודרוויניסטי אה לה איין ראנד ורון "תנו לעניים למות" פול. זאת תפיסת עולם מאד צרה.
זאלופון​(שולט)
לפני 4 שנים • 17 בספט׳ 2019
זאלופון​(שולט) • 17 בספט׳ 2019
אני גם יודע היטב שהצבעה לכחול לבן לאו דווקא תביא להקמת ממשלת אחדות בלי ביבי שפשוט יעלם באורח קסם, ושגם אם איכשהו תקום ממשלה כזו, יהיה לה יותר חשוב לנסות לגייס את החרדים מאשר להפוך אותם לאזרחים יצרניים (וגם את זה היא לא תעשה). אנחנו מדברים פה על מה שמציעים לנו בתיאוריה, לא על מה שיקרה בפועל.
TomToy​(נשלט)
TomToy​(נשלט) • 17 בספט׳ 2019
זה או כחול לבן או שחור(חרדים סחטנים משיחיים הזויים גזעניים ומושחתים, כפייה דתית בחינוך ובאורחות החיים הומופוביה)
זו או דיקטטורה אפילה גזענית מושחתת של נתניהו
או דמוקרטיה חילונית פלורליסטית ומשוחררת
אין פה ביבי גנץ ליברמן וכו
יש פה רק שאלה אחת
באיזו מדינה אתם רוצים לחיות
תבחרו חכם
abir
abir • 17 בספט׳ 2019
כאשר אני קורא אותך אני מבין למה השמאל כל פעם מפסיד.
כל פעם הוא בוחר ממקום של שנאה.
משפיל מלמעלה​(שולט)
משפיל מלמעלה​(שולט) • 17 בספט׳ 2019
אין כמו כפייה חילונית שהכל יהיה פתוח לצעוד מצעדים במקומטת שלא רוצים
להתערב לציבור חרדי אם במגזר שלהם יעשו הפרדה או לא " כי זה שטח ציבורי" והם לא ציבור...הם כלום אבק,למדו מגרמניה כמו החכית שהמשפחה שלה עם הסטוריה מעולה בנושא

אישה יכולה ללכת איך שבא לה ולהגיע לעבודה איך שבא לה ואסור להעיר
וכמובן שופטת וחברת כנסת תלבש ארוך ממש כמו גבר,טוב ידוע שהרבה שופטים וחברות כנסת ומנכליות הם סובלים מכפיה חרדית ולכן לא באות עם מיני קצר
דמוקרטיה?? יש כזה דבר???
תנסה תפתח בלוג תכתוב אני שונא חרדים ואין בעיה
תכתוב אני שונא גברים ואין בעיה
תכתוב אני שונא ערבים/ נשים,כלובי יסגור אותך.לך ליד שוטרים בהפגנה חרדים( תתאם עם 2 חברים שיהיו עדים שלך שזה בדיקה)
תגיד אני שונא את החרדים םרזיטים מושחתים,והכל בסדר
תגיד את זה על ערבים או אתיופים,ויעצרו אותך
אבל תדעו שהציבור השמאל בישראל עושה עבודת קודש בהתנהלות שלו.באמת מגיע להם פרס נופל הנובל,.על כל הטרחה שלהם הנגועה בשינאה עצמית ובערך עצמי נמוך.הם מעלים את הציבור המסורתי בארץ ואת הציבור הימין החזק.איך אמר ההוא שהיה לו קרחת מרוב שעמד על הראש? עוד כמה עשרות שנים לא יהיו חרדים בארץ
הוא טעה בענק והכל בזכות ההתנהלות של החמוצים
ייוווננניייתתתתת ,לכו תצביעו גנץ
שאמר שבארץ הרוב,כן הרוב זה שמאל הרוב זה ימין ,הרוב זה שמאל,הרוב זה מסורתי,
מאוד מאוד מאוד ח כ ם.
או לפיד עשה שירות מסוכן ככתב ,מה זה נחל חרדי או הכיפות הסרוגות שמחזיקות את הצבא לעומת השמאל שעשו שירות בקריה ??
צחי נשלט קינקי​(נשלט)
אני חילוני ואני שמאל(כבר הצבעתי)
ואני לא שונא דתיים ולא חרדים
אני מכבד כל אחד ושכל אחד יחייה לפי אמנותו
אבל אני כן נגד כפייה אני כן נגד שיקבעו לי מה לאכול בחתונות
ובבריתות
אני חושב שהדת היהודית היא דת נפלאה יש בה דברים נפלאים
כגון כיבוד הורים ומבוגרים ולא לעשות לאחר דברים שאתה לא רוצה שיעשו לך
אבל אני כן נגד שיכפו עליי
אני כן בעד ברית מילה (למרות שזה נראה לי קצת ברברי שעושים מסיבה כשמבצעים אירוע כירורגי)
אני בעד השבת אבל נגד זה שיקבעו לי כיצד להעביר אותה
אני בעד שלום כולל חזרת שטחים
אבל בעד כניסה בלתי מדדתית ברגע שיורים עלי טילים מטענים בלונים ושאר אמל"ח מעולתר
או מבצעים פיגועים רצחניים
אני בעד שירות חובה לכולם גם לחרדים ושבנות יוכלו לשרת בכל מקום בהתאם לכישורן וכושרן הגופני
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 17 בספט׳ 2019
זה משעשע אותי לראות באיזו רצינות תהומית אנשים מתייחסים לטיעונים של אנשים אחרים, שבסך הכל רוצים ג'וב טוב, והרבה כבוד ושררה.
הפערים בין ביבי לגנץ הם סביב ה 0. כולם מנסים לשדר את המסר שכולם רוצים לשמוע.
היחידים שאני יכול להאמין להם, שהם מאמינים במה שהם אומרים, זה זהבה גלאון ואיתמר בן גביר, אבל אף אחד מהם לא באמת מייצג את הדעות שלי.
כשהפוליטיקאים קלטו שהעם רוצה לשמוע קנאביס וחרדים, כולם עברו לדבר על זה. אפילו ימינה השמרנית מוכנה להבטיח ליגליזציה לקנאביס.
ליברמן חביבם של החרדים, שבעשורים האחרונים היה אחד הפוליטיקאים שבמו ידיו ביסס את ההגמונה החרדית בשליטה ברבנות הראשית לישראל, בראשות עיריית ירושלים ובעוד המון תחומים, הפך להיות נושא הדגל במלחמה כנגד החרדים, אפילו לפיד מחוויר לידו.
רמטכלים שבשביל לעבור בשלום את המשמרת שלהם שיכנעו אותנו שצריך לדעת להכיל, והיום הם מספרים לנו שאסור לשתוק, וחייבים לפעול.

יש בעיה חרדית, הבעיה קשה, הפתרונות פשוטים, והם לא כוללים מלחמה נגד הציבור החרדי. תשאלו את שי פירון (שאני לא מת עליו), הוא היה בדרך הנכונה. רק שאת מה שכבר נתנו לו לעשות, הוא לא ממש הספיק, ומה שכן זה סיפור הצלחה, חבל רק שמעט מדי.
משפיל מלמעלה​(שולט)
משפיל מלמעלה​(שולט) • 17 בספט׳ 2019
הכל יפה מה שכתבת
ברית הסרת העורלה יש הרבה סיבות למה כן,ויש יביאו סיבות למה לא כדאי
צהל,גם במילואים אני רואה את הצעירות המגיעות והמקצים וכל המבחנים עברו שינוי כדי שיתאים לתפיסת עולם שנשים שוות לגברים וכולם שווים,אין כבוד לראש הממשלה זה ביבי ולא ראש הממשלה אין כבוד לאזרח כולם שווים וגם בעלי החיים שווים לאדם כי הם מרגישים ,כל השווים הזה בא מדת מסוימת
כולם בעד געוס ערבים או דרוזים? מילים יפות או יפים או מילים מתחלפות כדברי גנץ
מספיק לראות " את גדוד הדרוזי בשריון" icon_smile.gif.