ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ספר הדרכה לשולט

Master Maor​(שולט){הפוכית}
לפני 4 שנים • 21 בספט׳ 2019
בהחלט יש כמה וכמה ספרים בנושא, ואני מאד ממליץ לקרוא אותם בתשומת לב רבה. תוכל ללמוד הרבה מאד מהם. אלה אינם ספרי פורנו, גם לא יתארו לך סשנים. הם מסבירים כיצד להתייחס לנשלטת, טיבה של מערכת יחסים המערבת שליטה, מה צריך לשאול את הנשלטת שלך, למה לשים לב ומה חייבים לדעת על הנשלטת.

לאחר הקריאה כמובן רצוי מאד להיפגש עם שולטים ונשלטות ולשוחח עימם.

הספרים באנגלית כולם. אם תרצה אשלח לך לינק לאמזון לרכישה.

מאסטר מאור
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 21 בספט׳ 2019
לא מסכימה. בהחלט יש טעם במדריך בעיניי.

בתחילת דרכי חיפשתי בלהט ידע.
היו לי התשוקה והפנטזיה אבל לא היה לי את הידע.
אם בכתב אם בהתייעצות עם אנשים (יש פה כמה וכמה אנשים טובים שהתגייסו לסייע, ללמד ולהרחיב - ועל כך תודתי להם מעומק הלב)
לא בחלתי ולא בוחלת בכלום: פנים אל פנים, בהודעות פה ואפילו כמה פעמים - בהדגמות חיות >אימוג'י זדוני ומתגעגע<

גם היום, אחרי שתפסתי פז"ם לא רע בכלל, אני עדיין מחפשת את הידע שחסר לי (רק שלשום זה היה בצ'אט בנסיון ללמוד עוד קצת על ניילון נצמד איזולירבנד חבלה ומומיפיקציה- כדי להיות אחראית).

הלוואי שהיה מדריך מרוכז. מניואל.
הלוואי שאנשים היו מקדישים את הזמן ללמוד. מבינים כמה זה חשוב וכמה אחריות יש על הצד השולט.

הרבה טעויות והרבה עוגמות נפש היו נחסכות.
Temporalis​(מתחלף)

Re: ספר הדרכה לשולט

Temporalis​(מתחלף) • 21 בספט׳ 2019
לביאונת כתב/ה:
Temporalis כתב/ה:
מחפש ספר בסגנון "המדריך לשולט המתחיל", יש כזה דבר?

תודה.

בוא למעגלי שיח של המרכז למיניות
פרסום בבלוג שלי.

בא
Temporalis​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 22 בספט׳ 2019
Temporalis​(מתחלף) • 22 בספט׳ 2019
טלי35 כתב/ה:

אם בכתב אם בהתייעצות עם אנשים (יש פה כמה וכמה אנשים טובים שהתגייסו לסייע, ללמד ולהרחיב - ועל כך תודתי להם מעומק הלב)
לא בחלתי ולא בוחלת בכלום: פנים אל פנים, בהודעות פה ואפילו כמה פעמים - בהדגמות חיות >אימוג'י זדוני ומתגעגע<

גם היום, אחרי שתפסתי פז"ם לא רע בכלל, אני עדיין מחפשת את הידע שחסר לי (רק שלשום זה היה בצ'אט בנסיון ללמוד עוד קצת על ניילון נצמד איזולירבנד חבלה ומומיפיקציה- כדי להיות אחראית).

הלוואי שאנשים היו מקדישים את הזמן ללמוד. מבינים כמה זה חשוב וכמה אחריות יש על הצד השולט.

חולק איתך את אותה ההרגשה ביחס לרכישת ידע

ותודה על השיתוף באמצעים להשיג אותו

icon_smile.gif
Sweet melody
Sweet melody • 22 בספט׳ 2019
אני חושבת שאין פה תשובה שלא התחברתי אליה. במילים אחרות, כל התשובות פה נכונות.

לנשלטת אחת מה שיחרמן אותה זה גבר ביי דה בוק, שעובר על כל רשימת המטלות לשולט "האהובות"= השבלוניות. כמו: לכי לאונן בשירותים, לכי בלי תחתונים, שימי אטבים על הפטמות, השחלה והדגדגן, פלאג בתחת, נו הדברים הרגילים חסרי המעוף. הוא עושה "סשנים".
והוא מהסוג שיסתובב עם קמט בין הגבות פרצוף תשעה באב ומקל או שמש שזורחת לו מהתחת רגע לפני שהוא חוזר לדירת האלים השכורה.

לאחרת הצורך הוא ארצי יותר נוכח חברי עם צחוקים והשתטות שההררכיה נוכחת אבל בלי הצורך להצביע עליה כל הזמן..בלי סשנים, בלי משימות. טבעי יותר..זורם תהיה אתה וכל השאר יבוא..

נתתי רק 2 דוגמאות אבל יש הרבה יותר..

אני אישית חושבת שאין צורך בספר לשולט..כן יש צורך באינטליגנציה רגשית לזהות את מי שמולך..לא להקשיב למה שהיא אומרת אלא להקשיב לסאבטקסט שלה, להביט בה להכיר את האשה שהיא..זה יותר כמו מבוא לפסיכולוגיה מאשר אקטים פיזים כאלו ואחרים..
מרבית הנשלטות באמת באמת רוצות את האקט המנטאלי יותר מהפיזי..ולכן פחות חשוב מאיזה גובה תתלה אותה כמו שחשוב שתגרום לה להרגיש שהיא מרחפת...

ואלו הם שני הסנט שלי לדיון..icon_smile.gif
Sweet melody
טלי35 כתב/ה:

אז את מדברת על האקטים הטכניים..וזה מצויין.
אבל מדריך ל-שולט המתחיל? או שיש בך את זה או שאין. אפשר ללמוד טכניקות של אקטים כדי לשמור על בטיחותה אבל אין אף מדריך שיסביר לו איך לא לצלק אותה נפשית..
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 22 בספט׳ 2019
טכני (:

יש מלא דברים בסיסיים וחשובים שלמדתי מחברות או מנשלטים בעלי ניסיון. או פה באתר.
דברים שקשורים לדרופ למשל -
עיצה אחת היתה שמתוק אחרי סשן כאב יכול לעזור במקרה של דרופ.
מאיפה לי לדעת?

עכשיו, יש לי שוקולד איתי. ואם זה אדם שצריך את הסוכר אחרי - הוא יקבל. אם לא - אז יש לי שוקולד (:
Sweet melody
אז זה מדריך לבדסמ..לא לאיך להיות שולט.
עכשיו, אם לזה התכוון ניסוח השאלה לא מובן.
אמון מלא
אמון מלא • 22 בספט׳ 2019
הרבה גיבוב של שטויות עוקצניות ומעט תגובות שראויות להכתב.
תתחיל בלשלוט בעצמך , בתגובות בעיקר... קח פרק זמן ללא נשלטת ובחן את עצמך בסיטואציות יומיומיות , תפוס פיקוד על סיטואציות , הבט בעצמך , מצא את החוזקות שלך ולמד את החולשות , מצא דרכים להתמודד עם החולשות ולא להסתירן.
נשלטת לא צריכה רק פוזה של שולט , רובן צריכות להרגיש בטוחות - לשם כך אתה צריך לבטוח בעצמך.
זכור כי להצליף כל קוף יכול , גם לזיין... לעיתים נכון יותר להשאיר את הזין במקומו ולהשתמש בראש.
מנטלי זו לא אוננות בטלפון - הכר את הנשלטת שלך לעומק , מי היא , מה הפחדים והתשוקות שלה , לעולם אל תשתמש בזה נגדה ! תמיד בשבילה.
תפקידו של שולט הוא להוביל את הנשלטת מסע , זו הרבה אחריות ועל כתפיו של שולט מונח המון... שמור על נפשה וגופה ,
למד לשתוק.
אין דבר חשוב יותר מהיכולת לשתוק.
האינסטינקט שלנו הוא לענות / לכעוס /להכאיב / להחזיר... שולט לא מגיב , שולט שולט בסיטואציה .
למד לאהוב את עצמך - אחרת למה שיאהבו אותך ?
היה טוב לנשלטת שלך , אתה חלק מאוד חשוב בחייה.

בהצלחה.