לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש פה עוד איזה/איזו AB/DL

↑ ↓
LittleAlice​(נשלטת){משוייכת}
לפני 4 שבועות • שבת, 21 בספטמבר 2019, בשעה 18:05
LittleAlice​(נשלטת){משוייכת} • שבת, 21 בספטמבר 2019, בשעה 18:05
גם אני חלק מהעולם הזה, וזה חלק מאוד משמעותי ממני
game of life
לפני 3 שבועות • ראשון, 22 בספטמבר 2019, בשעה 09:39
game of life • ראשון, 22 בספטמבר 2019, בשעה 09:39
גם אני בעניין. זה משהו שהתביישתי בו הרבה זמן עד שלמדתי שזה קיים גם אצל אנשים אחרים
DirtyMind
לפני 3 שבועות • ראשון, 22 בספטמבר 2019, בשעה 16:39
DirtyMind • ראשון, 22 בספטמבר 2019, בשעה 16:39
חלק ממני מהצד של השולט.
מאוד מתחבר כבר שנים, לצערי, כמו לצער הרבה אחרים זה לא פטיש נפוץ כל כך.
מה שהופך את מי שכן למיוחד יותר בעיניי

פטיש מקסים. הלוואי ופחות יחששו להיחשף
Em for Masochist​(נשלטת){לסבית}
לפני 3 שבועות • ראשון, 22 בספטמבר 2019, בשעה 22:33
Em for Masochist​(נשלטת){לסבית} • ראשון, 22 בספטמבר 2019, בשעה 22:33
דרך אגב, מה שמעניין שזו הדרך היחידה שאני כן מעוניינת להיות עם גבר, כדאדי 🤗. אם אתה מעוניין שלח הודעה
DW-boyyyy​(מתחלף)
לפני 5 ימים • שני, 14 באוקטובר 2019, בשעה 01:43
DW-boyyyy​(מתחלף) • שני, 14 באוקטובר 2019, בשעה 01:43
little special כתב/ה:
כיף לראות שיש פורום בנושא הזה icon_smile.gif
אני AB אפשר להגיד..אצלי הפטיש מתבטא בשני צדדים :אחד -להתנתק מהלחצים של החיים הבוגרים ולחזור למקום רגוע, בטוח ולמסור למישהו אחר את השליטה מתוך ידיעה שהוא יודע מה טוב בשבילי,בדיוק כמו שהורה דואג לילד/ה שלו.
והצד השני-שהוא יותר קשור לחלק הבדס"מ -שהוא חלק עצום מהפטיש בשבילי,זה מימד ההשפלה והמבוכה.
בתור בחורה בוגרת,שיכולה לדאוג לעצמה בלי שום בעיה-שמישהו יתייחס אליי כמו לתינוקת,זה מאוד משפיל,במיוחד כשזה מלווה בצרכים ובפעולות בסיסיות של פרטיות ועצמאות.

פטיש מהמם בעיניי,חום רוך ודאגה לצד השפלה ושליטה טוטאלית.

התיאור שלך מדהים ומדויק לאללה.
הדבר שהכי מושך אותי לעולם הזה הוא היכולת של זה להיות כל כך רך ועוטף ובמקביל לגעת בנימים הכי עדינים של השפלה ומבוכה, והכול ביחד מביא להתמסרות מדהימה.
אני חושב שזה שמישהו אחר יכול להסתכל עלייך ושתראי בעיניים שלו שהוא רואה את התינוקת שבך, ממקום של אהבה אדירה, זה תחושה שיכולה להעביר רעד ברגליים של כל אחת ואחד.
כשהוא יתעקש שאת אותה התינוקת שהוא רואה, כשתנסי למחות ולאשרר את העצמאות שלך - זה כבר מיינד בלואינג.
היכולת גם להיות במבוכה אדירה שמישהו חושף בצורה חזקה כל כך את התינוקת שבך, וגם להיות יכולה להתנחם בו אחר-כך כמו תינוקת, זה הפלא הגדול.
וכמובן שזה נכון באותה מידה לכל תינוק ומי שמנכיח/ה לו את תינוקותו ומערסל.
זה נעים, זה חיבור מדהים של ביחד, וזו דינמיקה שאפשר לגלות לאט ובזהירות ולקחת אותה לאן שהיא תלך.