סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

3 שאלות לאלה שכאן משחר האינטרנט

Tinderella
לפני 4 שנים • 24 בספט׳ 2019

תודה

Tinderella • 24 בספט׳ 2019
זאלופון כתב/ה:
כשהגעתי לפה חיפשתי מקום שבו אפשר לדבר על בדסמ ולהיות בחברת אנשים שאוהבים בדסמ ואולי אולי גם לחוות בדסמ. זה היה לפני שהיה דאנג'ן ולפני 50 גוונים ולפני שהיה אינטרנט (כמעט), אז שום דבר מזה לא היה מובן מאליו.

מצאתי פה הרבה יותר ממה שחיפשתי. דיברתי על בדסמ, פגשתי אנשים שאוהבים בדסמ, חוויתי בדסמ. מצאתי אהבה אחת וכעבור שנים אהבה נוספת. הכרתי פה נשים שהצטרפו אלינו לחוויות משותפות, אנשים שהפכו לחברים, כותבים שהעשירו אותי.

האם עדיין אפשר למצוא פה דברים כאלה? ברור שכן. הדברים האלה הם בסופו של דבר אנשים, ואנשים טובים יש פה. אפילו הייתי אומר, יש פה היצע הרבה יותר גדול משהיה כשאני מצאתי את שלי.
הבעיה היא שיחד עם התבן נוסף גם מוץ. המון מוץ. והמוץ הזה גם מקשה למצוא בפני עצמו כדרכו של מוץ, וגם מעורר גישה צינית ושלילית שבתורה מקשה עוד יותר. מכיוון שאני מאמין שהבעיה איננה שנגמרו האנשים הנהדרים באתר אלא שפשוט קשה יותר לראות אותם מבעד לכל העשבים השוטים, אני חושב שכדאי לשקול שדרוגים שונים שמטרתם להפחית את העומס השלילי הזה.

כמה רעיונות לדוגמה:

1. אנפולואו לבלוגים: בלוגים הם חלון ראווה שמאפשר לך למצוא אנשים מעניינים. כרגע, חלון הראווה הזה עמוס בהמון פריטים שהסתכלת עליהם והחלטת שהם לא מעניינים אותך ולעולם לא יעניינו אותך. לו רק היית יכול לסמן שאת הבלוג הזה ואת הבלוג ההוא אתה לא רוצה לראות יותר כשאתה מדפדף בבלוגים, החלון היה מתרוקן פלאים והיה הרבה יותר קל לאתר פריטים שכן מעניינים אותך.

2. הגבלת מספר ההודעות שאפשר לשלוח למנויים שלא ניהלו איתך אינטראקציה: אם היה לכם כסף בלתי מוגבל, הייתם קונים המון דברים. סתם דברים, בלי לחשוב יותר מדי, כי מה אכפת לכם. אבל הכסף שלכם מוגבל, ולכן אתם חושבים על מה שאתם קונים, עושים סקר שוק, בוחרים מה כן ומה לא ומנסים להפיק את המקסימום ממה שיש לכם. לו הודעות פרטיות בכלוב היו משאב מוגבל, אנשים היו נוהגים בהן באותו אופן. פתאום היה חבל להם לשלוח הודעות קופי פייסט לסתם כל אחת. כדאי היה להם לסנן למי הם פונים, להשקיע יותר בכל פנייה ובאופן כללי לחשוב על מה שהם עושים ועל אופן הניצול המיטבי של המשאב המוגבל הזה. כמות ההודעות הפרטיות היתה צונחת דרמטית והאיכות שלהן היתה עולה.

3. הסבר לנרשמים חדשים: קיים דבר כזה? אני לא מתכוון להסבר מה זה בדסמ, אלא איך מתנהלים באתר בדסמי ובקרב אנשים בדסמים. דברים שלחלקנו כבר מובנים מאליהם: שהאנשים פה הם בני אדם שצריך לפנות אליהם בכבוד כאל בני אדם ולא כאל אובייקטים להגשמת פנטזיות, שאין דרך נכונה לעשות בדסמ, שיחסי שליטה אינם סיבה לשים בצד את שיקול הדעת ולסכן את עצמך, וכדומה. נכון, לא כולם יקראו את זה, אבל לא פעם אנשים שמגיעים לפה דווקא צמאים לידע הזה. הם מרגישים שהגיעו לעולם חדש עם חוקים חדשים ויכול להועיל, להם ולאחרים, אם יקבלו הסבר תמציתי שמבהיר להם שהם עדיין בציוויליזציה על כלליה הידועים פחות או יותר.

בטוח שיש עוד הרבה דברים שאפשר לעשות. חבל שאנשים יאבדו תקווה, כי באמת שאפשר למצוא באתר הזה המון. מניסיון.

על התגובה המושקעת, ומסכימה עם רוב מה שכתבת (למרות שבפרופיל שלי כתוב "א.נשים"). בעיניי, פנייה למנויים בתשלום צריכה להיות כרוכה באיזו מגבלה, אחרת היא "מענישה" את המשלמים. כמו כן - אף פעם לא הבנתי למה אני ממשיכה לראות בלוגים של אנשים שחסמתי, או שהם עדיין יכולים לראות אותי באתר.
וושי
וושי • 24 בספט׳ 2019
לא
לא
ולא

רגע מה שאלתם?🙂
זאלופון​(שולט)

Re: תודה

זאלופון​(שולט) • 24 בספט׳ 2019
Tinderella כתב/ה:

על התגובה המושקעת, ומסכימה עם רוב מה שכתבת (למרות שבפרופיל שלי כתוב "א.נשים").

לא נורא, אף אחד לא מושלם, העיקר שאת לא חו"ח אבא של אייל גולן.
Gsuk
לפני 4 שנים • 25 בספט׳ 2019

Re: 3 שאלות לאלה שכאן משחר האינטרנט

Gsuk • 25 בספט׳ 2019
Tinderella כתב/ה:
וגם לאלה שלא.
1. מה אתם מחפשים כאן? או מה חיפשתם כאן? עם יד על הלב (או על איבר אחר)
2. האם מצאתם את זה? האם אתם עדיין מחפשים?
3. האם אתם מאמינים שאפשר למצוא את מה שאתם מחפשים באתר?

1. חיפשתי להכיר אנשים כדי להרחיב את מעגל החברים, וזוגיות. בסדר הזה. מצאתי לנכון שיכול להיות נחמד להכיר אנשים חדשים שאפשר להיות לידם עם הרבה פחות מסיכות, גם אם יושבים בכיף לבירה או לכוס קפה ופיצוחים.
2. מתוך כל מה שחיפשתי מצאתי רק פעם אחת, הפסקתי לחפש.
3. בתור אדם מופנם אני חושב שלא.

מהניסיון שלי באתר למדתי שהקושי בפלטפורמה מהווה בסיס לצמיחה אישית, למדתי לקבל את עצמי ולחיות עם עצמי בשלום.
ברור לי כשמש שאני לא אמצא פה את מה שרציתי, גם אם זה קיים. אני מרגיש שהיום יש צורך גדול "להיכנס ישר לדמות" במקום להכיר בן אדם ולצמוח משם, לכן הפשטות שלי הובילה אותי לדרך ללא מוצא.
היתרון הגדול מהאתר הוא שלא מצאתי את מה שחיפשתי ובגלל זה התחלתי להכיר אנשים חדשים מכל מיני חוגים שמעניינים אותי. אז נכון שהם לא יודעים עלי הרבה...אולי מהתחלה הם במילא לא היו אמורים לדעת. וזוגיות עוד תגיע, אני אופטימי לגבי זה.

חג שמח ושנה טובה לכולם : )
סבלני44
סבלני44 • 25 בספט׳ 2019
האמת אני דיי ותיק מתקופת דויד ובת שבע...
נכנסתי מסקרנות ורצון לפגוש אנשים שבקטע.
היתה תקופה קצרה שחיפשתי קהילה...ואז נחשפתי לצדדים הפחות נעימים של מקום קטן ואינתריגות וזזתי הצידה.
המשכתי כי זאת פלטפורמה נהדרת לפגוש אנשים מעניינים עם פנטזיות משותפות.
חלקם היו למפגשים חד פעמיים וחלקם היו לקשר ארוך ומשמעותי.חלק מהחוויות היו נפלאות..וחלק לא מבוטל היו נפילות.
עם הזמן לומדים לסנן ולבחור טוב יותר.
היום אני מחכה למצוא את האחת שתכנס מתחת למגף בראש מורם.ובנתיים אני נהנה מהחברות הוירטואלית שלי עם אנשים...חלקם לא רק וירטואלית.נהנה לתת דרור לשיתוף עולמי...ונהנה לקרוא...אחרים.
Baloo​(אחר)
Baloo​(אחר) • 25 בספט׳ 2019
1 בהתחלה סקס,עכשיו אישה ולב לתת אהבה ולהעניק סיפוק
2 מאמין שאמצא, או שהיא תמצא אותי
3 כן
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 25 בספט׳ 2019
1 הגעתי לפני עשור במקרה, אפילו בטעות
2 מצאתי
3 אף פעם לא חיפשתי (: אפשרי בהחלט
משפיל מלמעלה​(שולט)
משפיל מלמעלה​(שולט) • 25 בספט׳ 2019
יש כמה זוגות מלפני כמה שנים שהכירו באתר והתחתנו,3 זוגות עוד נשואים,זוג אחד נפרדו
הכרטיסים שלהם כאן עוד באתר למרות שהם לא פעילים
מי שמחפש קשר של זוגיות באתר,זה כמו לזכות בפרס השני בלוטו
האתר מתאים ל,,כמו טיול להנות מהבלוגים? תמונות? אם יתמזל המזל ותמצאו= מזל טוב,אם לא תמצאו זה צרת רבים,,,
hrgiger
hrgiger • 25 בספט׳ 2019
אני הגעתי במקרה לאתר אחר ואז עברתי לפה כי רציתי ללמוד עוד ולבדוק עוד.
בזמנו חיפשתי חוויות, מצאתי למכביר (:
מצאתי פה את בן זוגי, בלי בכלל לחפש אחד כזה (כבר שווה כל שנייה שלי פה).
כבר תקופה שלא מחפשת אקטיבית שום דבר אבל מדי פעם מגלה אנשים שהופכים לחלק בלתי נפרד מחיי, חברות.ים, נשלטות.ים.
אני פה כי נעים לי פה, אני ממשיכה ללמוד ונהנית לכתוב ולקרוא.