צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוליאמוריה ובדסמ

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני 4 שנים • 11 באוק׳ 2019
לא כתוב אצלי כרגע כי כרגע אני לא מחפשת. אבל כשחיפשתי, היה כתוב.
והיה כתוב כי הייתי פנויה ללא מחויבויות וחיפשתי אדם שיהיה פנוי כמוני.
תהיה פולי, תהיה גברי, תהיה שייקה, אבל כל עוד לא ניחנת הכישורי הטלפתיה, אל תנסה לנחש מדוע נשים כותבות שאינן מעוניינות בנשואים ואל תבקש מהן לבדוק את עצמן. סמוך עליהן שהן לא פחות חכמות ממך ולכן כבר בדקו והסיקו את המסקנות שלהן. ולך לא נותר אלא לכבד אותן.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 11 באוק׳ 2019
זכותו של כל אחד לנהל איזה קשר שבא לו-
מי שמונוגמיה מדברת אליו שלא יצא עם פוליאמורים.
מי שפוליאמוריה מדברת אליו שלא יצא עם מונוגמים.
להטיח באנשים שאין להם "פתיחות מחשבתית" או לחלופין "בעיה בדחיית סיפוקים" רק כי יש להם העדפות שונות זה לא סבבה, וזה גם לא באמת "ימיר" אף אחד להעדפה אחרת.
כשמונוגמי יכנס לקשר פוליאמורי מתוך איזה רגשי אשם או בשביל להוכיח שהוא "פתוח מחשבתית", זה סתם יגרום לחיכוכים בינו ובין הפרטנר ובינו ובין עצמו.
כל אחד מכיר את עצמו, יודע מה מה מתאים לו ומה הגבולות שלו.
אם ראית פרופיל ששם נשואים (אגב, ברוב הפעמים הכוונה לנשואים בוגדים ולא לכאלו שעושים את זה בידיעה במסגרת קשר פוליאמורי) או פוליאמורים כגבול, פשוט תעבור הלאה לפרופיל שרוצה בזה.
לדעתי המסר של עולם הבדס"מ הוא לא להתנסות בכל דבר בכל מחיר כהוכחה לפתיחות אלא שלכל אחד יש את כוס התה שלו, וזה סבבה לגמרי, גם אם אחרים לא יצליחו להבין את "ההגיון" שמאחוריה.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 11 באוק׳ 2019
הסדר הנכון שבו העולם ,היה אמור להיות .הוא .
שלוקחים ,ילד בגיל 13 ,ומיעדים אותו ,בגיל זה ,לנערה מסויימת ,כאשר היא ,בעודה בת 9 ,שנים .
ואומרים ועושים חוזה דברים ביניהם הוריהם ,שהם ישיאו אותם כזוג לכל דבר ,לכשייתבגרו מעט .
כאשר הוא יהיה בערך בן 16 ,והיא תהיה בערך ,בת 14 ,הוריהם ישיאו אותם ,ויקימו להם בית בישראל .

זה ימנע משניהם המון המון המון בעיות וצרות בחייהם .
והוא יראה את אשתו הצעירה ,בשנותיה היפות ,ובשיא הפריחה שלה ,ויאהב אותה ,כאילו אין בלעדי אשתו ,שום אשה יפה המנה ,בכול העולם .

זה ימנע הימנו להסתבך עם העוון של אוננות ,וזרע לבטלה כי הוא כאשר יתקוף אותו בגיל 13 ,היצר המיני .
מעצם הידיעה ,שיש לו בת זוג המיועדת לו ,הוא ינצור עצמו ,ויתאפק ,עת יגיעו לפירקם ,שניהם המה .

כל האג'נדה הזאתי .
היא בגדר הוראה של מלך מלכי המלכים .

ה "אחר ",יש לו אג'נדה מהופכת לזו .
הוא טוען שהיא מיושנת ,ומטופשת מעיקרה ,ויסודה .

הוא בונה מהלך הפוך בתכלית .
שהראש וראשון בו ,הוא שהנער המתבגר יאונן ,ויאונן ,ויאונן,וישפריץ זרעו לארץ .ולחוץ .
ויפנטז על שכנותיו הנשואות .
בדגש,אוננות,המשולבת בפנטזיות מוחיות על נשים נשואות .

ומשם הדרך סלולה .לאותו האדם .
שיהיה גנב ,עצבני ,אלים,מורד,נואף,וחומד את כל מה שאינו שלו ,וימרוד בקיומו של מלך מלכי המלכים.

ואז ה "אחר ",יגיד לו עכשיו אתה שלי .
אתה יודע מה עליך לעשות ,עלה והצלח כחייל בכיר ,בצבאו של ה "אחר".

מיד לאחר הצבא .
הוא מפנה אותו למסיבות לחילופי זוגות "סווינגרס",ושם,הוא בועל "אשת איש ",נשים נשואות .

בין לבין מפנה אותו אל קולקציה נרחבת של "בתי בושת ",שם הוא מחטיא אותו .
בנידות,גויות,נשואות,ובזכרים,(קוקסינליות,טראנסיות)וכדו'.

האדם הזה צבר לעצמו מכלל חטאים הכי חמורים ביהדות האדם הזה אין לו מעצורים .האדם הזה חש שהכול מותר לו .כל עוד לא יודעים ,וכל עוד הוא לא נתפס על חם .

לאחמכ",ה "אחר ", יפנה אותו אל עולם הבדס"מ .
שזה בעצם "עולם הפנטזיה ",זהו בפועל עולם ודרך חיים ,שאין ממנה יציאה .
היא דרך ללא מוצא .
מדוע ?...
כי שם יש פנטזיות לאין סוף .
ועם כל אשה חדשה ,אפשר לשוב ולהגשים פנטזיות שהוגשמו ,עם האשה שקדמה לה ,ועם האשה שלאחרי הנוכחית .

החטא ההכי ההכי חמור ומסוכן ,לאדם .זה עוון ,בעילה של " אשת איש ".

על פניו נכנסתי לבית בושת ברחוב יגאל אלון ,שילמתי מאתיים שקלים ובעלתי גברת .הלכתי משם .ונגמר .

טעות ! במידה והיא אשה נשואה .
אתה בבעיה ובתסבוכת הכי גדולה בעולם .
בעצם הבעילה שלה ,הפקעת אותה מרשות הבעל החוקי שלה ,ומעכשיו אתה הבעל שלה .
וכל בעילה שהבעל שלה בועל אותה בעתיד .
הוא בפועל חוטא הוא בעצמו באשת איש,מפני ,שאשתו הופקעה הימנו ,בדמות הבועל שבא עם קטנוע ומאתיים שקלים ליגאל אלון ,לבית הבושת ,בו עבדה ,כמחטיאה סדרתית של עם יהודי שלם .

כל אילו שבעלו אשת איש .
גם אם יעשו תשובה ותיקון .
יש בידם עוון פלילי רוחני בקנה מידה חסר תקדים .
ונזק מתגלגל ,ועוון צובר פירות ,שאין לדעת עד להיכן הוא מתגלגל .

המוות שלהם הוא במיטת חנק (איתות לכל המעשנים)
ולא יוכלו להשתין לעת זיקנה שנים מספר (יסבלו יסורים נוראים בעת הצורך להטיל שתן ).

ולאחמכ ",בבית דין עליון .אין להם תקנה .

יש שעשו ועושים ויעשו תשובה בחייהם על עוון זה .
ועדיין לא ראו את האור בקצה המנהרה .
זאת בשל מה ולמה ?

בואו ונעלה לשמים ,כולנו ,ונבדוק .
מבדיקה שערכנו בנושא ,עולה כך .

לילית בשמים ,כאשר היא בדמות נחש .
אוחזת לצווארה ,טסים הכרוכים סביב צווארה ,עם שמות האנשים שחטאו בבעילה של אשת איש .
מבקשים מלילית ,תני לנו אותם ,הסירי אותם מצווארך ,את הטסים עם שמות אותם האנשים .
שנחון אותם ,וניתן להם חיים .ולא עונשים קשים .
היא מסרבת ,ונאחזת בכל עוצמתה וכוחה ,באותם טסים הכרוכים לצווארה ,עם שמותיהם של אילו שבעלו נשים נשואות .

היא את כל כוחה ועוצמתה ,נאבקת ונותרת בדעתה .
לא לחון אותם ,ולא להסיר מצווארה ,את גזר הדין והעונש שהיא מתעתדת להנחיל לאותם גברים שבעלו נשים נשואות .

בסוגיה זו ,היא לא נעתרת ,ולא מיתרצה ,לתחנונים ולבכיות ולתפילות של בני משפחות החוטאים ,הרואים את יקיריהם מתיסרים שנים רבות ,בגסיסה איטית ואכזרית ,בטרם מותם ועזיבתם את העולם .

והכול מהיכן התחיל ?
מגבר שזיין זונה במאתיים שקל בבית בושת ביגאל אלון .
או זיין אשה נשואה ,במסיבת סוונגרס בוילה במערב ראשל"ץ ,באיזה יום שישי אחד .בעודו חייל משוחרר .

ואיפה זה נגמר .שהשם שלו כרוך בטס על צווארה של לילית .שנאחזת בזה .ואין אף גורם היכול להצילו מידיה של אותה לילית .

לאור כל האמור לעיל .
איש איש יעשה הישר בעיניו .
ותדעו לכם שיש מלכודת פי אלף יותר מסוכנת מאשה נשואה .והן באלפיהם שזורות לסביבות כולכם ,בדמות של "שדה מוקשים ",ללא תמרור אזהרה .

אילו הן "הפרודות ",שטרם ,התגרשו .
אילו "קטלניות ",הן קשורות בחוזה נישואין ,שטרם הותר ,עי", "גת כריתות ",והן בפועל נשים נשואות לבעליהן .
עד לאותו מעמד בו תקבל בידיה ,את ,"גט הכריתות",
ואז תקבל את המעמד ,"גרושה ".

ואז במידה ויבוא אדם ויבעל אותה כגרושה .יחשב לו כחטא הקרוי "בועל נידה",או ,"בעילת זנות",הכרוך בתשובה ותיקון שונה .

מאותו תיק של ללכת להסתבך עם אותה "לילית ",שאין כוח בעולם ,היכול ,להתיר מצווארה את הטסים עם שמותיהם של אותם אומללים ואומללות .

שאילו היו יודעים מה מצפה להם .בגין אותה לילית ומה היא אוחזת לצווארה .ומהי משמעות הדין לגביהם .

היו גוזרים על עצמם ""היתנזרות ",ממין לנצח נצחים .
או ,היו הראשונים ,ששמחים על התרחיש הראשון של להתחתן מה שיותר מהר ,ולא להסתבך במעגליות הנוראית של בוגדים ובוגדות ,נואפים ונואפות ,על פי המסלול ש "האחר ",טווה ,עבורם /ן .

מי שיבוא עמם דין ודברים .
הוא אותו ה "אחר ".
ואותה בת זוג שלו ,"לילית " .

הם אילו שפיתו
הם אילו שהחטיאו
הם אילו שיענישו .

אז שכל אחד יבדוק טוב טוב ,מי החבר האמיתי שלו ,ויועץ הסתרים שלו .

האם זה לילית והאחר .
או ,
בחר לעיין בספר האלוהים בטרם פעל/ה .
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 11 באוק׳ 2019
אני נשואה בוגדת עדיין פולי לא מתאימה לי. ההנחה שמי שפתוח מספיק לבדסם אמור להיות פתוח גם לריבוי פרטנרים היא לא ברורה ובכוונה נכתב ריבוי פרטנרים ולא ריבוי אהבות כי לרוב זה ממש לא נכון, רק תירוץ לקיום עשרות קשרים במקביל.
עם זאת, אני לא שוללת שום דבר- לא ממני וכמובן שלא מהצד השני, אבל לא הייתי קוראת לזה פולי. בתפישה שלי אני אפילו מונוגמית ורואה את שני הקשרים (ונילי ובדסמי) כמקבילים ואת המונוגמיה באותו אופן- נשמרת בעולם הבדסמי ונשמרת בעולם הונילי, בנפרד
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 11 באוק׳ 2019
אתם יכולים להיות פולי או מונו או סתם בזוגיות פתוחה. זה לא כזה משנה מה אתם מעדיפים בטבעי ובאידיאל שלכם.
מה שכן חסר בישראל זה יותר סקס לא מחייב שנעשה סתם בשביל הכיף, ובעיקר נשים שמחפשות לעשות סקס סתם בשביל הכיף.
סטוצים יש פה כמובן, אבל אחוז נכבד מהם מורכב מדוש שמשקר ובחורה שמאמינה.
Cat Lee
Cat Lee • 11 באוק׳ 2019
לדעתי "לא נשואים" בא מתוך המקום שאותה נשלטת (אני קוראת בעיקר פרופילים של נשלטות) רוצה מערכת יחסים מחייבת, בה היא תדע שאתה אוהב אותה ורוצה אותה גם בשישי בערב ושאתה לא מחוייב לתוכניות חיים שלא ניתנות לשינוי כי כבר יצרת לו"ז עם האישה.
הרבה זוגות הם כאילו פולי. אנחנו פולי רק תעשה את זה מאחורי הגב שלי. אנחנו פולי רק בלי לישון יחד. אנחנו פולי רק תיפגש איתה פעם אחת בשבוע וגם לא במקום ציבורי. בעבר גם אני (כפולי בעצמי) לא הבנתי את ההכרזה של לא נשואים. אבל היום אם תתן לי לבחור, אבחר שבני הזוג שלי יהיו רווקים מכמה סיבות עיקריות: לרווק יהיה שעות ארוכות למפגשים וגמישות יחסית והוא לא יהיה חייב לחזור הביתה למישהי, כלומר לא תהיה צלע שלישית ששולטת במערכת היחסים ואני בכלל לא מכירה אותה או בחרתי בה. זה ההבדל בין נשואים לרווקים.
כמובן שיש את השונים ולצערי הם לא אחוז כזה גדול, ששם הכל פתוח ומפרגן ואין בעיה עם שינה וההפך, זה מדליק את הנשוי/נשואה שהפרטנר/ית מתנסה עם אחרים/ות, אבל כמו שאמרתי זה אחוז קטן.
לסיכום, לדעתי מי שרשמה לא נשואים לא רשמה את זה בפתיחת הפרופיל, אלא רשמה את זה לאחר התנסויות שליליות.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 11 באוק׳ 2019
שנאוצר כתב/ה:
אתם יכולים להיות פולי או מונו או סתם בזוגיות פתוחה. זה לא כזה משנה מה אתם מעדיפים בטבעי ובאידיאל שלכם.
מה שכן חסר בישראל זה יותר סקס לא מחייב שנעשה סתם בשביל הכיף, ובעיקר נשים שמחפשות לעשות סקס סתם בשביל הכיף.
סטוצים יש פה כמובן, אבל אחוז נכבד מהם מורכב מדוש שמשקר ובחורה שמאמינה.

למי חסר ״סקס לא מחייב, סתם בשביל הכיף״? אה, חסר בעיקר נשים לסקס כזה. אולי אפשר לשקול יבוא, שיעזור במיגור התופעה הנוראית, או שנשים מקומיות פשוט תעשנה תורנות ״סקס בשביל הכיף״ למען הגברים המקומיים. אפשר אפילו לשדרג ולהקים מחלקות, לדוגמה: ״סקס בשביל הכיף עם דושים״ או ״ סקס בשביל הכיף עם נשלטים״ או אפילו ״סקס בשביל הכיף עם נשלטים דושים״.
לפעמים מייאש לקרוא גברים, בעיקר כאלה שבתפישה הפנימית שלהם מאמינים שאישה היא ספקית שירותים.
שולגין​(שולט)
שולגין​(שולט) • 11 באוק׳ 2019
Ivy poison כתב/ה:
אני נשואה בוגדת עדיין פולי לא מתאימה לי. ההנחה שמי שפתוח מספיק לבדסם אמור להיות פתוח גם לריבוי פרטנרים היא לא ברורה ובכוונה נכתב ריבוי פרטנרים ולא ריבוי אהבות כי לרוב זה ממש לא נכון, רק תירוץ לקיום עשרות קשרים במקביל.
עם זאת, אני לא שוללת שום דבר- לא ממני וכמובן שלא מהצד השני, אבל לא הייתי קוראת לזה פולי. בתפישה שלי אני אפילו מונוגמית ורואה את שני הקשרים (ונילי ובדסמי) כמקבילים ואת המונוגמיה באותו אופן- נשמרת בעולם הבדסמי ונשמרת בעולם הונילי, בנפרד

נראה לי שההגדרה של פולי תפורה עלייך בול. יש לך קשר ראשי מקנן וקשר משני בדסמי, ששניהם קשרים בעלי משמעות.
שולגין​(שולט)
שולגין​(שולט) • 11 באוק׳ 2019
אני ממש לא מבין את ההתמרמרות כאן. אז יש נשים שלא רוצות נשואים. יש גם נשים שלא רוצות שולטים, נמוכים, שמנים, קרחים, גרושים ואלוהים יודע מה עוד. לך תמצא מישהי שכן רוצה נשלט נשוי. אני בטוח שיש כזאת. אזוב אותך מכל השאר.
בלוסום​(לא בעסק)

sensual submissive

בלוסום​(לא בעסק) • 11 באוק׳ 2019
אין בן זוג שיכול לספק ב-100%?
תלוי איזה דור אתה שואל.
מענין שבדור של הוריי זה היה מספיק -
להם ולרוב חבריהם.
גם אני לא רואה את עצמי חריגה בנוף של הדור שלי.

הרעב הזה הוא שלילי כי בצד אחד יש מישהי שנותנת את כל כולה, ומצד שני מקבלת רסיסים. ולא רק זה, אלא שיש כל הזמן רדיפה אחרי הצלע הבאה.
לזאת אני מתכוונת.