סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש לכם KIK? האפליקציה עומדת להיסגר

slave for ever​(נשלט)
לפני 4 שנים • 23 בספט׳ 2019

יש לכם KIK? האפליקציה עומדת להיסגר

slave for ever​(נשלט) • 23 בספט׳ 2019
המשתמשים יועברו לפלטפורמות חלופיות

מרכז הפיתוח של חברת הקריפטו Kin שבבעלותה מעסיק 70 עובדים בישראל, והם קיבלו הודעה על סגירתו; למרות שהחברה הצליחה בגיוסים שביצעה, המטבע הווירטואלי שלה נסחר כיום בשווי של 0.000012 דולר; Kik סירבה להגיב על הידיעה

https://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3770923,00.html
FoxyBoxy
לפני 4 שנים • 24 בספט׳ 2019
FoxyBoxy • 24 בספט׳ 2019
מהקצת שימוש שהיה לי באפליקציה, ממה הם עושים בעצם כסף? כי בקיק (לפחות כשאני השתמשתי) לא היו פרסומות והיות והם די מתגאים בהיותם נורא פרטיים הם כנראה לא מושכים הרבה מידע על המשתמשים.
והמטבע שהם יצרו נראה יחסית כמו כישלון כבר הרבה זמן והם לא עשו ממש שינוי עסקי בשביל לחפר על ההפסדים העתידיים שלו.
אבל שוב אני לא מבינה בזה כלום.
מה שגם לא ברור לי מה מייסד החברה רוצה לעשות כנגד פייסבוק, כאילו חברות לומדות מה חברות אחרות עושות ומנסות לעשות את זה יותר טוב תמיד, כשעבדתי בחברת סטארטאפ היה לנו מוצר יחסית פח אבל שחברה אחרת גדולה רצתה, במקום לקנות את החברה הם עשו איתה הסכם להשתמש במוצר, בזמן הזה למדה אותו ואז העתיקה אותו, עשתה אותו טוב יותר ואז נפטרה מהחברה שלנו (מה שבסוף גרם לסגירת החברה).
הדבר היחידי שעולה לי לראש זה שאיכשהו הם ידרשו מהממשלה לשים הגבלים על פייסבוק (שגם ככה יש לה shady practices) אבל גם אז לא ברור לי מה.
שוב
אני לא מבינה בזה כלום, אם יש מישהו שיש לו הבנה בטק, אשמח לשמוע דעה יותר מלומדת 3:
slave for ever​(נשלט)
לפני 4 שנים • 14 באוק׳ 2019
slave for ever​(נשלט) • 14 באוק׳ 2019
עדכון:

קיק פרסמו אתמול בטוויטר כי האפליקציה לא תיסגר ויש להם תוכניות להפוך אותה לאפילו יותר טובה.

Kik
✔️
@Kik
Great news: Kik is here to stay!!!!AND there’s some really exciting plans for making the app even better. More details coming soon. Stay tuned. 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

6:06 PM - Oct 13, 2019

https://techcrunch.com/2019/10/13/kik-says-its-here-to-stay-following-shutdown-reports/
מאלף לגורות
מאלף לגורות • 14 באוק׳ 2019
מצויין. כבר המון זמן אני משתמש בה כאפליקציה ליצירת קשר עם נשלטות
היתרון מבחינתי זה האנונימיות המוחלטת באפליקציה
גבעות​(נשלט)
גבעות​(נשלט) • 14 באוק׳ 2019
אכן חדשות נהדרות, אבל נחיה ונראה. ה-19 לחודש הוא יום המבחן לקיק כמו שה-31 לברקסיט. כתב ההבנה מול החברה האנונימית יכול להפוך את כל האפליקציה על ראשה ואנחנו עדיין לא יודעים.
    התגובה האהובה בשרשור
Malebi
Malebi • 14 באוק׳ 2019
היא לא ניסגרת בטוח !!!