ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טיפים לשולט המתחיל?

טלי35​(שולטת)
לפני 4 שנים • 16 באוק׳ 2019

דווקא יש לי כמה

טלי35​(שולטת) • 16 באוק׳ 2019
אמון מלא כתב/ה:
אין מילים.

#מחזיקה
סאב לסבית​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 16 באוק׳ 2019
סאב לסבית​(נשלטת) • 16 באוק׳ 2019
היי,
קודם כל בהצלחה.

נסה לקחת את העצות הכן מועילות ובאמת לשים בצד את הציניות כלפיך.
זה לא שאין מקום לציניות, פשוט לדעתי לפעמים היא מגיעה מוקדם מדי, לפני שהבנאדם מקבל הזדמנות להגיב, להפתח ללמוד ולקבל.
זה אפקט השיפוט המהיר שיש לנו ברשת.
לדעתי יותר יעיל פשוט להסביר קודם כל ולתת הזדמנות ללמוד ורק אחרי פידבק אם יש צורך, לפרוק בציניות.

לדעתי, מה שהביעו חלק, זה הסתייגות מלהתחיל לשלוט לפני שקראת אספקטים שונים על דברים חשובים כמו בטיחות, החוויה המורכבת של הנשלט, של השולט.
שאלות נפוצות שיכולות למנוע הרבה הרבה נזקים פיזיים ונפשיים. בדיוק כמו לפני תחילת נהיגה. אפילו לקבל כיוון מה לשאול. או איך להתחיל

אז מצטרפת למה שאמרו לך, גם הציניים, ממליצה לקרוא מדריכים שונים בבלוגים ולראות סרטוני יוטיוב על שאלות כמו ששאלת. יש באנגלית סרטונים אם אתה סבבה בלי תרגום. ואפשר לבקש שישלחו לך לינקים כאן בשרשור לפוסטים מתאימים שיעשירו אותך ייתנו כיוון ורעיונות איך להתחיל.

https://youtu.be/y0DlAZQRZ8k

ובלוגרית ממש מקיפה

https://www.youtube.com/channel/UCwx8uy7nxohWLwnaPocLsyg

אולי אפשר לשים תרגום של יוטיוב. אבל אם תסתדר בלי, זה יהיה מעולה
Yet again
לפני 4 שנים • 17 באוק׳ 2019
Yet again • 17 באוק׳ 2019
הדף והאתר שלהם ממש טוב
הם מלמדים על המון דברים!
ויש גם כל מיני אורחים בכל מיני פרקים שמסבירים על פטישים, קינקים, קשירות ומיניות ועוד המון דברים כיפיים וחשובים
בהצלחה 🙂

https://www.youtube.com/channel/UCokRyLsHxh-NykvT4uA6n2g
LZ-BDSM-ACADEMY
לפני 4 שנים • 18 באוק׳ 2019
LZ-BDSM-ACADEMY • 18 באוק׳ 2019
lzbdsmacademy.com
דף הפייסבוק של מי מפחד מבדס"מ
תומאה חוקרת הפטישים
המרכז למניות אלטרנטיבית
אם אתה יודע אנגלית ...
יש כל כך הרבה אתרים ברחבי העולם

אקיצר תתחיל ללמוד בלקורא!!!!!!!!!!
אחר כך כל השאר
Pollux​(שולט)
Pollux​(שולט) • 18 באוק׳ 2019
להיות שולט זה קצת כמו להיות מורה,
אתה לא יכול להיות מורה בלי ללמוד.
כולם היו פעם חדשים אבל אני ממליץ להשקיע בלימודים,
להקשיב,
להבין שאתה לא יודע ( זאת אחת התובנות הכי קשות להפנמה)
להקשיב,
להפנים ששליטה זאת אחריות משני צדדי השוט,
גם פיזי וגם מנטאלי.
להבין שהכייף חשוב אבל האחריות יותר.
הביטחון והבטיחות של הנשלטות שלך יהיו באחריותך, קח את זה בצורה הראויה.
כל השאר ניתן ללמוד כמו שאמרו מאתרים אחרים, טיפים, פנטזיות, טקסטים וכו.
והכי חשוב אל תשכח שאתה והיא רק בני אדם, לפעמים שוכחים את זה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 18 באוק׳ 2019
אחת הבעיות באתר הזה הוא שהוא נותן למשתמשים החדשים בו אשליה של חלוקה מאוד דיכוטומית של עולם השליטה: או שאתה שולט, או שאתה נשלט, או שאתה נהנה להתחלף בין שני התפקידים. לשאר התפקידים האפשריים שקיימים בעולם הבדס"מ (ומי שהיה ולו יום אחד באתר Fetlife יודע שרשימת האפשרויות ארוכה ומכובדת) נתנו את הכותרת העמומה "אחר/ת" שלא באמת אומרת משהו לחדשים בתחום.
ואז נוצרים פוסטים כאלו, שבהם מישהו חושב שאם הוא נהנה להיות בצד היוזם/אקטיבי/מוביל של אקטים ספציפיים, סימן שהוא חייב להיות שולט, כי זו ההגדרה שהכי קרובה בכלוב למה שהוא מחפש. ואז אנשים שקוראים פוסט שמנוסח ככה, מסיקים שהוא מתיימר לקחת על עצמו אחריות של שולט והוא זוכה מהם לתגובות שנעות בין הלצות סרקסטיות עד דרישות ללמוד פילוסופיות שונות עולם השליטה שמאוד הגיוני להבין אותן אם אתה באמת לוקח על עצמך תפקיד של שולט, אבל יש מצב ענק שהן פשוט לא רלוונטיות במקרה שלו.

לפי איך שכותב הפוסט מתנסח, יש מצב שמדובר במישהו שההגדרה שמתאימה לו היא Top, כלומר שהוא אוהב להיות בצד הנותן/מוביל של האקטים- הוא זה שאוהב לתת ספנקים, הוא זה שאוהב לאזוק, הוא זה שאוהב שיורדים בפניו על ארבע וכו'... אבל הוא לא באמת מתיימר לשלוט על נפשו של הצד השני, לא באמת מתיימר להעביר אותו חוויה פסיכולוגית כלשהי של התמסרות, הוא פשוט רוצה להיות בצד המבצע/מוביל של האקטים הפיזיים. במקרה כזה, אין טעם שילמד פילוסופיית שליטה מסוימת ואת כל ההיבטים הפיסכולוגיים שבה, הוא צריך עצות פרקטיות ותו לא- איפה ניתן להצליף מבלי להסב נזק, איך לקשור בבטחה וכו'.

אני חושבת שהגיע הזמן שיופיעו באתר הזה עוד אופציות מלבד שולט/נשלט/מתחלף. שתעלה המודעות לזה שאפשר להיות הרבה דברים, ושהתפקיד הבדס"מי לא חייב לבוא בעסקת חבילה עם דברים שאתה לא מעוניין בהם או מסוגל להם.
כשאנשים חושבים שאם הם אוהבים להיות בצד המוביל באקטים פיזיים סימן שהם חייבים לקחת על עצמם את כל עסקת החבילה של דמות "השולט" הם לוקחים על עצמם אחריות שהם לא מסוגלים לה וזה נגמר בפגיעה בצד האחר שמצפה מהם משהו שהם לא יכולים לתת. כשאנשים חושבים שאם הם אוהבים להיות בצד המובל באקטים פיזיים סימן שהם חייבים לקחת על עצמם את כל עסקת החבילה של דמות "הנשלט" זה גם גורם לפגיעה בהם, לביטול עצמי ופתח לניצול לכל שולט שמנצל את כוחו ומזיין להם את השכל על "מה נשלט אמיתי היה עושה..." כאילו שלא קיימת דרך להנות מהאקטים האלו מבלי לערב בהם שליטה שבפירוש לא מתאימה לאדם הזה.

הגענו למצב שבקהילה הישראלית זה נשמע הזוי להרבה אנשים שאפשר להצליף, לאזוק, לחדור, להשתין ומה לא... מבלי לשלוט במישהו, או מבלי להישלט על ידו, מבלי שתהיה שם איזו חוויה פסיכולוגית של התמסרות או כניעה. אפשר פשוט להנות ממה שעושים ביחד, וזה לא הופך אף חוויה לפחות "אמיתית".
להפך, פחות אמיתי לנסות להעמיד פנים שאתה שולט או נשלט רק כי נראה לך שזה מה שאתה "אמור לעשות".
אתם יודעים כמה פעמים "נשלטים" רבים הופתעו לגלות דרכי שזה שהם פסיביים לא אומר שהם אמורים לספוג השפלות או לשרת אחרות אם זה לא מתאים להם? אני רק יכול לנחש לעצמי כמה נוראי זה כש"שולט" מגלה שאין לו מושג בשיט לגבי מה שהוא עשה, כי הוא לא באמת התחבר לזה מעולם אלא דיקלם את מה שאחרים אמרו לו שהוא אמור לעשות/לקרוא/ללמוד.
עולם הבדס"מ הוא כמו ארגז חול שכל אחד בונה בו מה שהוא רוצה, לא כולם צריכים לקחת על עצמם רק את התפקידים ה"קלאסיים" ולנסות להתאים אליהם בכוח. כל אחד יכול ליצור לעצמו תפקיד משלו, עם מאפיינים משלו מבלי להיכנס לעסקאות חבילה שלא רלוונטיות אליו. אבל בשביל זה יקרה, צריך שתהיה מודעות לזה שזו אפשרות קיימת.
אחרת נמשיך להיתקל בפוסטים של "אני שולט ויש לי נשלטים עכשיו, איך עושים סשן?" במקום הכותב יבין שהוא בסה"כ אוהב אקטים ספציפיים, שהוא בסה"כ Top, קושר, פטישיסט וכו'... וימקד את השאלה שלו לאיך לבצע את שהוא באמת מחפש בבטחה.
A v​(שולט)
לפני 4 שנים • 9 בפבר׳ 2020
A v​(שולט) • 9 בפבר׳ 2020
העצה הכי טובה שאוכל לתת לך היא פשוטה.

אם אתה חושב שאתה יודע הכול. תשכח מזה.

תהייה אמיתי לגבי היידע שלך אל תקפוץ.

חבל שוט גאג או כל דבר אחר יכולים להיות מהנים מאוד. וגם מסוכנים מאוד.

אין פחיתות כבוד בלהקשיב ללמוד לשאול ולהודות בחוסר ידיעה.

ולא פחות חשוב דע לכבד את הצד המתמסר.

ההולך לאיטו יגיע בעיתו.
זאבון פטיש
זאבון פטיש • 9 בפבר׳ 2020
מה זה טיפים לשולט המתחיל?
אדם קם בבוקר ומחליט לקחת קורס שליטה בנשים במיטה?

גבר אלפא נולד עם זין בין הרגליים ושתיי ביציים גדולות !!!

אותו אלפא אוכל כאפות מהחיים וילדות מתוסבכת ואז הוא מקבל סוג של הפרעה, את ההפרעה הזאת הוא מתחיל להוציא על בנות/ בנים ומשם מתחיל ללמוד את החיים.

עם הזמן הוא לומד שהוא קצת שונה ביחס לאנשים אחרים ומתחיל לחפש אנשים כמוהו, לחלק מהשולטים ההבנה הזאת מגיעה תוך כדי פגיעה בבנות וניליות ועד להבנת השוני.

במקרה שלי נולד אלפא שעבר ילדות מאוד קשה, הסיוטים שלי בראש רדפו אותי והייתי צריך מקום להוציא אותם החוצה.

בגיל עשר כבר היה לי ברור שאני ממש שונה מכולם, היו פערים גדולים וסטיות התחילו לקפוץ בלי שליטה.

בגיל 13 נולדתי מחדש אחרי ארוע נוסף ומשם שנים של ניסיון להילחם בשדים הפנימיים.

המוח שלי הוא כלוב אלים ביותר, שם אני כולא את המפלצת הסדיסטית, מזוכיסטית, קניבלית, מופרעת ומשחרר ממנה מנות קטנות מאוד בסאשנים.

היכולת היחידה המאפשרת לי להיות כאן, היא על ידי שליטה עצמית גבוהה מאוד מתוך שנים של לימוד, אימונים, קריאת ספרים וטיפולים המאפשרים לי להיות שולט ולא עבריין מין.

אז הטיפ שלי לכם, שליטה עצמית גבוהה הנרכשת בלימוד פסיכולוגיה והבנת האני והאגו.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 9 בפבר׳ 2020
זה לא עובד ככה.
פעם בכמה זמן יעלה פה פוסט בדיוק כזה,
כולם ע״י פרופילים די ריקים שמבקשים עצות פרקטיות/טכניות.
ללמוד להצליף/לקשור/לסמן אפשר גם דרך גוגל ואם זו הייתה הכוונה שלך אז סבבה...
מעבר לזה? אין לך סיכוי, בדיוק כמו שאי אפשר ללמוד להיות נשלט.