ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מהי החוקיות?

jaysi​(נשלט)
לפני 4 שנים • 5 בנוב׳ 2019

מהי החוקיות?

jaysi​(נשלט) • 5 בנוב׳ 2019
מה גורם לשולט להיות שולט?
מה גורם לנשלט להיות נשלט?
מה מעורר את הצורך הזה הזה שלעיתים נראה לא רציונלי?
על עצמי אני יכול להעיד, שבחיי היום יום אני שואף לשלוט בסיטואציות שאני נמצא בהן לרוב, לא במודע.
אולי זה העניין? בחיי היום יום אני חווה חצי ובחדר המיטות אני שואף להשלים לשלם?
מה דעתכם ודעתכן?
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 5 בנוב׳ 2019
whatever gets your dick hard is what you are

and nothing else matters
    התגובה האהובה בשרשור
jaysi​(נשלט)
Understand what makes your dick hard and understand yourself, furthermore understand why it makes your dick hard and be free
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
מה הופך אדם לאוהב או שונא אבוקדו? אני לא יכול לסבול את זה, איכס. מרתקים אותי אנשים שנשבעים על הדבר הזה, ירוק משחיר, שמנוני, מצחין ועם גבשושיות על הקליפה.
אז למה? למה אותי זה דוחה ואחרים אוהבים?

אני לא לועג לשאלה. אני אומר שמבחינת החיים, זה אותו דבר. לנו, כבני אדם, אחד מהם נראה נורא חשוב, והאחר שולי. אז אנחנו מתמקדים במה שנראה חשוב, ומניחים שגם בטח יש לו איזה סיבה גדולה, בזמן שזה יכול להיות אוסף של המון דברים קטנים ופשוטים.

אז המעניין פה הוא המרכיב האנושי - וזה החלק השני של השאלה. מה אתה מרגיש. ונתת הסבר מעניין ויפה לחוויה שלך - לחוות את השלם. אולי ביום אתה מתחבר למה שמכונה "גברי", אבל גם מה שמכונה "נשי" דורש ביטוי. ונראה גם שמצאת דרך לספק את הצורך, שזה נפלא. נשמע שאתה במקום טוב.
ואם אתה רוצה לחפור יותר לעומק בנקודה הזו, לחקור את החיים שלך בחיפוש אחר הסיבות, למה לא לפנות לטיפול ולדבר על זה?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 5 בנוב׳ 2019
בדס"מיים רבים, במיוחד האלו בתחילת דרכם, מנסים למצוא איזו חוקיות בעולם הבדס"מ שתתן להם הסבר "למה הם כאלו" בתקווה שזה מה שיעשה להם סדר בראש ויעזור להם לעכל את העולם החדש שהם חווים.
העניין הוא שאין הסבר אחיד. כל אחד מוצא את עצמו נדלק מתפקיד השולט או הנשלט מסיבה אחרת, אצל כל אחד המשיכה הזו התגבשה בגלל נסיבות אחרות, שאת חלקן אולי לא נגלה לעולם לא משנה כמה נחפור פנימה.
גם אין חוקיות מסוימת לגבי "מי יהיה נשלט או שולט", ואפשר לראות במידה שווה אנשים שמידת הדומיננטיות בחייהם האישיים באה בסתירה או בהשלמה לחיי המין שלהם. אין באמת קורלציה בין חיי היום-יום להעדפה הבדס"מית, ואנשים נוטים להמציא קורלציות ורציונליזציות סביבן בשביל להרגיש טוב יותר עם עצמם.
דעתי היא שאנשים מתעסקים יותר מדי ב"למה הם כאלו" בעודם מזניחים את המחשבה על "האיך"- על איך להתמודד/לממש בצורה הכי בריאה ומטיבה את הנתון הזה שקיים בתוכם. כשעצמי התחלתי לשאול את גם שאלת ה"איך" במקום להתקבע רק סביב שאלת ה"למה" הרגשתי הבדס"מ שלי הולך למקום טוב יותר.
Pollux​(שולט)
Pollux​(שולט) • 5 בנוב׳ 2019
הקטע בתכלס זה כמו שאמרו לך מקודם,
אתה מה שאתה,
יש המון שמנסים להיות מה שהם לא.
זה לא באמת עושה להם טוב ולא באמת מדליק אותם,
אבל זה נראה טוב לאחרים,
זה מתחבר טוב לתמונה הכללית.
יצא לי לא פעם לשמוע כאן סיפורים על גברים שהכריזו על עצמם שולטים
והתחברו יותר לצד הנשלט,
ויצא לי לא פעם לדבר ולשוחח ולהיות עם שולטות שרצו להרגיש את הצד הנשלט.
בתכלס הכל זה בהוויה האישית שלך כאדם,
זרום עם מה שמרגיש לך נכון וטוב, החיים קצרים מידי בשביל להתחשב בדעות של אחרים.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 5 בנוב׳ 2019
זה באמת נורא מעניין... נראה לי שקשה לא לתהות עם עצמך למה אתה מעדיף את מה שאתה מעדיף. כשלעצמי, אני נשלטת ממגוון כל כך עצום של סיבות, באמת, ואלוהים יודע אם הן נכונות בכלל, הסיבות האלה שאני מספרת לעצמי.
מה שכן, נעים לספר ובכל סיבוב כזה של חקירה עצמית, אני מגלה עוד משהו על עצמי.
jaysi​(נשלט)
ArchAngel כתב/ה:
בדס"מיים רבים, במיוחד האלו בתחילת דרכם, מנסים למצוא איזו חוקיות בעולם הבדס"מ שתתן להם הסבר "למה הם כאלו" בתקווה שזה מה שיעשה להם סדר בראש ויעזור להם לעכל את העולם החדש שהם חווים.
העניין הוא שאין הסבר אחיד. כל אחד מוצא את עצמו נדלק מתפקיד השולט או הנשלט מסיבה אחרת, אצל כל אחד המשיכה הזו התגבשה בגלל נסיבות אחרות, שאת חלקן אולי לא נגלה לעולם לא משנה כמה נחפור פנימה.
גם אין חוקיות מסוימת לגבי "מי יהיה נשלט או שולט", ואפשר לראות במידה שווה אנשים שמידת הדומיננטיות בחייהם האישיים באה בסתירה או בהשלמה לחיי המין שלהם. אין באמת קורלציה בין חיי היום-יום להעדפה הבדס"מית, ואנשים נוטים להמציא קורלציות ורציונליזציות סביבן בשביל להרגיש טוב יותר עם עצמם.
דעתי היא שאנשים מתעסקים יותר מדי ב"למה הם כאלו" בעודם מזניחים את המחשבה על "האיך"- על איך להתמודד/לממש בצורה הכי בריאה ומטיבה את הנתון הזה שקיים בתוכם. כשעצמי התחלתי לשאול את גם שאלת ה"איך" במקום להתקבע רק סביב שאלת ה"למה" הרגשתי הבדס"מ שלי הולך למקום טוב יותר.

אני חולק עליך, אין דבר שלא קרה כתוצאה מ, פשוט יש דפוסים שאנחנו לא מבינים. כל פעולה כל החלטה וכל תכונת אופי היא תלויה ברצף אירועים או נסיבות שקרו, בין אם לנו (תכונה נרכשת) ובין אם לאבותינו(תורשה).
אני לא חושב שלנטיות בדסמיות יש בסיס תורשתי לכן הסברה שלי היא שהן נרכשות.
ברור לי שכל אדם הגיע לשם כתוצאה מאירועים ונסיבות שונות אבל עם מבט מספיק חודר אני מאמין שאפשר למצוא מכנה משותף. בסוף כולנו בני אדם כולנו פועלים באותם דפוסים וכולנו שבויים באותה "מציאות".

ואין בפוסט הזה שום שבריר של חוסר קבלה עצמית, או ריזיקה כדי לגרום לעצמי להרגיש יותר טוב כמו שחלקכם טענתם ואף הוצע לי פה טיפול פסיכולוגי. הפוסט הזה מגיע נטו מרצון לדעת, מי מכם שאין לו את הרצון לדעת, לבי איתכם.
jaysi​(נשלט)
פרלין כתב/ה:
זה באמת נורא מעניין... נראה לי שקשה לא לתהות עם עצמך למה אתה מעדיף את מה שאתה מעדיף. כשלעצמי, אני נשלטת ממגוון כל כך עצום של סיבות, באמת, ואלוהים יודע אם הן נכונות בכלל, הסיבות האלה שאני מספרת לעצמי.
מה שכן, נעים לספר ובכל סיבוב כזה של חקירה עצמית, אני מגלה עוד משהו על עצמי.

למה ומה הן השאלות הכי גדולות שיש. ומה זה בדסמ? זה כבר אינדיבידואלי. למה בדסמ זאת השאלה!
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 5 בנוב׳ 2019
jaysi כתב/ה:

אני חולק עליך, אין דבר שלא קרה כתוצאה מ, פשוט יש דפוסים שאנחנו לא מבינים. כל פעולה כל החלטה וכל תכונת אופי היא תלויה ברצף אירועים או נסיבות שקרו, בין אם לנו (תכונה נרכשת) ובין אם לאבותינו(תורשה).
אני לא חושב שלנטיות בדסמיות יש בסיס תורשתי לכן הסברה שלי היא שהן נרכשות.
ברור לי שכל אדם הגיע לשם כתוצאה מאירועים ונסיבות שונות אבל עם מבט מספיק חודר אני מאמין שאפשר למצוא מכנה משותף. בסוף כולנו בני אדם כולנו פועלים באותם דפוסים וכולנו שבויים באותה "מציאות".

ואין בפוסט הזה שום שבריר של חוסר קבלה עצמית, או ריזיקה כדי לגרום לעצמי להרגיש יותר טוב כמו שחלקכם טענתם ואף הוצע לי פה טיפול פסיכולוגי. הפוסט הזה מגיע נטו מרצון לדעת, מי מכם שאין לו את הרצון לדעת, לבי איתכם.

גם הסברה שלי היא שהן נרכשות, אבל הן נרכשות מגורמים מגוונים שלא בהכרח נמצא בהם חוקיות מסויימת שתהיה תקפה ברמה כזו שנוכל להעיד על גורם מסוים כמכנה משותף שמופיע בכל (או אפילו ברוב) המקרים.
לא כולנו פועלים באותם דפוסים, לא כולנו מפרשים את המציאות באותן הדרכים. החוויה הפסיכולוגית סביב התגבשות המיניות של האדם היא כמו עולם ומלואו, ולנסות למצמם אותה לכללי אצבע, זה פשוט לפספס את המורכבות של החוויה האינדיבידואלית.
הרבה אנשים באתר הזה ניסו לעשות את זה לפניך ולא הגיעו למסקנה חד-משמעית שלא התבדתה ככל שהכירו יותר בדס"מיים אחרים. גם בעולם הפסיכולוגיה ניסו לתת לזה תשובות במשך שנים, ואמנם הם הגיעו לכיוונים שונים אבל לא למסקנות חד-משמעיות שרלוונטיות לכל מצב ומקרה.
דווקא בגלל שבמשך שנים נסיתי "לדעת", הגעתי למסקנה שאני לא באמת אגלה סיבה חד-משמעית ובטח לא סיבה שתהווה מכנה משותף לכל האנשים. אני אולי רק אשמע את הפרשנות שהכי נוח לי לקבל באותה התקופה, אבל אני לא אגיע לכדי חוקיות מסוימת. בכל פעם שנסיתי להחיל כלל מסוים, נתקלתי בבדס"מיים שהוכיחו לי שכללי אצבע לא מתיישבים עם המציאות. שגם אם נתקלתי ב- 10 בדס"מיים עם מכנה משותף, זה לא אומר ש- 10 הבדס"מיים הבאים שאתקל בהם ימשיכו לחלוק אותו. ככל שהכרתי יותר אנשים מהקהילה, ככל העמקתי יותר קשרים איתם, כך גליתי שאי אפשר באמת לחלק את עולם הבדס"מ דרך תבניות מסוימות. וזאת גם הנקודה שבה התחלתי להעדיף להתעסק ב"איך", באיך להפוך את החוויה שלי לבריאה ומטיבה יותר, ושם התשובות ממוקדות יותר ומובילות להבנה שכן ניתן למצוא בה חוקיות מסוימת.