אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה בהארץ בנושא הסצנה הישראלית

בס ד
לפני 4 שנים • 8 בנוב׳ 2019
בס ד • 8 בנוב׳ 2019
וואו איזה יופי,
כל כך נחמד לראות שמכבדים ויש שי...

להמשך קריאה עשו מינוי ל"בס ד">
Ollie​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 8 בנוב׳ 2019
Ollie​(נשלטת) • 8 בנוב׳ 2019
כתבה מצוינת. כל הכבוד למרואיינות ולמרואיינים.
סווריןן
לפני 4 שנים • 9 בנוב׳ 2019
סווריןן • 9 בנוב׳ 2019
לכתבה הזו יש שני חלקים. הראשון (מבלי כוונה לפגוע במי שמעורב בעניין), נראית כמו מיחזור של אותה כתבה שמתפרסמת מדי שנתיים-שלוש (מועדונים 'אפלוליים', גותיקה, מוזרות, צילום של נעל עקב על עורף של מישהו - אה, כן, מספרים שיש עכשיו 'טרנד' של DDLG, כאילו שהעדפה מינית היא סוג של אופנה...). הכתיבה נותרת חיצונית: הכתבת כאנתרופולוגית שמנסה לדווח על תרבות אקזוטית ("הסצנה המתרחבת"). אודה שאותי כתבות כאלה מתישות, ואפילו מעצבנות -- מה מנע מכותבת המאמר לחקור מעט יותר: לחפש את החוויה הלא-מועדונית של כל זה, כזו שאינה מתווכת דרך נציגי קהילה, לקרוא מה אנשים מספרים כאן באתר בפורומים ובבלוגים, לחפש מורכבות, לנסות ולהפתיע את עצמה...

החלק השני מיוחד יותר: תאור בגוף ראשון לפעמים פואטי של אדם עוז (שם בדוי) שקושר בין בדס"מ לשחרור. קוראים דברים כאלה כאן באתר, אבל לא זכור לי שבעיתונות הרגילה. הוא מתאר באופן חי את ההישאבות שלו אל תוך עולם של משחק: " אז הבנתי שצללתי לעולם אחר. חזרתי להיות ילד. ילד שהולך לקרקס מדרנו בבנייני האומה עם האריות והליצנים. התרגשתי, יצאתי מהחיים, אני במקום אחר. פתאום מישהו זורק לי כדור ים, רוצה לשחק איתי, אני מוסר לו בחזרה, ואז מצטרפת עוד מישהי ואנחנו מתמסרים, צוחקים, משתטים, כאילו בחוף הים."

התיאור הזה של הפן המשחקי במשחק שליטה יפה בעיני, למרות שחסר בו החלק המיני. מי שמשחקים לא חוזרים להיות ילדים, אלא ילדים עם תשוקות של בוגרים.

בקיצור, יש על מה לברך, אבל לדעתי לפחות, יכולנו לקוות ליותר.
    התגובה האהובה בשרשור
Slick​(סדיסט)
Slick​(סדיסט) • 9 בנוב׳ 2019
אני דווקא אהבתי מאוד. כתבה מכבדת שמנסה להראות את הסצנה כפי שהיא בלי להיכנע לכתיבה זולה ופרובוקטורית. בעיקר אהבתי את הדגש ששמו על ה-ssc וה-dmים מסייע קצת להפריך את התחושה הרווחת בקרב הונילים שבדסמ=אלימות מינית.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 9 בנוב׳ 2019
שאני אבין לכולכם יש שם פרימיום?
הישנה קורלציה בין בדסמיים לקוראי הארץ האדוקים?
Green eyed girl​(נשלטת){Sheperd}
כתוב יפה, זה לא מפתיע כי בכל זאת עיתון הארץ.
לפחות אם אנשים יסתקרנו מהכתבה וירצו לנסות זה יהיה קהל יחסית איכותי....