סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בלוגים של נשלטות

adi mstr​(שולט)
לפני 4 שנים • 24 בנוב׳ 2019

בלוגים של נשלטות

adi mstr​(שולט) • 24 בנוב׳ 2019
אם היו עושים תחרות כתיבה כאן לדעתי הנשלטות היו לוקחות בפער. נראה לי שזה לא במקרה. האם אתם מסכימים? מה לדעתכם הסיבה?
ענני בראשית​(אחרת){בבריאה}
השאלה היא אם אתה מבדיל בין בלוגים של נשלטים לבין בלוגים של נשלטות, או מתייחס לשניהם כאותה הישות? ולמה בעצם אתה חושב שהבלוגים של הנשלטות טובים יותר מיתר הבלוגים?
אחרי שתשיב לשאלות האלה, אענה לך את דעתי=P
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 24 בנוב׳ 2019
כן, אני מסכימה, וכתבתי על זה בעבר כשהייתה תחרות "הפוסט הכי אהוד" בלוגים, מחולקת לפי קטגוריות. קודם כל, הזוכה בקטגוריית נשלטות הייתה עם הרבהההה יותר לייקים מהזוכות בקטגוריות האחרות. שנית, רוב/כל המקומות הראשונים בקטגוריית נשלטות היו פוסטים של כתיבה מצוינת, אצל השולטות היו מעט כתיבה טובה והרבה פוסטים שזכו ללייקים של חרמנות (תמונות, או פוסטים שדיברו על רעיון שחרמן נשלטים). אצל השולטים היו פוסטים של כתיבה, אם כי מספרית היו פחות מוצלחים מאצל הנשלטות, ואצל הנשלטים כמעט לא היה שום דבר ראוי לביקור, ואכן המקום הראשון שם זכה לדעתי באיזה עשירית או פחות מכמות הלייקים במקומות הראשונים של הקטגוריות האחרות.

לדעתי זה כי, בהכללה גסה, יש יותר נשים שמשתמשות בכלוב כמקום לבטא את עצמן, או כמקום למצוא בו קשר רציני (דבר שדורש השקעה והצגת הצדדים האינטליגנטיים שלך), מאשר גברים.
שנית, בעיניי זו הייתה תשובה מצוינת לשאלה למה נשלטים גברים לא מצליחים למצוא פה שולטות נשים (שוב בהכללה, וזו תלונה קבועה של נשלטים פה): כי הם לא מנסים.
    התגובה האהובה בשרשור
XBEAST​(שולט)
XBEAST​(שולט) • 24 בנוב׳ 2019
זאת לא ההגדרה, זה האדם.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 24 בנוב׳ 2019
אני דווקא לאחרונה מרגישה שהשולטות נותנות בראש.
בגדול יש יותר כותבות מוצלחות מכותבים.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 24 בנוב׳ 2019
בנעקבים שלי יש (בין היתר) את:
נסיכת הלילה,
בלום
שדה משחת
סאטירה,
אנה פרנק
מטאפורה
Venus in Furs​

כולם כותבים מעולים בעיני.
(לא זה מה ששאלת. סתם בא לי לחלוק)
StepByStep
StepByStep • 24 בנוב׳ 2019
עבורי בלוג טוב הוא בלוג שכשאני קורא אותו אני נהנה, רוצה עוד, לומד משהו...
וכאלו יש כאן מכל הקבוצות.
נשלטות כאן מבטאות את עצמן יותר לעיתים באמצעות בלוגים נפלאים ולעיתים הם לא באיכות הכי גבוהה...וגם זה לא משנה כיוון שמה שחשוב שכל אחד יבטא את מה שחשוב לו...
וכל זה לא אומר שאלו שמבטאים את עצמם פחות אינם טובים, עדיף מעט וטוב מאשר הרבה וגרוע...
גם תחרות איננה המדד ובודאי לא תחרות שבה רוב הזמן עסוקים בלעודד זה את זה לתת לייקים.
ברור לי שלכל אחד יש בלוגים אחרים שמושכים ומעניינים אותו...וטוב שכך
והכי חשוב שכל מי שרוצה להתבטא ירגיש נוח לכתוב גם אם הוא לא מקבל הרבה לייקים.
Snitch
לפני 4 שנים • 25 בנוב׳ 2019
Snitch • 25 בנוב׳ 2019
לא מסכים. הרבה בלוגים של נשלטות עוסקות בדרך כלל בדבר אחד - בשולט שלהן. אותו שולט שהיום הן מאדירות ומחר מגדפות בחירוף נפש.
אני אישית עוד לא הצלחתי לראות קשר בין המגדר/תפקיד לבין איכות הכתיבה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 25 בנוב׳ 2019
ואולי כשאתה זכר ושולט, בלוגים של נקבות נשלטות נראים טוב יותר? לא אומר שזאת ה-תשובה, אבל אני בטוח שזה משחק תפקיד כלשהו בדעה שגיבשת