אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בלוגים של נשלטות

neter​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 25 בנוב׳ 2019
neter​(נשלטת) • 25 בנוב׳ 2019
כי הן נהדרות האחיות שלי. וכן. מוכשרות מאוד בכתיבה. זה דבר נפלא. תופעת לוואי של סאביות.

אין את זה לגברים (וגם לא מגיע להם)
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 25 בנוב׳ 2019
היה כתוב כאן משהו עם טיעונים נגדיים ונימוקים, אבל במחשבה שנייהאין לי כוח להתווכח עם הנחת המוצא של הפוסט הזה או המגיבים, בעיקר כשאני חושב על הסיבה שבגינה הוא נכתב ובכלל על דינם של וויכוחים באינטרנט.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 25 בנוב׳ 2019
Ollie כתב/ה:
כן, אני מסכימה, וכתבתי על זה בעבר כשהייתה תחרות "הפוסט הכי אהוד" בלוגים, מחולקת לפי קטגוריות. קודם כל, הזוכה בקטגוריית נשלטות הייתה עם הרבהההה יותר לייקים מהזוכות בקטגוריות האחרות. שנית, רוב/כל המקומות הראשונים בקטגוריית נשלטות היו פוסטים של כתיבה מצוינת, אצל השולטות היו מעט כתיבה טובה והרבה פוסטים שזכו ללייקים של חרמנות (תמונות, או פוסטים שדיברו על רעיון שחרמן נשלטים). אצל השולטים היו פוסטים של כתיבה, אם כי מספרית היו פחות מוצלחים מאצל הנשלטות, ואצל הנשלטים כמעט לא היה שום דבר ראוי לביקור, ואכן המקום הראשון שם זכה לדעתי באיזה עשירית או פחות מכמות הלייקים במקומות הראשונים של הקטגוריות האחרות.

לדעתי זה כי, בהכללה גסה, יש יותר נשים שמשתמשות בכלוב כמקום לבטא את עצמן, או כמקום למצוא בו קשר רציני (דבר שדורש השקעה והצגת הצדדים האינטליגנטיים שלך), מאשר גברים.
שנית, בעיניי זו הייתה תשובה מצוינת לשאלה למה נשלטים גברים לא מצליחים למצוא פה שולטות נשים (שוב בהכללה, וזו תלונה קבועה של נשלטים פה): כי הם לא מנסים.

אני מסכימה באופן כללי עם הפסקה האחרונה שכתבת, אבל בנוגע לחלק הראשון של דבריך, צר לי, אבל זה פשוט לא נכון ולא מתאר בכלל את מה שהלך בתחרות הזו.

קודם כל, הנה הלינק שסיכם את הנתונים מהתחרות הזו: https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=853310&blog_id=112925

בבחינת הפרטים היבשים:
הזוכה בקטגורית הנשלטות קיבלה 102 לייקים, בעוד הזוכה בקטגורית השולטות (וגם במקום הראשון הכללי) קיבלה 194 לייקים.
גם הזוכה בקטגורית האחרות קיבלה יותר לייקים ממנה (126 לייקים) וכך גם הזוכה בקטגורית השולטים (124 לייקים).
זה די מראה שהנשלטת הזוכה לא קיבלה יותר לייקים מהזוכות/ים בקטגוריות אחרות, אולי רק מקטגורית האחרים (86 לייקים) והנשלטים (31 לייקים).
וזה נראה שמבחינה מספרית דווקא כן קבוצת השולטים הייתה מוצלחת יותר מקבוצת הנשלטות.

בבחינת התוכן של הפוסטים:
הפוסט של השולטת הזוכה לא היה סביב חרמנות. כן, הייתה בו מיניות כיאה לאתר הזה, אבל זה לא היה העיקר אלא החוויה הרגשית, מונולוג הבשלות שלה עם עצמה.
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=89029&postid=705317
וזה הפוסט של הנשלטת הזוכה:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=832790&blog_id=33805
אתן לך להחליט בעצמך אם מדובר בכתיבה יוצאת דופן שניתן לייחס לה מצויינות או בפוסט שהוא אחלה אבל טיפוסי שאפשר להיתקל בו כמעט בכל בלוג של אישה.
והזו שנמצאת במקום השני בקטגורית הנשלטות בכלל העלתה תמונה, ולגבי השאר... את יכולה לראות לבד בלינקים בפוסט הזכיה.
אבל התקציר הוא כזה: כן היו נשלטות שכתבו טקסטים מושקעים ומרגשים, אבל הן רחוקות מלהיות רובן. היה שם פוסט שהוא אשכרה שתי שורות של תלונה על גברים, וגם היו שם מספיק פוסטים שהיו מבוססים על רעיונות שחירמנו שולטים ולא דרשו איזו טכנקית כתיבה שאפשר לייחס לה מצויינות יוצאת דופן. לעשות אידיליזציה לכתיבה של נשלטות כקבוצה פשוט לא תואם את מה שקורה במציאות.

אגב, נכנסתי לשרשור המקורי, הזה שבו הזה שבו אנשים הגישו את הפוסטים שלהם לתחרות (כי אף נשלט לא הגיע לעשירייה הפותחת אז אין לינק ישיר בפוסט המסכם, אז הייתי צריכה לדוג את הפוסטים שלהם לבד- מתוך 9 עמודי השרשור הזה: https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=40755&postdays=0&postorder=asc&start=0 ).
והאמת? היו להם פוסטים ממש ראויים לביקור.
למשל, עוץ הגדול (שהסיר כבר את הפוסט מהבלוג, אבל קראתי אותו בזמנו), ראיין אחת משולטות האתר ולא ברמה רדודה בכלל. זה רעיון מקורי שטרם נתקלתי בו כאן.
ולכלוב נולדתי, כתב בצורה מאוד רגשית על חוויתו כנשלט: https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=61795&postid=521288

בקיצור, מה שאני רוצה להגיד בזה זה שאין באמת קשר בין מין או תפקיד בדס"מי למידת ההשקעה שמישהו יפגין, זה תלוי באופי. גם איכות הכתיבה משתנה מאדם לאדם, בגלל מי שהוא ולא בגלל מה שהוא מפנטז אליו או המין שאליו נולד.
פוסטים שמתעסקים בחרמנות, פוסטים שמסתכמים בסלפיז אפשר למצוא אצל כולם, וכך גם פוסטים עמוקים ומושקעים. אף קבוצה לא יותר טובה מהאחרת.
Askew​(אחרת)

Re: בלוגים של נשלטות

Askew​(אחרת) • 25 בנוב׳ 2019
עדי מ כתב/ה:
אם היו עושים תחרות כתיבה כאן לדעתי הנשלטות היו לוקחות בפער. נראה לי שזה לא במקרה. האם אתם מסכימים? מה לדעתכם הסיבה?

נראה לי שזה עניין סטטיסטי יותר מכל דבר אחר. יותר נשים כותבות כאן מגברים, אז סטטיסטית יהיו יותר בלוגים טובים של נשים מגברים. לא? אני מסיקה אותו דבר לגבי שולטות-נשלטות אבל בלי שום תימוכין.
אם זה מעניין אותך שווה לראות את התפלגות הבלוגים על פי מגדר ושיוך.
זאלופון​(שולט)
לפני 4 שנים • 26 בנוב׳ 2019
זאלופון​(שולט) • 26 בנוב׳ 2019
חמישית מהנשלטות נוזפות בעצמן. רבע כותבות לעצמן מניפסטים של העצמה. השאר כותבות על השולט שלהן, או יותר גרוע, *אל* השולט שלהן. חצי מהן קוראות לו דאדי. שני שליש חושבות שאנטר זו דרך לגיטימית לסיים משפט. כולן משתפות בכמה שהן חרמניות.
לא, נשלטות ככלל גרועות כמו כולנו. יש יחידות ויחידי סגולה שמתעלים מעל הבנאליות היבשה, והללו עושים זאת בזכות הכישרון והאופי שלהם, ללא קשר למין או לנטייה הבדסמית.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 26 בנוב׳ 2019
זזאלופון ואל תשכח את השימוש האיום בשלוש נקודות...

אתה... מבין?
שלגי
שלגי • 26 בנוב׳ 2019
פרלין כתב/ה:
פעם חשבתי ששלוש נקודות זה הכי נורא ואז הגיעו שלושה פסיקים.

תכלס, התגעגעתי.
לאן נעלמת?
אדם בהוויה
לפני 4 שנים • 30 בנוב׳ 2019
אדם בהוויה • 30 בנוב׳ 2019
לא מסכים. כתיבה טובה היא כזו שמנגישה נפש מסקרנת על השולחן, בלוג איכותי אמור לגרום לי לחוש כאילו החדרתי את כף ידי לקרביים של הכתוב ולא רציתי להפסיק לחפור.
לרוב הכתיבה פה נעשית ממקום של בחינת אגו וקבלת פידבק, קצת כמו לייק לתמונת חופשה ב אינסטגרם. מעטים ומעטות מאוד מצליחים לעבור את המחסום הזה