לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה ומלים

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 4 שנים • 27 בנוב׳ 2019
פרלין​(נשלטת){ש} • 27 בנוב׳ 2019
בלי מילים זה פשוט לא עובד לי.
מילים שלו (של בעלות, בעיקר), מילים שלי (של סמרטוטיות, לרוב).
בלי מילים השצף לא עובד, לא זורם לי, אני לא מצליחה לרדת למטה.
Kitty frank
לפני 4 שנים • 28 בנוב׳ 2019
Kitty frank • 28 בנוב׳ 2019
הבדסם תופס בעיני חלקה מילולית משמעותית (לעומת הונילה) בזכות האיכויות התאטרליות משחקיות שלו.

יש אדם שמחליט מה השני יעשה, פקודות והוראות הן הכרחיות וקשורות לעניין עצמו. גם לצד השני יש הרבה הזדמנויות שבהם המסר מורכב ממה שסך מחוות פיזיות יכול להציע" בבקשה תאנוס אותי, ואם אני ממש אתחרט אצעק אצטרובל" לדוגמא-איך תגידי את זה בחיבוק?

אני מגלה לאחרונה את נפלאות הוניליות, ועל הדרך גיליתי נרטיב כל כך ראשוני שאין בו צורך במילים"בוא נתחבק ונמשיך לעשות אחד לשניה נעים" עכשיו-את זה כן ניתן לומר בחיבוק!

בדסם זה ביות של היצר- במקום לאנוס אחד את השניה בשדות, או סתם בתוך מערכות יחסים, אנחנו מבקשים, ומגדירים, ומפנטזים, ושואלים כול הזמן-הבדסם עצמו זו השיחה.
Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 28 בנוב׳ 2019
Sm Art{☆Sm} • 28 בנוב׳ 2019
ראש חודש כיסליו תש"פ .יום חמישי .
קבל צטלע קטן באשר להגיג ליבך ,מן הסתם ב"מינזר השתקנים "בואכה לטרון ,אין "ביאות אסורות ",בין יושבי ויושבות המקום ,וכנ"ל ,בדס"מ .יחד עם זאת קבל לתשומת ליבך ,לשקול מילותיך ,אל מול בת זוגתך הוורבלית בפוטנציה ,כי את אשר תאמר לה ,לא ירחק היום,ויחול על ראשך .
אי לכך,שקול כל מילה ,כאילו אתה שוקל מטילי זהב על מהמאזניים .המילה היוצאת מפיך היא בגדר כדור הניפלט מאקדח ,המטרה של הכדור היא או הלב שלך ,או ,הכיס שלך , וכברירת מחדל ,יתביית אל עכוזך ביום מן הימים .
הפרטנרית תפקידה ל "דובב " את אשר ליבך ,בכדי שבמו פיך גזרת על ראשך את ה "קארמה ",שלך .