ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

צמצום

מקשיב​(שולט)
לפני 4 שנים • 28 בנוב׳ 2019
מקשיב​(שולט) • 28 בנוב׳ 2019
כמובן. תמיד יהיו כאלה ש. את רק מתעלמת מהאלו שלא.
איה74
איה74 • 28 בנוב׳ 2019
מקשיב,
בניגוד לתאוריה שלך, נשים פונות. גם בכלוב, גם באפלקציות וגם במציאות.
לא כולן, לא כל הזמן ולא לכולם.

אבל למה שנבלבל אותך עם המציאות?
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 28 בנוב׳ 2019
ArchAngel כתב/ה:
מקשיב, יצא לך פעם לראות מה הולך במחלקות אקדמיות שיש בהם רוב נשי מול רוב גברי?
למשל, בעבודה סוציאלית אתה תמצא רוב נשי. בהנדסת בניין אתה תמצא רוב גברי.
אז בעבודה סוציאלית מתקיים פחות או יותר המצב שאתה מדבר עליו, לא כי גברים "עשו יד אחת" אלא כי פשוט כשיש גברים ממש בודדים הם בחיים לא יצליחו להספיק לכל הנשים.
ונראה לך שזה מעניין מישהי? למרות שאלו הגברים היחידים בסביבה, אם הנשים לא מוצאות את הגברים האלו בטעמן, פיזית או אישיותית, לא יהיה להן אכפת מהם.
אישה לא באמת תתחיל לרדוף אחרי גבר אך ורק כי הוא האופציה היחידה בסביבה, רובן המוחלט תעדפנה להישאר רווקות מאשר להיות עם מישהו שהן לא נמשכות אליו.
ומה קורה במחלקות שבהם יש רוב גברי? הבחורות הבודדות שיושבות באולם הופכות להיות מאוד אטרקטיביות בעיני רוב הגברים האחרים, בלי קשר לאיך שהן נראות או מתנהגות.
הרוב ינסו להתחרות עליהן, גם אם אובייקטיבית הן רחוקות מלהיות מושכות עבורם.
ידוע לרוב גברים האלו שמנסים לחזר אחריהן שהם בחיים לא היו מתחילים איתן שיחה אם היה מבחר יותר גדול והיו בו בחורות שיותר לטעמם.
שאם תשים להם בטינדר תמונה של בחורה שנראת כמו יוכבד מקורס חדו"א, הם לא היו מחליקים ימינה כל כך בקלות.

בני האדם חיה \ תוכנה כל כך נחותה כשזה נוגע לקטע הזה, שזה מדכא אותי.
מקשיב​(שולט)
מקשיב​(שולט) • 28 בנוב׳ 2019
איה74 כתב/ה:
מקשיב,
בניגוד לתאוריה שלך, נשים פונות. גם בכלוב, גם באפלקציות וגם במציאות.
לא כולן, לא כל הזמן ולא לכולם.

אבל למה שנבלבל אותך עם המציאות?

אני לא מבין את העקשנות הזו. אמרתי שנשים לא פונות? אמרתי שגברים לא מקבלים הודעות מנשים? את משווה יחס של 100 ל 1? ברצינות?
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 28 בנוב׳ 2019
מקשיב כתב/ה:
אני טענתי שאם אף גבר לא יפנה לאף אשה. בשלב מסויים נשים יתחילו לפנות לגברים. יהיו גברים שיענו חזרה והן תסרבנה להן לאחר היכרות קצרה. זה לא סותר. אבל בגדול יווצר מצב שגבר לא יצטרך לפנות לאשה כי פונות אליו מספיק גם כך.

בצעירותי היה נהוג לומר "אם לסבתא היו גלגלים ...." כאשר יש ילדים בסביבה, ו- "אם לסבתא שלי היה זין היא הייתה סבא שלי" כאשר לא היו ילדים בסביבה, והטענה שלך נכונה ומעניינת בערך באותה המידה. לא שמעניין אותי להתווכח, אבל אתה כל כך נעול על "למה לא מתייחסים לאמת הצרופה במקרה ההיפוטתי שתיארתי" אז אני מנסה להסביר --

תיארת מקרה שהסיכוי שיקרה הוא קרוב מספיק לאפס כדי להניח שהוא אפס -- ויותר מזה, אתה מניח שמשהו כל כך דרמטי השתנה בעולם מחד, אבל זהו השינוי היחיד (!) בעולם ביחס למצב הנוכחי מאידך, ודברים אף פעם לא מתנהלים כך. לדוגמא, סביר בערך אותה מידה שאם אף גבר לא יפנה לאף אישה, כל אישה תוכל לקיים יחסים עם רובוט אנדרואיד שהוא מאהב לטיני מושלם שמקנא לה בדיוק במידה שהיא רוצה שהוא יקנא לה, ומרביץ בה תורה/שוטים או מקבל ממנה את אותם הדברים ובדיוק בצורה ובמידה שהיא אוהבת - ואז גם אף אישה לא תפנה לאף גבר (למעשה, לדעתי הסיטואציה היחידה שבה אף גבר לא יפנה לאף אישה היא כזאת שלכל מאונני המקלדת יש כזאת מן בת זוג רובוטית; אז למה לנשים לא?)

בקיצור, אולי אתה צודק, אבל זה מעניין בערך כמו להגיד "ואם מחר כל הערבים יקומו בבוקר ויחזרו בתשובה אז מדינת ישראל תוכל לקצץ בתקציב הבטחון" - ובמילים אחרות מדע בדיוני. יש אנשים שאוהבים לחשוב על סיטואציות "אילו רק" שכאלו, אבל לא האנשים שאתם אתה מנהל את הדיון הנוכחי.
מישלי
לפני 4 שנים • 29 בנוב׳ 2019
מישלי • 29 בנוב׳ 2019
לא הבנתי את מטרת הדיון.

(מודה שלא קראתי הכל)
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 29 בנוב׳ 2019
מישלי, לאמלק לך?
מקשיב טען שאם נשים היו מציינות פרמטרים כמו גיל וסטטוס בפרופיל, הן היו מצמצמות את כמות ההודעות שהן מקבלות.
נשים חלקו עליו וטענו שהן מקבלות הודעות למרות שכל הנ״ל מצוין.
משטם מה זה לא סיפק אותו ואז קרה משהו מוזר שאני עד עכשיו לא כל כך מבינה.
מצד אחד, הגיעו לדיון משונה על אונס בו שוב גברים ונשים התחרו מי סובל יותר בתרבות האונס. לא בטוחה איך הדיון הספציפי הזה נגמר, או למה הוא תמיד צץ כשמשווים בין הסבל של נשים לסבל של גברים.
במקביל פותחה היפותזה חדשה על ידי מקשיב, שאם נשים לא היו מחוזרות הן היו הופכות למחזרות. גם היפותזה זו לא התקבלה על ידי הקהל הרחב.

ולשאלתך, מטרת הדיון היא כנראה להוציא קיטור. כי מבאס להיות גבר שכל הזמן מקבל דחיות שמחלקן לפחות היה אפשר להימנע אם הפרופילים היו יותר ברורים. מבאס גם להיות אישה שמקבלת הודעות גנריות כאילו עצם המין והנטייה המינית שלה זה מספיק כדי להדליק חבורת מאונני מקלדת בלי יותר מדי שכל.
מקשיב​(שולט)
מקשיב​(שולט) • 29 בנוב׳ 2019
"מקשיב טען שאם נשים היו מציינות פרמטרים כמו גיל וסטטוס בפרופיל, הן היו מצמצמות את כמות ההודעות שהן מקבלות. 
נשים חלקו עליו וטענו שהן מקבלות הודעות למרות שכל הנ״ל מצוין."
אין שום סתירה בין שני המשפטים.
הן אכן היו מצמצמות את כמות ההודעות.
הן מקבלות הודעות למרות זאת.
הנשים לא חלקו עלי. הן פשוט לא מבינות מה שהן כותבות. כמוך למשל, אחרת היית רואה שאין כאן סתירה.
עם זאת, אני יכול להבין שמישהי תגיד שהצימצום יהיה מזערי מאוד כי מעט מאוד מהגברים אכן מתייחסים למה שמופיע בפרופיל. זו כבר טענה יותר הגיונית שאני לא יכול לחלוק עליה היות ואין לנו סטטיסטיקות בנושא.

"משטם מה זה לא סיפק אותו ואז קרה משהו מוזר שאני עד עכשיו לא כל כך מבינה."
מה לעשות שכשלא מבינים אני משתדל להסביר?

"במקביל פותחה היפותזה חדשה על ידי מקשיב, שאם נשים לא היו מחוזרות הן היו הופכות למחזרות. גם היפותזה זו לא התקבלה על ידי הקהל הרחב."
אין מה לקבל או לא. זה הגיון פשוט. לא לכולם יש אותו, אני מבין.

"ולשאלתך, מטרת הדיון היא כנראה להוציא קיטור. כי מבאס להיות גבר שכל הזמן מקבל דחיות שמחלקן לפחות היה אפשר להימנע אם הפרופילים היו יותר ברורים."
אמת לאמיתה.

"מבאס גם להיות אישה שמקבלת הודעות גנריות כאילו עצם המין והנטייה המינית שלה זה מספיק כדי להדליק חבורת מאונני מקלדת בלי יותר מדי שכל."
אמת לאמיתה שבעיני עדיפה יותר. אבל לא רוצה חלילה להקל בסבלך.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 29 בנוב׳ 2019
מי שמחפש את הרע ,הוא ימצא את הרע ,והוא יקבל את הרע ,לכשימצא את הרע ,הוא מתרגל לרע ,ומיתחפר בו.
זה העונש ההכי גדול שאפשר לתת למי שמחפש את הרע .

לכל אשה יש מן הסתם "אקס , או , איזה גבר שהיה נשוי לה ,ונתגרש ממנה.

לפני שהיתגרש המנה .
הוא מבחינתה היה גבר נוראי .
לאחר שהתגרש ,חשבה שתחגוג.
אז היא החלה לחגוג ,אבל משהו לא עובד לה .
משהו לא מצליח לה .

מסתבר בסופו של דבר ,שאותו הגבר שהתגרשה מימנו ,הוא אומנם ה "נורא מכול ",היה .
אבל ,ה "נורא מכול ,היה בהתאמה מושלמת, ל "נוראית מכולן ",שזה היא עצמה .
וזה מה יש ....
לכל סיר יש את המכסה המתאים לו ....!

ועכשיו ,לאחר שקראתם עד לכאן .
תקראו ,שוב ,את השלוש שורות הראשונות שכתבתי בתחילה .
ותנסו להבין .

אותן גרושות,נוהגות לחבור להן יחד .
אותם אקסים ובעלים שלהן רוקדים משמחה ואושר ,לראות מי הוא הדביל התורן ,שהולך להפיל עצמו , אל ,"קן צרעות " , או שמא ליתר דיוק ,אל פתח , "מאורת הנחשושה " ...

לאור דיאגנוסטיקה ישירה מעין זו .
תמשיכו להתדיין בנושא על הא ודא .

כאמור "לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורבה,אלא,כי הוא בן מינה "
הנואף מגיע אל הנואפת
הליצן אל הליצנית.
הגזלן ורודף חמס ,אל מי שבת מינו היא .
החומד אשת איש ,בזו שחמדה את הגבר של חברתה הנשואה .

הכול עובד בסדר מופתי .
אצל ה Boss הגדול .
עם נבל תיתנבל ,עם רשע תיתרשע,ועם תמים ,תיתמם.

למי שאין Bossגדול בתודעה והבנה וידיעה ברורה מי הוא אדון הצדק .להישען על מערכת הצדק חוקה ושיפוט שלו .

אז בשבילך יש את גברת "קארמה" .(FEMDOM)
בשפת התלמוד "אישה רעה ",או בשפת הקבלה ,"אישה הממונה עליך ,מ "הסיטרא אחרא"

מי שלא יקח דברי כחץ נחשב אל תוך ליבו עמוק וחזק .
מוזמן עוד הרבה שנים למצוא עצמו תחת הקטגוריה .

"עם נבל תתנבל "

הכתוב כאן ,הוא "חומר למחשבה ",למי שיש לו חלל במוח לחשוב ולהרהר פנימה אל הנפש ,על מה ולמה אירע לי הדבר הזה ...
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
מקשיב כתב/ה:

הנשים לא חלקו עלי. הן פשוט לא מבינות מה שהן כותבות. כמוך למשל, אחרת היית רואה שאין כאן סתירה.
עם זאת, אני יכול להבין שמישהי תגיד שהצימצום יהיה מזערי מאוד כי מעט מאוד מהגברים אכן מתייחסים למה שמופיע בפרופיל. זו כבר טענה יותר הגיונית שאני לא יכול לחלוק עליה היות ואין לנו סטטיסטיקות בנושא.

כתבו לך שהצמצום יהיה מזערי ואף הוצע לך לפתוח ניק של אישה ולבדוק עד כמה הוא מזערי והאם יש בכלל טעם להתעסק עם השאלה.
אבל מסתבר שרוב הגברים לא מבינים את מה שהם קוראים, לא בתגובת לשרשורים שהם פותחים בפורום, ולא בפרופילים של נשים.