ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

צמצום

מקשיב​(שולט)
לפני 4 שנים • 29 בנוב׳ 2019
מקשיב​(שולט) • 29 בנוב׳ 2019
כתבו לי? מי כתב? אשמח לציטוט.

הנה ציטוט שלך.
"ענו לך שציון, גם אם כולל סימן קריאה, אינו מצמצם את כמות הפניות, אלא אם 999 פניות במקום 1000 נחשב בעיניך צמצום."

כאן את טוענת הפוך. שענו לי שאין צמצום. ואז מביאה דוגמה קיצונית שמציגה עד כמה אין צמצום לדעתך.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
ענו לך שציון, גם אם כולל סימן קריאה, אינו מצמצם את כמות הפניות, אלא אם 999 פניות במקום 1000 נחשב בעיניך צמצום. ואם באמת רצית להגיד שכשנציין דבר מה בפרופיל נקבל על כל אלף פניות לא ענייניות פניה אחת פחות, אז אתה צודק. אבל לצערי ההבדל המינורי הזה אינו פותר את הבעיה.

בקיצור, סליחה שבלבלנו אותך עם העובדות. התאוריה שלך אינה משקפת את המציאות ואם ההסברים שלנו לא נראים לך אמינים, אתה כאמור מוזמן לפתוח ניק של אישה, לציין שאתה נשואה עם שמונה ילדים, מתגוררת במאדים, לא נמשכת מינית לבני האדם, לא מעוניינת בפניות לשם הכרות ונמצאת בכלוב כחלק מתהליך גמילה משרבוטים אווילים על קירות תל אביב. ותבדוק בעצמך עד כמה הצטמצמה כמות ה״קראתי בעיון את הפרופיל שלך ואני ללא ספק עונה על מה שאת מחפשת״.

נוסח א:
הנשים השיבו לך שהצמצום גם אם קיים, הוא כה קטן שאין טעם בכלל להתייחס אליו. ואם אתה לא מאמין לנשים שהשיבו לך, אתה יכול בהחלט לפתוח ניק של אישה ולבדוק עד כמה הצמצום הזה משמעותי.

נוסח ב:
השיבו לך שיכול להיות שקיים צמצום מינורי כלשהו (אחד לאלף) ואם כיוונת אליו, הרי שאתה צודק. אבל מבחינתנו זעירותו כה חסרת משמעות שאנחנו לא רואות טעם לאמוד אותו או להתעקש עליו.

נוסח ג:
אחי, בחייך, מה קורה אתך? אם נציין בפרופיל משו יהיה איזה מישו אחד מתוך אלף שינשור, אבל באמשך מה זה חמור אחד פחות לעומת אלף חמורים שנשארו. למי זה מזיז בכלל? (ניסיתי. הצליח? 😂).
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 29 בנוב׳ 2019
פרופיל אשה באתר .
הוא שיש לה שלושים פניות בממוצע על בסיס יומי .
כאשר כולם בפועל מציגים את עצמם ורצונות שלהם .הימנה .

הם רוצים משהו ,בתמורה ,למשהו .
יש ביניהם המציגים עצמם,השונים מהאחרים.
דוגמת "אני לא כמו כולם ,אני כך ,וכך."...
אותה אשה המרובה בפניות והצעות של גברים .
נעה ונדה מאו הכול ,או כלום.
יום היא על פסגת הר ,למחרת, בתהום תחתית
הכול זה להכיר כל יום את הפונים ,בזה ,אחר ,זה .
וכלום ,שבסופו של דבר ,לא יצא מכול אותם הצעות ,שום כלום .
פשוט כלום ...

אז נכון שבתחילה ,היה חו"ל חינם ,מסעדות חינם,וקצת מתנות חינם ,אבל בסופו של דבר ,מי שפונה באינטרנט,הוא פונה סידרתי ,הפונה במקביל אל רעותייך,היושבות לצידך באתר .

והוא גם מעביר מידע ,מאחת לאחת ,על ,מי העומדת מאחורי ניק זה ,וניק הלזה .

אותה הגברת חשבה שתפסה אמריקה .
היא טרם השכילה ,הבין .
שהיא נפלה על גבר שהיה צרכן זנות בתשלום .
והמדי האינדוקטיבית נתנה לו במה לצרוך מין ,והגשמת פנטזיה ,וזמן ,ויחס ,וריגוש,ותשומת לב -,חינמית .(הכול יחסי מה זה חינמית ,ולא אפרוט ואסביר בנושא ,למעט שהחינם והזול בסופו יצא יקר יותר )***

רבות מהנשים הללו חושבות שהם "צדיקות הדור" ,ביחס לאותן קולגות ממעגל הזנות ,אשר עושות מלאכתן נאמנה ובמהירות,מול אותן גברים הסובבים על הציר ,של נפשות רעבות ,באמתלה ,של סיפוק צרכי הגוף ונפש .

אילו ,ואילו ,היינו המה .
חד המה .!

אילו שמתעסקות בכך ,לא כי הגיעו לכך ,כתוצר של "חרפת רעב ",או חובות ,ונושים ,הם גרועות יותר .
כי הם בנכלוליהם,חושבות להם ,כי הם אדוניות הארץ המה ,ויוכלו למיין וליברור את ההכי הרבה עבורן .

ולא היא.
טעות בידכן.

כל מה שלא מגיע לכם על פי חוק ומשפט -באותה מהירות שבא ,ילקח ממכם .
ויש הרבה דרכים לקחת את מה שאינו שלכן ביושר...
זה לא בעיה...icon_smile.gif

תיתפללו רק שהתהליך הבועה והאשליה יהיה "קצר מועד ",עד שהתהליך הקארמתי (מידת הדין),תיהפך עליכן לטובה ,ותיצאו מהמעגל הנורא שבו אתם מסובכות עם "הונאה" .
הזירה הבדסמית ,כמה שהאשה תציג עצמה כמוהגנת,אין מציאות שהיא אכן אחת שכזו .
הזירה הזאת ,זה זירה של נשים שיודעות, וראו ,וחווה,דבר אחד ,או ,שניים,בחייהם .
כפי שיש מושג "צרות של עבדים ",ישנו מושג מקביל ,"צרות של נשים " .

התקפי חרדה ,מחזור חודשי ,צורך בלתי מוסבר לחיזוקים וחיזוק מצד עוברי אורח ,ופונים,מע"ג הרשת , תאוות גוף ,בעיות נפש ,והשמנה ,הרזיה ,דיאטה ,ובולימיה,אלכוהול,סמים,משבר גיל ,וכן ,על זה הערך...

כל אשה שטרם הבחינה בצידקת התיאוריה שפרטתי כאן .מוזמנת לקחת עיפרון ונייר ,ולרשום תאריכים ,מועדים,ומקומות,וגברים(דייטים)אשר עברו ,בחייה .

אם עד היום טענת ,שכולם לא טובים בשבילך .
צדקת !
הגיע הזמן שאת תתחילי להתעסק במה לא טוב בך .
במקום לשפוט את כל הגברים ,שבעולם .

אין נסיך ואין אביר .
ואם הוא יגיע ,יהיה לו "טחורים",ואת תיאלצי לטפל בו .
יחד עם האביר והנסיך שיגיע .
כשיגיע,יגיעו יחד עימו צרות של אבירים ונסיכים.
ככול שהאדם מעמדו רם יותר. הצרות שהוא מביא עימו ,הם בקנה מידה גדול יותר ,בהתאם למעמדו הרם ציבורי וחברתית .

עע",הילארי ,ביל ,ביבי,שרה,אהוד,חיים ,אריה,משה ,
והרשימה לא תגמר לעולם.

מי שרוצה עוד ועוד ,יקבל את העוד ועוד שלו ,יחד על העוד ועוד ,תגדל רשימת הרצונות.לעוד ועוד ,הלא מסופקים ,של אותו אדם ,או ,אשה ,שגזרו גורלם לרצות את מה שאין ביכולתם /ן להכיל ,ולהתמודד מולו .
מקשיב​(שולט)
מקשיב​(שולט) • 29 בנוב׳ 2019
ברייה כתב/ה:
ענו לך שציון, גם אם כולל סימן קריאה, אינו מצמצם את כמות הפניות, אלא אם 999 פניות במקום 1000 נחשב בעיניך צמצום. ואם באמת רצית להגיד שכשנציין דבר מה בפרופיל נקבל על כל אלף פניות לא ענייניות פניה אחת פחות, אז אתה צודק. אבל לצערי ההבדל המינורי הזה אינו פותר את הבעיה.

בקיצור, סליחה שבלבלנו אותך עם העובדות. התאוריה שלך אינה משקפת את המציאות ואם ההסברים שלנו לא נראים לך אמינים, אתה כאמור מוזמן לפתוח ניק של אישה, לציין שאתה נשואה עם שמונה ילדים, מתגוררת במאדים, לא נמשכת מינית לבני האדם, לא מעוניינת בפניות לשם הכרות ונמצאת בכלוב כחלק מתהליך גמילה משרבוטים אווילים על קירות תל אביב. ותבדוק בעצמך עד כמה הצטמצמה כמות ה״קראתי בעיון את הפרופיל שלך ואני ללא ספק עונה על מה שאת מחפשת״.

נוסח א:
הנשים השיבו לך שהצמצום גם אם קיים, הוא כה קטן שאין טעם בכלל להתייחס אליו. ואם אתה לא מאמין לנשים שהשיבו לך, אתה יכול בהחלט לפתוח ניק של אישה ולבדוק עד כמה הצמצום הזה משמעותי.

נוסח ב:
השיבו לך שיכול להיות שקיים צמצום מינורי כלשהו (אחד לאלף) ואם כיוונת אליו, הרי שאתה צודק. אבל מבחינתנו זעירותו כה חסרת משמעות שאנחנו לא רואות טעם לאמוד אותו או להתעקש עליו.

נוסח ג:
אחי, בחייך, מה קורה אתך? אם נציין בפרופיל משו יהיה איזה מישו אחד מתוך אלף שינשור, אבל באמשך מה זה חמור אחד פחות לעומת אלף חמורים שנשארו. למי זה מזיז בכלל? (ניסיתי. הצליח? 😂).

אוקיי.
אנחנו לא מסכימים לגבי הסטטיסטיקה.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
אז זהו, שהאמירה הזאת שלך כמו האמירה שלך שנשים לא מבינות מה הן כותבות, לא פחות ממקוממת. אין לך זכות להסכים או לא להסכים עם הסטטיסטיקה. כי להבדיל מאתנו אתה מעולם לא ניסית להתנהל בכלוב בתור אישה. ואם אני שכתבתי בכל מקום אפשרי שאני לא מחפשת, ואף חסמתי 90% מחברי הכלוב ממין זכר, ממשיכה לקבל שלוש הודעות בשעה בנוסחים שציינתי באחד מהעמודים האחרונים של השרשור, אז לא נותר לך אלא לכבד את הניסיון שלנו, את הזמן שהקדשנו כדי להסביר לך, ואת הבקשה הכנה שהבענו לאורך כל השרשור מכל הפונים לשנות את הסטטיסטיקה. באמת נראה לך שלכל הנשים בכלוב יש עניין כלשהו לרמות אותך או להמציא עוגמת נפש? את מי זה משרת ואיך?

אני לא יודעת מה חושבים שאר האנשים שהשתתפו בשרשור הזה, אבל לדעתי הצלחת להוכיח את הנקודה שכלל לא חשבנו שיש צורך להוכיח: רוב גדול ומכריע של הגברים בכלוב מזלזלים במה שאנחנו אומרות, מזלזלים במה שאנחנו מבקשות ומזלזלים במה שאנחנו כותבות בפרופילים, בבלוגים, בהודעות פרטיות ואפילו קבל עם ועדה — בפורומים. ואתה הדוגמא לכך.

שבת שלום.
מישלי

פרלין, כפרה עליך!!!

מישלי • 29 בנוב׳ 2019
פרלין כתב/ה:
מישלי, לאמלק לך?
מקשיב טען שאם נשים היו מציינות פרמטרים כמו גיל וסטטוס בפרופיל, הן היו מצמצמות את כמות ההודעות שהן מקבלות.
נשים חלקו עליו וטענו שהן מקבלות הודעות למרות שכל הנ״ל מצוין.
משטם מה זה לא סיפק אותו ואז קרה משהו מוזר שאני עד עכשיו לא כל כך מבינה.
מצד אחד, הגיעו לדיון משונה על אונס בו שוב גברים ונשים התחרו מי סובל יותר בתרבות האונס. לא בטוחה איך הדיון הספציפי הזה נגמר, או למה הוא תמיד צץ כשמשווים בין הסבל של נשים לסבל של גברים.
במקביל פותחה היפותזה חדשה על ידי מקשיב, שאם נשים לא היו מחוזרות הן היו הופכות למחזרות. גם היפותזה זו לא התקבלה על ידי הקהל הרחב.

ולשאלתך, מטרת הדיון היא כנראה להוציא קיטור. כי מבאס להיות גבר שכל הזמן מקבל דחיות שמחלקן לפחות היה אפשר להימנע אם הפרופילים היו יותר ברורים. מבאס גם להיות אישה שמקבלת הודעות גנריות כאילו עצם המין והנטייה המינית שלה זה מספיק כדי להדליק חבורת מאונני מקלדת בלי יותר מדי שכל.

אם לא היית, היו צריכים להמציא אותך!!
קראתי את הסיכום ותודה על זה מכל הלב.
חיזקת את הבנתי, למהות פרישתי מקריאת התגובות.

כשהבנתי שהדברים מתחילים להתפזר לאג'נדות לא קשורות, ויתרתי על הרצון לעקוב.

מעל 15 שנה שלנו פה... הא?
עוד מעט בגריאטריה (:
אדם בהוויה
לפני 4 שנים • 30 בנוב׳ 2019

We all should listen to her. She is very smart. And sharp

אדם בהוויה • 30 בנוב׳ 2019
ברייה כתב/ה:
אתה כל כך טועה. אני מקבלת כעשרים פניות ביום שמתחילות במילים ״מחפשת?״ או ״קראתי את הפרופיל שלך בעיון ואני חושב שאני מתאים למה שאת מחפשת״. למען הסר ספק, אני לא מתלוננת על הפניות עצמן כי לא ביקשתי שלא יפנו אלי, ולכן הפניות לגיטימיות. אבל הן לגיטימיות רק אם נועדו לברר לשלומי או לשאול אם אני אוהבת מנגו בחורף ולא כדי לפגוש אותי. כי ציינתי הרי שאני לא מחפשת. ואם לא די בכך, אז הפניות מעמידות אותי במצב לא נעים, כי בהתחלה נהגתי להתנצל בפני הפונה על חוסר ההבנה, אבל במקום לקבל תשובה בלשון ״סליחה, לא שמתי לב שאת לא מחפשת״, השיבו לי ״ראיתי, נו אז מה? חוצפה זה השם השני שלי ומי שלא מנסה לא מצליח״.

ולכן, למרות שזה לחלוטין מנוגד לחינוך שלי ולאופן בו הייתי מעדיפה להתנהל באתר הכרויות, אני נאלצת להתעלם מפניות כאלה ולא להשיב עליהן כלל. התנהגות שכנראה לא אחת מתסכלת את הצד השני שקרוב לוודאי לוקח בחשבון שיסרבו לו, אך מצפה (ובצדק) שיעשו את זה בכבוד ובנימוס.
שועל אורבני
לפני 4 שנים • 30 בנוב׳ 2019
שועל אורבני • 30 בנוב׳ 2019
מציע לקרוא על הניסוי החברתי שנערך כאן:

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=925496&blog_id=100271

תנחומי הכנים למי שמחפש פה משהו רציני...

עשו לעצמכם טובה, תכירו בעולם באמיתי, תכניסו את בת הזוג לבדס"מ עד כמה שניתן.

להשקיע פה אנרגיה יהיה לרוב משחק סכום אפס.

עם זאת זו אחלה פלטפורמה לפרסומים משעשעים ולחלוק חוויות.
Zord​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 1 בדצמ׳ 2019
Zord​(מתחלף) • 1 בדצמ׳ 2019
ArchAngel כתב/ה:
zord יש לך איזו השקפה ממש לא נכונה על נשים (וגם על גברים) שממש לא מתיישבת עם המציאות.
אולי זאת החוויה האישית שלך, אבל חוויה אישית זאת לא אמת אבסולוטית וכך גם לא "מחקרי האינטרנט" שנתקלת בהם ואתה מביא לכאן לעיתים קרובות, שהלקסיקון שמאפיין אותם מעיד שנכתבו ע"י אנשי mgtow, הידועים כבעלי אג'נדה מסוימת שמוציאה את כל הנשים חראות ואת כל הגברים קורבנות חסר אונים בעוד החוויה של שני המינים הרבה יותר מורכבת ואינדיבודאלית מזה.

אני לא אעבור על כל נקודה שכתבת כי אז יצא פה טקסט שלא יכנס לתגובה אחת, אני אתייחס רק לחלק שבו אתה אומר שיש לכל שולטת פה "הרמון" שהוא הכי פשוט ומהיר להפרכה, כי די בלעשות סיבוב קצר באתר בשביל לראות את זה:
בכלל הסתכלת על בלוגים של שולטות פה? לאף אחת אין באמת צבא של חתיכים.
רוב הבלוגים מלאים בתיאורי אכזבה על נשלטים שעזבו אחרי סשן או שניים או שמראש הבריזו מהמפגש שנקבע ולעולם לא יצרו קשר לאחר מכן. יש מלא תיאורים וצילומי מסך של הטרדות בפרטי, תיאורים של הטרדות שאפילו חוצות את גבולות האתר.
שולטות, וכך גם שאר הנשים מכל קצוות השוט, מביעות תסכול תמידי מרוב הגברים באתר. אף אחת לא מחזיקה בהרמון גם אם הייתה רוצה בכך, כי בקושי אפשר להשיג כאן גבר אחד רציני, שגם בטוח להיפגש איתו, שגם מתאים למה שאת מחפשת וגם מסוגל במציאות למה שהוא מאונן עליו מאחורי המסך... אז כמה גברים במקביל?
יש כל מיני חדשות שאולי חושבות שיש להן איזשהו הרמון כי איזה 3 חרמנים שלחו להן "המלכה אני לשירותך" בו-זמנית, אז הן ממהרות להכריז על זה בהתלהבות נאיבית, לפרסם איזו תמונה שבה הם מצולמים מהצוואר ומטה ערומים, מחזיקים איזה שלט של "הרכוש של x" שלא דרש מהם מאמץ מעבר לקישקוש עם הטוש כי הם רצו לשלוח למישהי דיקפיק אבל עם טוויסט שהיא תקבל כמחמאה היא בסרט שזו הוכחת התמסרות עבורה.
אבל אחרי שבוע של התכתבות איתם הן מתאכזבות כי לחלוטין ומגלות פער בין מה שהם אומרים לבין מה שהם מסוגלים אליו והם מבריזים כבר בשלב שבו נגמר הטקסט והן מבקשות שיעשו עבורן משהו שבאמת דורש מאמץ, ולו הכי קטן, וגם את המרמור על זה לא נפספס בפוסט הבא שהן יכתבו.
יש שולטות בודדות שבאמת מנהלות קשרים מקבילים אבל אלו נרקמו אחרי חיפושים ארוכים שלקחו להן חודשים עד שנים של הכרויות בכדי לבסס, וגם אז המספר לא מגיע לכדי הרמון. שניים או שלושה גברים, שמתקיים ביניהם קשר שמעורבים בו גם היבטים רגשיים ולא סתם "צבא של חתיכים" שהן פשוט עשו אנ-דן-דינו ושלפו מאיזו רשימת המתנה.

ואם להיות כנה, ומבלי להעליב איש, מעטים החתיכים כאן. אני פה 6 שנים, ונתקלתי במספיק גברים, בין אם שלחו לי תמונה ישירות או העלו מול כולם לבלוג.
וזה לא שאכפת לי ממראה, אני יוצאת עם גברים בכל הגילאים ומבני הגוף כל עוד יש בנינו כימיה מתאימה ונמשכת אליהם לא פחות, אבל זה לא אומר שאני עיוורת ולא מודעת לאידיאל היופי.
רוב הגברים כאן, ואני מתארת לעצמי שגם הנשים, לא דוגמנים. זה אתר הכרויות ולא סוכנות דוגמנות, ברור שרוב האנשים פה יהיו ממוצעים ומטה והחתיכים/ות יהיו בקצוות מיעוט.
וספציפית שמתי לב שאצל נשלטים יש איזו נטייה לא ממש להשקיע בעצמם חיצונית, כי הם אומרים לעצמם "מקסימום השולטת תשפיל אותי על זה, איזה כיף עוד סשן" בחוסר מודעות טוטאלי.
הנקודה שלי היא שגם אם מישהי כאן מצליחה לנהל קשרים עם כמה גברים במקביל, במיוחד עם נשלטים, תהיה בטוח שהיא לא בחרה בהם בגלל שהם חתיכי-על אלא בגלל שנוצר ביניהם חיבור נכון והם נראים לכל הפחות בגבול התחתון של טעמה (גבול עליון זה בגדר בונוס). אם שולטת תתעקש רק נשלטים שרירנים שיצאו מקטלוג, היא תשאר לאונן מאחורי המסך, כי ההיצע של הגברים שיהיו גם בטוחים למפגש, גם מתאימים לה וגם חתיכים בנוסף להכל, עומד על מספר כזה שלא רק שלא יאפשר לה הרמון אלא גם לא דייט בודד לעיתים קרובות.
אז הנחת "צבא החתיכים שיש כאן לכל אישה" שאתה חוזר עליו כבר בכמה פוסטים, לא באמת עומד במבחן המציאות. אין פה מספיק חתיכים בשביל שיהיה "הרמון חתיכים" לכל אישה גם בעולם אוטופי שבו כולם מכבדים.

1. המידע שאותם אנשי mgtow/אינסלים מפיצים מגובה במחקרים מדעיים אמיתיים, שקל מאוד למצוא אותם ובדרך כלל יש רפרנסים אליהם בכל פוסט/מאמר/סירטון. יש הרבה כאלו.
היה גם פוסט בבלוג הרשמי של OKcupid (דאטאבייס של עשרות-מאות מיליוני יוזרים) שפירסם סטטיסטיקות רישמיות לגבי כל אותם טענות שבו הוכח לגבי חוק פארטו בשווקים האלו - גברים דירגו נשים כעקומת פעמון קלאסית, בעוד נשים דירגו את רוב הגברים כמכוערים/מתחת לממוצע. הפוסט הזה ירד מהבלוג שלהם, כנראה בגלל יותר מדי קישורים אליו מאותם קהילות ״מפוקפקות״, הוא עדיין זמין בגרסאות ארכיון של גוגל או בתוך פוסטים בבלוגים/ פורומים.
יש גם פוסטים נוספים בבלוג שלהם שעדיין באוויר שמוכיחים (עם מגוון סטטיסטיקות) את היתרון המובהק שיש לנשים באונליין דייטינג.

זה גם מסתדר עם מה שקורה פה בכלוב שהרבה גברים מתלוננים על חוסר תשומת לב בעוד נשים מתלוננות על עודף תשומת לב.

2. את מזלזלת במחקרי אינטרנט או
בחוויות שאומנם הם אינם מדע רשמי, אך נערכים במסה לא קטנה ומספקים שוב ושוב את אותה תוצאה + סיפורים של הרבה מאוד גברים לגבי מה שהם חווים ומה שהם שומעים מהחברים שלהם.

את סותרת את עצמך, אומרת שחוויה אישית אינה מייצגת אך מביאה שוב את הסיפור לגבי תשומת הלב שנשים/גברים מקבלים בכיתות שונות בחוגים מסויימים באקדמיה.

עזבי את זה שזו חוויה אישית, הפרשנות שלך אינה נכונה כי הרי אותו נשים יכולות להשיג גברים אחרים במקומות אחרים, זה לא שהכיתה היא כלא שמנותק מהעולם החיצון.

3. עברתי פה על בלוגים של נשים (לאורך השנים) וראיתי עשרות פוסטים מפרופילים בטווח גילאים שונה וותק שונה לגבי השפע שקיים ברשותן.

אני אשכרה יכול להוכיח את זה באופן פרטני (יקח זמן כי צריך לחפש אבל זה בר ביצוע) עם תמונות מסך + לינקים לפוסטים, אבל זה ירגיש לי מוזר מדי. אני יכול לשלוח לך בהודעה פרטית אם את מעוניינת.

נ.ב.

לגבי קהילה מסוימת שמוציאה את כל הנשים חראות ואת כל הגברים קורבנות חסר אונים.
אני חושב שיש לאותם קבוצות לגיטימציה להתקיים, למה? כי הן נותנות קונטרא לקהילות אחרות שמוציאות את כל הגברים חראות ואת כל הנשים קורבנות חסר אונים, שהיו קיימות הרבה הרבה לפני וזוכות ליותר לגיטימציה תקשורתית ואהדה ציבורית.

אז אם לצד אחד מותר וזה לגיטימי, גם לצד השני מותר.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 4 שנים • 1 בדצמ׳ 2019
פרלין​(נשלטת){ש} • 1 בדצמ׳ 2019
זה לא בדיוק אותו דבר, הא? אם אתה משווה בין הקהילות.
אבל זה כמו ההשוואה בין נאנסות לקורבנות תלונות שווא. השוואה מיותרת במקרה הטוב ומרושעת במקרה הרע.