צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אפשרי לצאת מלהיות נשלט ?

dror30
לפני 4 שנים • 29 בנוב׳ 2019
dror30 • 29 בנוב׳ 2019
פעם חשבתי שיכול להתגרות רק מבדסמ, כי רק פנטזתי על זה, ורק ראיתי פורנו כזה. גם לא נכנסתי לקשרים בכלל כי לא חשבתי שאני יכול לתפקד במין וינלי רגיל. אך החברה הראשונה שלי לא אהבה חדירה בכל מקרה, ומשם יכולתי פשוט להנות איתה באינטימיות וכשלא היה לי לחץ ראיתי שגם אקטים ונילים יכולים להדליק אותי גם אם כשאני מפנטז זה עדיין רק על בדסמ.

אז בעיני זה שווה לפחות ניסיון לראות איזה אקטים בוניליות יכולים להיות כיפים בשבילך, והדרך לזה היא לנסות ולחקור עם מישהי שלא תהיה בלחץ אם "תתפקד" או שלא, ושגם אתה תוכל לשחרר את זה, ופשוט לנסות להנות ולעשות מה שבא לך ולראות ממה אתה נהנה, ואולי גם תגלה שחלק מזה מדליק ואולי לא אבל בהחלט שווה לנסות כי לרוב יש הרבה דברים שונים שיכולים להדליק אותנו.
    התגובה האהובה בשרשור
שנאוצר​(נשלט)
לפני 4 שנים • 30 בנוב׳ 2019
שנאוצר​(נשלט) • 30 בנוב׳ 2019
אתה יכול להנות מאינטימיות זוגית רגועה, ונילית. נטולת כל משחקי כוח. כל אדם יכול. פשוט פחות תשפוט את עצמך. תחפש מה אתה אוהב בבת זוגך כבת אדם מעבר רק לפטישים ולשליטה במין.
אתה יכול נגיד להתחיל ברמה קלה, לעשות קצת פורפליי איתה עם דברים הקשורים לשליטה שמדליקים אותך, ומכאן והלאה לקחת את הזקפה הזו ולהתמקד בזוגתך בסקס. להקשיב לה, לזיין אותה כמו שהיא רוצה, להבין מה עושה לה טוב ולעשות את זה. כשהיא מסיימת הפוקוס יכול לחזור אליך. תדברו על מין ומה עושה לכם טוב. אתה בתור נשלט שרוצה לרצות יכול בקלות להביא אותה לאן שהיא רק תרצה. ככה תזכה בכל הקופה ולא תצתרך להשתנות כבן אדם.

כשתיצור חיבור וקרבה אינטימית חזקה, יעמוד לך רק מלדבר איתה ולנשק אותה. זה שיא החשוב. המשיכה הבדסמית חייבת להיבנות על משיכה רגילה, וחיבור אינטימי מנותק מבדסמ. כל עוד מדובר על מערכת יחסים זוגית תקינה ובריאה.
בוורלי
בוורלי • 30 בנוב׳ 2019
הכל אפשרי.
השאלה כמה אתה עבד (תרתי משמע) לתשוקות שלך ונותן להן לנהל אותך.
הקנדי​(נשלט)
הקנדי​(נשלט) • 30 בנוב׳ 2019
באופן כללי, לדעתי בתשובה היא לא. גם מנסיון אישי (גם נשוי לוונילית) וגם ידע פסיכולוגי. מה שכן, לפחות לשואל הראשון, מדוע לא לקבל זאת ולחפש קשרים אשר יש בהם אספקטים כאלו? זה אומנם יותר קשה, אך אפשרי ובטח עדיף מרמיה הדדית (שלך ושל בת הזוג. לטווח הארוך זה לא טוב).

מה שכן, אני כן חושב שנשלט יכול להנות מסקס ונילי. הכל בראש וכאשר, למשל, אתה יורד למישהי אתה יכול לדמיין שזה כתוצאה מפקודה. אפשר לשבת על הרצפה ולעסות את כפות רגליה, גם ללא הוראה ברורה.
סווריןן

Re: האם אפשרי לצאת מלהיות נשלט ?

סווריןן • 30 בנוב׳ 2019
guys084 כתב/ה:
אני בן 35 וכל קשר שיש לי מתפקשש שזה מגיע לסקס כי לא מצליח לתפקד מינית בסקס רגיל בלי שהאישה תשלוט עלי.השאלה אם אפשרי לעשות סוויץ בחיים ולהנות מסקס רגיל ושיעמוד לי כמו שצריך בסקס רגיל ? אודה לעזרתכם

לא.

(ולא הייתי מקשיב לעצות שמבקשות ממך להשלים בדמיון את מה שאתה רוצה - אתה צריך בת זוג שמסוגלת לאהוב אותך גם בהעדפותיך. זה לא אומר שתוכל לתסרט אותה. ותמיד יהיה פער בין מציאות לדמיון. אבל לא תוכל להיות עם מישהי שעבורה מיניות היא אך ורק וריאציות על חיכוך. אתה תהיה אומלל. אחר כך, תאמלל אותה. אתה מזוכיסט. משהו מזה צריך להיות במיטה, ומי שלא מתאים לה, תשלח אותה לדרכה ותאחל לה בהצלחה.)
איכבוד​(נשלט)
איכבוד​(נשלט) • 30 בנוב׳ 2019
כולנו מכירים אנשים שיצאו מהארון כגייז רק אחרי שהיו נשואים והספיקו לעשות ילדים, אז אם הומו שלא נמשך לנשים מסוגל לקיים יחסים עם אישה נשלט שנמשך לנשים בוודאי יכול.
Netrunner​(נשלט)

Re: האם אפשרי לצאת מלהיות נשלט ?

Netrunner​(נשלט) • 30 בנוב׳ 2019
סווריןן כתב/ה:
guys084 כתב/ה:
אני בן 35 וכל קשר שיש לי מתפקשש שזה מגיע לסקס כי לא מצליח לתפקד מינית בסקס רגיל בלי שהאישה תשלוט עלי.השאלה אם אפשרי לעשות סוויץ בחיים ולהנות מסקס רגיל ושיעמוד לי כמו שצריך בסקס רגיל ? אודה לעזרתכם

לא.

(ולא הייתי מקשיב לעצות שמבקשות ממך להשלים בדמיון את מה שאתה רוצה - אתה צריך בת זוג שמסוגלת לאהוב אותך גם בהעדפותיך. זה לא אומר שתוכל לתסרט אותה. ותמיד יהיה פער בין מציאות לדמיון. אבל לא תוכל להיות עם מישהי שעבורה מיניות היא אך ורק וריאציות על חיכוך. אתה תהיה אומלל. אחר כך, תאמלל אותה. אתה מזוכיסט. משהו מזה צריך להיות במיטה, ומי שלא מתאים לה, תשלח אותה לדרכה ותאחל לה בהצלחה.)

אני לא בטוח שגם עבור ווניליים מיניות היא רק ווריאציה של חיכוך, אבל בחירת מילים ממש יפה. לגבי לאמלל ולהיות אומלל ועל מה שכתבת חוץ מיזה אני מסכים איתך.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת נוב' 30, 2019 8:01 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Justslave​(נשלט)
Justslave​(נשלט) • 30 בנוב׳ 2019
לדעתי לפורנו ואוננות על סוג מסויים יש חלק משמעותי
תעבור לפורנו רגיל יום וגם לקשרים רגילים לאט לאט
בנוסף גם תרופה שמסייעת לזקפה יכולה לסייע(לתקופה קצרה רק בשביל להחזיר את הביטחון).
ישנם מטפלים שיכולים לעזור

לא מונע לשמר את הפנטזיות על אש קטנה ולא כמניות היחידה

(איני רופא וקח הכל כעצה מניסיון ולא משהו אחר)
guys084

הליכה לאורולוג

guys084 • 30 בנוב׳ 2019
השאלה אם אני הולך לאורולוג ומטפל בשפיכה המקודמת שלי .יכולה לעזור לי ובכך אפילו שאני נשלט יוכל לתת לי ביטחון בסקס רגיל ? כי למצוא מישהי שאוהבת לשלוט כאן בירושלים מאוד מאוד קשה .
Justslave​(נשלט)
Justslave​(נשלט) • 30 בנוב׳ 2019
לדעתי סקס ״רגיל״ נותן ביטחון בסקס ״רגיל״ וכמובן מישהי שאתה נמשך אליה בצורה רגילה ובדסמית.
יש רופאים שמתמחים בדברים הספציפיים, לדעתי לא כל אורולוג
יכול להמליץ בפרטי אם תרצה