שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אפשרי לצאת מלהיות נשלט ?

↑ ↓
דוק_בי​(נשלט)
לפני 9 חודשים • שבת, 30 בנובמבר 2019, בשעה 20:34
דוק_בי​(נשלט) • שבת, 30 בנובמבר 2019, בשעה 20:34
אני נשלט (זה בא לידי ביטוי בעיקר במין, בחיים המקצועיים אני מאד אסרטיבי ובחיים שבין אני בין לבין). אני מברך כל יום את הזכות שנתנה לי להכיר את הצד הזה שבי ומגלה כל יום מחדש את עצמי בריגושים חדשים. אני אל בטוח שאדם מן השורה, שמקיים חיי מין שבלוניים עם בן/בת זוג במשך שנים רבות, מבין את ההתרגשויות האלה, אני ויתרתי על המין בזוגיות (מיוזמתה) מזמן. אני מציע לך לקבל את עצמך, לבחון גבולות חדשים, להתרגש מחדש.
אדם בהוויה
לפני 9 חודשים • שבת, 30 בנובמבר 2019, בשעה 23:03
אדם בהוויה • שבת, 30 בנובמבר 2019, בשעה 23:03
כן. אפשר.
נתחיל מזה שכל השוואה לעניין הומוסקסואליות הוא אווילי. משיכה בדסמית אינה ככל הנראה גנטית, מקורה בהיבטים שקשורים לפסיכולגיית הנפש, להבדיל מהראייה העכשווית שרואה בהומוסקסואליות כעניין גנטי(גם פה הדעות חלוקות).
נטייה בדסמית על גווניה שונה מאחד לשני, האחד זקוק לכאב פיזי, השני לכאב מנטלי, השלישי מוגדר כנשלט מכיוון ורוצה לחוש נשי, והרביעי נשלט כי הקיק שלו הוא תחום הקוקהולד.
יצירת הזהות שלך בנויה מרבדים מודעים ותת מודעים שהתרחשו בילדותך וכדי להתעמת איתם אתה צריך לחוות אותם על בדרך באופן חד וצורב, ובמקביל ללכת למסע עמוק ונוקב בנפשך. קל זה לא.
בהצלחה בכל מקרה
מקשיב​(שולט)
לפני 9 חודשים • ראשון, 1 בדצמבר 2019, בשעה 07:38
מקשיב​(שולט) • ראשון, 1 בדצמבר 2019, בשעה 07:38
האם אפשרי? כן.
האם קל? לא.

יש חיווט בין מרכז העונג במח שלך לבין חווית הנשלט שלך. ניתן ליצור חיווטים חדשים ולנתק קיימים. אפשר ומומלץ לקרוא על כך בספר "המח הגמיש".
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 9 חודשים • ראשון, 1 בדצמבר 2019, בשעה 08:41
דרקן ראהל​(נשלט){מית} • ראשון, 1 בדצמבר 2019, בשעה 08:41
אדם בהוויה כתב/ה:
כן. אפשר.
נתחיל מזה שכל השוואה לעניין הומוסקסואליות הוא אווילי. משיכה בדסמית אינה ככל הנראה גנטית, מקורה בהיבטים שקשורים לפסיכולגיית הנפש, להבדיל מהראייה העכשווית שרואה בהומוסקסואליות כעניין גנטי(גם פה הדעות חלוקות).
נטייה בדסמית על גווניה שונה מאחד לשני, האחד זקוק לכאב פיזי, השני לכאב מנטלי, השלישי מוגדר כנשלט מכיוון ורוצה לחוש נשי, והרביעי נשלט כי הקיק שלו הוא תחום הקוקהולד.
יצירת הזהות שלך בנויה מרבדים מודעים ותת מודעים שהתרחשו בילדותך וכדי להתעמת איתם אתה צריך לחוות אותם על בדרך באופן חד וצורב, ובמקביל ללכת למסע עמוק ונוקב בנפשך. קל זה לא.
בהצלחה בכל מקרה


אם תקרא מה כתבו על הומואים, זה לא "אווילי".
אני כתבתי שאם לוקחים את הרעיון "הכל ניתן לשינוי", מגיעים לדברים כמו טיפולי המרה להומואים. אני מדבר על תוצאות אפשריות של הקונספט.
אחר כך יש אמירה שאם הומו יכול לזיין אישה, אז נשלט יכול זיון ונילי. אולי זה נכון, אולי לא. אבל ההשוואה לגמרי רלוונטית, ובטח שלא קשורה למקורות של התופעות.
והאמירה על טיפולי המרה. אם הבנתי נכון, הכותבת אומרת שבעיניה הרעיון שניתן "להמיר" לא הגיוני, ומשתמשת בדוגמא האומללה. אולי רפי פרץ הוא לא הכתובת הנכונה, ועדיין - היא הביעה דעה על המרה של בדסמי, לא על הומואים.
לעומת זאת, אתה קובע שההשוואות אוויליות. די ברור שלא באמת קראת מה שכתבנו. אתה גם מוסיף שזה מבוסס על הידוע כרגע. אז גם השוואה ישירה להומוסקסואליות עובדת, ככה - "אנחנו לא יודעים עדיין מה בדיוק הופך אדם לנשלט. ייתכן וחלק מהסיבה הוא מולד, ואם כך סביר שלא ניתן לשנותו, כפי שלא ניתן לשנות נטייה מינית כמו הומוסקסאליות".
בקיצור, אולי לא לקפוץ?
Snitch
לפני 9 חודשים • ראשון, 1 בדצמבר 2019, בשעה 15:18
Snitch • ראשון, 1 בדצמבר 2019, בשעה 15:18
לא חושב שתוכל להעלים לגמרי את הצורך, אבל כן אפשר להפחית את המינון לרמה כזאת שהסטייה החביבה פחות תפריע :}
guys084
לפני 9 חודשים • ראשון, 1 בדצמבר 2019, בשעה 18:15

תודה לעונים ולעוזרים

guys084 • ראשון, 1 בדצמבר 2019, בשעה 18:15
השאלה אם יש כדור כלשהו זה פתרון או רק להתחלה למרות שאין בעיקרון בעית זיקפה יש רק בסקס ונילי . כי אני לא רוצה לקחת כדורים בעיקרון השאלה אם רק להתחלה זה יהיה טוב ?
AnnaBella​(מתחלפת)
לפני 9 חודשים • ראשון, 1 בדצמבר 2019, בשעה 19:13
AnnaBella​(מתחלפת) • ראשון, 1 בדצמבר 2019, בשעה 19:13
אני אענה לך מנסיוני, כבדס"מית בארון בערך אלף שנה.
לא, לא ושוב לא.
אתה יכול להדחיק את המיניות שלך ואולי תצליח להעלים אותה לטובת א-מיניות או אוטו-סקסואליות (התעסקות מינית בעצמך בלבד).
אם אתה מטבעך בן אדם יצרי זה יהיה לך קשה מאד וכנראה שתסבול הרבה בדרך.
הנטייה שלך תמיד תישאר שם.
הפנטזיות שלך תמיד ימשיכו לצוף.
אתה תמיד תישאר מתוסכל עד שלא תקבל את עצמך ותעשה לעצמך מקום לבטא את המיניות הזאת בחיים שלך.
אתה נהדר כמו שאתה. המיניות שלך נפלאה ויש אי שם שולטת שתהנה ממנה כל-כך, שתהנו להעניק אחד לשני מה שאתם זקוקים לו ושתרגישו כל-כך בבית ובמקום אחד עם השני.
כל עוד תשנא את עצמך ותרגיש שמשהו לא בסדר איתך ושזה לא מתאים לזוגיות בריאה, תמשיך לזמן לך מערכות יחסים שיקטינו אותך, לא יתאימו לך ויתסכלו אותך מינית ואחרת.
אני אישית יכולה להנות ממין ומיניות לא בדס"מים או קינקיים, אבל לא לאורך זמן, וגם אני לא נרטבת בקלות בלי משהו קינקי שיקרה שם. ואז כדי להתגרות כדי להגיע לאורגזמה אני חייבת לדמיין דברים מאד סוטים ואלימים. שנים חשבתי שזה עניין פיזיולוגי והשתמשתי בשמנים וג'לים והייתי מנסה להמלט מזה.
אבל למה?! למה לעשות את זה לעצמנו?!
אחרי שנים של שנאה עצמית הכרתי גבר שהוא בדיוק כמוני ואנחנו אוהבים אחד את השני ולשנינו יש אותו ראש וטעם לאותם דברים. וזאת כזאת הקלה גדולה והרבה יותר כיף גם בזוגיות וגם במיטה, בלי סודות ובלי בושה ואשמה אלא עם קבלה וידיעה שהאחר אוהב אותי כמו שאני. למה לא לנסות וללכת על זה?
ArchAngel​(שולטת)
לפני 9 חודשים • ראשון, 1 בדצמבר 2019, בשעה 21:24

Re: תודה לעונים ולעוזרים

ArchAngel​(שולטת) • ראשון, 1 בדצמבר 2019, בשעה 21:24
guys084 כתב/ה:
השאלה אם יש כדור כלשהו זה פתרון או רק להתחלה למרות שאין בעיקרון בעית זיקפה יש רק בסקס ונילי . כי אני לא רוצה לקחת כדורים בעיקרון השאלה אם רק להתחלה זה יהיה טוב ?

אם הזין שלך מסוגל לעמוד כשאתה *כן* מגורה מינית אתה ככל הנראה לא צריך כדורים. כדורים רושמים לאנשים שמאוד מתחרמנים מהסקס שהם עושים אבל לא עומד להם בגלל סיבות פיזיולוגיות שלא קשורות למשיכה שלהם לאקט שהם עושים.
ויאגרה ותרופות דומות הן לא תרופות שמשנות העדפות מיניות וגם לא מתיימרות לטפל בגורמים הנפשיים של הפרעות בזקפה, כל מה שהן עושות זה להגביר את זרימת הדם לפין כך שתתאפשר זקפה. אבל הזקפה הזו מתאפשרת רק לאחר גירוי מיני, כלומר לאחר שאתה נחשף למשהו שמחרמן אותך.
לרשום לך ויאגרה כ"תרופה" לזה שלא עומד לך בסקס ונילי בזמן שכן עומד לך בלי בעיה בעת גירוי בדס"מי זה כמו לרשום ויאגרה כ"תרופה" להומו שלא עומד לו בסקס עם אישה למרות שזקפה הוא משיג בלי בעיה בסקס עם גבר.
כמו כן, גם אם פיזית תהיה לך זקפה באקט הונילי זה לא אומר שפסיכולוגית אתה תהנה ממה שאתה עושה.
יש סיבה שהמיניות שלך התגבשה כפי שהיא ואני חושבת שהכי יתאים לך זה לדבר עם פסיכולוג בשביל להבין אותה. וכשאתה תבין מה מוביל אותך בקינקים שלך אז תוכל גם לדעת איך לחיות לצידם בצורה שהכי תטיב עמך.
deepThinker​(נשלט)
לפני 9 חודשים • ראשון, 1 בדצמבר 2019, בשעה 21:32
deepThinker​(נשלט) • ראשון, 1 בדצמבר 2019, בשעה 21:32
ObscuredFairyVampire כתב/ה:
למה לא לנסות וללכת על זה?


לא כולם מצליחים להכיר את בן הזוג הסוטה שאהבה נפשם,
הייתי מהמר על רוב האנשים שנשארים ללא בן זוג שמגשים את הפנטזיות הקינקיות שלהם.
זה קשה למצוא, ובריכת הדגיגים קטנה יותר משמעותית ולא כוללת אנשים ווניליים (ליתר דיוק, הכי פחות שולטות).

הסיכוי לסבל ותסכול הרבה יותר גבוהים, אני יכול להבין את כותב הפוסט.
עכבר
לפני 9 חודשים • ראשון, 1 בדצמבר 2019, בשעה 21:36
עכבר • ראשון, 1 בדצמבר 2019, בשעה 21:36
זו שאלה פופולארית, שהרבה אנשים שואלים אותה... בכל מיני ורסיות.
אם אני יכול להיות... איכשהו, מתישהו, בעזרת טיפול או חומרים משני תודעה... גרסה קלה יותר של עצמי. אם אני יכול להשיל מעצמי את היחוד שלי ולהתאים למשבצת שיועדה לי. להיות גבר רגיל, לא להצטרך לצאת עם אנשים ממאגר מוגבל כלשהו. פשוט להיות בחור רגיל.
אני יכול לומר לך שאין לי מושג אם אפשר לעשות טיפולי המרה לנשלטים. באמת שאני לא יודע.
אבל מהניסיון שלי, זו דרך (הדרך של השאיפה לנירמול עצמי) עם הרבה יותר כאב לב מאשר הדרך השנייה, של ההשלמה (החלקית, הלא-מושלמת וכיו"ב).
ושלא ייצא כאן שאני איזה נזיר מושלם. אני במלחמה תמידית עם כל החלקים שבי - כל המאפיינים שלי, שמקשים עליי מאוד למצוא זוגיות בגילגול הזה, ובכללי מאמללים אותי לחלוטין, לפעמים עד נקודת היאוש המוחלט. אבל ויתרתי על החלום של הנורמליות, וזה הקל עליי מאוד.
אנקדוטה: הייתה לי חברה פעם שאמרה לי שאני סוטה, שזה חולני, ושאני חייב להירפא ממחלת הנפש הזו - אחרת אזהם את העולם. למרת האהבה הענקית שלי אליה, הרבה כאב יצא לי מהקשר הזה ומהניסיונות שלי להתאים את עצמי לאמות המוסר שלה. אולי אתה צריך מישהי אחת כזו, שתבהיר לך מה גובה המחיר בכיוון של טיפולי המרה, כדי לקבל אוריינטציה בסיסית לגבי החיים שלך והפשרות הלא-נעימות בעליל שאתה צריך לעשות בהם.
בעצם אבל מה אני הקטן יודע. אולי כבר יש לך את כל המידע שאתה צריך כדי שהאסימון ייפול.