אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אפשרי לצאת מלהיות נשלט ?

footslave​(נשלט)
לפני 4 שנים • 1 בדצמ׳ 2019
footslave​(נשלט) • 1 בדצמ׳ 2019
כן.
כיוון שהצורך בשליטה מגיע מתוך טראומות מוקדמות, טיפול פסיכולוגי טוב יכול לעזור.
בשנים האחרונות אני בתוך טיפול פסכולוגי אינטנסיבי, אחרי שבמשך עשרות שנים הייתי נשלט. הטיפול הצליח לעזור לי להגיע למקום בו אני מרגיש ראוי, אהוב ומסוגל לקיים קשר אינטימי עמוק וקרוב בלי הצורך להיות נשלט. עבורי להיות במקום הנשלט היה טראומה על טראומה. מרוב הסשנים שיצאתי הרגשתי תחושה כללית חמוצה. משהו היה חסר בחוויה הכללית של הנאה מלאה גם לפני, גם במהלך ובעיקר אחרי.
כעת זה מרגיש לי שזה תלוי בתקופות, כשאני מדוכא יותר, מתוסכל יותר אני יותר זקוק לשליטה, אבל לא הייתי בסשן יותר משנה ולא נראה לי שאחזור אי פעם ממש לתפקיד הנשלט.
היום אני מבין שזה לחוות מחדש את הטראומה המוקדמת בלי המענה הרצוי. לקח לי זמן להבין שהתקווה בסשן של שליטה לפחות עבורי היה שהמלכה תתפקח ותבין שיש כאן אדם עם נפש רגישה ופגיעה שזקוק לחיבוק קרוב ותתקן משהו ממה שנשבר. אבל רוב המלכות שהיתי אצלן עשו את הפעולה ההפוכה והטראומה רק הועצמה.

מקווה שעזרתי ובטוח שלא אצל כולם החוויה דומה.
dror30
dror30 • 1 בדצמ׳ 2019
וואי החברה שאמרה שאתה סוטה נשמעת כל-כך בעייתית, בכל מקרה הכיוון לא צריך להיות להסתכל על זה כמשהו שלילי שרוצים לרפא, זה שאני יכול להנות גם מוניליות לא גרם לי לוותר על החלק שבי שנמשך לבדסמ, וועדיין נהנה לפנטז ואם יוצא אז גם להגשים, הכיוון יכול להיות רק לראות האם אפשר בנוסף לפנטזיות האלו למצוא עוד דברים שמדליקים וכיף לנו לעשות עם פרטנרים שפחות מתחברים לקטע, הרי גם בבדסמ הרבה פעמים אין התאמה וכל אחד מדליק אותו דברים שונים, אז גם בוניליות יש כל מיני דברים שונים שאולי חלקם יכולים גם להדליק אותנו.
כבודי במקומה מונח
כבודי במקומה מונח • 1 בדצמ׳ 2019
אם היית יכול לקחת כדור קסם שהיה הופך אותך ללא נשלט, היית רוצה בזה?

כן, אפשר "לצאת מלהיות נשלט". איך או כמה זמן זה יקח זה עניין אינדיבידואלי לחלוטין (מה שיעבוד עבור אחד לא בהכרח יעבוד עבור אחר).
למרות שאפשר, סביר להניח שאותם חלקים בך שמזדהים עם היותך "נשלט" לא יעלמו.

מציע לך לבדוק את הסיבות לרצון שלך להשלט ואת הסיבות שגורמות לך לרצות להתרחק מזה.

אין בעיה להיות נשלט icon_smile.gif
במיוחד אם זה מגיע ממקום בריא ומתוך בחירה מודעת.

למען הסר ספק
אין לי פתרון ואני גם לא מתיימר להציע אחד
אם תרצה, אתה מוזמן לפנות אלי ואולי אוכל להציע לך פתח להזדמנות בנושא

** הדעה הינה אישית **
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
לפני 4 שנים • 2 בדצמ׳ 2019
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 2 בדצמ׳ 2019
dror30 כתב/ה:
וואי החברה שאמרה שאתה סוטה נשמעת כל-כך בעייתית, בכל מקרה הכיוון לא צריך להיות להסתכל על זה כמשהו שלילי שרוצים לרפא, זה שאני יכול להנות גם מוניליות לא גרם לי לוותר על החלק שבי שנמשך לבדסמ, וועדיין נהנה לפנטז ואם יוצא אז גם להגשים, הכיוון יכול להיות רק לראות האם אפשר בנוסף לפנטזיות האלו למצוא עוד דברים שמדליקים וכיף לנו לעשות עם פרטנרים שפחות מתחברים לקטע, הרי גם בבדסמ הרבה פעמים אין התאמה וכל אחד מדליק אותו דברים שונים, אז גם בוניליות יש כל מיני דברים שונים שאולי חלקם יכולים גם להדליק אותנו.

אוקיי, יש מצב אז שלא הבנתי את השאלה המקורית.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 2 בדצמ׳ 2019
נשלטים זה אנשים שהחליטו להמליך עליהם ,נקבה מהזן ידוע ,נקבה.
נו ,נו ,על זה אומרים באידיש נו נו נו ,נוך אקינדער חיבעען אנקייבע'ס,גשעפטען .
אומנם ,זה נכון שעל הגבר לשמוע בקול האשה ,כי על פי רוב היא צודקת ,כפי שנאמר "כל אשר תאמר לך שרה,שמע בקולה".
לשמוע לה -תשמע לה.
אבל אתה לא חייב ,לעשות את כל מה שהיא אומרת לך לעשות .
נו ,נו ,נו ...
המטפל שלך

Re: האם אפשרי לצאת מלהיות נשלט ?

המטפל שלך • 2 בדצמ׳ 2019
guys084 כתב/ה:
אני בן 35 וכל קשר שיש לי מתפקשש שזה מגיע לסקס כי לא מצליח לתפקד מינית בסקס רגיל בלי שהאישה תשלוט עלי.השאלה אם אפשרי לעשות סוויץ בחיים ולהנות מסקס רגיל ושיעמוד לי כמו שצריך בסקס רגיל ? אודה לעזרתכם

השאלה שאתה שואל היא מתאימה יותר למישהו שבתחילת דרכו סביבות גילאי ה20 ומשהו כי כבר היית אמור לגלות ולהבין בגילך שאין שום דבר שיכול להוציא אותך מזה, בפועל כן אתה לא חייב פיסית להשלט אבל בראש שלך זה תמיד יהיה קיים, אם זה מה שיוצר אצלך גירוי אז כך זה יישאר.
ניתן לטפל במקרים שזה הופך לאובססיה ומשתלט לך על החיים בכדי לאזן אותך אבל להוקיע זאת ממך ממש לא.
קבל את הטבע הזה שהוא חלק ממך ונסה לראות גם את היתרונות שיש בזה ולקבל את זה ולנסות להנות מחייך עם זה ולהכיר מישהי שתקבל אותך כפי שאתה.
המטפל שלך

Re: היי

המטפל שלך • 2 בדצמ׳ 2019
isg כתב/ה:
מזדהה עם השאלה שלך אני בן 41 נשוי אשתי לא בקטע
אבל מוכנה למעני לבצע בי אקטים של שליטה
אבל זה לא עושה לי את זה כלל כשהיא עושה את זה
ולכן גם אותי מענין אם אפשר לצאת מזה אני יהיה יותר
מאושר

מדוע בחרת להיות נשוי עם אישה שלא בקטע ואז להרגיש לא מספיק מאושר?
המטפל שלך

Re: בטח שאפשר להשתנות

המטפל שלך • 2 בדצמ׳ 2019
feetloveforu כתב/ה:
כמו כל דבר בחיים שיש בנו אפשר לשנות אותו,
הדרך הטובה ביותר היא כמו המשל של דף מקופל, כדי ליישר דף מקופל צריך לקפל אותו בחוזקה לצד השני ואז ליישר והוא חוזר לקדמותו, כך גם אתם צריכים פשוט להפוך בלילה אחד מנשלטים לשולטים (לא חייב להיות קשור למין) תנסו להתנסות בלהיות שולטים ואז תהיה לכם האפשרות להוציא את כח הרצון להיות נשלט, ייתכן אמנם שזה ייקח קצת זמן ועוד נסיונות של עשיה של שליטה עד שתצליחו ליישר קו אבל הכל אפשרי!
בהצלחה, אהבה מעל הכל!

אני לא מומחה בתורת הנפש ויהיה נחמד לראות תגובה של מומחה למה שכתבת , אך ההגיון שלי והידע שלי אומר שאולי אפשר ללמוד להנות מדבר חדש אבל לא ניתן להוקיע או לבטל דבר קיים שאוהבים על ידי טיפוח דבר אחר במקום, זה תמיד יהיה שם במינון אולי משתנה אבל יהיה, למרות שכל אדם ואדם הוא שונה לכן אם יש כאלה שיצליחו לעשות זאת אז מודה שאופתע ואשמח לשמוע מהם.
guys084

Re: היי

guys084 • 2 בדצמ׳ 2019
המטפל שלך כתב/ה:
isg כתב/ה:
מזדהה עם השאלה שלך אני בן 41 נשוי אשתי לא בקטע
אבל מוכנה למעני לבצע בי אקטים של שליטה
אבל זה לא עושה לי את זה כלל כשהיא עושה את זה
ולכן גם אותי מענין אם אפשר לצאת מזה אני יהיה יותר
מאושר

מדוע בחרת להיות נשוי עם אישה שלא בקטע ואז להרגיש לא מספיק מאושר?
כי רציתי כבר להתחתן ולהקים משפחה מבלי לפתור את הנושא לעומק .
guys084

שמח על העזרה פה שאתם נותנים לי תודה תודה

guys084 • 2 בדצמ׳ 2019
המטרה שלי היא בסופו של יום להקים בית נאמן בישראל עם אישה וילדים . למצוא אישה שתשלוט זה מאוד קשה למטרה זאת או שלא בדקתי במקומות הנכונים גם יכול להיות. אבל בא לי להתנסות בסקס רגיל וגם להנות ממנו וכומבן להחזיק מעמד ולא לגמור מהר כמו בכל פעם שקיימתי יחסים .