סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בראטיות אינן נשלטות. הן שולטות עם פנטזיית גבר חזק.

כשרון טבעי
לפני 4 שנים • 6 בדצמ׳ 2019
כשרון טבעי • 6 בדצמ׳ 2019
Zohe כתב/ה:
הייתה לי תגובה, כתבתי, הגבתי לכל מני דברים שהעלת.. "התווכחתי" איתך.
ואז החלטתי למחוק כי.. צודק, אני לא נשלטת.
תודה שפתרת לי את המקום הטעון הזה. מרגישה שלמה עכשיו.
And the truth shall set you free..

או, בדיוק. כל הכבוד על היושר הפנימי. הגעת אל התובנה שביקשתי להראות לך. בראטיות אינן נשלטות והגיע הזמן להכיר בזה.
טלי35​(שולטת)
לפני 4 שנים • 7 בדצמ׳ 2019
טלי35​(שולטת) • 7 בדצמ׳ 2019
מעריב לנוער שלום

בא לי לזרוק כיסא על ראש של מישהו.
האם אני בהריון?
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: אני עם פרצוף של WTF

פרלין​(נשלטת){ש} • 7 בדצמ׳ 2019
Okami כתב/ה:
הקשבת למה שנאמר בחדשות?או שסתם דאגת לשים לינק שאין כל איזכור של בראטית?על סמך מה אתה בכלל מציין אירוע שלא קשור לבדסמ כמעשה של בראטית?סתם מישהי משועממת ביצעה מעשה מסוכן.להבא תנסה להקשיב למה שנאמר בלי לקפוץ ולהלביש דבר כזה על משהו שלא קשור לבדסמ או לבראטיות.
אם על הסרטון הזה נשענת כל ההשערה ההזויה הזו שאנחנו אלימות,חצופות ברמות הזויות ומסכנות ציבור שלם בכל רחבי העולם,ושולטות מלמטה שעושות מניפולציות על שולטים...אז אתם חיים בסרט רע.
בחיי שסמים זה לא בריא.

חלילה לי מלפרש, אבל נראה לי שזה היה בצחוק. 😳
Queen Bambi{זדיינו}
Queen Bambi{זדיינו} • 7 בדצמ׳ 2019
למה כולם כותבים כ''כ הרבה מילים בשביל פאקינג נקודה?
אם בראטית רוצה שיכניעו אותה, שישלטו בה, איך לעזאזל זו שליטה?
מה לעשות שצריך לפרוץ איזו חומה של אגו קודם.
אגב גברים בראטיים זה כיף רצח סתם שתדעו.
פרלין​(נשלטת){ש}
למה כולם כותבים כל כך הרבה?
כי האמת היא שלהאכיל את הטרול זה מהתענוגות הסודיים של כל מכור כלובאי ממוצע.
Grey / Green

Re: בראטיות אינן נשלטות. הן שולטות עם פנטזיית גבר חזק.

Grey / Green • 7 בדצמ׳ 2019
כשרון טבעי כתב/ה:
זאת השחתת מילים וזמן

כן.
כשרון טבעי
כשרון טבעי • 7 בדצמ׳ 2019
פרלין, למה קשה לך לקרוא את הדיון? משהו פגע בך אישית בכל מה שנאמר?

אני שמח על התשובות, ואגמול בהסבר. בראטית היא מופע חדש בקינקיות, לפחות בשכיחות שלו אם לא בעצם קיומו ממש, שנובע מדיכוי בתוך המיינסטרים של הדחף הנשי להתמסרות. מקור השרשור, הוא הסתירה המובנית בין שולטים רגילים (שולטים בשפחות) ובראטיות. זאת סתירה חשובה ומעניינת שלא נידונה מספיק. היחס בין ברטיות לשולטים רגילים הוא כמו בין גיי לסטרייט. משיכה חד-צדדית עם פנטזיית המרה, בשילוב רכיב נפיץ שלא קיים בין גיי לסטרייט - הסתירה החדה בין החוצפה של הבראטית לציפייה של השולט הרגיל לכניעה ולהתמסרות. הציפייה רק מגרה עוד יותר את הבראטית, שרק מנסה לעצבן עוד יותר את השולט, שאז מבהיר לה שהיא רחוקה מהציפיות, אבל זה בדיוק הקיק שלה, אז היא מתגרה יותר, מינית ולכן גם בו, ושוב ההבהרה, שהיא בדיוק הגירוי שלה ומה שיוצר עוד התחצפות, ונוצר מעגל שמזין את עצמו, לפיצוץ. אז השרשור הוא הפיצוץ.

המעגל חיובי רק לצד אחד, ושלילי מאוד בעיני הצד השני. הצרה היא שעצם השליליות עבור הצד השני, הוא, בהיבט מסויים, בדיוק מה שחיובי לצד הראשון, זה בדיוק מה שהוא חיפש, אותנטי לגמרי, בלי המשחק. זה לא מתקבל.

בהערת אגב, הגיע הזמן, כבר מזמן, להבחנה בין שולט-בראטיות לשולט-שפחות, ובאבחנה בקונפליקט שקיים בין בראטיות לשולט-שפחות (נזהרתי לאורך התגובה משימוש בטרמינולוגיה של "שולט אמיתי", אבל זה רק עבור הגהוּת הפוליטית. מבחינתי, בתכלס וכו'. והשאר סתם מס שפתיים, אבל תהנו, תחגגו עם המס בווגאס של הפי סי (ווגאס של הפי סי היא ההונאה העצמית. שם אתה יכול באמת לשכוח את עצמך)).
פרלין​(נשלטת){ש}
כתבתי שקשה לי לקרוא את הדיון? פשוט נראה לי נורא לא רלוונטי למשהו בעולם כולו. אבל זה לפני שהבנתי שסטטיסטיקת הבראטיות חשובה לך באופן אישי כי היא קשורה לתאוריה רחבה יותר ואפילו הזויה עוד יותר שאני מכנה ״קונספירציית הפמיניסטיות להפוך את כל הגברים לנשלטים״.

אחת היסודות של התאוריה היא שיש יותר שולטות מנשלטות. הבעיה היא הבראטיות החצופות שקוראות לעצמן נשלטות ואם העולם לא ישתכנע שהן בעצם שולטות, התאוריה תקרוס לתוך עצמה וכולנו נצא מופסדים וניפול לציפורני הפמיניזם הנוראי שמאפשר לנשים סתם, להסתובב בעולם מבלי להיות כנועות במיטה כפי שהסדר הטבעי (אגב, סימן ההיכר של תאוריה שרלטנית הוא הרגע שבו הטבע משחק תפקיד) רצה. הבנתי נכון?
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 7 בדצמ׳ 2019
בהמשך לסרטון הקודם, הכיסא שזרקה הבראטית מהחלון פגע במאזדה לאנטיס ועכשיו הבעלים שלה נאלצים למכור את המכונית.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
פרלין: איזה טרול
כשרון: אני מבין שהדיון פוגש אותך במקום אישי
פרלין: לא, הוא מיותר בעיניי
כשרון: אז התיאוריה שלי מאיימת עלייך
פרלין: לא, היא בעיקר הזויה ולא מחוברת למציאות
כשרון: אז את מסכימה איתי, רק לא מסוגלת להכיר בזה
פרלין: כבר כואב לי מרוב פייס פאלם, ביי
כשרון: כן, ידעתי שאת מסכימה

*כל קשר בין הכתוב לבין כלוביסטים אמיתיים מקרי בהחלט, חוץ מהטקסט של כשרון טבעי.