שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פורנו פמדומי נשי?

↑ ↓
בכוח המוח{Aion}
לפני 9 חודשים • שישי, 6 בדצמבר 2019, בשעה 09:24
בכוח המוח{Aion} • שישי, 6 בדצמבר 2019, בשעה 09:24
גם אני, מעט הפורנו שאני צופה, או צפיתי בו, זה פורנו של גייז. שליטה אצל גייז זה הכי מגרה ואותנטי, ואפשר ממש להרגיש שם שהם מגורים ומתרגשים משליטה וסקס.

באופן כללי, נשים לא מגרות אותי בתעשיית הפורנו, כי אני חשה שהן סובלות, מעושות, כל מה שמעניין אותן זה הנראות הפיזית שלהן.

שיא השיאים מגיע בפורנו הנוגע לפמדום, שם השולטת פשוט כבויה ברוב המקרים, סובלת ומאולצת להתנהג בדרך השונה תכלית שינוי מהארוס שלה. מוזר שגברים לא שמים לב לזה.

ארכאנג׳ל, אמרה נכון, שבניגוד לפורנו ונילי, בו גם הגברים מושכים בדרך כלל, בפורנו פמדום מלהקים הרבה פעמים, עכברונים חסרי סקס אפיל, כדי שנשלטים יוכלו להזדהות איתם, ולהתרגש מהפערים הויזואליים בין ה״מלכה״ ל״עבד״. בקיצור, זה פורנו עצוב ומדכא במיוחד.
deepThinker​(נשלט)
לפני 9 חודשים • שישי, 6 בדצמבר 2019, בשעה 20:59
deepThinker​(נשלט) • שישי, 6 בדצמבר 2019, בשעה 20:59
תגובה לבכוח ואז לארצ' -

"שיא השיאים מגיע בפורנו הנוגע לפמדום, שם השולטת פשוט כבויה ברוב המקרים, סובלת ומאולצת להתנהג בדרך השונה תכלית שינוי מהארוס שלה. מוזר שגברים לא שמים לב לזה."
-> קיים גם פורנו עם רגש שמרגישים שהשולטת בעניין, אני לא חושב שכל הנשלטים טפשים ואשכרה נהנים כשהשולטת מזייפת. אני יכול להעיד על עצמי שאני תמיד תר אחרי סרטונים שמביעים בתוכם כמה שיותר רגש.

"ארכאנג׳ל, אמרה נכון, שבניגוד לפורנו ונילי, בו גם הגברים מושכים בדרך כלל, בפורנו פמדום מלהקים הרבה פעמים, עכברונים חסרי סקס אפיל, כדי שנשלטים יוכלו להזדהות איתם, ולהתרגש מהפערים הויזואליים בין ה״מלכה״ ל״עבד״. בקיצור, זה פורנו עצוב ומדכא במיוחד."
-> אני לא מאמין שמלהקים אותם כדי שנשלטים יתחרמנו מהסיטואציה - גם אותי זה מגעיל, מלהקים אותם כי הם באמת נשלטים. כמו כן לא חסר סטודיואים שיש בהם גברים שהם לא עכברונים - אני יכול להמליץ לכן לנבור קצת ב-sweet femdom וkink.com. יש גם כמה זוגות פמדומיים שעושים סרטונים כמו מלאני ובעלה (obey meleanie) ורואים בהחלט שהיא סאדיסטית ונהנית מהסיטואציה.

***

ושאלה אל ארצ' - כשאת מדברת על ללבוש בגדים לא נוחים בפורנו, לא חסרים סרטונים עם סתם הלבשה תחתונה. אבל למסיבות, נשים וגברים לא מגיעים עם לבוש לא נוח שכזה? הייתי אומר שזה לבוש ש"מייצג את הסצינה" ולאו דווקא בשביל לחרמן גברים אלא עניין "תרבותי".
ArchAngel​(שולטת)
לפני 9 חודשים • שבת, 7 בדצמבר 2019, בשעה 00:05
ArchAngel​(שולטת) • שבת, 7 בדצמבר 2019, בשעה 00:05
deep, ברור שיש גם סרטונים שהם אחלה, שמשתתפת בהם אישה שבאמת אוהבת לשלוט והיא באמת מובילה את העניינים ולא נמצאת בשירות הפנטזיה של הגבר, אבל הם מיעוט.
כשאתה כותב באתר פורנו טיפוסי "femdom" בכל תוצאות החיפוש הראשונות אתה תראה דברים שיגרמו לך להתפתל בכיסא מרוב שהם מגוחכים, מזוייפים, מתייחסים לשולטת כאוביקט בשירות הפנטזיה של הנשלט וכו'.
בשביל למצוא סרטון אחד שיש בו אישה שבאמת נהנת ממה שהיא עושה *בשביל עצמה*, שלא מתאמצת לרצות את הנשלט או את הגבר הצופה, אתה תצטרך לחפור מאוד עמוק ומעטים האנשים שעושים את זה כשהם פשוט באים לאונן על פורנו.
זאת לעומת, כשתכתוב "gaydom" ואז תראה סרטונים שבהם מתבצעת שליטה בגבר ע"י מי שבאמת נהנה מזה ובאמת שולט בו ובסיטואציה, והנשלט הוא זה שמרצה את הצד השולט ולא להפך. בסצנה של גייז אתה תצטרך לחפור מאוד עמוק דווקא בשביל למצוא סרטון שבו השולט הוא האובייקט ולא להפך.

אני מסכימה איתך שנשלטים מנוסים קולטים את הבולשיט, רוצים להתפתל ביחד נשים כמוני מרוב מבוכה ממה שהם רואים על המסך, אבל בכל זאת יש לזה קהל רב שכן צורך את זה ולכן הסרטונים האלו פופולריים כל כך בסצנה הזו.
וזה הניחוש שלי למה:
כשאתה רק מגלה את האופציה שאתה נמשך ללהיות נשלט, השלב הראשון בעידן הגידיטלי שלנו הוא לחפש בגוגל מילים שקשורות לזה. המילים האלו יובילו אותך לפורנו הזה כי אלו תוצאות החיפוש של גוגל.
וחוץ מהפורנו הזה, אין לך שום דבר להשוואות אליו. אין לך שום ניסיון במציאות, וכל מקור מידע אינפורמטיבי פחות זמין מהפורנו- וגם פחות כיפי.
ואז נוצר מצב כזה שבו גברים שאף פעם לא התנסו ביחסי שליטה, שרק פינטזו על זה, שבמקסימום שילמו למלכה בתשלום שתלך לפי התסריט שלהם או שכנעו בת זוג שבשיט לא בדס"מית לעשות להם טובה, צופים בבולשיט הזה שרק מחזק להם את הרושם שאישה שולטת נועדה לספק להם את הפנטזיות.
ואז בגלל שהם מתנהגים ככה לשולטות במציאות הם נדחים בלי הסבר מעמיק למה, ואז הם שוב חוזרים לפורנו, ופשוט נוצר לופ כזה שלא יגמר עד שלא יפול להם האיסמון שנשים הן לא דמויות בפנטזיות שלהם ובשביל להגשים כל פנטזיה במציאות הם צריכים קודם כל להתחבר לאישה שמולם וצרכיה- שזו סתירה מחולטת לרושם שנוצר בהם מהפורנו שהם צורכים במשך שנים וכל כך מענג אותם (ולכן לא יפסיקו. בשביל להפסיק איתו הוא חייב להפסיק לענג אותם, ובשביל זה הם צריכים להתנסות במציאות בחוויה הדדית שתסתור אותו... מה שלא צפוי שיקרה בגלל איך שהם מתנהגים).

וכן, אני יודעת, נשמע הזוי שיש אנשים, בגירים, שבחיים האישיים שלהם הם רחוקים מלהיות טיפשים שלא יודעים להבדיל בין סרט שהם רואים לבין המציאות, אבל ככה זה.
את המושפעים האלו אנחנו רואים בכמויות מסחריות בכל מרחב בדס"מי שמתקיימת בו אינטרקציה בין חבריה הקהילה. בכל מרחב כזה תמיד יהיו נשלטים שמתנהגים בצורה מביכה ומציקה שבטוחים שככה הם ישיגו את המטרות שלהם, והם יבלטו יותר מכל אוכלסיה אחרת בעולם השליטה.
יש פעמים שאני רוצה לברר מה עובר על כל הנשלטים הקרציות האלו שאני רואה אותם שולחים את אותו נוסח של הטרדות במשך שנים ועדיין לא קלטו את הרמז.
זה קורה לי בנקודה כזו שבה הם עוררו בי מספיק עצבים בשביל שהרגש שלי יפרוץ את ההגיון שאומר "זה יהיה כמו לדבר לקיר", ולמרבה הפלא יש כאלו שדווקא מתחילים להסביר לי את עצמם בכנות, וסוף-סוף אחרי שנים שאני רואה אותם מתנהגים כאילו יש להם פיגור אני מגלה שמסתתרים מאחורי הניקים האלו גברים דווקא די סבבה ומסוגלים לדבר לעניין, שפשוט מושפעים לגמרי מפורנו. לכל אחד מהגברים האלו יש סיפור רקע משלו, אבל מה שמשותף לכל הסיפורים זה שאת ההשראה להתנהגות הזו הם קיבלו בפורנו הזה שמציף את הרשת.
ויש לי נטייה להאמין להם, כי הפורנו הפמדומי שהרשת מוצפת בו, הזה שכל נשלט מתחיל נתקל בו וחורש עליו בתחילת הדרך (וגם בהמשך הדרך אם הוא לא מתנסה במציאות, נופל לו האיסמון שזה בולשיט והוא משנה סגנון צפייה), זה המקום היחיד שבו נשלט שאומר לאישה שלא מכיר "המלכה תזייני אותי" גם מקבל את זה, המקום היחיד שבו נשלט שנראה כאילו זחל מתוך איזה פח משיג בחורה שהתארגנה שעות בשביל שיהיה מרוצה ממנה, למרות שהוא לא מתכוון להשקיע בה בכלל. זה המקום היחיד שבו הצרכים של הנשלט הם בקדמת הבמה למרות שהאישה היא השולטת וזה אמור להיות ההפך.

זה סוג הפורנו שרוב הנשלטים הסטרייטים צורכים, זה למה הוא כזה פופולרי, וזאת גם אחת הסיבות למה רוב הנשלטים מתנהגים בצורות המביכות שכולנו מכירים.
זה תמיד יהיה נשלט סטרייט שידבק ככה לשולטות/נשים באופן כללי, נשלטים גייז לא נוטים להתנהג ככה מול שולטים זרים מאיזו סיבה "מפתיעה", ולכן השולטים פה לא מתפוצצים מרוב הודעות "המלך תזיייןןןן אותיייי" באותו קצב של שולטות. ברור שתמיד יהיו נשלט או שניים שטעו בכתובת, אבל כשנשלט הומו לא מקבל מהפורנו המיינסטרימי של הז'אנר שלו את הרושם שגבר שולט הוא אובייקט לשימושו, הוא לרוב יתנהג בהתאם- למשל, יקרא פרופיל ולא יפנה מלכתחילה, לעומת נשלטים סטרייטים שיפנו לאישה גם אם בניק שלה עצמו יהיה מצויין שהיא בכלל נשלטת (שזה בדיוק מה שמשתקף בפורנו הפדומי המיינסטרימי: ההנאה של האישה מהשליטה פחות חשובה, העיקר שמתגשם הפטיש).
סווריןן
לפני 9 חודשים • שבת, 7 בדצמבר 2019, בשעה 16:27
סווריןן • שבת, 7 בדצמבר 2019, בשעה 16:27
תודה על הפתיחות (שוב). אני לומד מהדיון הזה, ואפילו כותבים לי בפרטי שהוא מעניין אנשים....

ארצ', כתבת כך:

"כשאתה רק מגלה את האופציה שאתה נמשך ללהיות נשלט, השלב הראשון בעידן הגידיטלי שלנו הוא לחפש בגוגל מילים שקשורות לזה. המילים האלו יובילו אותך לפורנו הזה כי אלו תוצאות החיפוש של גוגל.
וחוץ מהפורנו הזה, אין לך שום דבר להשוואות אליו. אין לך שום ניסיון במציאות, וכל מקור מידע אינפורמטיבי פחות זמין מהפורנו- וגם פחות כיפי."

מה התהליך המקביל אצל מישהי שנמשכת ללהיות שולטת? היא מגיעה לאותו פורנו ופשוט מפסיקה לחפש כי זה לא מפעיל אותה בכלל? היא מגיעה לפורנו אחר? היא לא מגיעה לפורנו בכלל?
מישהי כתבה לי ש"נשים כהכללה מגיבות לתשוקה ולא לסצנות שמנסים לשעתק. לכן לא מפתיע שפורנו גיי מפעיל אותן יותר, כי התשוקה שם ממשית וטוטאלית. אין בעיה ספציפית עם פורנו פמדומי, אלא עם פורנו בכלל, שאינו מעביר לנשים תשוקה אלא ביצוע חלול, ובדרך כלל נצלני, של נשים." (קצת מה שבכוח המוח כתבה).

האם סוג הסרטונים שדיפ יודע לשלוף, בהם יש רגש אמיתי לדעתו, כן מפעילות אישה שולטת, או גם הם לא?
בכוח המוח{Aion}
לפני 9 חודשים • שבת, 7 בדצמבר 2019, בשעה 16:42
בכוח המוח{Aion} • שבת, 7 בדצמבר 2019, בשעה 16:42
דיפ, אני מציעה שתביא לכאן לינק לסרטון, רצוי קצר, בו לדעתך יש רגש ותשוקה, ואנחנו נגיב בקשר אליו. אולי באופן הזה ניתן יהיה ללמוד או לחדד את ההבדלים בין מה שמגרה נשלטים ומה שמגרה שולטות.
deepThinker​(נשלט)
לפני 9 חודשים • שבת, 7 בדצמבר 2019, בשעה 18:51
deepThinker​(נשלט) • שבת, 7 בדצמבר 2019, בשעה 18:51
חחח איזה מביך עכשיו אני במבחן
dror30
לפני 9 חודשים • שבת, 7 בדצמבר 2019, בשעה 19:29
dror30 • שבת, 7 בדצמבר 2019, בשעה 19:29
כולנו מחכים דיפ
deepThinker​(נשלט)
לפני 9 חודשים • שבת, 7 בדצמבר 2019, בשעה 19:52
deepThinker​(נשלט) • שבת, 7 בדצמבר 2019, בשעה 19:52
נראה לי שזה הכי קרוב שהיה לי לשתי שולטות מבקשות ממני לעשות משהו עבורן 😂
ArchAngel​(שולטת)
לפני 9 חודשים • שבת, 7 בדצמבר 2019, בשעה 20:40
ArchAngel​(שולטת) • שבת, 7 בדצמבר 2019, בשעה 20:40
סווריןן כתב/ה:
תודה על הפתיחות (שוב). אני לומד מהדיון הזה, ואפילו כותבים לי בפרטי שהוא מעניין אנשים....

ארצ', כתבת כך:

"כשאתה רק מגלה את האופציה שאתה נמשך ללהיות נשלט, השלב הראשון בעידן הגידיטלי שלנו הוא לחפש בגוגל מילים שקשורות לזה. המילים האלו יובילו אותך לפורנו הזה כי אלו תוצאות החיפוש של גוגל.
וחוץ מהפורנו הזה, אין לך שום דבר להשוואות אליו. אין לך שום ניסיון במציאות, וכל מקור מידע אינפורמטיבי פחות זמין מהפורנו- וגם פחות כיפי."

מה התהליך המקביל אצל מישהי שנמשכת ללהיות שולטת? היא מגיעה לאותו פורנו ופשוט מפסיקה לחפש כי זה לא מפעיל אותה בכלל? היא מגיעה לפורנו אחר? היא לא מגיעה לפורנו בכלל?

קודם כל, כן, הפורנו הזה באמת לא מפעיל את השולטות שבאמת אוהבות לשלוט, כי הוא כל כך מתמקד בחוויה וברצון של הגבר, וזה turn off ענק להרגיש שאת בשירות הגבר ומטרתך לגרות אותו אם את מעוניינת בלשלוט בו. שולטות פשוט עוברות הלאה לקטגוריה הבאה, שהיא בדר"כ תהיה גייז, מהסיבה שבו הן גם רואות כפליים את בני המין שהן נמשכות אליו, וגם רואות גבר שסוף-סוף באמת נשלט ע"י מישהו שבאמת מוביל את הסיטואציה ונהנה מכך, סוף-סוף רואות נשלט שמנסה לגרות את הצד השולט ולהיות לשירותו באמת.

גם אני העדפתי לראות גבר נשלט נחדר ע"י גבר שולט, כי שם השולט ישב כמו מלך, שרק טיפה הפשיל את המכנסיים, והנשלט מזנק עליו ומנסה לרצות אותו ולפנק.
זה מה שאני מצפה לראות בפורנו של חדירה של אישה כלפי גבר, ככה אני רואה את הסקס שלי כשמשולבים בו אלמנטים של שליטה. אבל מה שאני נתקלת בו בפורנו ממוצע של סטרפאון זה מישהי שפשוט עומדת שם כמו דילדו אנושי שמדלקם טקסטים מגוחכים, לבושה כמו נשלטת ששלפו אותה בדיוק באמצע סט של פורנו שליטה גברית בשביל שתשלים הכנסה, בזמן שהנשלט הוא הזה שרק הפשיל את המכנסיים, כשהפוקוס של המצלמה הוא בכלל על תנועות הציצים שלה בזמן שהיא מתנענעת עליו (מי חודר ככה בכלל?!) כשהוא בתנוחה מרוחקת ממנה, בדר"כ בדוגי שבו היא לא נאלצת להביט בו, כשהיא כמובן לא מצמידה אותו לגופה, ולא עושה שום דבר מהדברים שתעשה מישהי שבאמת נהנת לחדור מה שלא מותיר ספק שכל העסק הזה פשוט מגעיל אותה.
(ואגב, זה מסביר למה כשאני שוכבת עם מישהו שהכרתי בכלוב וזו הפעם הראשונה שלו, כמעט תמיד הוא יחשוב שהוא אמור להסתובב לדוגי או לשכב כמו בול עץ ומופתע שאני רוצה להצמיד אותו אלי ולגעת לו בשאר הגוף, אם לא משם מגיע הרעיון הדפוק הזה אני לא יודעת מאיפה כן).

שולטות חדשות לחלוטין שבכלל אין להן מושג מי מה ומו, אולי לא ידלגו לקטגוריה הבאה כל כך בקלות, כי חלקן יאמינו בהתחלה "טוב, כנראה שככה זה femdom", אבל גם הן יפסיקו לצפות בזה מהר כי לעומת נשלט שצריך לחזר, למצוא חן וכו'... לשולטת הרבה יותר קל למצוא פרטנר להתנסות איתו, והן די מהר יראו את ההבדל בין דינמיקה פורנוגרפית למציאותית. והנעשה על המסך פשוט יהפוך להיות מאוד מביך לצפייה עבורן.

ועם זאת, יש גם השפעה שלילית של פורנוגרפיה גם על שולטות, בכל הנוגע לגיבוש הזהות שלהן בעולם הבדס"מ ואיך הן מניחות שהן אמורות לנהוג בו.
אני כתבתי לפני חודש ומשהו פוסט שדי מסכם את המסע שלי להגדרה עצמית בעולם השליטה ונוגע בעניין הזה: https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=72436&postid=926753
ואני רוצה לצטט מתוכו פסקה לצורך הדיון:

"...זה נשמע כל כך פשוט, כל כך שולי עד כדי שאין סיבה לכתוב על זה פוסט מיוחד. אבל זה ממש לא מובן מאליו. כשהתחלתי לממש את המיניות שלי, אי שם לפני 8 שנים, אני הייתי בטוחה שאם אני אוהבת לחדור לגברים סימן שאני חייבת להיות שולטת. לאן שלא פניתי בשביל לקבל מענה לשאלה "אם זה מה שאני אוהבת- למה זה הופך אותי?", קיבלתי את התחושה ששולטת זה מה שאני חייבת להיות.
אם אקליד בגוגל את המילים "פאגינג" או "סטרפאון" אני אגיע לכל מיני סרטונים שמתנהלים בצורה כוחנית במקרה הטוב או ממש אלימה ומשפילה במקרה הרע. אני אגיע לכל מיני אתרים בדס"מיים ואקרא כל מיני טקסטים על תחושות כיבוש, שליטה, הפגנת כוח, ביטול גבריות, וגם אוצף במלא הודעות כאלו לתוך הפרצוף למקרה שפספסתי את מאות הפוסטים שנכתבו על כך. אבל כל זה מעולם לא אפיין אותי. מעולם לא שאפתי למשהו מהרשימה הזו באקט הזה. תמיד ראיתי אותו כאקט אינטימי, שלא שונה מסקס "רגיל" בהתנהלותו, שכל ההבדל בינו לבין רעהו הוא בסה"כ בחור שחודרים אליו וע"י מי.
תמיד כשהבטתי בגבר שחדרתי לתוכו, לא היה בי שמץ של בוז כלפיו, לא חשבתי שאני מכניעה או מביסה אותו כפי שניסו לשכנע אותי בעולם הבדס"מי שאני "אמורה". "

אני רואה את ההשפעה הזו על הרבה שולטות ונשלטים (וגם על נשלטות ושולטים, אבל אני פחות בקיאה בחוויות שלהם, כי זה לא הכיוון שלי) שאוהבים אקטים מסוימים וחושבים שהם צריכים להתבצע באופן מאוד ספציפי רק כי ראו את זה בפורנו, לא כי זו באמת איזו תשוקה שלהם. הם מקבלים על עצמם "עסקאות חבילה" מיותרות, כמו למשל "אם אני אוהב/ת להיחדר/לחדור אז זה חייב להיות תוך כדי השפלות". וזה קורה כי הנושאים האלו פחות מדוברים, ופורנו זה פשוט כל כך זמין ובהיעדר אינפורמציה עניינית זמינה (כי ממש צריך לדוג אותה בשביל להגיע אליה) נורא קל להתייחס אליו כמקור מידע.
אצל נשלטים הדבר הזה יותר ניכר, כי שוב, לשולטות יש יותר הזדמנויות מהם להתנסות במציאות, ומתוך חוויה מציאותית ללמוד מה מתאים להן ומה לא. ככה אני למשל הבנתי שלא חייב להיות אצלי קשר בין חדירה לשליטה. אם הייתי רק ממשיכה לאונן על פורנו, פשוט לא הייתי מגיעה למסקנה אחרת. וזה מצבם של נשלטים: רובם נשארים לאונן, בדיוק בגלל שהפורנו לא נותן להם כלים לממש פנטזיות במציאות (בלשון המעטה, הוא עושה את ההפך הגמור ורק גורם להם להידחות יותר), וכך הם גם נשארים תלויים בפורנו כמקור המרכזי לחוות דרכו בדס"מ והפנטזיות שלהן יכולות להקצין לכיוונים ממש לא בריאים.
Leaker​(נשלט)
לפני 9 חודשים • שבת, 7 בדצמבר 2019, בשעה 20:46
Leaker​(נשלט) • שבת, 7 בדצמבר 2019, בשעה 20:46
דבר ראשון אומר שאני מסכים עם הרבה ממה שנאמר כאן על חלק גדול מסרטי הפמדום. עם זאת להגנת הסרטים הפחות מוצלחים אני חייב להודות שפה ושם מתפלקות סצינות מאד פוטוגניות ומדליקות.
ועכשיו ברשותכן ארים את הכפפה לקישור לסרטון של מי שלדעתי ולדעת גברים ו(נשים) היא הגדולה מכולן בתחום או לפחות אחת הטובות- מלאני- obeymelanie/goddessmelanie.
בתור מי שעוקב אחריה שנים עוד מהימים שהיא קראה לעצמה thebarefootprincess והיה לה אתר נחמד עם בלוג מעולה בו היא סיפרה על הקשר והחיבור המיוחד שנוצר בינה לבין הנשלט הקבוע שלה שמככב בכל הסרטים שלה מאז ועד היום. על איך הכירו ועל התהליך שעובר על גבר כשהוא הופך לנשלט נעול...
נכון שהיא הפכה את זה לקריירה ויש לה סרטונים שממש מבויימים לקהל נשלטים פאתטים ואולי היא בכלל שוכרת את שירותיו בשביל הסרטונים וכו'... אבל בגדול- אם היא לא באמת נהנית מהשליטה שלה בו ועושה את זה רק כדי לספק את הפנטזיה שלו/של המעריצים שלה- אז עלי היא הצליחה לעבוד בענק.
סרטון להמחשה:
https://www.pornhub.com/view_video.php?viewkey=ph5b6bba24c28c9

שבוע טוב לכולן icon_smile.gif