אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הדייט שלי בדסמית או לא

Return The Burn​(נשלט)
לפני 4 שנים • 8 בדצמ׳ 2019
Return The Burn​(נשלט) • 8 בדצמ׳ 2019
כן. ישנן דרכים סמויות. בהתכתבות. נסה לשלוח לה הודעות בדסמ או אימוג'יז. לדוגמה. אם היא רושמת לך "מחכה לפגוש אותך הערב", שלח לה "בהחלט. אני אחנך אותך (אימוג'י קורץ)".
אבל עדיף אחרי שהיה בינכם מגע מיני, אחרת זה עשוי להיות קריפי.
מוזמן לכתוב לי גם בפרטי על סוג ההתכתבות ונעזור לך.
rosewood
rosewood • 8 בדצמ׳ 2019
דבר ראשון כל הכבוד על השאלה האמיצה. אישית אני חושב שהייתי נמנע מהמילה "בדס"מ" כי היא כבדה ויש לה קונוטציות שונות אצל אנשים שונים, כשאתה ממילא, להבנתי, לא מחפש איזו מזוכיסטית קיצונית. הייתי מגשש טיפה, לא מפיל את זה על ההתחלה בתור "זו דרישה", כפי שהוצע כאן על ידי חלק. כנות וכבודה במקומה, היא לא מילת קסם. יש דברים שצריך להגיש לאט. לכן הייתי מחפש את הדרך להציג את זה לאט, ובצורה קלילה, ואם יש זרימה, להמשיך. אם זה מעורר התנגדות עזה מהרגע הראשון, אתה כבר קיבלת את התשובה שלך.

בכל מקרה, אני לא אחד מאלו שסבור שבדס"ם זה איזה משהו ששומר לאליטה (או תחתיתה) מסוימת. 50 גוונים הסיר כל ספק שיש לנושאים האלו משיכה כמעט אוניברסלית. מי שסבר שהוא מיוחד התאכזב, כל היתר - הרוויחו.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
קשה לענות על השאלה הזאת מבלי להכיר את הגיבורים. גם אם נמליץ לך לשוחח אתה, לא נדע כיצד תנהל את השיחה ולכן האם ההמלצה הזאת תהיה בעלת ערך כלשהו. בן הזוג שלי הכיר לי את עולם הבדסמ בעזרת סרט ארוטי עדין שהכיל אלמנטים בדסמיים. ובזמן שצפיתי בסרט, הוא צפה בי ובתגובה שלי. זה היה מזמן ולכן אני לא זוכרת כמה פעמים נפגשנו לפני כן, אבל לדעתי זה קרה כשבוע אחרי שהזיקה ההדדית הייתה ברורה לשנינו וכחודש או חודש וחצי אחרי ההכרות.

אצרף לינק לפוסטיק קצרצר שמתאר את הרגע ההוא, אם קיים בכלל ערך לחוויה סובייקטיבית במקרה אישי שאתה מתאר.
בכל מקרה, בהצלחה.

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=517724&blog_id=90818
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 8 בדצמ׳ 2019
do you feel connected to your sexual identity? you know what you like?

if yes,
wanna get hit?

if no,
ever tried something outside the norm?

if yes,
wanna get hit?

if no,
I have a fun surprise in store for you
Return The Burn​(נשלט)
Return The Burn​(נשלט) • 8 בדצמ׳ 2019
opiate כתב/ה:

do you feel connected to your sexual identity? you know what you like?

if yes,
wanna get hit?

if no,
ever tried something outside the norm?

if yes,
wanna get hit?

You are confusing BDSM tendencies with the Turing test icon_biggrin.gif
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
אופיאט וריטרן - We're not worthy, We're not worthy

תראה, אני עם כל אלה לפני שהמליצו על שיחה. עכשיו שאמרתי עדיפות ראשונה, אפשר
1. קנה תליון או טבעת לעצמך עם סמל הבדסמ. היא תזהה או לא, תגיב או לא...
2. לגייז יש גיי-דאר. ולדעתי, לבדסמים יש בדסמ-דאר. כי אנחנו זקוקים ליכולת לזהות את בני מינינו. כי אנחנו מוצאים את עצמנו בהם, מבחינים בדמיון. זו דעתי בלבד, לא יותר, אבל אני חושב שתוכל להרגיש, להריח את זה. אולי צדק מי שאמר בעמוד הקודם שהיא לא בדסמית - אם היא היתה, לא היית מחפש איך לברר, היית יודע.
3. היה פה פעם שרשור על איך הכירו לפני האינטרנט. מישהו שם, וסליחה שאני לא זוכר את הניק שלו, הביא שיטה מעניינת. תזמין אותה אליך לקפה או משהו, אחרי הדייט. ושים משהו בסלון שבולט - שוט, קיין, דילדו 30 ס"מ, משהו. ותראה איך היא מגיבה לזה.

בכל הרעיונות האלה, זה עדיין יתפתח לשיחה. אז הייתי הולך על שיחה וזהו.
בהצלחה, ואני בטוח שירצו לקרוא אם תכתוב בבלוג מה נהיה.
MISTIQUE
לפני 4 שנים • 9 בדצמ׳ 2019
MISTIQUE • 9 בדצמ׳ 2019
אתה בן 42 ורוצה ילדים
אתה. כנראה צריך לחשוב מה יותר חשוב לך בשלב הזה בחייך
לא בטוח שתוכל לשלב את שניהם וגם ככה כשיש ילדים קטנים הכל משתנה
Temporalis​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 9 בדצמ׳ 2019
Temporalis​(מתחלף) • 9 בדצמ׳ 2019
תודה רבה לכולם, קיבלתי רעיונות שלא הייתי חושב עליהם בלעדיכם. הקו העיקרי שנשמע לי הוא באמת של שיחה בפגישה הקרובה או זאת שאחריה שבה אעלה את נושא היחסים ואשאל אותה מה הדבר המשונה/מוזר ביותר שניסתה ביחסים ואיך היא אוהבת את המיניות שלה, או שאדבר על סרטים ואז אזכיר את 50 גוונים של אפור או סרט בדס"מי אחר ואראה מה תגובתה. ואולי גם אקנה תליון עם סמל בדסמ קטן ואגיע איתו לפגישות.

מה שעוד נראה לי חשוב, וזה נכון לי ואולי לא נכון לאחרים וזה בסדר מבחינתי שזה ככה, הוא מצד אחד לדעת מה אני רוצה (ולפעמים זה קשה לדעת זאת), ולהגיד את זה בלי להסתובב סחור סחור ברמיזות שונות, ומצד שני להשאיר את הנושא קליל, ולזכור שיש לה זכות לסרב ולי (וגם לה) יש זכות להחליט שההתאמה המינית בינינו לא מספיק טובה ושבמכלול ההתאמה בינינו זה לא מספק ואני (או היא) רוצים להמשיך הלאה.

תודה רבה, אחזור לעדכן 3>
Temporalis​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 10 בדצמ׳ 2019
Temporalis​(מתחלף) • 10 בדצמ׳ 2019
[quote="דרקן ראהל"]אופיאט וריטרן - We're not worthy, We're not worthy

1. קנה תליון או טבעת לעצמך עם סמל הבדסמ. היא תזהה או לא, תגיב או לא...

איפה קונים כאלה?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 10 בדצמ׳ 2019
הייתי בטוח שיש בפטיש דיל, אבל אני לא מוצא בקטלוג.
תכתוב bdsm symbol jewelry ותמצא אינספור דוגמאות. לי יש צמיד מקסים ליד, אני יכול לברר עם האישה איפה קנתה ולשלוח לך תמונה. שלח אדומה