סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם המיינסטרים הפמיניסטי יוצר דיכוי מיני וקינק חדש?

-X-
-X-
לפני 4 שנים • 11 בדצמ׳ 2019
-X- • 11 בדצמ׳ 2019
אגב, אם כבר סטטיסטיקה לגבי נטייה טבעית, מה יותר משקף מלהסתכל על כמויות השולטים, השולטות, הנשלטים והנשלטות באתר ולגלות (בתדהמה מוחלטת) שמספר הגברים השולטים הוא בערך פי 2 מכמות הגברים הנשלטים ושמספר השולטות הוא הקטן ביותר מבין כל הארבע.
מה שבעצם חופף למה שכשרון טבעי כתב.
שגבר ימשך יותר "באופן טבעי" לצד השולט ואשה תמשך יותר "באופן טבעי" לצד הנשלט.
אם לא היה קשר בכלל למגדר כל הארבע קטגוריות היו אמורות להיות שוות מבחינה מספרית.
אגב, הרבה ממה שכשרון טבעי הזכיר לגבי פמיניזם וטשטוש גבולות "טבעיים" עוסק גם הרבה בצורת החינוך היום בעולם המערבי שהוא אובר פוליטקלי קורקט.
האובססיה של "לקבל את כולם" גורמת גם לבלבול מוגזם אצל הילדים שמחונכים בצורה כזאת שהם בוחרים לעצמם את המגדר. כי כל כך מפחדים לפגוע בעידן שעל כל שטות חוטפים תביעה או עושים שיימינג.
העדפות ונטיות בחיים הן גם עניין של חינוך. סטרייט שיחונך במסגרת כזאת לא בטוח שיפתח נטייה סטרייטית גם אם הוא סטרייט.
אבל זו רק ההשקפת עולם שלי, שכל אחד ואחת יעשו מה שנראה להם.
Crimson
Crimson • 11 בדצמ׳ 2019
יש בני אדם שנמשכים לדומיננטיות בסקס ויש כאלו שלא.
לא מבינה את הצורך שלך להכליל ולדבר בשם כל גברי העולם. זה שאתה גבר לא אומר שאתה יודע לומר שכל הגברים מעדיפים להיות דומיננטים…
המקסימום שאתה יכול זה לדבר בשם עצמך.

בפמיניזם יש זרמים, יש דעות שונות, יש מגוון של גישות… אז להתייחס ל"פמיניזם" כאל משהו מוחלט זה סתם לא רציני ומוריד את רמת הטיעונים שלך…

פמיניזם במהותו דוגל בזה שנשים יוכלו לבחור לעשות את מה שטוב להן בלי שאחרים יתערבו להן בחיים, יגידו להן מה טוב להן וישללו מהן את האפשרות לבחור. כן, זה כולל גם אותך שנותן לנו פה שיעור חופר ולא נחוץ במגדר שאת רובו המצאת בלי כל קשר למציאות.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 11 בדצמ׳ 2019
אלוהים יודע איך יש לכם כוח לכתוב תזות על כלום ושום דבר כבר בפעם השלישית..
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
ייתכן שקיימות נשים שפוחדות לממש את הצרכים המיניים שלהן במיטה בגלל לחץ חברתי כלשהו תחת חסות של פמיניזם; ייתכן שקיימים גברים שלא נמשכים לסקס שלא נותן מקום לדומיננטיות שלהם; ייתכן שיש נשים פמיניסטיות שנהנות מיחסי מין עם שותף דומיננטי; ייתכן שקיימות נשים שמעדיפות להשאר בבית ולבשל עבור הבן זוג שלהן ולהתמסר לגידול הילדים, אבל להיות אלה שנותנות את הקצב בין הסדינים; ייתכן שקיימים גברים דומיננטיים ואף שוביניסטיים שהסקס שלהם נסוב סביב ליקוקי נעלי עקב של נשים.

בעצם, לא ייתכן. כל הוריאציות האלה קיימות. ואלה לא כל הוריאציות יש עוד והרבה. נו אז מה? אז בגלל האיגואנות וחיי המין של החתולים אנחנו צריכים לאסור על אנשים להגשים את המיניות שלהם או להדביק עליה תווית ״לא טבעי״, וכל זה באמתלה שהיצור הרב-תאי הראשון שהיה קיים לפני 1.2 מיליארד שנים (או יותר) לא אהב נעלי עקב?
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
KGB כתב/ה:
אגב, אם כבר סטטיסטיקה לגבי נטייה טבעית, מה יותר משקף מלהסתכל על כמויות השולטים, השולטות, הנשלטים והנשלטות באתר ולגלות (בתדהמה מוחלטת) שמספר הגברים השולטים הוא בערך פי 2 מכמות הגברים הנשלטים ושמספר השולטות הוא הקטן ביותר מבין כל הארבע.
מה שבעצם חופף למה שכשרון טבעי כתב.
שגבר ימשך יותר "באופן טבעי" לצד השולט ואשה תמשך יותר "באופן טבעי" לצד הנשלט.
אם לא היה קשר בכלל למגדר כל הארבע קטגוריות היו אמורות להיות שוות מבחינה מספרית.
אגב, הרבה ממה שכשרון טבעי הזכיר לגבי פמיניזם וטשטוש גבולות "טבעיים" עוסק גם הרבה בצורת החינוך היום בעולם המערבי שהוא אובר פוליטקלי קורקט.
האובססיה של "לקבל את כולם" גורמת גם לבלבול מוגזם אצל הילדים שמחונכים בצורה כזאת שהם בוחרים לעצמם את המגדר. כי כל כך מפחדים לפגוע בעידן שעל כל שטות חוטפים תביעה או עושים שיימינג.
העדפות ונטיות בחיים הן גם עניין של חינוך. סטרייט שיחונך במסגרת כזאת לא בטוח שיפתח נטייה סטרייטית גם אם הוא סטרייט.
אבל זו רק ההשקפת עולם שלי, שכל אחד ואחת יעשו מה שנראה להם.

אתייחס רק לדבר אחד. שמת "באופן טבעי" בתוך מרכאות. אם אני מבין נכון, כוונתך שזה הרוב, שזה הנפוץ, שזה השכיח, שזה המקובל... הבעיה היא, שאנשים מורידים את המרכאות.
אין בעיה לומר:
1. נשלטים שונים מרוב הגברים. המיניות שלהם יוצאת דופן. שולטים יותר נפוצים, ומכאן ניתן להסיק שדומיננטיות נפוצה יותר בגברים.
2. שולטות שונות מרוב הנשים. המיניות שלהן יוצאת דופן. נשלטות יותר נפוצות, ומכאן ניתן להסיק שכניעות נפוצה יותר בנשים.
תצטרך לשכנע שאתה צודק, אבל אין כאן משהו "רע".
הבעיה היא במשפט הבא:
הטבע האנושי הוא דומיננטיות של הזכר. מכאן שנשלטים אינם טבעיים. המיניות שלהם מנוגדת לטבע האנושי.
זה, מבחינה מדעית, פשוט סותר, זה אוטומטית לא נכון. כי כל מה שקיים בטבע, טבעי. ונשלטים קיימים. אז הם ביטוי טבעי של מיניות אנושית, שונה ככל שיהיה.
-X-
-X-
-X- • 11 בדצמ׳ 2019
אין באף קבוצה משהו רע. לכולם מגיעה זכות קיום. כל הספקטרום של המיניות מקובל עלי וגם אין מחלוקת לגבי הקיום שלו.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2019
בנוגע להנחה שעלתה כאן לגבי הרשומים לאתר כהוכחה של "משיכה של נשים לדומיננטיות של גבר":
ובכן, חברות בכלוב זאת לא הוכחה למשיכה לבדס"מ. יש הרבה בדס"מיים שלא נמצאים כאן, שלא מודעים לאתר הזה אפילו, והרבה שולטות שכן היו פה רק מחקו מכאן את הפרופיל או הורידו את ההגדרה שלהן ליד הכינוי אחרי היחס הנוראי שהן נתקלות בו מידי נשלטי האתר.
זה שיש פה קצת שולטות לא אומר שנשים אוטומטית לא נמשכות ללהיות בצד השולט אלא שיש פה משהו שגורם לנשים שולטות להירתע מהאתר הזה.
וזה שיש פה יותר פרופילים של גברים, לא אומר שבהכרח יש פה יותר גברים מכל צד של השוט. בואו נזכור שגברים הם אלו שנוטים לפתוח פרופילים כפולים, משולשים וכן הלאה... אחרי שנחסמו אצל אישה ורוצים צ'אנס נוסף. ושגם הרבה מתחלפים (לעומת מתחלפות) פותחים פרופילים כפולים של שולט ונשלט, כדי "לא להרוס לעצמם את התדמית", אז בנוסף לכל השולטים יש תוספת של "שולטים" שהם בעצם מתחלפים וזאת עוד סיבה אפשרית ללמה המספר של השולטים כפול.
מספר המשתמשים הגברים באתר לא אומר שזה מספר הגברים שבפועל יש באתר.
כשרון טבעי
כשרון טבעי • 11 בדצמ׳ 2019
ארק, תודה על תגובה מעניינת. אבל את הגבת לטענות שלא טענתי (ושאותן קל יותר להפריך). לא טענתי מעולם, שאין נשלטות גברית שבאה מהגבר עצמו. טענתי שבנוסף לגברים האלו בהם הנשלטות היא פנימית, יש כיום שכבה אחרת ונפרדת של גברים, שהנשלטות שלהם חיצונית להם, הם הוסללו אליה בתוך המיינסטרים. כאמור, מה שהתחיל אצלי את המחשבות האלה, היה פוסט של בחור ששאל האם אפשר לצאת מהנשלטות. הוא לא הרגיש נוח בה. במונחים שלי, הוא (ואם לא הוא ספציפית, אז אדם כמוהו), לא מרגיש נוח ומבקש דרך החוצה, כי הנטיה מלכתחילה לא הגיעה ממנו, אלא, הוא הוסלל אליה, ובפוסט הפותח תיארתי מנגנון פשוט מאוד להסללה כזאת.

גם לא טענתי שלימודי מגדר או עיסוק ישיר בפמיניזם, הם מה שמסליל גברים לדיכוי דומיננטיות. זה שכתוב שערכת לטענה שלי, כי קל יותר להפריך את השכתוב. ההסללה מגיעה מכל כיוון. אם פעם באמת תתענייני בגברים, שאלי גבר מתי הבין לראשונה שהוא חי בעולם פמיניסטי, ואיך ההבנה התפתחה אצלו בהמשך. אני לא רוצה לשתף את החוויות האישיות, אבל לא מדובר אצל רוב הגברים בלימודי מגדר… זה בכל מקום סביב הגבר: בכיתה בילדות, בטלוויזיה, בעיתון, בקולנוע, במשרד. אנחנו הגברים מוסללים בערך מאז שאנחנו יודעים לקרוא, עם הפגזה בלתי פוסקת של מסרים, ממש מכל כיוון, בשני מסרים: "תפקידך לספק אישה וכגבר אתה גרוע בזה אז תשתדל יותר תמיד", "הדומיננטיות שלך מסוכנת, תסתיר אותה ותחסל אותה, היא רעה, פוגעת, נשים לא אוהבות אותה". שאלי גברים שבאמת בוטחים בך, והם יאשרו לך את זה. זאת ההסללה. לא לימודי מגדר. אז אם את מכירה תלמיד מגדר מאצ'ו מסוקס (קשה לי להאמין, אבל נניח), זה לא מה שמפריך את מנגנון ההסללה שתיארתי בפוסט הפותח.

אני לא מוביל אף אחד. אני לא מבין מה הקשר בין דומיננטיות בסקס והובלת העם. שולטות מובילות מישהו? אם את מוכרחה להרגיש שיש קשר בין שליטה בסקס ושליטה בחברה, אז אני אצטרך להסביר לך משהו על איך פועלת דומיננטיות בין גברים. המאצ'ו הגבוה הפראי? הטרזן שאת מדמיינת כשולט לפי פנטזיות הבראטיות? בשיחה בארבע עיניים הוא יעשה מה שאני אגיד לו לעשות. זה משהו שנשים לא מודעות אליו. זה בין גברים. הוא מקבל מיד את הסמכות שלי, כי אני מרגיע אותו. זה לא נעשה עם דומיננטיות כמו שבין גברים לנשים. למעשה זה נעשה על בסיס חרדה שיש לכל גבר. הם מחפשים מישהו שיודע מה קורה והם מיד יישמעו לו. אז אני זה שהם נשמעים לו. אם יש ויכוח, הוא יזיע ויפסיד. ובאמת, אם יש בחורה בסביבה, זה מאוד ירשים אותה לראות את זה מהצד ובאותו הערב היא תהיה איתי (כשזה קורה, זה מפתיע גם אותי. עד כמה נשים מתרשמות מיחסי הדומיננטיות בין הגברים לעצמם). אבל כך סתם, מול בחורה, או בפורום כזה, לא יהיה לה מושג. היא לא בתוך התקשורת הפנים-גברית הזאת. אין לה שום דרך לדעת כך סתם מי הגבר בחדר שמרגיע את שאר הגברים (אגב, אני. הם לא עושים לייק כי הם מפחדים ממך, שתלעגי להם. אבל מה שאני כותב בפוסט המקורי מאוד מרגיע אותם). אז יש לך סטריאוטיפ סקסיסטי על שולטים. אם לא נוח לך עם איך שנשלטים מעצבים דימויי שולטות לפי דימויי פורנו, מוטב שלא תעשי את זה לשולטים. ונסי להתייחס לאמיתות הטענות ולא ללייקים.

כך שמה שטענתי, זה לא, שלא קיים קינק, והכל הסללה. אלא, טענתי שמצב הבסיס האנושי, הוא רוב גדול מיינסטרימי שלו יש העדפה בשני המינים לדומיננטיות מינית גברית, כך שמצב הבסיס כולל גם עולם קינק קטן שבו (בין היתר) יש היפוך דומיננטיות. וטענתי שבמצב הבסיס הזה, כולם מבטאים נטיות פנימיות - גם האנשים במיינסטרים וגם האנשים בקינק מבטאים את המיניות הפנימית שלהם. ואז טענתי, שכיום, יש דיכוי של מצב הבסיס, דיכוי שנעשה במיינסטרים, כלפי הנטיה של שני המינים למיניות של דומיננטיות גברית מינית (ולא התייחסתי לדומיננטיות רחבה, חברתית. רק לסקס). והסברתי שתרבות פמיניזם מסלילה נשים לא לבטא דחף פנימי קיים להעדפה של דומיננטיות מינית גברית, ומסלילה גברים לא לבטא דומיננטיות מינית, אותה נשים כן היו רוצות. וכך, נוצר טיפוס "נשלטת" חדש - אישה שלא יודעת איך לבטא את דחף ההישלטות (כלומר הבראטית), ונוצר טיפוס "נשלט" חדש - גבר שלא יודע איך לבטא את דחף השליטה.
-X-
-X-
-X- • 11 בדצמ׳ 2019
לגבי "ההנחה" אני רוצה להעיר שני דברים:
1) קישור עם סטטיסטיקות מאתר פטלייף (שבו מליוני מנויים) שדי מחזק את מה שכתבתי -

https://www.quora.com/In-BDSM-why-do-women-tend-to-be-the-sub

2) לגבי המספרים בכלוב:
נכתב על סמך חיפוש חברים. הכפלה של מספר אנשים בעמוד כפול מספר עמודים:

נשלטות: 40×36=1440
שולטים: 93×40=3720
נשלטים: 63×40=2520
שולטות: 16×40=640

אז יש פי 6.81 שולטים משולטות.
נגיד וחצי מהם פעילים \ פרופיל כפול. זה מוריד את היחס לפי 3 בערך.
ואגב, מי אמר שאין פרופילים מתים או כפולים של שולטות?
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 11 בדצמ׳ 2019
אין כזה דבר "המיינסטרים הפמיניסטי פמדומיסטי"
זהו בליל הגדרות שטותי ,והמצאתי .

האג'נדה הנשית הזו ,במקורה ויסודה,היא לענוש אנשים רעים,
האנשים הרעים ,זה אנשים ,שאין עליהם "מערכת הגנה ".
מידת -ה "רחמים",סטה ועזבה ,מהם ,והלאה .
ומידת -ה "דין",התלבשה בהם .

הם אילו שיחוו את נחת זרועה של מידת ה"דין",המגולמת באג'נדה ,הפמיניסטית בלה.. בלה.. בלה ..תקראו יתכנו את זה איך שלא תחפצו .

מעשיו של אדם ,חקוקים לו על פניו .
כאשר חקוקים על פניו "חסדים,ומעשים טובים".
גדולת הפמיניסטיות, פמדומיסטית ,בוננזה ,מרשמלו,לא תזיק לו .לא תפצה פה כנגדו .יתנהג בו בכול הכבוד הראוי לו .

ואם ,רחמנא ליצלן,בר מינן ,בר מינן ,חקוקים לו על פניו פשעים ,וחטאים ,ועוונות.
יש לכוחות ה Dark sides, המשוטטים בעולם .
מגולמים כ "מלאכי חבלה ",לתת "אור ירוק ",לפרק ,לפצח ,את הצורה ,לאותו האדם ,ש "מידת הדין",נתונה בו .

זה אדם שכל אישה תריב איתו בתור לקופה בסופר מרקט .
זה אדם שהשכנה תתעלם ממנו .ותתן בו מבט נתעב ומזלזל .
זה אדם ששוטרת תדפוק לו" רפורט" ונקודות- ונהיגה מונעת .ויקבל זימון לבית משפט "מדינת ישראל כנגד האזרח פלוני אלמוני ".
זה אדם שביטוח לאומי ,ומע"מ ,והרשויות ימררו לו את החיים .
זה אדם שיתקלקל לו הרכוש.זה אדם שאין ברכה בכסף שלו .החיים שלו יורדים מ"דחי אל דחי" .

בשביל אותם אנשים ,יש את הנשים הללו ,בעולם .
להעניש אותם .לבזות אותם .עד שיבינו וילמדו .
שהבעיה היא בהם .
ודווקא השפלה וענישה מצד של -נשים .
כי בקרמה שלו יש פשעים כנגד נשים .
בשביל זה יש פמיניסטיות בעולם .
קונטרה קרמתית מנגד למעשי הזכר .

הכוח הרוחני (דין ) יורד אל העולם ,ומתלבש באותן נשים .
(טבע)~~~~《בהסתרה》●●●●

האשה הזו מקבלת הוראות "טלפתיות",ממלאך חבלה,הפוקד עליה איך לפגוע באדם הניצב מולה .
תמיד יצא לה מהפה המלל שהכי יכעיס אותו .ויפגע בו .
הוא לוחש לה בטלפתיה .מידע איך "ליכתוש דק דק ",את הנבל,החנפן,הבוגד,רמאי ,השרוע למרגלותיה?עבד נבזה,לתאוותיו,ולזימה אמביולנטית. המציפה אותו .

אותו אדם צורח ,על הפקידה שלו .
פיטר עובדת(אשה ) בעלת משפחה
קילל את אישתו
לא מכבד את האמא שלו .
ולא את הסבתא שלו .
ולא את אחות שלו
ולא את חיותו
הוא אדם תוקפני ורע אל נשים שרואה אותן כ"מובנת מאליהן"

כל אשה שלא פושקת רגליה בעבורו .
דמה הפקר בעינין.
זה אדם שימצא עצמו אוטוסטרדה בטיסה ישירה נופל מאוהב בפמינזציה התורנית .
היא תראה לו את הצורה. בסבבה שלה .שנים רבות .
והוא יחשוב שהוא מבלה ונהנה ..האהבל ...
בשביל אנשים כאילו .
יש "פמיניזם,נהגי משאיות המולבשים בגוף ודמות אשה "..

בגדר .
אתה לא מבין מה זה אשה ...
תקבל נהג משאית קרנף,עם שמלה ובוש,ושיער קצר .
רק היא תראה לך מאיפה הדג עושה פשש...
ותמיד יגיע הטמבל התורן ,לחוש על בשרו,את "נחת זרוען"ואת "ארס לשונם".

כאשר ,אדם מסויים. הם לא יעיזו להתעסק עימו .
כי על אדם זה לא חלה "מידת הדין".

אדם המסתובב בעולם,כאשר" מידת הדין " מתהלכת עימו לכל מקום . בכול מקום נשים יתנפלו עליו כעל "טרף זמין ".
והוא יצא משוגע.
ותטרף עליו דעתו .
ואז בגלל שהוא לא מבין ומפנים,מה דפוק בו .
הן יתענגו מרגע לרגע להעלות "רף",ברוע ,כנגד איש זה .

עד שהוא ילמד להבין .
על מה נפלה עליו הצרה הרעה הזאת ...

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי דצמ' 11, 2019 10:54 pm, סך-הכל נערך פעם אחת