שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה נשלטים באמת חושבים על נשים?

robotz
לפני 4 שנים • 16 בדצמ׳ 2019
robotz • 16 בדצמ׳ 2019
חשובה לי האישיות שלה.
חשוב לי להעריץ אותה כאישיות,
את חוכמתה וכמובן גם את יופיה כדי לסגוד לה.
dror30
לפני 4 שנים • 16 בדצמ׳ 2019
dror30 • 16 בדצמ׳ 2019
העיסוק והכביכול מעמד זה הדבר האחרון שמעניין אותי, אני כן צריך להעריך אותה אבל אני מעריך אנשים ונשים בפרט על פי אופי רגישות ואינטלגנציה ואם למשל היא מישהי חרדתית שלא פשוט לה לצאת מהבית זה לא יוריד מההערכה שלי.
בס ד
לפני 4 שנים • 17 בדצמ׳ 2019

התשובה בקישור😊

בס ד • 17 בדצמ׳ 2019
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 17 בדצמ׳ 2019
מונה כתב/ה:
למה אתם רק שולחים לי בפרטי? אני בטוחה שיש פה עוד אנשים שישמחו לשמוע מה יש לכם להגיד icon_smile.gif

כל הכיתה רוצה לשמוע!
בוורלי
בוורלי • 17 בדצמ׳ 2019
אוקיי אז ממה שאני ככה מנסה לגבש מכל הדעות זה שבעצם לא ממש חשוב לכם מה האישה עושה בחיים, ממה היא מתפרנסת, האם היא מובילה בחיי היומיום, יותר חשוב לכם שהיא נראית לטעמכם ואסרטיבית מספיק עבורכם עם אישיות שאתם מתחברים אליה.
עשהאל​(נשלט)

Re: מה נשלטים באמת חושבים על נשים?

עשהאל​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2019
מונה כתב/ה:
שאלה שאני מהרהרת בה לא מעט...
נשלטות (לפחות רובן מהסקר האחרון שערכתי וכאלה שאני איתן בקשר) כן תופסות מהשולט כגבר שיש להעריץ אותו כי יש לו מה להציע מעבר להוויה המינית שלו... כלומר הן מעריצות את הפועל שלו ואת האישיות, את הדרך שהוא עושה בחיים וזה נותן להן כרית חמה ואמיתית להישלט על ידו.
ומה קורה אצל הנשלטים?
האם גם אצלכם זה ככה? אתם תופסים מנשים דמות להערצה רק כהוויה מינית? או שמדובר בהערכה שמעבר? חשוב לכם שהיא תהיה בעמדת מפתח? או מישהי פעלתנית עם אנרגיות מטורפות או שמספיק לכם שהיא תרדה בכם פקודות במגפיים ומחוך? אתם רואים עצמכם נשלטים על ידי כל אישה שרק תסכים או שיש לכם סטנדרטים כמו לנשלטות?

השאלה מתייחסת אל נשים כאל קבוצה הומוגנית. אני לא חושב שאפשר להכליל.
יש נשים חכמות וטיפשות, רציניות וקלילות, שמרניות והרפתקניות.
וכנ"ל ציבור הגברים - כל הכללה שלהם תחטא לאמת.

לכן, כנשלט, מה אני חושב על ציבור הנשים? שאי אפשר לאפיין אותן כקבוצה.
מה אני חושב על השולטות שהיו לי מערכות איתן? כולן היו נשים חכמות, דעתניות, ויצירתיות, אבל מדגם מייצג זה לא.
בוורלי
בוורלי • 17 בדצמ׳ 2019
עשהאל, מעניין אותי אם אתה רואה בשולטות שלך דמות להערצה מעבר למיטה, האם הדמות הנשית החזקה שעושה לך את זה במיטה, אתה מעריך אותה גם בחיי היומיום והאם יש לזה משקל בבחירת השולטת שלך.
Snitch
Snitch • 17 בדצמ׳ 2019
היא צריכה להיות מעוררת הערצה, לא רק בעיני, אלא גם בעיניי אחרים. תחום העיסוק נחמד כתוספת ובטוח נחמד כפנטזיה, אבל פחות מהותי בשביל היכרות ארוכה.
בוורלי
בוורלי • 17 בדצמ׳ 2019
סניץ', איך תחום עיסוק לא קשור כשאתה אומר שהיא צריכה להיות מעוררת הערצה גם בעיני אחרים?
Snitch
Snitch • 17 בדצמ׳ 2019
למה זה בעצם סותר? היא לא חייבת להיות מנכלית יאהו (כפרעל מריסה מאייר!!), אלא כזאת שגם הקרובים לה מביטים עליה במעין הערצה.
מהשרשור אני מבין, ותקני אותי אם אני טועה, שאת רואה קשר ישיר בין הערצה לתחום עיסוק?