צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה נשלטים באמת חושבים על נשים?

Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 18 בדצמ׳ 2019
Sm Art{☆Sm} • 18 בדצמ׳ 2019
כל העניין בבדסמ ', הוא בנוי על איך האינטראקציה ,איך היא פועלת בין שני אנשים ...
נשים ,בתחומי הבדס"מ ,ע"פ ,רוב זה נשים ,או עם חוסר מין ,או עם עודף מין.

ע"פ ,הרוב, נשים שולטות ,אין להן "מזל", בענייני סקס,וזוגיות, הן ישנות לבדן ,וקמות לבדן .

נשים נשלטות ,הן נשים ,שיש ,להן שפע מין ,וסקס,בחייהן .

אותן נשים שולטות ,כל אחת ,ואחת ,יש לה "חתיכת פאקייען סיפור אישי ,מהחיים".

כל שולטת שנכנסה לתחומי , ה "שואו -ביז" , זה ,ע"פ ,רוב ,כי נועדה לכך ,(מהשמיים) עוד בטרם הנחיתו,אותו ,אל תוך הבטן של האמא שלה .

יש לכל הנושא ,הזה ,"שורש רוחני" ,הוא קשור ,למה אנשים ,ונשים ,עשו לפני ,אלפי שנים .

יש נשים בעולם שירדו למטרה מיוחדת ספציפית ,זו .
הנשים ,הללו יועדו, למטרה זו .
אף אחת ואחת ,מהן לא חשקה בכך .ולא חשבה שתימצא עצמה ,בתרחיש שכזה .

ה BDSM, יש בו "גורם ממכר " .

מי שהמציא ויסד את ה BDSM הוא " מזל דגים " .
השולטת האולטימטיבית, היא בת ,"מזל דגים ",היא,"נקבת האלפה', של עולם ה BDSM.

למה בת מזל דגים ??
כי ,ככה אני החלטתי !!
ואם אני ככה החלטתי ,צריך להגיד ,
א מ ן ...

בת מזל דגים ,היא הבוסית הכלל מערכתית ,של עולם הסדו מאזן.

לא שום מזל אחר .יש לה "טכניקה " , טו מוזמרייז את השקלבעינין, כבר ,משלב הראיה הראשונה ,בו הוא נקש על ,דלת ביתה .
אם היא החליטה, לסמן אותו כשקלעבינין לחמישים שנה הקרובות .

מזל גדי ,זה נשלטת ,מזל עקרב,זה שחקנית עם מצבי רוח משתנים ,מזל מאזניים ,הרבה פאקה פאקה ,התחת שלה והתחת שלה .כול הזמן צריכה חיזוקים..

בקיצור כולן חרטוש ברטוש, גם הקשתית,וגם הבתולה.
היחידה ,שיכולה ,לתת "fight ", לזמן קצר .
היא בת מזל "סרטן".אבל מעט אחרי שתציג דומיננטיות ,היא תתהפך, לנשלטת.

הגדי, זה הנשלטת הכי טוטאלית וקיצונית על פני כל כדור הארץ .
והדגים, זה השולטת ההכי יעילה ואמיתית ומקצועית .

בת מזל דגים ,מאמצת חשיבה גברית. סדיסטית ,ומזוכיסטית ,מקצוענית,וחסרת גבולות,

השטן לוחש לה באוזן ,את כל הסודות ,על השקלבעינין שעומד ממולה,והוא בטרם אמר משפט ,היא כבר יודעת אודותיו ,הכול.

יש המון סיבות מדוע בת מזל דגים ,היא הבוסית הבילתי מעורערת ,של הFEMDOM ,אבל ,זה לפעם אחרת ...

גם זה החבר שלכם ,שיש לו מועדון סדוך,מאזוך,שפועל בחמישי ,ושישי,ושבת ,הוא בן "מזל דגים".
וזאתי ,שהקימה לו "קונקורנציה ", זו המקועקעת הנשואה ,היא בת מזל "סרטן".

למדנו ,ואנו יודעים.שהדגים ,והסרטן ,הם הטוטאלים הבדס"מ.
אם אנחנו מדברים, על מין נקבה.

עכשיו ,אם בת מזל דגים ,היא "שנת הנמר "אזי היא שולטת קטלנית .
ואם היא" שנת הארנבת ",אז היא גם קטלנית .

יש הרבה שולטות, שחושבות שהן שולטות .נו נו ,שיחשבו ,נו נו ,לחשוב מותר .
רק אני מחליט ,ויודע, מי כן ,ומי לא .
אני בעבר ,ניפקתי לכמה וכמה מהן ,בעוונותי וחטאתי,כי רבים המה ,"תעודות כשרות", כל זה ,היה ,באותה תקופה ,בה הייתי שובב,היום אני הרבי של קהילת ה BDSM.

אני מנסה לדבר על ליבן ,אבל ,הן לא יכולות להתנתק מה BDSM, כאמור,זה "ממכר"..
אני בהחלט ,מבין אותן .

יש פסיכולוגיה מאחורי ,כל העניין .
ישנה איזשהיא חוכמה שמתפעלת,את הרצון, וצורך,של ,שקלעבינין, ליפול ,לרגליהם, של ,"נקבה ,עם חשיבה גברית ,שיש לה ,פה עם Dirty talking,

יש ,לי ,"השערה " ,שאותו זכר ,שרוצה בתחת.
יש לו רקע נפשי נשמתי ,השייך לעולם הגלגולים, אודות,דבר העובדה ,שהוא ,היה ,נקבה שרמוטה,בגילגול הקודם .והיא התמכרה ל "fick ficken in the ash"

השערה נוספת ,יש קשר ישיר ,לתקופת "השואה",ו "המחנות ריכוז".
הכיוונים מחשבה,שלי ,מוליכים השערות ,לברגן בלזן,טראבלינקה, ואושוויעץ, דכאו,וכ'ו...

זה נושא, שלא מדברים עליו ,אבל הנאצים,והנאציות,ועוזריהם,שימח שמם וזכרם מעל פני האדמה ,אמן ,,נצח,סלה,ועד,אמיין, ואמיין.

הם התעללו, בגברים,ובנשים,מינית.
והדגש הוא,על BDSM. במחנות ריכוז.

משהו ברובד הנפש,של אנשים שירדו בגלגול,השייכים,לאותה התקופה,זוכר,משהו,מכל החוויות שחוו ועברו,על גופם, ונפשם מצולקת,

ישנה סבירות ,שאותם נשים בבדסמ,תפקידן הוא לטפל ,באותם אנשים, שיש להן הסטורית נפש ,עת,היו תחת הנאצים.

ישנה סבירות ,שיש כאן ,משהו "קארמתי ", במהופך.
כאמור,שוב,יש פה עניין של "תיקון".
יש פה שורש ,רוחני .

זה לא סתם ,קם אדם בבוקר ,ומחליט שבא לו לקבל בתחת .
וזה לא סתם שקמה איזה דודה ,שבא לה לדפוק זכרים ,בתחת ,עם שטראיפעאוון .

פיקען אשש ●● זה "מינוח גרמני".
זה לא מושג יהודי .
אצל יהודים ,"טוכייעס, זה תמיד היה ,out.
טוכעס זה יותר שייך להם הגרמני, ולשיקצעס, כנ"ל ,
קאקעיין, ושייסען,

תסבירו לי ,מה לבחור תימני ,או עירקי,או מרוקאנה דרייעק,לגשת לאיזה בחורה במגפיים וביריות,עם בוש ענק .
להגיד לי , ביטא ביטא ,מאדאם,פיעק פיעק מאיינה קליינע שווינע אש ,אונץ, ביטאע, שייסע● מיין ,ביטא מאדאם.
ואז הוא גונח ,,,יאאהע דנקא מאדאם.
דנקה מוץ,מאדאם.

זה אנשים שהיו שם במחנות ריכוז .עברו בגלגול למשפחות מזרחיות.אבל בנפש ומהות ושורש ונשמה .הם היו בעבר בני מדינות אשכנז .

זה הרעיון המרכזי .
ה בדסמ יש לו שורש מאיזור של מדינת גרמניה הנאצית.
יש לו סוגיה של מלחמה בין עשיו -ליעקב.
יש לו שורש של לוחמה רוחנית בין עמלק -לישראל .

למה הצטווינו למחות את זכר עמלק .
יודעים למה ?
כי הם פיתו את היהודים ,כאשר יצאו ממצריים .
למה ? הם פיתו אותם ?

תנחשו,...ל פיקען אש ?
זה מה הסיבה ,למה אנחנו מצווים למחות אותם מעל האדמה .כי הם החטיאו את העם היהודי ,בפיקען אש .

מה עשו הנאצים ליהודים ,ויהודיות ,במחנות הריכוז ?
תנחשו?
פיקען אש ..

למה לא מדברים על זה ?
כי רוב האנשים והנשים ,לאחר שאנסו אותם ,והתעללו בהם ,מיד לאחר מכן ,קיבלו כדור בראש .בכדי שלא יוותרו עדים על זוועות בנושא המיני סקסואלי בקסמי ,שהנאצים עשו על יהודים ויהודיות .

כמובן שכאשר נכנסו הרוסים לגרמניה .
הן אנסו ורצחו מעל2.000.000 גרמניות .ולאחר שאנסו אותן ,מיסמרו אותן למוות בעמידה .

זה ה קארמה הגרמנית .שפעלה מהצד הרוסי .על מה שהם עשו ליהודים ויהודיות .

אלמה קוך.אירמה גרזה .ברטה בורמן ,וכן הלאה .
זה אומנם היו מפקדות במחנות הריכוז .
אבל המוטיב העיקרי .היה שם BDSM.
המוטיב הגרמני הוא BDSM

להרוג אדם זה שטויות .
להשפיל אדם .לקחת לו את הנשמה. זה היה המוטיב העקרי של האומה הגרמנית .

מזל החל הקליפה העולמית ששמה הוא BDSM
הקליפה עדיין מרחפת בעולם .
זה השורש ההסטורי .וברובד הרוחני .זה הקליפה של עמלק .
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 18 בדצמ׳ 2019
שיש בעולם נשים ויש בעולם גברים. נשים וגברים שווים בזכויותיהם, ישנם הבדלים המקנים יתרונות וחסרונות לכל אחד מן המינים ויש להיות מודעים אליהם.
נשים הן מושכות מעצם היותן נשים.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 18 בדצמ׳ 2019
בהמשך לתגובה הקודמת שלי .
מציע ,לכם ,להתרשם פה מהקישור ,
ולאחר מכן ,תקראו שוב את התגובה שלי ...
תהנו icon_smile.gif
לאט ,לאט, תבינו ,הכול .
יש לכם פה מלמד מקצוען ..

בדף שיפתח לכם .יש לכם 3 סרטונים .

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://peertube.fr/videos/watch/150b7d6d-df2a-41b9-9a34-26529734d7c1&ved=2ahUKEwjxppHc6b_mAhXC26QKHasJCokQo7QBMAB6BAgAEAI&usg=AOvVaw1hfpDfRr5PilH6WuU1QOsV
מפית​(אחר)
מפית​(אחר) • 18 בדצמ׳ 2019
הממ מורכב, זה פחות מה אני חושב ויותר מה אני מרגיש.
אני אמנם מאוד רגוע ולא עושה רעש ביום יום, אבל לא חושב שמישהו יכול לחשוב עלי שאני נשלט, לא תמיד אני חושב ככה בעצמי, והיו שולטות שהתחילו לנסות לשלוט בי .. וזה לא יצא להן (בלשון המעטה).
אז זה פחות מה אני חושב, זאת מין תחושה פנימית שאני מרגיש האם מי שלפני חזקה או לא. אני לא יכול להגיד ממה זה נובע, ככה זה בתחושות. אם היא חזקה היא תוכל לקחת אותי רחוק, אם לא ... זה פשוט לא יקרה.
מקווה שאיכשהו עניתי.
fairygoddess​(שולטת)
לפני 4 שנים • 20 בדצמ׳ 2019
fairygoddess​(שולטת) • 20 בדצמ׳ 2019
פוסט מעניין, גם לי בתור אשה שולטת מעניין לשמוע יותר גברים המגדירים עצמם כנשלטים, מביעים את דעתם בנושא.
israelislave
לפני 4 שנים • 21 בדצמ׳ 2019
israelislave • 21 בדצמ׳ 2019
עוד תובנה קטנה אחת.

הנשים הכי "שולטות" שהכרתי יותר לעומק היו כאלו שבכלל לא הגדירו עצמן ככאלה וחייהם היו נטולי "סממני שליטה" בדמות "אביזרים" כמו שוט, חבלים, נעלי\מגפי עור חדי עקב וכו', בראש שלהן הן בכלל היו ואניליות אבל אני ראיתי בהתנהגותן ה"רגילה" פסגה של שליטה ברמה המנטלית הגבוהה ביותר

אתן דוגמה.... בחורה שחייתי אתה שלוש שנים בגדה בי תוך כדי הקשר. ימי חמישי היו "ערב בנות" בהן לכאורה יצאה עם חברות לרקוד. היה לה מנהג קבוע לחזור מאוחר בלילה ולהתיישב לי על הפנים וכך להעיר אותי לסקס... רק לימים נודע לי שבחלק מהפעמים היא הייתה מלאה בזרעו של גבר אחר. מבחינתה הישיבה על פני הייתה מנותקת מהסקס הקודם אבל בשבילי, בדיעבד, זו כמעט "פסגת" הקוקולדינג.

זו רק דוגמה לדברים שהמפגש המנטלי בין וואניל לקינק מייצר פרשנויות שונות לאותו האקט.
WhoreDaddy
WhoreDaddy • 21 בדצמ׳ 2019
אפשר לסכם את זה ככה, הדקה הראשונה פה:
https://www.youtube.com/watch?v=C1IsDto41Tw

אז אני בצד שאכן כמעט לא מרגיש דבר בהקשר למקצוע או המעמד החברתי של האישה. זה מראה חיצוני בעיקר, ואופי כנוע מאוד או אסרטיבי מאוד. ואם אפשר, שתהיה אם אופי של שחקנית שיכולה לזגזג בין כנועה לאסרטיבית זה יהיה מושלם.

אז השאלה שלי למונה, ולשולטות אחרות פה, האם הופתעתן מהתשובות של הגברים? ואילו השלכות יש לזה עבורכן?
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 21 בדצמ׳ 2019
פעם שוחחתי עם נשלט, עו״ד, שסיפר שסייע לשולטת שלו לטפל בתיק שנפתח נגדה בהוצל״פ. הוא אמר שסייע לה בשמחה, אבל שזה ״הוריד לו ממנה״ כי היא היתה זקוקה לידיעותיו וסיועו, ובעצם היתה חלשה ממנו. זה צרם לי, אבל הוא אמר, וכנראה בצדק, שאי אפשר להתווכח עם ליבידו.

חלק גדול מהסיפור שמספרים לעצמם נשלטים לגבי נשים שולטות הוא סיפור מדומיין, ולכן הצלחה בקריירה או הצלחה כלכלית יכולות לחזק את תחושת הכניעה, אבל למוח המופלא של נשלט יש יכולת להסתפק ברמזים מאוד לא חד משמעיים, המנבאים לכאורה דומיננטיות או סאדיזם, ואפילו תנועות גוף או נימה מספיקות, והם מקבלים פרשנות שהולכת יד ביד עם הליבידו של אותו נשלט.

במקרים רבים לדעתי, משיכה ל״שולטת״, היא פטיש. המשמעות כמעט אף פעם לא נמצאת במושא הפטיש, אלא בראשו של הפטישיסט, והוא זקוק למושא הפטיש בשביל העוררות המינית שלו.
כלב חמוד פודל
לפני 4 שנים • 22 בדצמ׳ 2019
כלב חמוד פודל • 22 בדצמ׳ 2019
אני רואה בריאה אני שאני רואה נשים אני אפס גמור היא להגיד משהו לעשות אבל משהו מגעיל מהיום אתה שותה מי ביוב אני יעשה אני ישתה למה כי אישה אמרה לי...
בוורלי
לפני 4 שנים • 22 בדצמ׳ 2019
בוורלי • 22 בדצמ׳ 2019
Experimentalist כתב/ה:
אפשר לסכם את זה ככה, הדקה הראשונה פה:
https://www.youtube.com/watch?v=C1IsDto41Tw

אז אני בצד שאכן כמעט לא מרגיש דבר בהקשר למקצוע או המעמד החברתי של האישה. זה מראה חיצוני בעיקר, ואופי כנוע מאוד או אסרטיבי מאוד. ואם אפשר, שתהיה אם אופי של שחקנית שיכולה לזגזג בין כנועה לאסרטיבית זה יהיה מושלם.

אז השאלה שלי למונה, ולשולטות אחרות פה, האם הופתעתן מהתשובות של הגברים? ואילו השלכות יש לזה עבורכן?

לא יודעת אם הופתעתי אבל אני חושבת שאני מרגישה טיפה אכזבה.... למשל מצידי כן הייתי רוצה שיהיה ערך למשהו מעבר למראה חיצוני ולעצם היותה אישה, שהנשלט יעריך אותה כי היא פאקינג תותחית ושזה כן ישנה. חושבת שזה בעיקר מחזק את הרגשת ההחפצה שאני מרגישה הרבה פעמים מול נשלט. אם אני לא יותר מפנטזיה, למה שאשקיע את כולי בנשלט שלי?