בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה ככה?

טלי35​(שולטת)
לפני 4 שנים • 17 בדצמ׳ 2019
טלי35​(שולטת) • 17 בדצמ׳ 2019
פעם הייתי מקפידה לענות לכולם.
גם אנשים שהיו לא - קיבלו ממני תשובה מנומסת של לא תודה - אבל לפחות הגבתי.

היום, אני עדיין מנסה מאוד להשיב על כל פניה.
זוכרת שבצד השני יש אדם שטרח לשלוח לי הודעה (ולא. הוא לא צריך להיות הכי יצירתי והכי מקורי... הוא בנאדם ומגיעה לו תשובה)
אבל אני מודה שהיד שלי קלה יותר על ההדק של החסימה. אני פחות סובלת החפצה או פנייה מזלזלת כלפיי ("הי חתולה סקסית" בעעע)
אולי זה אומר עלי שאני פחות רגישה לצד השני (וחבל) אבל ככה זה.

*לפרופיל ולכינוי יש השפעה עצומה עלי מבחינת האם אפתח שיחה או אגיד שלא מתאים.
אמון מלא
אמון מלא • 17 בדצמ׳ 2019
טלי... את באמת חתולה סקסית... מה הבעיה עם ההכרה בכך ?
אמון מלא
אמון מלא • 17 בדצמ׳ 2019
מיאו.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
אם הן עונות בחוסר נימוס למרות הפניה המנומסת שלך, הרי שהן חסרות נימוס ואין לכך קשר להיותן שולטות. גם בעולם הונילי קיימים אנשים יותר מנומסים ויותר מסבירי פנים לזולת ויש כאלה שקצת פחות.

אם אינן משיבות כלל, לצערי תצטרך להבין אותן. נכון, זה לא מצב אידיאלי ולאדם שפונה בנימוס תמיד מגיעה תשובה מנומסת גם אם מדובר בסירוב. אבל שולטות זוכות לעשרות פניות ביום, ואם תכפיל את הדקותיים שיוקדשו להקלדה של סירוב מנומס, תקבל ארבעים דקות ביום שמוקדשות לכתיבה של סירובים. לא מצדיקה, אבל נדמה לי שאפשר להבין או לפחות לא לקחת את זה אישית. למעלה מכך קורה לא אחת שאישה שמסרבת מיד מקבלת הודעה נוספת מאותו הפונה שכוללת התחננות ושכנועים או קללות ועלבונות או הצעה להיות ידידים בלבד או להתכתב בשעות הפנאי או רק לשתות קפה, או אולי להיות הנהג האילם שלה, להיות עציץ שרק יעמוד בפינה ויעשה קולות של שטיח וכן הלאה. כלומר, לפעמים אנחנו פשוט מחליטות לא לענות בכלל כדי לא להכנס לתוך סאגה ממנה לא נוכל לצאת בכבוד. אז לא, זה לא אתה, ואולי אפילו לא אנחנו, וגם לא הם, זאת הדינמיקה בכלוב שלא מאפיינת אף אחד מאתנו כבני אדם ומאלצת אותנו להתנהג קצת אחרת ממה שהיינו רוצים.

וסליחה שלא השבתי לפניה שלך 🌷
איה74
לפני 4 שנים • 18 בדצמ׳ 2019
איה74 • 18 בדצמ׳ 2019
משהו בנוגע לתכנים ותוכן.
בכל הפלטפורמות החברתיות אני מוצאת שיח על "בניית מותג אישי" ואיך פייסבוק הוא בכלל לא כלי להיות בקשר עם חברים אלא כלי שיווקי וכמובן לינקדאין ואינסטוש.
אנשים הציעו לך (ובצדק) לעבות את הנוכחות שלך בפרופיל ובבלוג ככלי לבדל את עצמך מאחרים. ולי זה קצת חורה.
השורה התחתונה היא אותה שורה תחתונה, אני מצטרפת להמלצה להציג יותר מעצמך. אבל המניע שלי הוא אחר.
אם תעבור על מיליון וחצי הדיונים שכבר היו בפורומים תראה שנשים, מכל המנעד הבדסמי, עונות אותו דבר במה שהן מחפשות. הן מחפשות להכיר אדם. וקשה לראות את האדם שמאחוריי פנית "היי" ו 2 שורות בפרופיל וללא בלוג. והדבר השני הוא ההרגשה שהאדם שפנה אליהן פנה בגלל שהן זה הן. ולא בגלל שבחיפוש הוא עשה חיתוך של שולטת+אשה (לפעמים זה גם לא כולל את המילה שולטת) ואז שלח בתפוצת חצי כלוב את "ההיי הפרופיל שלך סיקרן אותי".
כאילו, וואלה, הפרופיל סיקרן אבל לא טרחת להכנס לבלוג? ממש מלא במוטיבציה וכנות והרצון להכיר ניכר מפניה כזו. ואיך אני יודעת שאותו אדם לא קרא בבלוג? כי הוא שואל "מה קורה?" חצי שעה אחרי שפירסמתי פוסט שעונה בדיוק על השאלה הזו.
אז איזה אינטרס יש לי להכיר אדם כזה?
וגם בחייאתתתתתת חלאס עם ההתבכיינות של הנשלטים שאין שולטות, זה מתחבר לי מאד למה שארקאנג'ל על הזמן אומרת, אנשים שחיים בתחושה שמגיע להם רק כי הם רוצים שמשהו יקרה. בסדר, אתם נשלטים, לכן פסיבים ולכן יש ציפיה שדברים יקרו מעצם, כמו ילדים בני 3.
אני פה 3 שנים. אתה יודע כמה דומים נורמליים, לא נשואים, מעל 1.80 וגרים באזור שלי פגשתי? רוצה לנחש? כמה כאלו שלא מונעים מהאגו שלהם? שלא בטוחים שבגלל הטייטל של המשרה אני מיד אשתטח מולם? או הטייטל ששמו לעצמם בסוגרים? אנשים שקודם כל נעים לשוחח איתם ואז אפשר לחשוב על יותר מזה? (וגם לי יש חלק לא מבוטל בזה שלא הכרתי הרבה. יותר מידיי קוצים).
תדפדף בפרופילים, כמה קילוריםבפועל יש? המצב שלך לא יותר גרוע מאחרים.
אם אתה מתנהל בעולם בחוסר ביטחון (ולכן נמנע מלהציג את עצמך), בתחושה ילדותית שמישהו אחר תפקידו לעשות שיהיה לך קל ונעים, אז פלא שאתה לא מקבל תגובה?
הזר המוכר היטב

לSM Art

הזר המוכר היטב • 18 בדצמ׳ 2019
במילה אחת, וואו.
בשתי מילים, וואו וואו.
בשלוש מילים, וואו וואו וואו.
בארבע...
Mary Jane
Mary Jane • 18 בדצמ׳ 2019
למה שמישהי בכלל תענה לך.. יופי שיש לך רצון, אך לא הבנת כלום בקשר ליחסים בין המינים, לתקשורת וירטואלית, ובנוגע לאיך דגים דג בים הגדול. האם הדגים מסתערים על החכה סתם כך, כי הקרס נופף להם לשלום? אה, לא?

מה הפגנת כאן חוץ מחוסר יכולת ו/או חוסר הבנה?

סורי על הבוטות. אבל זה מתמצת, נראה לי. תפתור את הבעיות הנ״ל, ולא תזדקק לשרשורים כאלה.
israelislave
israelislave • 18 בדצמ׳ 2019
חוקי ביקוש והיצע בשוק אולטרה קפיטליסטי.

Mary Jane, אמון מלא​(שולט) - איכסה.

אני מקווה שאתה לא באמת מאמין שכל אחת שמצמידה לפרופיל שלה תואר "שולטת" היא אכן כזו.

אחוז גבוה מאלו שכן שולטות לא חיות את זה באותה המידה שאתה חי, רמת הצורך נמוכה יותר ולכן אינכם מתאימים.

רבות מהשולטות נמצאות במערכות יחסים.

בתאכלס המספר של שולטות אמיתיות, פנויות, שמבקרות באופן קבוע באתר ומתאימות לך מבחינת גיל, מרחק גאוגרפי ועוד די מצומצם.

לא יודע איזה סינונים ופילטרים אתה מפעיל בהחלטה למי לשלוח, מומלץ לחדד את רצונותיך שלך.

לפעמים התמדה משתלמת. קצת לעבות את העור ולבדוק ולנסות בכל פלטפורמה אפשרית.

בהצלחה.
אמון מלא
אמון מלא • 18 בדצמ׳ 2019
כפרה , את איכסה לא יצא לי להכיר.

האמת לא תמיד נעימה וכשאופן השאלה מוגש בפאסיב אגרסיב , התגובה אמורה לבוא בהלימה... ככה זה כשאתה בבדסמ ולא בשעת ריכוז.

יש המון שרשורי " אני לא מוצא שולטת " , חלקם אפילו מנוסחים בדרך כזו שאני מאמין שאם תקרא אותם שולטת פנויה - היא תפנה לנשלט.
השרשור הזה הוא לא אחד מהם.
אפשר ללטף ולבוא ברוך , אפשר ומיותר.
אף אחד לא מחפש להעליב פה אף אחד , בטח שלא אני... אבל כן , מכה קטנה על האף יכולה לעשות פלאים.

חיבוקים ונשיקות.