סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הדייט שלי בדסמית או לא

קשוח וקשוב​(שולט)
לפני 4 שנים • 10 בדצמ׳ 2019
קשוח וקשוב​(שולט) • 10 בדצמ׳ 2019
לא חושב שזה נכון להעלות את העניין בדייט הראשון.
דייט ראשון, תלמד להכיר את האיכויות שלה ואת הכימיה בינכם באופנים האחרים של ה עניין.
עם הזמן, ככל שיש באמת כימיה יבוא באופן טבעי עניין המיניות וברגע הזה תדע לבטא את עצמך בפניה בצורה ישירה.
כשרון טבעי
לפני 4 שנים • 11 בדצמ׳ 2019
כשרון טבעי • 11 בדצמ׳ 2019
ברור! שיש דרכים לגלות. לשאול בגלוי נשמע לי הדרך הכי לא סקסית שיש כדי להגיע לזה. זה כל כך טבעי ופשוט... פשוט תהיה איתה בדסמי. זה הכל. בצורה הדרגתית, כמובן. אתה תראה מיד מה זה עושה לה. פעם רק הנחתי יד על הראש של מישהי, אפילו בלי לדחוף למטה, רק כאיתות לרדת לי, וזה הספיק כדי שהיא תעשה לי סצינה פמיניסטית שלמה. הבנתי שהיא לא. בפעם אחרת, עם מישהי אחרת, זה לא גרם לשום בעיה, אחר כך רמזתי לה שוב שתרד לי אחרי שגמרתי בפנים, זה כבר צעד יותר אמיץ עבורה ולא כל הנשים יעשו את זה, והיא מאוד התלהבה, ואז כבר ישבתי על הפנים שלה. למחרת היא ניסתה להשיג אותי כל היום והתחננה ממש שאבוא שוב כבר באותו ערב (זה מיד הוריד אותי מהעניין. אני צריך לתת את הקצב בעצמי). וכך זה תמיד. אתה מתחיל לבטא את המיניות שלך, לאט, מרומז, הדרגתית, ומרגיש מיד את התגובה. וכך מתפתחים יחסים אמיתיים. עם אשתי זה כבר הגיע לזה שהיא מכינה אותי לדייטים עם נשים אחרות וגומרת כשהיא חושבת על לנקות אותי עם הלשון כשאני חוזר. זאת התפתחות, לא הצהרה. זאת מיניות, לא טיסה. זה צריך להתגרות, להזדקר, לנבוע, לטפטף.
Temporalis​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 19 בדצמ׳ 2019
Temporalis​(מתחלף) • 19 בדצמ׳ 2019
עדכון מהשטח (אזהרה - סטיגמה סובייקטיבית לפניך):

בשבת האחרונה נפגשנו לדייט שני שבו עדיין לא אמרתי דבר כי זה נראה לי מוקדם מדי. הדייט איפשר לי לשהות במחיצתה עוד קצת, לתת לשיחות קצת להתפתח ולראות לאן הן מובילות. בסיום הדייט הרגשתי שיש מולי בחורה קצת "מיימית" שזה יכול להיות סבבה, אבל כרגע פחות הקטע שלי. רמת הסטרס שלי ירדה.

לאחר יומיים דיברנו בטלפון לגבי המשך תוכניות ואז עשיתי מהלך:

אני: אני הולך השבוע לסדנה כזאת של קשירות, את מכירה את זה? קצת כמו ב-50 גוונים של אפור, שקושרים אחד את השני. אני הולך לראות אם זה מתאים לי (עאלק לראות אם זה מתאים.....), מעניין אותך להצטרף?

היא: לא, זה לא מעניין אותי!

הסקתי מהתשובה שלה שזה לא מעניין אותה ושקיבלתי לא במרומז תשובה לשאלתי.

וחבר בדס"מי חכם אחד אמר לי: "להגיד שאתה הולך לראות אם זה מתאים לך זה דבר טוב לעשות", וגם - "כן, אנשים מיימיים ובדס"מ זה בדרך כלל מראש נדון לכישלון".

מ.ש.ל. icon_smile.gif
ArchAngel​(שולטת)
לפני 4 שנים • 19 בדצמ׳ 2019
ArchAngel​(שולטת) • 19 בדצמ׳ 2019
מצד שני, יש נשים כמוני שהן בקטע של בדס"מ וקשירות לא מעניינות אותן בכלל. גם אני הייתי עונה לך את אותו הדבר אם היית שואל אותי אם זה מעניין אותי.
עדיף שהיית לה עונה בשאלה במקום להסיק מסקנה. אם היית עונה ב-"למה?" אחרי התשובה שנתנה, היית יכול לקבל הבהרה ממה נבעה- האם מדובר בסלידה אמיתית מבדס"מ, בחוסר חיבור לאקט הספציפי של הקשירות, או בחרדה שאפשר להרגיע עם ההסבר המתאים. תמיד תשאיר לאדם הזדמנות להסביר את עצמו לפני שאתה קובע מסקנה לגבי מניעיו.
Temporalis​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 20 בדצמ׳ 2019
Temporalis​(מתחלף) • 20 בדצמ׳ 2019
ArchAngel:

נראה איך תתפתח הדינמיקה ומה יגיד הבדס"מ-דאר שלי בהמשך.

בינתיים גזרתי ושמרתי את תשובתך בעלת הטעם
תחת אש
תחת אש • 20 בדצמ׳ 2019
איך היא עם מיונז?
מכה בתורה
מכה בתורה • 20 בדצמ׳ 2019
אני הייתי קושר אותה חלש..
אם היא משתחררת מהר ונכנסת בי חזק. היא שולטת
אם היא לא מצליחה להשתחרר היא נשלטת
אם היא משתחררת ומתלוננת היא מתחלפת
אם היא משתחרר ונעלמת היא אחרת

פשוט אחי
קשור חלש
Audhild{Agnar}
Audhild{Agnar} • 20 בדצמ׳ 2019
כשאני רוצה לבדוק אם מישהו סביבי בדס"מי, אני מעלה משהו חצי בצחוק. למשל, מראה תמונה ש"חברה" שלחה לי, של אישה קשורה, ושואלת אם היא ניסתה משהו כזה פעם, או אם היא מכירה מישהו שניסה, או למה לדעתה אנשים נמשכים לדבר כזה?
כמובן, עם הרבה הומור ופתיחות. לא בקטע מקריפ.