בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם המיינסטרים הפמיניסטי יוצר דיכוי מיני וקינק חדש?

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני 4 שנים • 25 בדצמ׳ 2019
ברייה כתב/ה:
יש לי בעיה עם החלוקה הזאת לגברים שולטים גבריים, מוצלחים ומצליחים ולגברים נשלטים לוזרים. במציאות לא ניתן לחלק תכונות אופי של בני אדם לשני חלקים מנוגדים. במציאות עוד יותר מציאותית כפי שהיא משתקפת בכלוב, לא אחת מתגלה שדווקא הגבר השולט הוא הלוזר שמנסה לפצות על כבודו האבוד בתואר שולט, והנשלט הוא גבר מצליח ולכן גם בטוח בעצמו מספיק כדי לאפשר למיניות הלא קונוונציונלית שלו להחשף.

כשרון טבעי כתב/ה:
ברייה, [...]עשי טובה והיגמלי מהסאב-טקסט הקבוע אצלך, שמנסה לעצב גברים לטעמך, שלא לומר - שמנסה לבצע מניפולציה על גברי חלומותייך כדי שיגיעו להשתעבד אצלך. המשפט "והנשלט הוא גבר מצליח ולכן גם בטוח בעצמו מספיק כדי לאפשר למיניות הלא קונוונציונלית שלו להחשף", מגיע ממישור החלומות הכמוסים שלך...

אתה צודק, לא לקחתי בחשבון שהכרזה שקיימים שולטים לוזרים שמפצים על כבודם האבוד בתואר שולט, משליכה עליך ולכן ה"סאב טקסט" אליו אתה מפנה אצבע מאשימה לא באמת התקיים כאשר כתבתי את התגובה. אבל עכשיו, משהסבת את תשומת לבי, אני מתנצלת שדרכתי לך על היבלות.

המשך יום רביעי שמח 🌷
BDSM avi​(נשלט)
BDSM avi​(נשלט) • 25 בדצמ׳ 2019
מיתרונות הפמניזם שהם העלו את המודעות לפני החברה
אך כיום התנועה הפמינסטית על כל רבדיה גורמת נזקים קשים למין הגברי ולא בוחלת בשום דרך ואגב אחוסר האמפתיה שיש לנו למין הגברי הוא מזעזע נורא והכל זה תוצר של הפמניזם היום שפשוט גם באקדמיה מפחדים לדבר וגם אם כן מדברים הסכימות שלנו הוא ישר לתרץ ולרחם על נשים וכשמדובר על גברים זה הוא גבר רע שילך לכלא ולא חושבים על למה הוא עשה
הייתי שמח ליכתוב על זה פוסט מורחב ועם נתונים מדוייקים וברורים
***חשוב להבהיר***
שאיני נגד המטרה של הפמינזם שהוא ראוי להערכה אך כיום זה נהפך למשהו אחר לגמרי.
אני כותב כנשלט מגיל מאוד צעיר ומצידי לאכול חול בשביל שהאשה תשמח אך זה אני וזה תאוותי אך לא רואה לנכון שזה מה שצריך להיות לכולם
השאיפה שלי שאני יתן כבוד לכל אדם בגלל שהוא אדם ולא כי הוא גבר ולא כי הוא אישה וכו
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 25 בדצמ׳ 2019
הפמיניזם הוא רעיון זהה ,האג'נדה דתית כנסייתית,
שמה יש "פאפא" ,ויש,"מאמא" ,
כאילו גברים לחוד ,ונשים לחוד .
לגברים יש גלימות,ולנשים מטפחות.
ה"פאפות "הולכים עם גלימות ורודות,ונעליים אדומות ,וכיפות סגולות .
וה"מאמות",הולכות עם חצאיות אפורות,וחולצות לבנות ,ממושקפות,וסוודרים קרדיגן,בצבע "אפור עכבר ".

"מצעד הגיקים,והגיקיות".
כולם לבושים צנוע ,וככה זה הרבה יותר מגרה,ומסקרן.

ושם בחדרי חדרים ,אב הכנסייה ,דופק את הנערים ,
מרים להם הגלימה,והם אומרים ,לו, " סי ,סי ,פאדרה"
דייאקויע, דייאקויע,פדרה.

ואחרי כל זה ,הם הולכים להתוודות ,בפני הכומר הראשי .
על "טוקמנטוס טורפס ", שהם חטאו בו .

והוא אומר להם ,מחול לכם ,מחול לכם .
לכו תמשיכו .לעשות טוב לפאדרה.

ככה אותו הסיפור בין הנשים עם המטפחות,לנערות עם חצאיות פליסה, וגרביים לבנות .

הרעיון הוא בדגש על "חד מיניות " .
אז זה היה בתרחיש של מצעד הגיקיות,במנזרים מבודדים.

שם ה "טוקמנטוס טורפס " ,חוגגים.

בארץ זה שונה, זה בעיקר איומים על תלונות ..
ומיפגשי נשים ,בבתי קפה, בדרום העיר .
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 25 בדצמ׳ 2019
BDSM avi כתב/ה:
מיתרונות הפמניזם שהם העלו את המודעות לפני החברה
אך כיום התנועה הפמינסטית על כל רבדיה גורמת נזקים קשים למין הגברי ולא בוחלת בשום דרך ואגב אחוסר האמפתיה שיש לנו למין הגברי הוא מזעזע נורא והכל זה תוצר של הפמניזם היום שפשוט גם באקדמיה מפחדים לדבר וגם אם כן מדברים הסכימות שלנו הוא ישר לתרץ ולרחם על נשים וכשמדובר על גברים זה הוא גבר רע שילך לכלא ולא חושבים על למה הוא עשה
הייתי שמח ליכתוב על זה פוסט מורחב ועם נתונים מדוייקים וברורים
***חשוב להבהיר***
שאיני נגד המטרה של הפמינזם שהוא ראוי להערכה אך כיום זה נהפך למשהו אחר לגמרי.
אני כותב כנשלט מגיל מאוד צעיר ומצידי לאכול חול בשביל שהאשה תשמח אך זה אני וזה תאוותי אך לא רואה לנכון שזה מה שצריך להיות לכולם
השאיפה שלי שאני יתן כבוד לכל אדם בגלל שהוא אדם ולא כי הוא גבר ולא כי הוא אישה וכו

האמת היא שגם במערכת המשפט מרחמים על נשים פושעות הרבה הרבה יותר מגברים פושעים:
https://www.law.umich.edu/newsandinfo/features/Pages/starr_gender_disparities.aspx

ואפילו בכלא היחיד בישראל מתייחסים אליהן כאל קורבנות עם הפרעות נפשיות שמקומן אינו בכלא: https://www.haaretz.co.il/magazine/ayelet-shani/.premium-1.2620298

בגדול אישה = קורבן מסכן.
גבר = מפלצת פושעת.

וזהו נרטיב שאירגוני הנשים מתאמצות מאוד לשמר אותו, כי אם נשים יצאו מתבנית הקורבן אז כנראה שהארגונים יאבדו לא מעט לגיטימציה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
זורד, את הכתבה של הארץ אני לא יכול לקרוא, רק את השורות הראשונות. אם תוכל להביא איכשהו (קופי פייסט?) את הכתבה המלאה, אשמח.
מה שכן עולה מהכותרת זה שהיא אמרה שכל הנשים בכלא קורבנות של מגוון גורמים, כולל של עצמן. אך אין שום השוואה לגברים. לא נאמרה מילה בכותרת על "בניגוד לגברים, שהם מפלצות". היות ולא קראתי את הכתבה, אני לא יודע אם היא עושה כזאת השוואה בהמשך. אם לא, זה לא מתאים לטענה שלך. אין פה פמיניזם, אלא רק ייצוג של הגישה העכשווית לפשיעה בכלל. שוב, אשמח שתביא את כל הכתבה.
לגבי המאמר, אני לא בטוח שקראת אותו היטב. בלי קשר להסתייגויות אחרות, היא אומרת שהנתונים שברשותה *לא מאפשרים להסיק על סיבתיות, לא מאפשרים לקבוע שמגדר הוא הסיבה להבדל*. היא מוסיפה שהנתונים מראים שכמעט וודאי שהוא *אחד* מהגורמים המשפיעים, לא היחיד. היא גם מוסיפה שהפיתרון, לדעתה, אינו להחמיר את הדין עם נשים, אלא להקל את הדין עם גברים. כלומר, גם אם מגדר הוא הסיבה לפער, אפשר לטעון שהיא אמרה שהמערכת מתייחסת לגברים כמפלצות, אבל היא לרגע לא אמרה או תמכה ברעיון שנשים הן קורבנות.
אני לא מנסה להגיד שאתה טועה, רק שנראה שמה שהבאת לא תומך בטענה שלך.
כשרון טבעי
כשרון טבעי • 25 בדצמ׳ 2019
ברייה כתב/ה:
ברייה כתב/ה:
יש לי בעיה עם החלוקה הזאת לגברים שולטים גבריים, מוצלחים ומצליחים ולגברים נשלטים לוזרים. במציאות לא ניתן לחלק תכונות אופי של בני אדם לשני חלקים מנוגדים. במציאות עוד יותר מציאותית כפי שהיא משתקפת בכלוב, לא אחת מתגלה שדווקא הגבר השולט הוא הלוזר שמנסה לפצות על כבודו האבוד בתואר שולט, והנשלט הוא גבר מצליח ולכן גם בטוח בעצמו מספיק כדי לאפשר למיניות הלא קונוונציונלית שלו להחשף.

כשרון טבעי כתב/ה:
ברייה, [...]עשי טובה והיגמלי מהסאב-טקסט הקבוע אצלך, שמנסה לעצב גברים לטעמך, שלא לומר - שמנסה לבצע מניפולציה על גברי חלומותייך כדי שיגיעו להשתעבד אצלך. המשפט "והנשלט הוא גבר מצליח ולכן גם בטוח בעצמו מספיק כדי לאפשר למיניות הלא קונוונציונלית שלו להחשף", מגיע ממישור החלומות הכמוסים שלך...

אתה צודק, לא לקחתי בחשבון שהכרזה שקיימים שולטים לוזרים שמפצים על כבודם האבוד בתואר שולט, משליכה עליך ולכן ה"סאב טקסט" אליו אתה מפנה אצבע מאשימה לא באמת התקיים כאשר כתבתי את התגובה. אבל עכשיו, משהסבת את תשומת לבי, אני מתנצלת שדרכתי לך על היבלות.

המשך יום רביעי שמח 🌷

אאוץ'. אבל אני בטוח שקיימים שולטים לוזרים. אני מכיר שולטת לוזרית, אז בטוח שיש גם שולטים כאלה. תני לי לעצור רגע לדיון צדדי קצרצר. יש סקסיזם חסר מעצורים כלפי שולטים מצד נשלטות וקצת גם משולטות. הרי מה זה כל עניין השולט-נשלטת הזה? זה סקס. כל מיני דברים יכולים להתחבר לסקס, אבל זה סקס. זה דרך לעשות סקס. מישהי יכולה להיות משובשת לגמרי, חסרת כל יציבות, אבל מלכה כמו כל המלכות, כי זה מה שמגרה אותה. אף אחד אפילו לא חושב לצפות מדומיות להיות מנהלות תאגידים בינלאומיים, כי זה סקס, זה לא קשור למה שהיא עושה בחיים. אבל הרבה נשלטות, כן מפגיזות את השולטים בציפיות סקסיסטיות. וזה לא כל כך מתבקש. לוזר מוחלט יכול להיות עם דחפים דומיים במיטה, פשוט כי ככה הוא עושה סקס. אני גם בטוח במאה אחוז שנשלטות ותיקות שהייתה להן כבר זוגיות אחת או שתיים, יגידו את זה - ששולטים יכולים להיות גם שליחים על טוסטוסים, לא רק אוגדונרים ומובילי קונצרנים בינלאומיים. ובכל זאת, כשמדובר כאן בכלוב בשולט, הנשלטות ישפריצו עליו סקסיזם כאילו שהוא עולה באש והן הסופר-טנקר של הסקסיזם, ויחפיצו אותו כאילו שהוא משווק כתואם לארנק של גוצ'י. ואני יודע שגם שולטות מתלוננות כאן על איך שנשלטים מנסים להכניס אותן לתוך פנטזיות פורנו שלהם, אבל, שימי לב להבדל - איזה שטף של ביקורת שולטות יש על הנטיה הזאת, ולעומת זאת, איזה שקט מוחלט מצד שולטים על אותה הנטייה אצל נשלטות. להיפך, הם מנסים לשתף פעולה, להוכיח שהם באים ישר מהפורנו-דימיון של הנשלטות. אני מודה שעד שלא כתבת בצורה כזאת על שולט לוזר, לא חשבתי על כל זה. ההסללה שהמין הנשי עשה לי כגבר, עבדה בצורה מושלמת : ) שיתפתי פעולה עד הסוף. טוב, אפשר לחזור לדיון הכללי.

המשך יום רביעי מסעיר 3>
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
תקשיבו, גיליתי תגלית מדהימה. נשלטות מחפשות גברים שבאים עם סטטוט וכסף. וזה בניגוד מוחלט לכל שאר החברה. או שזה קיים בחברה, אבל כתופעה חדשה לחלוטין ומרתקת ששווה דיווח, כי אחרת לא היינו יודעים.
למשל, יש סיפור על אישה אומללה שכל חייה צריכה לעבוד בפרך, עד שהיא שומעת על גבר בעל סטטוס וכסף, ואז היא עושה הכל כדי להתחתן איתו. היא אפילו לא מכירה אותו, רק שמעה על הסטטוס שלו ויצאה לציד.
סיפור מודרני אחר ברוח דומה הוא על בחורה שכל מה שיש לה זה מראה חיצוני. בסיפור היא קורבן תמידי של אחרים, עד שגבר בעל סטטוס לוקח אותה אליו. ואין בה כלום חוץ מיפה ונחמדה. אה, היא גם מנקה. כאילו, היא תהיה יפה והוא יביא כסף וכוח.
סיפורים כאלה אכן מלמדים נשים לרדוף רק אחרי גברים עם מעמד וכסף, בלי קשר למי זה בכלל - החפצה מוחלטת.
למי שלא מאמין, אני ממליץ לקרוא בעצמו. הסיפור הראשון נקרא סינדרלה והשני שלגיה.
ואלה סיפורים פמיניסטיים קיצוניים מאוד
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
כשרון טבעי,
אני לא חושבת שמדובר באחדות כלשהי בין הנשלטות, למרות שאני מניחה שהעובדה שמדובר באדם בעל מעמד גבוה מהווה נדבך נוסף להילה שנוצרת סביבו בעיניה של הנשלטת. במחשבה שניה, ההילה תקפה גם לגבי מערכת יחסים ונילית. שנינו, גם בן הזוג שלי וגם אני מעריכים את ההישגים האחד של השניה ולהפך. זה טריוויאלי ונכון לכל מערכת יחסים. ולכן, האמירה שמדובר במשהו סקסיסטי, בדומה לכל האמירות שלך, לתחושתי, חריפה מדי, חדה מדי ומתמטית מדי. האנשים מעריכים את ההשגים של הפרטנרים שלהם ואדם בעל הישגים גבוהים במבט ראשון (ואולי גם בשני) ירשים יותר מאדם חסר הישגים.

מדוע אם כך להישגיו של השולט קיים ערך ולעומת זאת, כפי שזה משתקף בכלוב, להישגיה של השולטת פחות? כי נשלטות לרוב מחפשות מערכת יחסים ונשלטים לרוב מחפשים סשן. חשוב מאוד עם מי אתה שותה קפה בבוקר ועם מי אתה הולך לישון בערב, הרבה פחות חשוב מי זאת שהגיעה כדי להצליף בך והלכה.

לוזר, לפי ההגדרה שלי, הוא לא שליח או מנקה רחובות. לוזר הוא אדם שאין לו שליטה על חיו. ניתן למצוא מפסידנים בקרב מנקי רחובות וניתן למצוא אותם גם בפקולטה למדעים מדוייקים. מהתרשמות הלא מספיק מבוססת שלי נדמה לי שבנוסף לכל היתרונות של העיסוק בבדסמ, בגלל ההיררכיה והחוקים הברורים הוא יכול לספק צבעי הסוואה לאנשים בעלי תפקוד נמוך. יוצא מכך שההתרעמות של הנשלטות על שולטים לא נובעת מהציפיה שיהיו פרופסורים לאסטרופיזיקה, אלא מהציפיה שיהיו אנשים בעלי בטחון עצמי, מודעות עצמית וכמובן שיפגינו שליטה לא רק במיטה, ולא רק על נשלטת, אלא גם על החיים שלהם, וזאת מהסיבה הפשוטה — כי חשוב להן לכבד אותם.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 25 בדצמ׳ 2019
כשרון טבעי, אתה צודק, זה דפוק.
סך הכול המין האנושי זה לא מציאה גדולה. אנשים תופסים זה את זה בצורה סטריאוטיפית ואינסטרומנטלית. זה די מדכא.
כשרון טבעי
כשרון טבעי • 25 בדצמ׳ 2019
ברייה כתב/ה:
כשרון טבעי,
אני לא חושבת שמדובר באחדות כלשהי בין הנשלטות, למרות שאני מניחה שהעובדה שמדובר באדם בעל מעמד גבוה מהווה נדבך נוסף להילה שנוצרת סביבו בעיניה של הנשלטת. במחשבה שניה, ההילה תקפה גם לגבי מערכת יחסים ונילית. שנינו, גם בן הזוג שלי וגם אני מעריכים את ההישגים האחד של השניה ולהפך. זה טריוויאלי ונכון לכל מערכת יחסים. ולכן, האמירה שמדובר במשהו סקסיסטי, בדומה לכל האמירות שלך, לתחושתי, חריפה מדי, חדה מדי ומתמטית מדי. האנשים מעריכים את ההשגים של הפרטנרים שלהם ואדם בעל הישגים גבוהים במבט ראשון (ואולי גם בשני) ירשים יותר מאדם חסר הישגים.

מדוע אם כך להישגיו של השולט קיים ערך ולעומת זאת, כפי שזה משתקף בכלוב, להישגיה של השולטת פחות? כי נשלטות לרוב מחפשות מערכת יחסים ונשלטים לרוב מחפשים סשן. חשוב מאוד עם מי אתה שותה קפה בבוקר ועם מי אתה הולך לישון בערב, הרבה פחות חשוב מי זאת שהגיעה כדי להצליף בך והלכה.

לוזר, לפי ההגדרה שלי, הוא לא שליח או מנקה רחובות. לוזר הוא אדם שאין לו שליטה על חיו. ניתן למצוא מפסידנים בקרב מנקי רחובות וניתן למצוא אותם גם בפקולטה למדעים מדוייקים. מהתרשמות הלא מספיק מבוססת שלי נדמה לי שבנוסף לכל היתרונות של העיסוק בבדסמ, בגלל ההיררכיה והחוקים הברורים הוא יכול לספק צבעי הסוואה לאנשים בעלי תפקוד נמוך. יוצא מכך שההתרעמות של הנשלטות על שולטים לא נובעת מהציפיה שיהיו פרופסורים לאסטרופיזיקה, אלא מהציפיה שיהיו אנשים בעלי בטחון עצמי, מודעות עצמית וכמובן שיפגינו שליטה לא רק במיטה, ולא רק על נשלטת, אלא גם על החיים שלהם, וזאת מהסיבה הפשוטה — כי חשוב להן לכבד אותם.

מצאת פעם מקרה בו נשים לא מושלמות? אם הן סקסיסטיות זה מוצדק, רק אם גברים הם סקסיסטיים זה לא מוצדק. אם הן הופכות גברים לבובות מתרחישי פורנו זה מוצדק, רק אם גברים עושים לך את זה, זה לא מוצדק. וזה חל על כל סוג התנהגות. האם את שמה לב שאת אף פעם לא שופטת ערכית התנהגות, אלא רק מין? כך שאם אותו דבר עצמו נעשה על ידי גבר, זה רע, פסול, וראוי לביקורת ולגינוי, ואם זה נעשה על ידי אישה, זה מוצדק, מובן ומקובל בהחלט? איך היית קוראת לאדם שלא בוחן אתית או מוסרית התנהגויות, אלא רק מאפיין מולד של מבצעי ההתנהגויות, כדי להחליט אם הן ראויות או פסולות? אם השיטה של אדם כזה, הייתה מערכת הנורמות של חברה. לא רק שלו. איך היית קוראת לאנשים בחברה כזאת שיש להם את המאפיין המולד הנכון? את המאפיין שמצדיק כל התנהגות ללא קשר למהי ההתנהגות ומהן התוצאות שלה? פריבילג? בעל זכויות יתר? מעמד עליון? מעל לנורמות? בעל הכוח? זה שכלפיו עשויה להיווצר מהפכה?

חשבתי הבוקר, על שיחה בין פמיניסטית בשנת 1950 לשוביניסט במועדון בדסמ, בנוכחות עוד כמה גברים ונשים. והבנתי שהיא הייתה נותנת את השורות שאני כותב כאן. וכנראה מקבלת מהשוביניסט חלק מהתשובות שאני מקבל ממך, לקול תרועות הגברים סביבם שטופחים לו על השכם, ואפילו של שתי נשים שנמרחות על אותם גברים. היא הייתה מסבירה לו על הסקסיזם הגס של הגברים במועדון כלפי הנשים ועל שתיקת הנשים מול זה, והוא היה מסביר לה באריכות ובנועם, כפי שאת הסברת לי, כאן, למה מוצדק שהם ינהגו כך, והיא הייתה שואלת אותו אם הוא מודד אתיות של התנהגות לפי התנהגות או לפי מאפיין מולד, והאם פין הוא המאפיין המולד הנכון שמאפשר לעשות הכל וזה יוצג כמוצדק. את בטוחה שאת מבינה את התפקיד שלך בשיחה הזאת? את בטוחה שאת יודעת מי את? את מי ירשת?