סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם המיינסטרים הפמיניסטי יוצר דיכוי מיני וקינק חדש?

כשרון טבעי
לפני 4 שנים • 26 בדצמ׳ 2019
כשרון טבעי • 26 בדצמ׳ 2019
Lanya Colson כתב/ה:
לגמרי הגיע הזמן שיחסי הכוח ישתנו.

בתגובות קודמות צויין שהכוונה היא לשינוי יחסי כוח, שלא מתקדם אל שוויון, אלא אל שוביניזם נשי נגד גברים שפיתח הפמיניזם בחברה הליברלית אחרי שכבר חצה לפני עשורים את נקודת השוויון.
Lanya Colson
לפני 4 שנים • 26 בדצמ׳ 2019
Lanya Colson • 26 בדצמ׳ 2019
אז?
כשרון טבעי
לפני 4 שנים • 27 בדצמ׳ 2019
כשרון טבעי • 27 בדצמ׳ 2019
אז, את כתבת "לגמרי הגיע הזמן שיחסי הכוח ישתנו" והתכוונת - "שנשים יתחזקו". אלא שבחברה הליברלית במערב, הנשים חזקות מן הגברים. הגיע הזמן לשוויון. לא שיחסי הכוח יקצינו עוד יותר.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי דצמ' 27, 2019 11:43 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Lanya Colson
Lanya Colson • 27 בדצמ׳ 2019
אין לי בעיה עם שוביניזם נשי.
שהגברים הלבנים יתעסקו ביצירת שיוויון. אחרי הכל זו המומחיות שלהם....
(אה, לא?)
Syat I Afterwind
Syat I Afterwind • 27 בדצמ׳ 2019
כיש-כיש בלתי-קריא אומר (לפני שערך):

"כבר בערך רבע מאה, שהפמיניזם ממשיך בכך בשכבות הליברליות, כך שאי-השוויון באזורים החברתיים האלו במערב, כבר הגיע לדרגת שוביניזם כלל-חברתי נגד גברים, שוביניזם עמוק וקשה הרבה יותר משל השוביניזם המערבי הגברי של שנות ה-50 של המאה העשרים, משום שהשוביניזם ההוא, לפחות רוסן על ידי מסורתיות ודת."

שנות החמישים, כשלאנוס את אישתך היה חוקי ושטויות כאלה. הרסן ההיסטורי של מסורתיות ודת.

לא אכפת לו ממדע - הוא בכה וסוף סוף הביא לנו כמה מקורות. אלו הציגו מציאות אחרת לחלוטין משהוא רצה וממשיך להאמין.
לא אכפת לו משיחה - הוא לא קורא את מה שאתם כותבים לו, וממשיך לחזור על אותן נקודות תלושות.
לא אכפת לו מכם או מאיתנו - הוא כאן כדי לחזק את עצמו, כי אין לו מספיק בתוך עצמו בלי.

והשרשור ממשיך, וממשיך, וממשיך... וממשיך... וממשיך...
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
כשרון טבעי כתב/ה:
Lanya Colson כתב/ה:
לגמרי הגיע הזמן שיחסי הכוח ישתנו.

בתגובות קודמות צויין שהכוונה היא לשינוי יחסי כוח, שלא מתקדם אל שוויון, אלא אל שוביניזם נשי נגד גברים שפיתח הפמיניזם בחברה הליברלית אחרי שכבר חצה לפני עשורים את נקודת השוויון.

בתגובות הקודמות *אתה* קבעת שיש שינוי לשוביניזם נשי. נו, באמת "אז?". אז אמרת שיש. הסכמנו איתך? עשית איזשהו מאמץ לשכנע אותנו שיש שינוי לטובת שוביניזם נשי, או שפשוט חזרת על זה שוב ושוב, כאילו זה כבר נכון? חיכית שפשוט נסכים איתך על מאזן הכוחות, תוך שאתה זורק מדי פעם "כל מי שלא חושב כמוני משקר לעצמו/טיפש/חי בדיסוננס/יש לו אינטרס"?
ולמה אישה צריכה לדאוג לזה? אתה רואה בעיה לגברים? אתה גבר - לך תפתור אותה.
Syat I Afterwind
בואו נחזור רגע לכאן, לתגובה 101 בה באומץ רב הוא סוף-כל-פאקינג-סוף הועיל בטובו להסביר על בסיס מה לעזאזל הוא חושב שהוא מדבר:

https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=41598&postdays=0&postorder=asc&start=101

הבה נקרא, מחדש, את 8-20 התגובות שבאו לאחר מכן. מאז, עברנו את תגובה 220, סבבה? זה מצחיק? זה עצוב? זה בהחלט לא סופרמן. icon_smile.gif
כשרון טבעי
כשרון טבעי • 27 בדצמ׳ 2019
גברים לבנים אינם טובים או רעים בשום דבר במיוחד. לטעון שכן, זאת גזענות רגילה. אבל הם לא פחות טובים משאר האנשים בעולם בליצור שוויון. למשל, הסוציאליזם, נוצר על ידי גברים ונשים לבנים ולבנות. הקונספט של שוויון, למעשה, הוא המצאה גברית. יש לכך סיבה. אמנם נכון, שהעימותים בין גברים על מעמד, הם אגרסיביים. אבל, כמעט כל הגברים הם יותר ממוקדי-הישרדות מאשר ממוקדי מעמד. הם נוטים יותר מנשים לחשוב "כל מה שאני צריך זה מקום לחיות בו והכנסה קבועה, אני לא צריך הרבה". נשים אמנם פחות פיסיות במאבקי המעמד והשליטה שלהן, אבל הן הרבה יותר ממוקדות-מעמד מגברים. למעשה, מעמד הוא הקריטריון הראשון של הרבה נשים בבחירת בן זוג (אולי של רוב הנשים, אני לא בטוח לגבי זה). בעוד שאצל גברים, יש קריטריון מקביל והפוך - "שתהיה מישהי שמקבלת אותי כמו שאני" (כולל המעמד שלי בחברה, כלכלית, הצלחתית, משפחתית, תורשתית, בלה בלה בלה). דווקא לנשים יש קושי משמעותי בלראות את החיים דרך שוויון. אצל גברים יש הרבה יותר אפשרויות לכך, כי הם ממוקדי הישרדות. כל עוד ההישרדות שלהם ושל מי שחשוב להם מובטחת, הם לא ינהלו מאבק (יש גברים כוחניים, כפי שיש נשים כוחניות, והם כן ינהלו מאבק ללא צורך הישרדותי. אבל הם מעט מאוד מהגברים. רוב הגברים שואפים לשרוד, לא לכבוש. את יודעת את זה מניסיון חייך. הם כל אלפי הגברים שנראו לך לוזרים, כמעט כל הגברים שראית בחיים).

אני שמח שכתבת שאת שוביניסט-אישה נגד גברים. קל יותר להסביר עם דוגמאות כמוך, לנשים אחרות, את חוסר היושר של הפמיניזם - את איך שהוא פוסל משהו, תוך כדי שהוא דוגל באותו הדבר עצמו, יוצא נגד שוביניזם כדי ליצור שוביניזם. לא שוויון. ועם דוגמאות כמוך, קל יותר להסביר לנשים שהביקורת של גברים על פמיניזם היא ממש לא שוביניזם אלא רק חתירה לשוויון, כי הפמיניזם עצמו הוא שוביניזם, ובעצם המעשה הפמיניסטי, במובן הכללי ביותר של פמיניזם, הוא לתמוך בביקורת גברים בחברה הליברלית על פמיניזם. את לא הדוגמה הראשונה שנתקלתי בה, אבל בהחלט הכנה ביותר. אגב, עם התגברות הלגיטימציה לפמיניזם להיות שוביניזם נשי, יש יותר ויותר פמיניסטיות שמצהירות בגלוי שהמטרה שלהן אינה שיוויון אלא שוביניזם, רק בכיוון ההפוך. בעבר היו (ועדיין יש) ניסיונות מפותלים של הפמיניזם להציג חתירה לשוביניזם כ"בעצם שוויון כי" (וכאן יגיעו הנחות על מין נחיתות מוחלטת נשית ועליונות מוחלטת גברית ללא תלות במהם בפועל יחסי הכוח). אבל ככל שהזמן עובר הניסיונות המפותלים לתאר אי-שוויון כ"זה רק מאזן", "זה שוויון" נושרים, ובמקומם צומחות הצהרות כמו שלך. ראינו את זה גם אצל הימין הישראלי. פעם הם דיברו כאילו שדרך הפעולה שלהם דמוקרטית ונעלבו כשאמרו עליהם "פאשיסטים". היום הם עושים פרסומת לפאשיזם. מחר אתן תעשו פרסומת לשוביניזם נשי. ומשם נמשיך.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי דצמ' 27, 2019 12:19 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Syat I Afterwind
"למשל, הסוציאליזם, נוצר על ידי גברים ונשים לבנים ולבנות. חתירה לשוויון, למעשה, היא המצאה גברית. יש לכך סיבה."

ל-לא. לא לא לא. כל מני שכבות ורמות של לא.

אתה כרגע כתבת שהוא נוצר גם ע"י נשים לבנות, אפילו לעצמך אתה לא מקשיב!
נעזוב שכווווווווווווווול זה לא נכון (דרקן קרא לזה שגיאה פראקטאלית, אני חושב?), אתה סותר את עצמך!!!!!!!!!!!!!!!! icon_biggrin.gif
Lanya Colson
Lanya Colson • 27 בדצמ׳ 2019
מעולה.
אז סגרנו שהגברים יהיו אחראים על החתירה לשיוויון?
אני בטוחה שתעשו עבודה נהדרת.