סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חגורות צניעות לנשים

שרף אורנים​(אחר)
לפני 4 שנים • 12 בדצמ׳ 2019
שרף אורנים​(אחר) • 12 בדצמ׳ 2019
יכול להיות שגמירה יותר משמעותית עבור גברים מנשים בגלל הנפילה הארורה בתשוקה לאחר הגמירה של גבר, בעוד שאישה מסוגלת לגמור ביתר קלות שוב ושוב.. סתם מחשבה
Kitty frank
לפני 4 שנים • 12 בדצמ׳ 2019
Kitty frank • 12 בדצמ׳ 2019
נקבות נוטות להתמסר אחרי האורגזמה וזכרים לפניה .
James Bondage​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 15 בדצמ׳ 2019
James Bondage​(מתחלף) • 15 בדצמ׳ 2019
הדבר שקיטי כתבה הוא כפי הנראה בעל בסיס ביולוגי, והאחראי הראשי הוא הורמון בשם אוקסיטוסין, "the bonding hormone" - שמשתחרר אצל שני המינים בעקבות מגע ופעילות פיזית מאומצת משותפת (גם לא מינית) - רק שאצל גברים, עם האורגזמה, יש גם שטף דופאמין שההשפעה שלו עשויה לגמד את ההשפעה של האוקסיטוסין. כולנו רובוטים לחים.

http://healthland.time.com/2013/11/27/how-oxytocin-makes-men-almost-monogamous/

https://www.dailymail.co.uk/health/article-2031498/Sex-Why-makes-women-fall-love--just-makes-men-want-MORE.html

(מדובר בעיתונים לעמך, מי שמעוניין בביולוגיה מן הסתם יודע איך למצוא את החומר לבד)
Aya'ss​(טרנסית נשלטת)
לפני 4 שנים • 28 בדצמ׳ 2019
Aya'ss​(טרנסית נשלטת) • 28 בדצמ׳ 2019
אני רק מעוניינת לעקוב ארי מה שקורה פה. אל תשימו לב אליי
עריכה:הייתי בטוחה שאם אני אגיב משהו אני יוכל לעקוב... לא מוצאת כלום וכנראה טעיתי תתעלמו
תחת אש
תחת אש • 28 בדצמ׳ 2019
למה כולם מדברים רק על חגורות?
למה הקיבעון?
מה עם איזה עט עפרון? תיק?
תיק במשטרה?
מה רע?
Kitty frank
Kitty frank • 28 בדצמ׳ 2019
משטרע.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 28 בדצמ׳ 2019
Kitty frank כתב/ה:
נקבות נוטות להתמסר אחרי האורגזמה וזכרים לפניה .

אבל זו לא המטרה של חגורת צניעות תמיד, לפעמים רוצים לראות את התסכול בעיני הלובש.
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 28 בדצמ׳ 2019
מניסיוני פנטזיות על ביטול הגבריות והגבלת האונות מופיעות אצל הרבה מאוד נשלטים. פנטזיות מקבילות על ביטול הנשיות אינן מוטיב נפוץ בקרב נשלטות.

יותר מזה. הקהל של חגורות צניעות הוא בעיקר נשלטים, ובמידה פחותה שולטות. לרוב זהו הנשלט שיציע את השימוש בחגורת צניעות, לא השולטת. העניין של השולטת בחגורת צניעות הוא לרוב תוצר של החיבור שלה לגבר שלובש את חגורת הצניעות, כשהיא מגלה את ההשפעה שיש לאביזר הזה עליו ועל הקשר שלהם. כמו כן, לשימוש בחגורת צניעות יש השפעה על מידת הכניעות וההתמסרות של גברים מסויימים, והוא יכול להטיב עם קשר שליטה. יש שולטות שזה מדבר אליהן מאוד. אבל אז העניין הוא מנטלי יותר מאשר הוא תוצר של משיכה פטישיסטית לחגורות צניעות.
אמון מלא
אמון מלא • 28 בדצמ׳ 2019
צניעות זה למכוערים.