שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם המיינסטרים הפמיניסטי יוצר דיכוי מיני וקינק חדש?

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני 4 שנים • 31 בדצמ׳ 2019
עוץ הגדול כתב/ה:
אנחנו עכשיו בעמוד 26, והגעתם לשלב שאתם מדברים על "עלילת דם", על תקופות אפלות ומשתמשים במונחים מגוחכים כמו "מפלצתי".
והוספתם חטא על פשע, שיצרתם פרופיל נפשי לפותח הפוסט, שזו עבירה על כללי האתיקה בפסיכולוגיה, אם זה היה מגיע מפשוטי העם כמוני אז ניחא, אבל בתור אנשים שמתיימרים להיות מומחים בפסיכולוגיה הייתי מצפה ליתר זהירות או לפחות ידע בסיסי במבוא לאתיקה א'.

וכל זה בגלל פוסט של אדם אחד.

איה התבדחה, עוץ. ואם כבר אז מר בחור יצר פרופיל פסיכולוגי לכולנו. אני למשל פמיניסטית רדיקלית וכל מה שאני אומרת אני אומרת כדי לגבות את הפמיניזם הרדיקלי המבעבע בורידיי. דרקן אנאלפבית שמבצע פנטומימה של אינטלקטואל. וכולנו סובלים מהרבה מאוד בעיות פסיכולוגיות אותן הוא פירט במהלך שרשוריו, אם בעקיפין ואם במישרין, ושעומדות בינינו לבין האמת.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
עוץ הגדול כתב/ה:
אנחנו עכשיו בעמוד 26, והגעתם לשלב שאתם מדברים על "עלילת דם", על תקופות אפלות ומשתמשים במונחים מגוחכים כמו "מפלצתי".
והוספתם חטא על פשע, שיצרתם פרופיל נפשי לפותח הפוסט, שזו עבירה על כללי האתיקה בפסיכולוגיה, אם זה היה מגיע מפשוטי העם כמוני אז ניחא, אבל בתור אנשים שמתיימרים להיות מומחים בפסיכולוגיה הייתי מצפה ליתר זהירות או לפחות ידע בסיסי במבוא לאתיקה א'.

אז אתה אומר שכישרון לא היה צריך לכתוב ניתוח אישיות לברייה? אתה אומר שהוא עבר על כללי אתיקה?
או שאולי אתה בעצם אומר "אני לא מרשה לכם להתנהג כמו בן השיח שלכם"?
עוץ, אם אתה רוצה להיות משטרת השיח, תהיה משטרה של כל הצדדים. ואם לא, אז בבקשה תפסיק להעמיד פנים שאתה רק צופה מהצד שמביט בצורה הוגנת.
Syat I Afterwind
Syat I Afterwind • 31 בדצמ׳ 2019
עוץ הגדול כתב/ה:

תגיד לי, אתה לא הבנת אותי?

לי יש על מה להילחם. לי יש את הביטחון המיידי שלי ושל יקיריי לחשוב עליו (וזו הסיבה שאת הנימוס שלי מקבל כאן רק, כמיטב יכולתי, israelislave עם החרא שלו להתמודד איתו בחייו). אליי מופנות ההתקפות המנומסות של החבר שלך שיכול לדבר ממקום שקט ורגוע כי הוא לא נמצא באותו הסיכון.

נשים מאבדות את היכולת לעשות הפלות בארה"ב לכל הרוחות, אגודת אפרת מזיינים במוח על כווווול המוניות בלב ת"א, טראנסים לא יכולים לשרת בצבא בארה"ב יותר, הופך פופולארי בארץ לדבר על טיפולי המרה, מאשימים להט"בים ב-"gay agenda" ומדברים איתי על קונסיפרציות של פמיניסטיות בזמן שנכפה על ילדות להתחתן, להביא ילדים ולהידחף לחדרים האחוריים של הבית, נימוס לא תקבל ממני, ולא מעניין אותי אם אתה מכיר בזה שהדברים שאתה מגן עליהם הן עלילות דם - איך לעזאזל העיקר אמור להיות שהמעליל יכיר בכך שמדובר בעלילות, אז תתמודד.

יש פמיניסטיות שיאכלו את הזעם שלי גם כן - TERFs, משמע Trans Exclusionary Radical Feminists.
אני כאן כדי להילחם על דברים משמעותיים יותר ממותגים. רובן המוחלט של הפמיניסטיות והפמיניסטים הן אחיות למאבק בסטטוס קוו שלפני מספר עשורים היה הופך חלק נכבד מחברי השיח כאן לפושעים, פושעים, אשכרה פושעים.

אז בוא, עוץ. תהיה מנומס.
אני ממשיך להשחיז שיניים.
נולדתי איתן כי הגנה עצמית תמיד היתה הכרח.
Syat I Afterwind
Syat I Afterwind • 31 בדצמ׳ 2019
ולמי שלא עוקב, או לא קורא תגובות קודמות, או כל דבר אחר, שיהיה ממש ברור על בסיס מה התגובה הקודמת שלי:

כשרון טבעי,
לצד קריאות חוזרות ונשנות (ומנומסות!) שכולנו מטומטמים ולא מבינים אותו ושנשים כמעט(!) תמיד רוצות/צריכות שגברים יאמרו להן מה לעשות:

"כבר בערך רבע מאה, שהפמיניזם ממשיך בכך בשכבות הליברליות, כך שאי-השוויון באזורים החברתיים האלו במערב, כבר הגיע לדרגת שוביניזם כלל-חברתי נגד גברים, שוביניזם עמוק וקשה הרבה יותר משל השוביניזם המערבי הגברי של שנות ה-50 של המאה העשרים, משום שהשוביניזם ההוא, לפחות רוסן על ידי מסורתיות ודת."

עוץ הגדול,
שמתרעם על מבקריו ומנחם את כשרון טבעי על העוול שנעשה לו:

"במילים אחרות, מה שבאמת מרגיז אותכם הן לא הדעות של "כשרון טבעי" - אם כך היה הדיון הזה כבר מזמן היה מסתיים - אלא העובדה שהוא לא מניף דגל לבן ומכריז על כניעתו בפני הנאורים."

אז בואו, בווואוווווווווו אני כאן ליצור שינוי ולא כדי לחכות שהחרא שלכם ידרדר לי את העולם עוד יותר.
איה74
איה74 • 31 בדצמ׳ 2019
עוץ הגדול כתב/ה:

אממממ
אני מהנדסת.
וידוע לכל מה היחס בין מהנדסים ואתיקה.
kyogen​(שולט){צמח בר}
לפני 4 שנים • 1 בינו׳ 2020
kyogen​(שולט){צמח בר} • 1 בינו׳ 2020
איה74, לא הספיקו עלילות-הדם שקידם הטרול כשרון כנגד בראטיות, עכשיו את מקדמת עלילת-דם כנגד מהנדסים? (-:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Engineering_ethics
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לא פייר! אני עשיתי רק תואר ראשון בפסיכולוגיה, ועוץ מצפה ממני להשמע אתיקה שמלמדים רק בתואר שני!
ואני לא מצווח כמו מהנדס שחוט, נכון?
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 1 בינו׳ 2020
עמוד 27

אני חש שיש הרבה טינה באוויר, אז רק רציתי להרגיע אותכם, שתמיד יש הזדמנות שנה הבא להיות מועמד לפרס אנשי השנה של הכלוב - רק תאמינו בעצמכם.

דבריו של Syat Vada לא ראויים לתגובה סתם אדם שצועק "אני הומו! אני הומו!" בשביל להצדיק כל התנהגות לוחמנית, הסתה ובשביל לסתום פיות. גם שימוש בקלף ה"ויקיטימולוגי" והקלף ה"זהותני" עשוי במקרים מסוימים להיחשב כאקט אלים לא מוצדק. "הגנה עצמית תמיד הייתה הכרח", "סכין בין השיניים" אני רק יכול לדמיין מה היה קורה אם "כשרון טבעי" היה אומר לך את הדברים האלה בפרצוף.

דרקן תראה, לא התרשמתי מן הציטוטים שהבאתם (ההערה על האינטלקטואל שלך הייתה בכלל בדיון אחר), אבל גם אם כן, בניגוד אליכם "כשרון טבעי" לא התיימר להטיף על רמת השיח. אם היו לו עקיצות אליכם, אין ספק שהן היו הרבה יותר מתוחכמות משלכם, בשלב כלשהו במהלך השיחה איבדתם סבלנות והתחלתם לתקוף אותו באופן אישי. אתם באים בטענות בנוגע לאתיקה שדיברתי עליה אבל אתם אלה שהנחתם את התשתית לדון בנושאים האלה. ואם באקדמיה לא למדתם דבר בסיסי כל כך בתואר ראשון זה עצוב (אבקש לקבל את שמות המרצים על מנת שאוכל להתלונן לפקולטה). חוץ מזה, מכיר בעלי תואר ראשון בפסיכולוגיה ולך דרקן יש ידע רחב יותר מרוב האנשים אז אין סיבה לשחק אותה צנוע.
Syat I Afterwind
Syat I Afterwind • 1 בינו׳ 2020
עוץ הגדול כתב/ה:
אני חש שיש הרבה טינה באוויר,

וואלה?
עוץ הגדול כתב/ה:
דבריו של Syat Vada לא ראויים לתגובה סתם אדם שצועק "אני הומו! אני הומו!"

אני לא הומו, אבל ברור שכל הלהט"בים אותו הדבר. icon_smile.gif
עוץ הגדול כתב/ה:
אני רק יכול לדמיין מה היה קורה אם "כשרון טבעי" היה אומר לך את הדברים האלה בפרצוף.

לפי דבריו: הייתי נכנע לו מיד כי הוא דומיננטי ככה. באמת באמת, הוא כתב את זה. icon_smile.gif
לפי דבריי: עד כה בחיי, כשאומרים לי דברים כאלה לפרצוץ אני טוב עוד יותר בלהגחיך את האידיוט.

"דבריו של Syat Vada לא ראויים לתגובה" הפכה לאמירה מבלבלת בעיניי, למה אתה מגיב לי?
שו, לך מפה.

(ספויילר: עוץ קיבל לייקים על פוסט לשנה החדשה ומרגיש מחוזק. icon_smile.gif )
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
כלומר, הבעיה שלך אתנו, עוץ, היא שהעקיצות שלנו לא היו מתוחכמות מספיק?
בפעם הבאה נשתדל יותר, עוץ, מבטיחים.