סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בן 21 זקוק לעצות לגבי המטרות שלו

Shogun​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 18 בינו׳ 2020
Shogun​(מתחלף) • 18 בינו׳ 2020
Ollie כתב/ה:
Shogun כתב/ה:

הספרים שאני אוהב לקרוא והתחביבים ה"אקדמיים" שלי יגרמו לרוב האנשים להירדם אם אני רק אתחיל לדבר עליהם icon_wink.gif

אבל אתה לא מחפש את רוב האנשים, אתה מחפש אחת. או קצת יותר, בהנחה שתעבור כמה מערכות יחסים. אבל לא את "רוב".
אתה בטח מתאר לעצמך (ואתה בטח גם יודע מניסיון. בכל זאת, אתה חי על הפלנטה הזו יותר משני עשורים) שיש עוד אנשים ששותפים לתחביבים שלך.
אגב, לא בהכרח צריכים להתחבר לאותם תחביבים. גם בקרב האנשים האינטליגנטיים, כל אחד מתעניין בדברים אחרים. לי אישית היה חשוב למצוא שולט אינטליגנט. אותם תחביבים בדיוק היה לי פחות קריטי. icon_smile.gif

אמת. אני אקח את התגובה לתשומת לבי.
Zord​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 19 בינו׳ 2020
Zord​(מתחלף) • 19 בינו׳ 2020
שים תמונות טובות שלך בפרופיל, חשוב שיראו שהתיאור של הלוק שלך שנשמע מצוין גם נראה כך.
זה חוץ מכך אתה נשמע סבבה וגם מעבר.

קח השראה מהם לגבי איך להצטלם:

https://thecage.co.il/profile/95107
https://thecage.co.il/profile/106740
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 19 בינו׳ 2020
קיבלת עצות מצוינות כיצד להתייחס לנשים שמהוות פוטנציאל עבורך. מה שלדעתי כדאי להוסיף נוגע להתייחסות שלך לעצמך ושלהן אליך.

נשלטים רבים מתייחסים לעצמם בחוסר כבוד או מרשים לשולטות להתייחס אליהן כך, בין אם מתוך אמונה שכך זה אמור להיות ובין אם במחשבה שכדאי להניח לשולטת להתייחס אליהם כאשר תחפוץ אם רוצים צ'אנס איתה.

אני ממליץ בחום לדרוש מהאישה שמולך את אותם סטנדרטים שהציעו לך בצדק לדרוש מעצמך באינטראקציה שלך איתה. שולטת שמרשה לעצמה לזלזל בך, להיות תובענית עוד לפני שאתם מכירים, להתייחס אליך כאל חפץ או משרת או ארנק - אל תנסה לרצות אותה. פשוט תתרחק - לא מכאלה תבוא לך מערכת היחסים שאתה מבקש. תשקיע את הזמן והמשאבים שלך רק בשולטות שמתייחסות אליך כמו לבן אדם, דוגמת מנטה וארקאנג'ל. וגם מולן, אל תמהר לבטל את עצמך. יעריכו אותך הרבה יותר אם תכבד את עצמך.
Shogun​(מתחלף)
Shogun​(מתחלף) • 19 בינו׳ 2020
זאלופון כתב/ה:

קיבלת עצות מצוינות כיצד להתייחס לנשים שמהוות פוטנציאל עבורך. מה שלדעתי כדאי להוסיף נוגע להתייחסות שלך לעצמך ושלהן אליך.

נשלטים רבים מתייחסים לעצמם בחוסר כבוד או מרשים לשולטות להתייחס אליהן כך, בין אם מתוך אמונה שכך זה אמור להיות ובין אם במחשבה שכדאי להניח לשולטת להתייחס אליהם כאשר תחפוץ אם רוצים צ'אנס איתה.

אני מסכים שהעצות היו מצוינות וזאת בהחלט הייתה הסיבה שרציתי לבקש אותן. עצות כאלו במחיר חינם שוות את היזמה והמאמץ D;

כמו כן, משום שהעניין שלי הוא בעיקר בזוגיות, אני חושב שאין יותר מדי מקום למין כל עוד אין את האלמנט הפסיכולוגי שאני מאוד צריך.

היו לי שלל הזדמנויות בעבר להתנסות באופן מיני, אבל ידעתי לזהות שברוב המקרים אותן הנשים התעניינו בי רק עבור הצורך הזה ולכן העדפתי לסרב.

זאלופון כתב/ה:

אני ממליץ בחום לדרוש מהאישה שמולך את אותם סטנדרטים שהציעו לך בצדק לדרוש מעצמך באינטראקציה שלך איתה. שולטת שמרשה לעצמה לזלזל בך, להיות תובענית עוד לפני שאתם מכירים, להתייחס אליך כאל חפץ או משרת או ארנק - אל תנסה לרצות אותה. פשוט תתרחק - לא מכאלה תבוא לך מערכת היחסים שאתה מבקש. תשקיע את הזמן והמשאבים שלך רק בשולטות שמתייחסות אליך כמו לבן אדם, דוגמת מנטה וארקאנג'ל. וגם מולן, אל תמהר לבטל את עצמך. יעריכו אותך הרבה יותר אם תכבד את עצמך.

אני מסכים עם התגובה הזאת ובהחלט אקח את העניין הזה לצומת לבי. כפי שציינתי ואמשיך לציין, העניין שלי הוא בקשר הדדי בכל המובנים והציפיות של בת הזוג שלי ממני יצטרכו להיות זהות לאלו ששייכות לי.
Shogun​(מתחלף)
Shogun​(מתחלף) • 19 בינו׳ 2020
Zord כתב/ה:

שים תמונות טובות שלך בפרופיל, חשוב שיראו שהתיאור של הלוק שלך שנשמע מצוין גם נראה כך.
זה חוץ מכך אתה נשמע סבבה וגם מעבר.

קח השראה מהם לגבי איך להצטלם:

https://thecage.co.il/profile/95107
https://thecage.co.il/profile/106740

אני מעדיף לשתף את התמונות שלי באופן פרטי עם הציבור שאני אבחר.. אבל תודה בכל זאת icon_smile.gif
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
רק הצעה אחת קטנה. אח שלו, קח אוויר, תירגע, אתה צעיר, העולם צעיר. בגילך פיננסים? עזוב.
למצוא זוגיות זה לא דבר של מה בכך. עם כל העצות וכל הנפלא שהוא אתה (בלי סרקזם, באמת), זה יכול לקרות מחר, וזה יכול לקחת כמה שנים. ואצלך, המצאי מצטמצם כי אתה מחפש שולטת, שזה חתך אוכלוסיה קטן.
יישם את העצות, תן את עצמך לזה, ועם זאת שמור על ריאליזם - זה לוקח זמן להצליח