אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה- פנטזיות

Cutie pie
לפני 4 שנים • 16 בינו׳ 2020

שאלה- פנטזיות

Cutie pie • 16 בינו׳ 2020
נמצאת בזוגיות חדשה(עם חבר קרוב), צפיות תואמות, חיבור עמוק ומדהים, והסקס הכי טוב שהיה לי.
אבל פתאום יש משהו שמפריע.

אני כמעט ולא גומרת אלא אם אני מתערבת. ובכל פעם שאני גומרת, בין אם זה מעצמי, מחדירה, או וואטאבר, זה רק מפנטזיות בראש שלי. אף פעם לא גמרתי פשוט מההנאה שבאקט, לא משנה כמה כיף לי וכמה אני נמשכת לצד השני.
אף פעם לא פתחתי את זה או התעמקתי בזה אבל אני בתקופה של גילוי עצמי והזוגיות שלי מאוד פתוחה ומאפשרת אז העלתי את העניין והבנתי שאני קצת חריגה בקטע הזה.
הבנתי גם שזה חלק מהקושי שלי לשחרר, אבל לשחרר באמת. בפעם הראשונה בחיים שלי אני סומכת לחלוטין על הבן זוג שלי ומוכנה להתמסר לחלוטין אבל משהו חוסם אותי.
זה לא ראלי להפוך כל אקט לסשן וגם לא בא לי אבל סקס ונילי של זוגיות בריאה ומאושרת פשוט לא עושה לי את זה ברמה המנטלית. גם אם יש בו אלמנטים בידיאסמיים.
הכי קרוב שהצלחתי זה ליצור פנטזיה שקשורה אלינו ולקשר שלנו...אבל זה גם לא תמיד מספיק ובכלל לא בא לי להיות בראש שלי כל הזמן.

קרה למישהי\ו גם? יש עצות?
    התגובה האהובה בשרשור
My body for you​(מתחלף){רק שלה}
לפי דעתי
ונילי יכול להיות שולט בתנאי שזה
משהו שקיים בתוכו והוא עוד לא גילה
ואם הוא נשלט או פשוט לא שולט
הוא יכול ללמוד לעשות דברים טכנים שזה גם נחמד וטוב
אבל לעולם לא יוכל לקחת אותך למקומות נפלאים

אם קשר נוסף עם שולט שולט זה אופציה מבחינתך
אז ממש יכול לפתור את הבעיה מורכב אבל אפשרי

ההמלצה הכי טובה שלי
תנסי למצוא שולט בצורה של מנטור לבן זוג שלך
ואחרי תקופה תיראי איך הולך
Cutie pie

sensual submissive

Cutie pie • 16 בינו׳ 2020
לא אמרתי שהוא ונילי..אם כי הוא באמת נחשף ומתנסה יותר בזכותי. זה משהו שכן קיים בו אבל הוא לא היה בקשרים שאפשרו את זה לפני.
ה"בעיה" לא בו אלא בי, אני זאת שלא מצליחה להתמסר לגמרי... אבל יכול להיות שאם היה לו יותר ניסיון הוא היה מצליח לעזור לי יותר.
אנאלון​(נשלט)
לפני 4 שנים • 17 בינו׳ 2020

את צריכה ללכת למטפל מיני

אנאלון​(נשלט) • 17 בינו׳ 2020
מוסמך. לא איזה שרלטן
philosophic john​(שולט){ginny}
לפני 4 שנים • 17 בינו׳ 2020
philosophic john​(שולט){ginny} • 17 בינו׳ 2020
אני חושב שקודם כל, כדאי להפסיק למסגר את הנושא הזה בתורת "בעיה".
הרי בעצמך כתבת - "הסקס הכי טוב שהיה לי".
מה שקורה זה שעלו לך הציפיות. וזה דבר טוב. זה מעיד על מערכת-היחסים שאת נמצאת בה - שהיא מצמיחה אותך.

האתגר שאיתו את מתמודדת - שאת לא גומרת אלא אם את בורחת בראש שלך לפנטזיות - מתנגש עם התפישות שלך ש"זה לא ראלי להפוך כל אקט לסשן וגם לא בא לי".

השאלה החשובה כאן היא מה יהפוך אקט לסשן. מה המרחק ביניהם.
זו בעצם השאלה כמה הנכחה בדס"מית צריך - וזה תלוי בפרטנר שלך, בך ובדינמיקה ביניכם.
מאחר והפרטנר שלך כנראה לא בדס"מי (אחרת לא היית שואלת את השאלה), השאלה היא בעצם כמה רחוק הוא מסוגל ללכת.
זה מחייב דיאלוג ביניכם. את צריכה לשתף אותו בפנטזיות שלך. הוא צריך לראות אל מה מתוכן הוא מתחבר.
ואז לקחת על עצמו ללהתחיל לשלב אלמנטים בידיאסמיים עד שייחסך ממך הצורך בבריחה לדמיון.

אין לכך תשובה נכונה. והדרך היחידה היא להתנסות.

אבל חשוב לדעת שלעתים כל מה שצריך זה אלמנט נוסף אחד *מדוייק*. המבט הנכון, הנגיעה הנכונה, יכולים להנכיח את כל מה שחסר לך.
מה שנשאר לכם - זה רק להתאמן על זה ...
Cutie pie
לפני 4 שנים • 19 בינו׳ 2020

Re: את צריכה ללכת למטפל מיני

Cutie pie • 19 בינו׳ 2020
אנאלון כתב/ה:
מוסמך. לא איזה שרלטן

יוצא לי לחשוב על זה יותר ויותר... אחת הסיבות שהפסקתי ללכת לפסיכולוגית היא כי הרגשתי לא בנוח לפתוח איתה את כל הנושא המיני וזה קצת תקע אותי.*
Cutie pie
לפני 4 שנים • 19 בינו׳ 2020
Cutie pie • 19 בינו׳ 2020
פרלין כתב/ה:
למה זה מפריע לך בעצם? בא לך לפרק את זה?

זה מפריע לי כי אני מרגישה שאני לא מצליחה להתמסר, ובכלל שזה עוד תחום בחיים שלי שנפגע מהקושי שלי לשחרר שליטה.
גבול הצפון​(נשלט)
לפני 4 שנים • 6 בפבר׳ 2020
גבול הצפון​(נשלט) • 6 בפבר׳ 2020
מעניין שאת מייחסת את זה לקושי לשחרר שליטה , אני גם חווה את זה אבל ממש לא מייחס את זה לשם (פשוט כי אין לי קושי לשחרר שליטה) , נראה לי שסתם זה בגלל שסקס ונילי נורא לא מסעיר אותי ברוב המקרים