בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חליבת זרע ראשונה

נשלט ביצים​(נשלט)
לפני 4 שנים • 22 בינו׳ 2020

חליבת זרע ראשונה

נשלט ביצים​(נשלט) • 22 בינו׳ 2020
אם יש עוד משהו שמאוד מושך אותי (שוב אני חוזר לחייתיות שבי) כולנו יודעים שיש חלב בסופר ולתהליך שבו הוא מיוצר וזה בדיוק החלק שמחרמן אותי. הייתי רוצה להרגיש כמו פרה חולבת, כידוע יש לי אשכים והם מייצרים זרע, הוא כרגע מיוצר על מנת שאוכל להתרבות אבל מה אם אגיע לשולט שירצה להשתמש בו למטרה אחרת?
אם מדברים על פנטזיה אז זאת הפנטזיה:
הייתי רוצה להגיע לשולט מסויים, להיבדק באופן פולשני ומביך (אולי גם בפני עוד שולטים) אחרי הבדיקה המשפילה לחזור לשבת ולחכות למשהו שאני עוד לא יודע בכלל (כמו מעין עכבר מעבדה?) קוראים לי בשמי בחזרה לחדר שערכו בו את הבדיקה ואני עוד מבולבל ולא יודע בדיוק לאן הגעתי ומה מטרת הבדיקה. איל שאני נכנס מתחילים לשנות אותי קושרים אותי על ארבע מתחילים מספר אנשים לגלח אותי בכל הגוף, לשים עלי פעמון וקולר שגם יודע לחשמל, לקעקע עלי מספר סידורי (בכל מיני חלקים בגוף כולל על הביצים והבולבול) ובזמן כל הפעולות האלו מגיע מישהו ומסביר לי מה אני בעצם הולך להיות מעטה והלאה, מסביר לי שנבחרתי להיות מייצר זרע כמו פרה למעשה ומכאן יקחו אותי למתקן חליבה והמישהו שמסביר לי מאחל לי בהצלחה ועוזב מכאן מספר גברים לוקחים אותי ברצועה לכיוון משאית מלאה בגברים כמוני מפוחדים ומבולבלים, אני מנסה להתנגד אבל מקבל שוק חשמלי בין הרגליים מהגברים שמכניסים אותי למשאית. אחרי שהכניסו אותי למשאית עם שאר הגברים מגיעים למתקן ומתחילים להוריד אותנו, כל כמה גברים מקבלים אזור קטן משלהם ומחכים בסבלנות ובפחד, עובר לילה ללא אוכל ושתייה בבוקר עוברים בנינו גברים שלאחר מכן מסתר שהם הבעלים שלנו סוף סוף הביאו לנו אוכל ושתייה, אוכל מעט מוזר אבל אכלנו בטירוף כי אנחנו מורעבים, לאחר כמה שעות מגיע גבר עם כפפות עבות מאוד ובגדי עבודה לוקח אותי מהקולר שלי ומוליך אותי לכיוון מבנה אחר ביחד עם עוד כמה גברים, מגיעים למבנה מבולבלים ומפוחדים מעמידים אותנו בשני טורים אחד מול השני וקושרים אותנו על ארבע בפיסוק רחב, ראש כלפי מעלה וללא יכולת לזוז, מתחיל להרגיש מישהו נוגע לי באשכים ובבולבול ואני נלחץ ומעט משתולל ובאותו הרגע מקבל עוד שוק חשמלי ונרגע, מרגיש שמחברים אלי משהו לבולבול ורואה שעושים את אותו הדבר לשאר הגברים בחדר לאחר שכולם היו מחוברים מישהו הפעיל את המתג והתחיל רעש נוראי ותעשייתי מתחיל להרגיש שהבולבול שלי נשאב ונחלב לאט לאט מוציא כמות טובה של זרע, לאחר חצי שעה התחלתי להרגיש מאוד עייף ותשוש והרגשתי שהמתקן שחיברו לי כבר לא מצליח לשאוב זרע ומתחיל להכאיב. גבר נוסף בא אלי ומנתק ממני את המתקן חליבה הסתכלתי לאחור לבדוק מה שלום החבילה שלי כי הרגשתי צורך וראיתי שהבולבול שלי מאוד אדום ונראה שעבד קשה והאשכים קטנים מאוד מאוד כמו שתי גולות משחק קטנות הוליכו אותי בחזרה למקום השינה הקטן והייתי בהלם מפוחד ומבולבל לא יודע מה אמור לבוא לאחר מכן הסתבר שהאוכל להביאו לנו היה למעשה מלא בחומרים שמגבירים את ייצור הזרע והחרמנות וכך החלה שגרה שבה בכל יום היינו ישנים אוכלים ונחלבים הזרע שלנו היה נלקח חלק לצורכי מחקר, חלק להרבעת גברי חליבה נוספים וחלק רב לאנשים פרטיים שזקוקים לחלבון טרי ופרוטאינים לחיזוק השרירים
    התגובה האהובה בשרשור