סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטת ונשלט/ת

נידפקת חזק בתחת
לפני 4 שנים • 25 בינו׳ 2020

שולטת ונשלט/ת

נידפקת חזק בתחת • 25 בינו׳ 2020
איך אמורה או צריכה

להתנהל. הדינאמיקה

בין רצונות וצורכי השולטת

לנשלט/ת. ?

איך עושים את ההתאמות הקטנות האלה ?
ג'וני
ג'וני • 25 בינו׳ 2020
אמורה זה שם של דגה
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
כמו כל התאמה בכל זוגיות - מדברים.
וכל צד צריך להחליט אם הסיכום מתאים לו, ותמיד ניתן להחליט מחדש.
זה גם מחייב אותך לבחינה עצמית.
אני, אישית, הולך לפי הכלל האחד הזה, אני בטוח שיש עוד דעות.
רק שים לב שלא משנה איזה עצה תקח, אל תעשה משהו שאתה לא רוצה ואל תכפה על האחר, רק כי "אמורים".
-X-
-X-
-X- • 25 בינו׳ 2020
רק לתקן פעם אחת ולתמיד:
אמור הוא קודם כל שם של נהר בסיביר.
הדג הוא על שם הנהר, שם הדג הזה התגלה לראשונה.
Lanya Colson
Lanya Colson • 25 בינו׳ 2020
הריקוד הזה הוא מורכב, מכיוון שמספר עובדות לא פשוטות מובנות לתוך המשחק:
א. מה שלא נעים יכול להיות נעים. (למשל, כואב יכול להיות מענג, משפיל יכול להיות מזכך וכיו"ב). מצד שני, לפעמים מה שלא נעים - לא נעים. (כואב יכול להיות פשוט כואב, ומשפיל יכול להיות מפרק)
ב. אין סימטריה של רצונות וצרכים (יש ממלא צריכים ויש שצרכיו ממולאים, יש הדורש, מציב, ויש הנענה). מצד שני, שני הצדדים צריכים להיות מסופקים, ולו באופנים מאוד שונים.
ג. סקרנות טבעית, חיפוש אחר חוויות קיצוניות, ומפגש עם הצד השני יכולים להביא לשיטוט תדיר במחוזות לא מוכרים, וטריטוריות בתולות. קשה מאוד לחזות מראש מה תהיה התוצאה.

בעקבות כך, מספר מחשבות:

1. צריך לנהל את הדינאמיקה. נדיר מאוד למצוא פרטנר שהוא מראה מדויקת של תשוקותיך ועצימותן. קשה לפעמים לנקוב בשמם של אקטים לא מוכרים להגדיר מראש כמה רחוק הולכים.

2. לאנשים שונים יש דרך שונה לנהל את הדינאמיקה הזאת. יש החופרים ומתאמים, יש ההולכים על קליפות ביצים, יש הנכנסים עם די-תשע. יש האומרים "כל מה שתרצי" "תכנסי בי כמה שיותר חזק" ויש כאלו שבאים עם רשימת ציפיות מדויקת. בעיקרון, רצוי שתהיה התאמה סבירה בדרך ההתנהלות. חופרים עם חופרים. טרקטורים עם דרוסים, וכיו"ב. זאת אומרת עוד לפני השאלה כיצד מתאמים את הדינאמיקה, יש להסכים על דרך ניהול התיאום.

3. לחופרים: תקשורת חשובה לא רק מראש אלא רק בדיעבד. למשל, פרקטיקה מקובלת היא דרישה של סיכום בכתב של האירוע (על ידי הצד הנשלט בדרך כלל), כדי לתת לצד השולט (והמוביל באופן טבעי) תובנות לעתיד לגבי מה עבד, מה לא עבד, מה היה טוב ומה היה רע.

4. טועים. טועות. קורה. מותר לטעות. יהיו דברים שיעבדו, דברים שלא יעבדו. יש לאפשר לעצמכם לטעות, ולנסות, עד כמה שניתן, ללמוד מטעויות.

5. לפעמים לא מסתדר. לפעמים האינטראקציה מתנפצת, מתרסקת, או אולי הכי גרוע, נשארת דלה ועקרה. מסיקים מסקנות, משחררים האשמות. וממשיכים הלאה.
    התגובה האהובה בשרשור
ג'וני
ג'וני • 25 בינו׳ 2020
Lanya, השקעת ופירטת אבל אני חושב שבסוף המפתח הוא תקשורת, לא בסיכומים וחפירות אלא בתחושות והקשבה לגוף ולפידבקים שמקבלים מהצד השני לפני ותוך כדי.
Lanya Colson
Lanya Colson • 25 בינו׳ 2020
תקשורת זו מילה כללית.
אישית אני יכולה לזקוף לזכותי הרבה מאוד טעויות והרבה מאוד פאדיחות.
כולל פעמים שעשיתי שמיניות באוויר כדי לקיים תקשורת פתוחה ומפורטת, נתקלתי בחוסר שיתוף פעולה. והפתעה לא ממש נעימה ברגע האמת.
וכולל פעמים שהאגו שלי מנע ממני לשמוע מה באמת מנסים להגיד לי.
אולי לא עניתי באופן מועיל. אבל אני חושבת שכדאי לשאוף לפחות לדיון קצת יותר קונקרטי.
My body for you​(מתחלף){רק שלה}
לפני 4 שנים • 26 בינו׳ 2020
חבר או חברה טובה בתחום הבדסמ
מאוד יכול להועיל ולעזור
במקרה שלי חברה מאוד טובה
אמרה לי המון דברים אבל המוח סירב להקשיב
אבל מה לעשות היא רואה את הדברים מהצד
בבהירות. ברורה מאוד
חבר או חברה שניתן לשתף את הסודות הכי כמוסים שלנו

וקצת בחיוך וקצת ברצינות
חייב בסופו של דבר נסיון

מה זה מומחה ?